Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#29761 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

ToreAndre írta:Szerintem tök jó volt a meccs. Az Everton elleni meccs óta nem láttam ilyen jónak a csapatot!

De sajnos megint védeni fogom Huth-ot. Szerintem nem az Ő hibája volt. Ha megnézitek a gólt, neki Mido-t kellett fognia. Carrick felé ment a labda, ő pedig visszahátrált és megpróbált hárítani. Kicsit dobjátok el a Rob utálatotokat és nézzétek meg mégegyszer a gólt!;) Amúgy meg volt egy bomba lővése!!:)

Essien gólja viszont egész vicces volt!:) Ilyen szerencsésen eltalálni a labdát...:) A bokájáról ment be!:D

A meccs emberei nálam a komplett bal oldal volt! Gallas és SWP valamint Gallas és Duff!

Crespo és Drogba... most együtt játszottak mégsem alkottak sokmindent. Egy kapufa a teljesítményük...
Az első félidő valóban teljesen rendben volt, hajtottunk, mentünk előre, ahogy kell, öröm volt nézni a játékunkat. Úgy nézett ki, mintha JM el lett volna tilta a kispadtól és mindenki kedvére focizott volna.
Igyekezzünk túltenni magunkat Huthinho hibáján. Mert szerintem az ő hibája volt, mivel egyszerűen lefejelték. A bombájáról annyit, hogy tény, hogy utcalány jól eltalálta, de tőle nem ezt várjuk, nem ez a dolga és inkább azzal foglalkozzon, hogy egyszer az életben végre normálisan hozzon le egy meccset pl. eladott labdák nélkül. Az lenne az igazi megnyugvás. :)

A második félidő számomra igazi csalódás volt, mert a rosszabbik énünket hozva, ötlettelenül tettük vettük a lasztit. Az utolsó negyedórában végre megint úgy tűnt, hogy tulajdonképpen ezt a meccset mi meg akarjuk nyerni és hálistennek meg is lett az eredménye. :D
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#29762 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Ez a meccs maga volt a szívroham...Főként az utolsó tíz percben: Drogba lövése majdnem szétnyírta a kapufát és a végén a Gallas-bomba... Az volt az érzésem, hogy tíz évet még belelöregedett az ember az életbe... és aztán jött Gallas, aki feloldotta feszültséget. Idegtépő volt, soha ilyet, de jól esett aztán felállni az asztaltól, mert nyertünk! :wink:
IN CHELSEA WE TRUST!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29763 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Essien gólja tetszett, főleg ahogy odaért és követte SWP mozgását. SWP beadása ismét tökéletes volt. Ugyanakkor Essien ahogy beleért a labdába, nekem az volt az érzésem, mintha nem lenne 100% meggyőzödve, hogy be tudja terelni a kapuba. Nem sok hiányzottt, hogy kapufa legyen. De reméljük az első gólja magával hozza a többit. Hibázott is egy nagyot hasonló szituból.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29764 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Megnéztem most a gólokat....Huthot tényleg szépen lefejelték, de nem a fejesből született a gól, szóval hibázott, de nem akkorát.....ezt el kell ismernem, pedig nem szeretem őt..Essien gólja meg nem volt nevetséges, úgy oldotta meg ahogy kell, belsővel, enyhén elcsavarva...ha valakinek ez nevetséges...;)..akkor az nagyon nem szereti Essient..pedig ő is a mi fiúnk! :lol: :wink:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29765 Hozzászólás Szerző: undertow »

tore, nem carrick ugrott fel huth-tal, o ivelte be a labdat, dawson fejelte le huthot.
az viszont tenyleg eros tulzas, hogy teljesen megbizhatatlan volt. nem volt kiemelkedo, de ettol a hibajatol eltekintve igazan rossz se volt.

shine: gallas hibajat nem cech javitotta, jenasnak koszonhetjuk meg, hogy sikerult elbenaznia.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#29766 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Zolaisgod írta:
ToreAndre írta:Szerintem tök jó volt a meccs. Az Everton elleni meccs óta nem láttam ilyen jónak a csapatot!

De sajnos megint védeni fogom Huth-ot. Szerintem nem az Ő hibája volt. Ha megnézitek a gólt, neki Mido-t kellett fognia. Carrick felé ment a labda, ő pedig visszahátrált és megpróbált hárítani. Kicsit dobjátok el a Rob utálatotokat és nézzétek meg mégegyszer a gólt!;) Amúgy meg volt egy bomba lővése!!:)
Azért az világos, hogy felugrott elfejelni a labdát és nem sikerült neki, ugye? Ezen is múlott a gól. Ha elfejeli, akkor nincs gól.
Sajnos Huth rossz ütemben ugrott fel. Baromira bosszantott a dolog, de be kell látni, hogy ha pl. egy csatár ziccerben hibázik, azt mondják, hogy majdnem gólt lőtt, míg egy védő, ha egyet hibázik azt mindenki úgy értékeli, hogy rajta ment el a meccs. Pl. Gallas-nak is volt egy hatalmas hibája, melyet Cech javítani tudott. A meccs végén meg pont Gallas lőtte a győztes gólt. (A kedvenc CFC védőm Gallas, így külön öröm volt.)

Én nem igazán voltam elégedett a játékkal. Olyan volt megint az egész, mintha 1-0-ig tartana az összecsapás, aztán pihi. Elég rizikós játék.
Azt hiszem ma az Égiek velünk voltak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára s-h-i-n-e.com 2006. március 12., vasárnap 20:10-kor.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29767 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Szerintem tök jó volt a meccs. Az Everton elleni meccs óta nem láttam ilyen jónak a csapatot!

De sajnos megint védeni fogom Huth-ot. Szerintem nem az Ő hibája volt. Ha megnézitek a gólt, neki Mido-t kellett fognia. Carrick felé ment a labda, ő pedig visszahátrált és megpróbált hárítani. Kicsit dobjátok el a Rob utálatotokat és nézzétek meg mégegyszer a gólt!;) Amúgy meg volt egy bomba lővése!!:)

Essien gólja viszont egész vicces volt!:) Ilyen szerencsésen eltalálni a labdát...:) A bokájáról ment be!:D

A meccs emberei nálam a komplett bal oldal volt! Gallas és SWP valamint Gallas és Duff!

Crespo és Drogba... most együtt játszottak mégsem alkottak sokmindent. Egy kapufa a teljesítményük...
Ezt te sem mondod komolyan ! Essien gólja vicces,Huth-all minden ok ! Egész meccsen fitogtatta anititalentumát ! Volt 1bombája,de borzasztóan megbizhatattlan volt ! Duff,SWP,Gallas volt a legjobb !

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#29768 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Tore, igazad van! Utálom Huth-ot, de tényleg nem az ő hibája volt az, ami döntött, hogy gól lesz e. De tény, hogy elfejelhette volna, na mind1. Az a lényeg, hogy nyertünk! Nagyon bénán kommentálta a meccset Tóth Csaba.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29769 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Igen, ez világos.:) De hátra kellett lépnie és hátrafele ugrania. Ráadásul Carrick akkora, mint Ő!! Így nagyon nehéz elfejelni a labdát!! Rob Mido-ról vált le!
Only one Di Matteo!

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#29770 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

ToreAndre írta:Szerintem tök jó volt a meccs. Az Everton elleni meccs óta nem láttam ilyen jónak a csapatot!

De sajnos megint védeni fogom Huth-ot. Szerintem nem az Ő hibája volt. Ha megnézitek a gólt, neki Mido-t kellett fognia. Carrick felé ment a labda, ő pedig visszahátrált és megpróbált hárítani. Kicsit dobjátok el a Rob utálatotokat és nézzétek meg mégegyszer a gólt!;) Amúgy meg volt egy bomba lővése!!:)
Azért az világos, hogy felugrott elfejelni a labdát és nem sikerült neki, ugye? Ezen is múlott a gól. Ha elfejeli, akkor nincs gól.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29771 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Szerintem tök jó volt a meccs. Az Everton elleni meccs óta nem láttam ilyen jónak a csapatot!

De sajnos megint védeni fogom Huth-ot. Szerintem nem az Ő hibája volt. Ha megnézitek a gólt, neki Mido-t kellett fognia. Carrick felé ment a labda, ő pedig visszahátrált és megpróbált hárítani. Kicsit dobjátok el a Rob utálatotokat és nézzétek meg mégegyszer a gólt!;) Amúgy meg volt egy bomba lővése!!:)

Essien gólja viszont egész vicces volt!:) Ilyen szerencsésen eltalálni a labdát...:) A bokájáról ment be!:D

A meccs emberei nálam a komplett bal oldal volt! Gallas és SWP valamint Gallas és Duff!

Crespo és Drogba... most együtt játszottak mégsem alkottak sokmindent. Egy kapufa a teljesítményük...
Only one Di Matteo!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29772 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Már a körmömet rágtam az utolsó percekben, főleg Drogba kapufája után. Aztán amikor Gallas bevágta azt a hatalmas gólt!!! Örömömben ugráltam! :D

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#29773 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

szegény Sp*rs... :)) 32 games and counting. 1990 óta nem nyertek bajnokit ellenünk. Most komolyan, milyen érzés lehet???

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#29774 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

bakker. azt hittem 16-kor kezdünk. mentem volna éppen a Véndiákba. fuck, kár, hogy erről lemaradtam. nálam Billy az év játékosa!!!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29775 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Gallas!!!!!!!!!!!!!! HA mekkora gólt vágott!!!!!!! Állat!! 2:1

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29776 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Drogba kapufa, nem hiszem el....

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29777 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Vazze, nagyon gyengék vagyunk a második félidőben. Jenas megnyerhette volna, szerencsére Cech védett nagyot. C'mon!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29778 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Maniche jön be - Essien helyett

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29779 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Drogba és Duff jön be, Joe Cole és SWP helyett.
SWP nagyon jó volt, de most 2 támadóval nyomjuk.

1990 február 10-én kaptunk ki utoljára a Sp*rs-től, nem kéne ennek megszakadnia

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29780 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

undertow írta:huth nem tudta kifejelni carrick labdajat.
...mily meglepő....

Válasz küldése