Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#9361 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

ToreAndre írta:http://itof.fimc.net/article.asp?id=16682

Újabb José dal!:) Hát ezért késtünk a WBA meccs szünetében!:)
Nekem az oldalon kívül semmi nem jelenik meg. Nem nagyon találok linket, amivel elindul...
Birth, CHELSEA, Death

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9362 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

:lol: A srácot meg is hívta Jose, nagyon állati

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#9363 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

ToreAndre írta:Már elküldtem...
http://www.peterosgood.co.uk
Elfelejtettem szólni, de én is írtam rá...1378-as bejegyzés
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#9364 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

ToreAndre írta:Tiago szar volt nálunk. Rengeteg eladott labda, felesleges vagy lényegtelen passzok, rossz lővések sorozata... Azért, mert volt egy jó meccse, nehogy már vissza akarjuk hozni. Grönks-nek is volt nemrég egy pazar meccse, akkor már én őt akarom!!:)
Tore, minden szavaddal egyetértek ! :lol:
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#9365 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Nem az a szenzáció hogy gólt fejelt,hanem hogy milyet, nézd meg ha tudod. Amúgy a mondandódat nem teljesen vágom.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#9366 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

http://itof.fimc.net/article.asp?id=16682

Újabb José dal!:) Hát ezért késtünk a WBA meccs szünetében!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9367 Hozzászólás Szerző: undertow »

chelseafan01 írta:A DSF-en megy a Roma-Boro, Jimmy fejelt egy bombagólt, nagyon szép volt. 0-1
:!: Jimmy golt fejelt?! :?: :!:
uristen, mik vannak. mi lesz a kovetkezo? essien bombagolt vag 30 meterrol? gronksnek sikerul pont a csatar fejere beivelni a labdat? wenger elismeri, hogy egy jatekosa jogosan kapott pirosat? a chelsea helyett a poolt fogja sarozni minden ujsag?
vannak meg csodak!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#9368 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Makelele dolga nagyjából ugyanaz, mint Essiené. Mégis valahogy látványosan csinálja...
Mindegy, én már nem akarok erről vitatkozni...:)
Only one Di Matteo!

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#9369 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

ToreAndre írta:Szerintem meg sok kis, nem túl látványos hibája volt. De Essien talán mégrosszabb!:)
Szinte tendencia,hogy a leigazolt játékosaink zöme sokkal jobb volt az előző csapatában... SWP, Drogba, Crespo,Essien stb. Az ok,hogy Murinál nem lehet egyénieskedően "villogni", hanem a csapatnak kell alárendelni mindent. És ez nem kedvez az egyénnek ,a csapat viszont működik. Essien olyan , mint Makalele volt a 3-4 évvel ezelőtti Madridban, látszólag semmi különös,aztán -kis túlzással-a hozzánk igazolása után indult lefelé a Real. Akkor jöttek rá hogy ki is az a Makalele , mit köszönhetnek neki. Essien ugyanez, lehet hogy labdába se ér, de mégis megneheziti az ellenfelek dolgát a helyezkedésével, szereléseivel ,szivósságával. Baromi kellemetlen pali,és ha mint multkor időnként rug egy-egy gólt is plusszban akkor egyértelmű erőssége lesz a csapatnak.

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#9370 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

A DSF-en megy a Roma-Boro, Jimmy fejelt egy bombagólt, nagyon szép volt. 0-1

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9371 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Drogba:
„Bárki aki nem látja Mourinho zsenialitását vaknak kell lennie. Az intelligenciája mindenkinél magasabb, akivel eddig találkoztam. Mindig 3 lépéssel mások előtt jár, az elméje működéséről pedig a többi menedzser csak álmodozhat. Természetesen az eredmények nem mindig tökéletesek számunkra – senki nem nyerhet meg mindent folyton -, de Jose átváltoztatott bennünket. Ezt senki nem képzelte a klubon kívül. Csakis a győzelem érdekli, megfertőzte a keretet ezzel a vírusával, a hozzáállásával, egyszerűen meg van bolondulva a trófeákért. Ez az egyetlen dolog, amely motiválja a Stamford Bridge-en, a második hely semmit sem jelent. Mielőtt találkoztunk vele, mindannyiunk normál játékos volt. Most harcosok vagyunk, akik egymásért küzdenek."

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9372 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Mindig azt hangoztatja, hogy nekik saját magukkal kell foglalkozni. Akkor miért magyaráz ilyen ostobaságokat, pláne ha semmi hatása nincs Joséra és csapatra. Majd megnézem mit alkotnak jövőre...

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#9373 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

zirkonium írta:ALEX FERGUSON úgy érzi, hogy 'falnak ütközött' a Chelsea a szezon második felében.
A formahanyatlás túl későn jött ahhoz, hogy a MU beérje a kékeket, de SAF szerint ez reményxt adhat a következő szezonra.

Ferguson: “A hanyatlás jelei mutatkoznak most a Chelsean. Majd idővel kiderül, hogy ez meddig tart. Reméled, hogy örökké, de igazából nem lehet tudni. Nem képzeled el, hogy elbukjanak most már, de a mi célunk, hogy üldözzük őket."

:lol:
Csak azt felejti el, hogy 20 meccsel tobbet jatszunk mint a xar csapata..

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9374 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

ALEX FERGUSON úgy érzi, hogy 'falnak ütközött' a Chelsea a szezon második felében.
A formahanyatlás túl későn jött ahhoz, hogy a MU beérje a kékeket, de SAF szerint ez reményxt adhat a következő szezonra.

Ferguson: “A hanyatlás jelei mutatkoznak most a Chelsean. Majd idővel kiderül, hogy ez meddig tart. Reméled, hogy örökké, de igazából nem lehet tudni. Nem képzeled el, hogy elbukjanak most már, de a mi célunk, hogy üldözzük őket."

:lol:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#9375 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Essien-nel lehet. De Tiago-ról csak Te gondolod, hogy jó volt!!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9376 Hozzászólás Szerző: undertow »

szerintem te nagyon elfogult vagy a ket uriemberrel szemben :)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#9377 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Szerintem meg sok kis, nem túl látványos hibája volt. De Essien talán mégrosszabb!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9378 Hozzászólás Szerző: undertow »

nem volt szar, hasznos jatekos volt. volt par latvanyos hibaja amiert mindenki raszallt.
iden meg nem egy jo meccse volt, az egesz szezonban fantasztikus a lyonban. egyelore ez a tiago+penz essienert eleg rossz uzletnek bizonyult.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#9379 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Tiago szar volt nálunk. Rengeteg eladott labda, felesleges vagy lényegtelen passzok, rossz lővések sorozata... Azért, mert volt egy jó meccse, nehogy már vissza akarjuk hozni. Grönks-nek is volt nemrég egy pazar meccse, akkor már én őt akarom!!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#9380 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Ja az Átigazolások témában irtam ugyanerről ma ,de látom tegnap már megelőztetek... :D

Válasz küldése