Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Crap
Hozzászólások: 1010
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#81 Hozzászólás Szerző: Crap »

kecske01 írta: 2024. február 21., szerda 15:22
Crap írta: 2024. február 21., szerda 14:09 Tuchelt én simán hoznám vissza ha lehetne.

Minden tiszteletem a Bayern felé, hogy éveken keresztül letudták rabolni a német ligát, de ez a lendület már abbamaradt az új árak miatt és a keret is szépen kezd elfogyni. Kulcsemberek mind visszavonultak vagy már kiöregedtek / kiégtek, az új húzónevek meg mind sérüléssel töltik az egész szezont, mint azt a modern fociban már minden nemzetközileg induló csapatot utolérő átok.

Mind ennek ellenére a Bayern idén se szerepel rosszabbul mint az utóbbi 5 évben. Ugyanúgy állnak statisztikailag mint ahogy szoktak és várhatóan hozni fognak egy szokásos 70-80 pont körüli szezont, ami eddig mindegyik évben elég volt a bajnokság megnyerésére.

Tuchel rohadt nagy pechje, hogy kb. pont most jelent meg egy zseniálisan játszó Leverkusen, akik valszeg simán hozni fognak egy 80 pont feletti szezont, amire több mint 10 éve nem volt példa a Bundásban.... Sőt az utóbbi 10 évben összesen 2x tudta a Bayernen kívül egy másik csapat átlépni a 70 pontos határt.

Emiatt kegyetlen nagy rajtuk a nyomás, mert ha így alakul minden valószínűleg idén bukják a bajnokságot.
Tuchel elég sok negatív rekordot dönt meg idén a bayernben. Nagelsmannak 80 meccs alatt sem volt ennyi veresége, mint neki 45 meccs alatt. Plusz ügye Kimmichék kifejezetten rosszban vannak Tuchellel, ők nagyon egyben voltak Nagelsmannal csak a faszkalap board ráugrott a Tuchel aknára.

Nem látom, hogy jöhetne hozzánk vissza. Egyből kibaszták amikor egy kisebb hullámvölgy jött, gondolom nulla kémia volt Boehlyék meg közte. Én De zerbi meg Nagelsmannak örülnék, ha Pochot kibasszák.
Az újságírok midnenféle negatív rekordok összehozásával vannak elfoglalva és egy percet se foglalkoznak a Leverkusennel, hanem inkább kiélik magukat és a Bayernt meg Tuchelt alázzák mert abban érzik a drámát, meg a kattintást.
A Bayernnél is rohadt sok gond. Saját szurkolóiknak is elegük van már a Kimmich, Müller, Neuer féle játékos uralomból, akiknek a teljesítményük mostmár tényleg a kiégett kategória felé kezd hajlani és nem képesek azt hozni amit régen. A menedzsment is totál összevissza igazolgat meg meneszti az edzőket. Kész kabaré ami ott megy.

Az utóbbi 2 vereség ellenére is, 22 meccs után a Bayern 4 ponttal többet szerzett mint tavaly ilyenkor a bajnokságban. Egész évben több pontja volt folyamatosan a Bayernnek a bajnokságban (5-10 pontos különbséggel kb.) mint Nagelsmen szezonja alatt és ez az ami számít, nem az hogy kitől kaptak ki 10x év után 1 meccsen.
Viszont ez rohadtul kevés, mert a Leverkusen olyan szezont nyom egyenlőre, amit ha tartanak, akkor több mint egy 20 éves rekordot dönthetnek meg. Nemzetközi kupa nélkül a heti 1 meccsükkel, úgy hogy a sajtó se rajtuk lóg, kb. minden adott nekik hozzá most.

Szerintem a Bajnokok Ligája eredményeit mindenképp megkell volna várniuk mielőtt bejelentik Tuchel menesztését, főleg hogy azért 1-1 meccsre szerintem ő összefogja tudni kapni őket, ha már a bajnokság elúszott. Ehhez nagyon ért.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#82 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Crap írta: 2024. február 21., szerda 14:09 Tuchelt én simán hoznám vissza ha lehetne.

Minden tiszteletem a Bayern felé, hogy éveken keresztül letudták rabolni a német ligát, de ez a lendület már abbamaradt az új árak miatt és a keret is szépen kezd elfogyni. Kulcsemberek mind visszavonultak vagy már kiöregedtek / kiégtek, az új húzónevek meg mind sérüléssel töltik az egész szezont, mint azt a modern fociban már minden nemzetközileg induló csapatot utolérő átok.

Mind ennek ellenére a Bayern idén se szerepel rosszabbul mint az utóbbi 5 évben. Ugyanúgy állnak statisztikailag mint ahogy szoktak és várhatóan hozni fognak egy szokásos 70-80 pont körüli szezont, ami eddig mindegyik évben elég volt a bajnokság megnyerésére.

Tuchel rohadt nagy pechje, hogy kb. pont most jelent meg egy zseniálisan játszó Leverkusen, akik valszeg simán hozni fognak egy 80 pont feletti szezont, amire több mint 10 éve nem volt példa a Bundásban.... Sőt az utóbbi 10 évben összesen 2x tudta a Bayernen kívül egy másik csapat átlépni a 70 pontos határt.

Emiatt kegyetlen nagy rajtuk a nyomás, mert ha így alakul minden valószínűleg idén bukják a bajnokságot.
Tuchel elég sok negatív rekordot dönt meg idén a bayernben. Nagelsmannak 80 meccs alatt sem volt ennyi veresége, mint neki 45 meccs alatt. Plusz ügye Kimmichék kifejezetten rosszban vannak Tuchellel, ők nagyon egyben voltak Nagelsmannal csak a faszkalap board ráugrott a Tuchel aknára.

Nem látom, hogy jöhetne hozzánk vissza. Egyből kibaszták amikor egy kisebb hullámvölgy jött, gondolom nulla kémia volt Boehlyék meg közte. Én De zerbi meg Nagelsmannak örülnék, ha Pochot kibasszák.

Crap
Hozzászólások: 1010
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#83 Hozzászólás Szerző: Crap »

Tuchelt én simán hoznám vissza ha lehetne.

Minden tiszteletem a Bayern felé, hogy éveken keresztül letudták rabolni a német ligát, de ez a lendület már abbamaradt az új árak miatt és a keret is szépen kezd elfogyni. Kulcsemberek mind visszavonultak vagy már kiöregedtek / kiégtek, az új húzónevek meg mind sérüléssel töltik az egész szezont, mint azt a modern fociban már minden nemzetközileg induló csapatot utolérő átok.

Mind ennek ellenére a Bayern idén se szerepel rosszabbul mint az utóbbi 5 évben. Ugyanúgy állnak statisztikailag mint ahogy szoktak és várhatóan hozni fognak egy szokásos 70-80 pont körüli szezont, ami eddig mindegyik évben elég volt a bajnokság megnyerésére.

Tuchel rohadt nagy pechje, hogy kb. pont most jelent meg egy zseniálisan játszó Leverkusen, akik valszeg simán hozni fognak egy 80 pont feletti szezont, amire több mint 10 éve nem volt példa a Bundásban.... Sőt az utóbbi 10 évben összesen 2x tudta a Bayernen kívül egy másik csapat átlépni a 70 pontos határt.

Emiatt kegyetlen nagy rajtuk a nyomás, mert ha így alakul minden valószínűleg idén bukják a bajnokságot.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#84 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Felkészül Szabi :lol:
Egyébként én sem tartanám jó ötletnek. A vezetőséggel való rossz viszonya nem hiszem, hogy gyümölcsözővé tenné a dolgot.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#85 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Izland írta: 2024. február 21., szerda 12:21 Tuchel a szezon végén távozik. Jöhet vissza. :twisted: :mrgreen:
Isten ments, nem véletlen távozik onnan is :D

Avatar
Izland
Hozzászólások: 484
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#86 Hozzászólás Szerző: Izland »

Tuchel a szezon végén távozik. Jöhet vissza. :twisted: :mrgreen:

Avatar
White
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#87 Hozzászólás Szerző: White »

Mikel Podcast - Eden . Mindekinek ajánlom meghallgatni,legnagyobb tehetség akit lattam nálunk .Mi lett volna ha nem lusta ?
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Izland
Hozzászólások: 484
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#88 Hozzászólás Szerző: Izland »

tegwol írta: 2024. február 19., hétfő 14:19
fst200 írta: 2024. február 19., hétfő 12:22 Ha valaki még emlékszik rá :
https://index.hu/sport/futball/2024/02/ ... t-serules/
Azután álltam le az utánpótlás csapat követésével, hogy belőle nem lett semmi. Hihetetlen dolgokat művelt az ifik között, hozzá tényleg ragadt a labda. A másik akiben
biztos voltam, hogy óriási karrier vár rá, az Josh McEachran. Azt hiszem nincs ehhez szemem. 😅
McEachran volt nálam is az, akiről ezt gondoltam. Azóta még Gilmour és Hall az, akinél ezt éreztem, hogy világklasszis lesz.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#89 Hozzászólás Szerző: fst200 »

BlueBlood1993 írta: 2024. február 19., hétfő 14:30
fst200 írta: 2024. február 19., hétfő 12:22 Ha valaki még emlékszik rá :
https://index.hu/sport/futball/2024/02/ ... t-serules/
Volt valami konkrétum hogy bennemaradt a tehetsége? Én is emlékszem rá, durva hogy ez lett belőle.
Erre már nem emlékeztem :AZ ELSŐ CSAPÁS 2009 FEBRUÁRJÁBAN ÉRTE ŐT, AMIKOR EGY FELKÉSZÜLÉSI MECCSEN KETTŐS BOKATÖRÉST SZENVEDETT, EMIATT HAT HÓNAPOT KELLETT KIHAGYNIA

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3614
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#90 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

fst200 írta: 2024. február 19., hétfő 12:22 Ha valaki még emlékszik rá :
https://index.hu/sport/futball/2024/02/ ... t-serules/
Volt valami konkrétum hogy bennemaradt a tehetsége? Én is emlékszem rá, durva hogy ez lett belőle.

Avatar
tegwol
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2009. január 5., hétfő 17:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Gyömöre

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#91 Hozzászólás Szerző: tegwol »

fst200 írta: 2024. február 19., hétfő 12:22 Ha valaki még emlékszik rá :
https://index.hu/sport/futball/2024/02/ ... t-serules/
Azután álltam le az utánpótlás csapat követésével, hogy belőle nem lett semmi. Hihetetlen dolgokat művelt az ifik között, hozzá tényleg ragadt a labda. A másik akiben
biztos voltam, hogy óriási karrier vár rá, az Josh McEachran. Azt hiszem nincs ehhez szemem. 😅

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#92 Hozzászólás Szerző: Dante »

fst200 írta: 2024. február 19., hétfő 12:22 Ha valaki még emlékszik rá :
https://index.hu/sport/futball/2024/02/ ... t-serules/
A mától elérhető Obi Mikel podcastben Eden vendégszerepel és arra a kérdésre, hogy kit tart a legtehetségesebb játékosnak a volt csapattársai közül, Kakuta-t emelte ki.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#93 Hozzászólás Szerző: fst200 »


Bandi
Hozzászólások: 2734
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#94 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Kane-nél nagyobb lúzer sem sok van, elmegy a Sp*rs-ből hogy végre nyerjen valamit egy olyan csapathoz ahol garantált a minimum egy trófea szezononként, erre a szezon elején az első meccsén kikap a szuperkupában, a kupában kizúg egy alsóbb osztályú csapat ellen, a bajnokságot kb 10 év után úgy tűnik pont most nem nyerik meg és a BL-re sincs sok esélyük :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#95 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Traxver írta: 2024. február 18., vasárnap 20:47 ha a bayern most nem küldi el TT-t akkor olyan mint nálunk Poch
betonbiztos
A legfrissebb hírek szerint maradhat. Csórinak megkegyelmeznek, túl sok lenne egy ilyen nagyra taksált top3-as edzőnek, ha zsinórban a harmadik állomashelyéről is kivágnák szezon közben.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#96 Hozzászólás Szerző: Traxver »

ha a bayern most nem küldi el TT-t akkor olyan mint nálunk Poch
betonbiztos

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2299
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#97 Hozzászólás Szerző: Anti »

Cappy írta: 2024. február 11., vasárnap 16:33

Igen. Ha Klopp tavozasa miatt nem esik szet a keret, akkor Alonsonak relativ konnyu dolga lesz az elejen.
Szerintem ha Alonso megnyerné a bundást, és elvállalná a Poolt, tuti nem esik szét a keret, max a kövi szezonban ha kiderülne, hogy sok még neki a projekt.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#98 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Traxver írta: 2024. február 11., vasárnap 14:57 Xabi Alonso szépen leiskolázta tegnap Tuchelt...Tuchelnek már nem az első ilyen megsemmisítő vereség már ez a szezonban. Nem tudom, hogy a bayern szurkolók mennyire elégedettek vele de sztem semennyire.
Nekem ahány Bayern szurkoló haverom van, azok ki nem állhatják Tuchelt, meg hozza a saját lom játékosait akik rajtuk fognak maradni. Dier, Boey pl.

Cappy
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#99 Hozzászólás Szerző: Cappy »

broduer írta: 2024. február 11., vasárnap 16:02
Cappy írta: 2024. február 11., vasárnap 15:57
Traxver írta: 2024. február 11., vasárnap 14:57 Xabi Alonso szépen leiskolázta tegnap Tuchelt...Tuchelnek már nem az első ilyen megsemmisítő vereség már ez a szezonban. Nem tudom, hogy a bayern szurkolók mennyire elégedettek vele de sztem semennyire.
Hat igen. 1 kaput eltalalo lovessel hozta le a Bayern a meccset. Nem tudom mikor volt naluk utoljara ilyen.
Xabi Alonso kimagaslik a generációjából egyelőre (Lamps, Gerrard, Xavi), szinte biztosra veszem, hogy ő veszi át jövőre Klopp helyét a Poolnál. Az lesz majd az igazi értékmérője.
Igen. Ha Klopp tavozasa miatt nem esik szet a keret, akkor Alonsonak relativ konnyu dolga lesz az elejen.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#100 Hozzászólás Szerző: broduer »

Cappy írta: 2024. február 11., vasárnap 15:57
Traxver írta: 2024. február 11., vasárnap 14:57 Xabi Alonso szépen leiskolázta tegnap Tuchelt...Tuchelnek már nem az első ilyen megsemmisítő vereség már ez a szezonban. Nem tudom, hogy a bayern szurkolók mennyire elégedettek vele de sztem semennyire.
Hat igen. 1 kaput eltalalo lovessel hozta le a Bayern a meccset. Nem tudom mikor volt naluk utoljara ilyen.
Xabi Alonso kimagaslik a generációjából egyelőre (Lamps, Gerrard, Xavi), szinte biztosra veszem, hogy ő veszi át jövőre Klopp helyét a Poolnál. Az lesz majd az igazi értékmérője.

Válasz küldése