Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31481 Hozzászólás Szerző: undertow »

hat ez a szavazas egy eleg nagy szar.
jobb backek kozott nincs ferriera, de van egy belletti? :shock:
a kozepso vedok kozott nincs gallas? :shock: :shock: :shock:

tovabb nem is neztem.

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#31482 Hozzászólás Szerző: Robi »

Chelseafan írta:Amúgy lehet többször is szavazni! Csak a szavazás után ki kell törölni a cookie-kat! Szavazzunk többször a Chelsea-játékosokra! :twisted: 8) :lol:
én nem "csalok".Szavazok 1szer,aztán jól van

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#31483 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Az én csapatom:

-------------------Cech----------------------
------------------------------------------------
Kromkamp--Terry--Carvalho--Del Horno
-----------------------------------------------
---Joaquín-----Lampard-----Robben--
-----------------------------------------------
------------------Juninho-------------------
-----------------------------------------------
------------Drogba----Adriano------------

Amúgy lehet többször is szavazni! Csak a szavazás után ki kell törölni a cookie-kat! Szavazzunk többször a Chelsea-játékosokra! :twisted: 8) :lol:

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#31484 Hozzászólás Szerző: Robi »

Chelseafan írta:Szavazzatok az uefa.com-on az év csapatára, sok Chelsea játékos van a jelöltek között!
én erre a csapatra szavaztam:

--------------------Cech------------------

Kromkamp--Terry--Cris--Ashley Cole

Luís Garcia----Lampard----Robben

---------------Ronaldinho-------------------

------------Toni-----Henry----------

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#31485 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Szavazzatok az uefa.com-on az év csapatára, sok Chelsea játékos van a jelöltek között!

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#31486 Hozzászólás Szerző: Robi »

A Chelsea feljaánlotta középpályásának, a ghánai Michael Essiennek, hogy egy különgépet bocsát a rendelkezésére az Afrikai Egységkupa időtartamára. Így lehetővé válna, hogy Essien a tornán is résztvegyen, és a klubjának se kelljen nélkülöznie őt.
Mint ismeretes, Ghána a FIFA vonatkozó szabályainak megfelelően kérheti a Chelsea-t, hogy január 7-étől bocsássa a rendelkezésére a játékost. Ratomir Djukovic, az afrikaiak szövetségi kapitánya ugyanakkor nem zárkózik el az ötlettől.
- Remélem, hogy találunk egy olyan megoldást, amely mindkét fél számára kielégítő - mondta Djukovic -, nekem mindenesetre a válogatott érdekeit kell szem előtt tartanom. Ugyanakkor azt is elismerem, hogy Essien nem szívesen veszítené el a helyét a Chelsea-ben, ahol szintén alapembernek számít.

(nb1.hu)

Avatar
JoeCole
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 17:15
Tartózkodási hely: Miskolc/Szeged

#31487 Hozzászólás Szerző: JoeCole »

Nagyon Boldog Karácsonyt minden Chelsea szurkolónak!
Nekem a Jézuska egy szép hosszú ujjú Chelsea mezt hozott :)

Gabesz008
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 16:57

#31488 Hozzászólás Szerző: Gabesz008 »

Jah egyébként Boldog Karácsonyt minden Chelsea szurkolónak!!

Gabesz008
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 16:57

#31489 Hozzászólás Szerző: Gabesz008 »

Anonymous írta:Én úgy vélem,hogy Drogba mostanság (bár már lőtt 6 gólt a bajnokságban) az előkészítésben jeleskedik inkább,megcsinálja a többieknek a gólhelyzetet.Én nagyon örülök neki,hogy Mourinho őt kezdeti inkább ,mint Crespot,mivel Drogba az egyik kedvenc játékosom.Egyébként nem sok csatártól látni ilyet, hogy inkább előkészíti a gólt, minthogy befejezné.És amikor kell gólt is lő.
Ezt is én írtam csak elfelejtettem bejelentkezni már megint :x

Vendég

#31490 Hozzászólás Szerző: Vendég »

Én úgy vélem,hogy Drogba mostanság (bár már lőtt 6 gólt a bajnokságban) az előkészítésben jeleskedik inkább,megcsinálja a többieknek a gólhelyzetet.Én nagyon örülök neki,hogy Mourinho őt kezdeti inkább ,mint Crespot,mivel Drogba az egyik kedvenc játékosom.Egyébként nem sok csatártól látni ilyet, hogy inkább előkészíti a gólt, minthogy befejezné.És amikor kell gólt is lő.

Avatar
Lamps
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2005. december 24., szombat 15:24
Tartózkodási hely: Szlovákia

#31491 Hozzászólás Szerző: Lamps »

gartula!
egyébként ha nagyon összeszeded magad,megkeresed a címét vhogy a neten és írsz neki egy utős kis levelet bélyeggel visszafele,akkor sztem tuti kuld. asszem hogy ez is benne van a szerződésükben - mármint az autogramírás.
We´re gonna rule the universe,cause we´re CHELSEA!

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#31492 Hozzászólás Szerző: Robi »

ja aláírás...még nem is mondtam,hogy tavaly ismerősöm volt kint CFC meccsen,és hozott nekem Lamps-tól autogrammot.... :D :P

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#31493 Hozzászólás Szerző: kdako »

Egyik kedvencem már régóta, kár, hogy az első éve nem sikerült túl jól, bár termelt akkor is szépen. Nekem csak aláírásom van tőle, egy régebbi Chelsea mezre kanyarította oda augusztusban.

Drogbát néhány tulajdonsága miatt most jobb, pontosabban hasznosabb, agilisebb csatárnak tartom, jobban illeszkedik a gépezetbe, de bízom benne, hogy Crespo sem vész el.
GO BLUES!

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#31494 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Nekem meg nem véletlenül van Crespo neve a mezemen. Nagyon örültem, hogy visszajött hozzánk! :D

ada
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 17:13
Tartózkodási hely: Budapest

#31495 Hozzászólás Szerző: ada »

Robi írta:
andrijcar írta:Érdekelne hogy Ti Chelsea szurkolók miként vélekedtek Crespo-ról. Tavaly ugye nálunk a Milanban játszott és nagyon megkedveltük. Én személy szerint sajnáltam, hogy nem maradt, bár az is igaz, hogy Gilardino érkezett.
Rossz látni, hogy nálatok inkább cserepados. Ti elégedettek vagytok vele?
én bevallom őszintén,hogy nálam ő az első számú csatár,a jelenlegi a keretből.
én személy szerint elégedett vagyok vele!hiszen az első Wigan elleni meccsen az ő fantasztikus góljával nyert a csapat:)!de az igazat megvallva Drogbát szeretem látni a kezdőben:)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31496 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Cudicinit én is szeretem....és az a nagy szám hogy honnan szereztük(azt hiszem olasz II. osztály!!!)....Cech még fiatal de már most nagyon jó kapus....lesz ő még a világ legjobbja..meg hát valljuk meg...nem sok dolga akad meccsenként..:)

Ailton
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 21:57
Tartózkodási hely: Kaposvár -Tab
Kapcsolat:

#31497 Hozzászólás Szerző: Ailton »

Azért Cech sem a világ legjobb kapusa. Carlo is tudná ezt a szintet hozni. Azért Petrnek is vannak bizonytalanságai minden mérkőzésen (pl. Blackburn ellen gólt is eredményzett), de általában a védelem vagy szerencse segít. Persze ettől függetlenül remek kapus...
Talán a világ legjobb kapusai: Casillas, Sörensen, Cech, Given, Frey.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#31498 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Nagyon jó csatár, higgadt és megfontolt ravasz róka, aki már sokmindent látott. Kedvelem a játékát. Távoli bombái (lásd Wigan ellen idegenben) iszonyú löketek. Emelett csapatjátékban is önzetlen, van mit Drogbának tanulnia tőle és fog is... :)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#31499 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Nagyon jó csatár ! Nem volt szerencséje mert,Drogba brilirozott az év első felébe és José őt preferálta ! Fog ő még itt nagyott alkotni,ha jól emlékszem a milánba is a végén kezdett nyerőemberré válni ! Én rotálnám őket ellenféltől függöen !

Zoli
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 20:17
Tartózkodási hely: a földön:D

#31500 Hozzászólás Szerző: Zoli »

[quote="andrijcar"]Érdekelne hogy Ti Chelsea szurkolók miként vélekedtek Crespo-ról. Tavaly ugye nálunk a Milanban játszott és nagyon megkedveltük. Én személy szerint sajnáltam, hogy nem maradt, bár az is igaz, hogy Gilardino érkezett.
Rossz látni, hogy nálatok inkább cserepados. Ti elégedettek vagytok vele?[/quote] hátt én az igazat megvalva nem is tom mit mondjak vele kapcsolatban.... jó csatár végülis .... 8) :roll: :roll: :roll:

Válasz küldése