Mauricio Pochettino

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6962
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#341 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea are continuing to back Mauricio Pochettino, there does not seem to be any immediate pressure on him. (@BobbyVincentFL)

:roll:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6791
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#342 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sindu írta: 2024. január 10., szerda 14:36
Pityee írta: 2024. január 10., szerda 14:30
Sindu írta: 2024. január 10., szerda 14:22
1. 8 sérültet látok 2. Honnan tudod h annyira kulcsemberek, mint nálunk Chilwell James és Nkunku 3. Lenulláztak?? Mármint végigbunkerezték a meccset, és lőttek egy kontragólt, mi meg kihagytunk 2-3 ziccert.
Ettől még gáz kikapni tőlük, de ezt így egymás melle tenni nevetséges.

Egy Newcastle-n meg kb. ugxanennyi sérülttel túljutottunk úgy, h végigbuszozták a meccset, tessék, most én is mondtam egy random meccset. Igaz azon a meccen ott volt Jackson is, bár mivel őt falábú világbarma csampo szintű senkinek tartasz, gondolom az inkább hátrány volt számunkra, mint előny.


Ja, ha már Newcastle, tavaly harmadikak lettek, iden ott is sérült a fél csapat, és lám, ugyanott vannak a bajnokságban, mint mi.
Igen, igazad van. Neharagudj, hogy meg mertem szólni, hogy már egy Champo középcsapattól is kikapunk. Végülis úgy már kevesebbet ér a győzelmük, hogy végig bunkerezték. Mondjuk lassan csak elfogynak a kifogások :D
Nem ér kevesebbet a győzelmük, de nem lenulláztak minket, hanem nyertek 1-0ra. :) vagy akkor egy 3-0-t minek neveznél? :) és az egész szezonos teljesítményről van szó, te meg csak a boróról beszélsz, a Castle-s gondolatmenetre természetesen 0 reakció.
Castles részre annyit reagálok neked, hogy jobb lett volna ellenük kiesni és akkor elkerültünk volna egy ilyen vérciki leégést, mint a tegnapi :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Sindu
Hozzászólások: 778
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#343 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Crap írta: 2024. január 10., szerda 14:30
Sindu írta: 2024. január 10., szerda 14:22
Pityee írta: 2024. január 10., szerda 14:00
Pedig nem kell messzire menni. Tegnap a Boronál állitólag 10+ hiányzó volt. Mégis lenulláztak minket.
1. 8 sérültet látok 2. Honnan tudod h annyira kulcsemberek, mint nálunk Chilwell James és Nkunku 3. Lenulláztak?? Mármint végigbunkerezték a meccset, és lőttek egy kontragólt, mi meg kihagytunk 2-3 ziccert.
Ettől még gáz kikapni tőlük, de ezt így egymás melle tenni nevetséges.

Egy Newcastle-n meg kb. ugxanennyi sérülttel túljutottunk úgy, h végigbuszozták a meccset, tessék, most én is mondtam egy random meccset. Igaz azon a meccen ott volt Jackson is, bár mivel őt falábú világbarma csampo szintű senkinek tartasz, gondolom az inkább hátrány volt számunkra, mint előny.


Ja, ha már Newcastle, tavaly harmadikak lettek, iden ott is sérült a fél csapat, és lám, ugyanott vannak a bajnokságban, mint mi.
Nem kell olyan messzire menni mint a Castle.
A Middlesbroughnak a tegnapiakkal együtt valami 9 sérültje volt szóval :D

Kb minden csapat tele van sérültekkel. Olyat már fel se merek hozni, hogy Pep, és a City is nyomott úgy jó pár pl meccset idén, hogy a padon senki se ült náluk.

Nagyon gyenge kifogás ez most idén.
Minden csapat?
Poolnál elérhető: TAA, van Dijk, Salah és Szoboszlai. Szóval a legjobbjaik stabilan ott vannak. [abban az időszakban, amikor van Dijk sérült volt, szarabbak is voltak]
Arsenal nincs tele sérültekkel.
A Cityben kidőlt De Bruyne, máris nem dominálnak úgy, mint tavaly. Pedig azért egy Aston Villánál illene jobban teljesíteniük a PL-ben, nem? Mindezt úgy, h ott van náluk 1 vadállat Doku, Haaland, Rodri, a világ legjobbjai, de De Bruyne kiesését ők is megérzik.

Mindegyikük kerete minőségibb a miénknél, és a kulcsembereik elérhetőek, meg is látszik a tabellán. MU meg Newcastle meg ugyanúgy áll, mint mi.


Ha már itt tartuk a poolból kiesett most TAA, Salah lelép afconra,kíváncsi vagyok, szar lesz-e a januárjuk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sindu 2024. január 10., szerda 14:58-kor.

Sindu
Hozzászólások: 778
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#344 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Pityee írta: 2024. január 10., szerda 14:30
Sindu írta: 2024. január 10., szerda 14:22
Pityee írta: 2024. január 10., szerda 14:00
Pedig nem kell messzire menni. Tegnap a Boronál állitólag 10+ hiányzó volt. Mégis lenulláztak minket.
1. 8 sérültet látok 2. Honnan tudod h annyira kulcsemberek, mint nálunk Chilwell James és Nkunku 3. Lenulláztak?? Mármint végigbunkerezték a meccset, és lőttek egy kontragólt, mi meg kihagytunk 2-3 ziccert.
Ettől még gáz kikapni tőlük, de ezt így egymás melle tenni nevetséges.

Egy Newcastle-n meg kb. ugxanennyi sérülttel túljutottunk úgy, h végigbuszozták a meccset, tessék, most én is mondtam egy random meccset. Igaz azon a meccen ott volt Jackson is, bár mivel őt falábú világbarma csampo szintű senkinek tartasz, gondolom az inkább hátrány volt számunkra, mint előny.


Ja, ha már Newcastle, tavaly harmadikak lettek, iden ott is sérült a fél csapat, és lám, ugyanott vannak a bajnokságban, mint mi.
Igen, igazad van. Neharagudj, hogy meg mertem szólni, hogy már egy Champo középcsapattól is kikapunk. Végülis úgy már kevesebbet ér a győzelmük, hogy végig bunkerezték. Mondjuk lassan csak elfogynak a kifogások :D
Nem ér kevesebbet a győzelmük, de nem lenulláztak minket, hanem nyertek 1-0ra. :) vagy akkor egy 3-0-t minek neveznél? :) és az egész szezonos teljesítményről van szó, te meg csak a boróról beszélsz, a Castle-s gondolatmenetre természetesen 0 reakció.

Crap
Hozzászólások: 1004
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Mauricio Pochettino

#345 Hozzászólás Szerző: Crap »

Sindu írta: 2024. január 10., szerda 14:22
Pityee írta: 2024. január 10., szerda 14:00
edeskeves írta: 2024. január 10., szerda 13:40
A legjobb megoldas szerintem az lenne, ha hoznanak 2-3 rutinos jatekost aki nehez helyzetekben is vezerek tudnanak lenni, na meg ha vegre veget erne ez a seruleshullam, mert abban 100% biztos vagyok, hogy a full kerettel nem itt tartanank.
Nem tudnek mondani megegy csapatot, ahol ennyi serult lenne folyamatosan es ezek kozul a fele kezdo lenne..
.
Pedig nem kell messzire menni. Tegnap a Boronál állitólag 10+ hiányzó volt. Mégis lenulláztak minket.
1. 8 sérültet látok 2. Honnan tudod h annyira kulcsemberek, mint nálunk Chilwell James és Nkunku 3. Lenulláztak?? Mármint végigbunkerezték a meccset, és lőttek egy kontragólt, mi meg kihagytunk 2-3 ziccert.
Ettől még gáz kikapni tőlük, de ezt így egymás melle tenni nevetséges.

Egy Newcastle-n meg kb. ugxanennyi sérülttel túljutottunk úgy, h végigbuszozták a meccset, tessék, most én is mondtam egy random meccset. Igaz azon a meccen ott volt Jackson is, bár mivel őt falábú világbarma csampo szintű senkinek tartasz, gondolom az inkább hátrány volt számunkra, mint előny.


Ja, ha már Newcastle, tavaly harmadikak lettek, iden ott is sérült a fél csapat, és lám, ugyanott vannak a bajnokságban, mint mi.
Nem kell olyan messzire menni mint a Castle.
A Middlesbroughnak a tegnapiakkal együtt valami 9 sérültje volt szóval :D

Kb minden csapat tele van sérültekkel. Olyat már fel se merek hozni, hogy Pep, és a City is nyomott úgy jó pár pl meccset idén, hogy a padon senki se ült náluk.

Nagyon gyenge kifogás ez most idén.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6791
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#346 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sindu írta: 2024. január 10., szerda 14:22
Pityee írta: 2024. január 10., szerda 14:00
edeskeves írta: 2024. január 10., szerda 13:40
A legjobb megoldas szerintem az lenne, ha hoznanak 2-3 rutinos jatekost aki nehez helyzetekben is vezerek tudnanak lenni, na meg ha vegre veget erne ez a seruleshullam, mert abban 100% biztos vagyok, hogy a full kerettel nem itt tartanank.
Nem tudnek mondani megegy csapatot, ahol ennyi serult lenne folyamatosan es ezek kozul a fele kezdo lenne..
.
Pedig nem kell messzire menni. Tegnap a Boronál állitólag 10+ hiányzó volt. Mégis lenulláztak minket.
1. 8 sérültet látok 2. Honnan tudod h annyira kulcsemberek, mint nálunk Chilwell James és Nkunku 3. Lenulláztak?? Mármint végigbunkerezték a meccset, és lőttek egy kontragólt, mi meg kihagytunk 2-3 ziccert.
Ettől még gáz kikapni tőlük, de ezt így egymás melle tenni nevetséges.

Egy Newcastle-n meg kb. ugxanennyi sérülttel túljutottunk úgy, h végigbuszozták a meccset, tessék, most én is mondtam egy random meccset. Igaz azon a meccen ott volt Jackson is, bár mivel őt falábú világbarma csampo szintű senkinek tartasz, gondolom az inkább hátrány volt számunkra, mint előny.


Ja, ha már Newcastle, tavaly harmadikak lettek, iden ott is sérült a fél csapat, és lám, ugyanott vannak a bajnokságban, mint mi.
Igen, igazad van. Neharagudj, hogy meg mertem szólni, hogy már egy Champo középcsapattól is kikapunk. Végülis úgy már kevesebbet ér a győzelmük, hogy végig bunkerezték. Mondjuk lassan csak elfogynak a kifogások :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2024. január 10., szerda 14:31-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Cappy
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Mauricio Pochettino

#347 Hozzászólás Szerző: Cappy »

edeskeves írta: 2024. január 10., szerda 14:07
Cappy írta: 2024. január 10., szerda 13:53 Alapvetoen egyetertenek veled, viszont ahogy Poch Chilwellt es Maatsent is tamadokent hasznalta annak nem a serulesek az oka, hanem hogy idiota. Nem tudja hasznalni Enzot es Caicedot sem. A talan legjobb kozephatvedunk baloldali vedokent szerencsetlenkedik es kapjuk rola a golokat folyamatosan. Ha pedig nincs csatarunk serulesek miatt, akkor igenis be kell kuldeni a fiatalokat.

Nehez dolga van Pochnak, de o is folyamatosan hulye donteseket hoz.
Jelenleg kit jatszatnal balhatvedkent, ha nem Colwillt? Chilwell elvileg lassan bevetheto, szerintem Poch is latja, hogy Colwillt csak az nem veri meg aki nem akarja, remelem kozepen tenyleg az egyik legjobb lesz majd..

Maatsen se tamadokent se vedokent nem eleg ide, gondolom ugy volt vele, hogy elorefele valamivel hasznosabb..
Lehet hogy majd Dortmundban fejlodik, de tolem siman mehetett volna veglegesen is max egy visszavasarlasi opcioval.

Washingtont se tenne be egy edzo sem jelenleg, mint kezdo ebben is biztos vagyok. Hamarabb jatszana ott Sterling vagy Palmer.

Ne erts felre, nem azt akarom mondani, hogy Pochettino zsenialis edzo, csak az egesz kaosz amiben jelenleg ez a csapat van, nem konnyu eredmenyesen dolgozni (gondolok itt a sok serultre, uj es tapasztalatlan fiatal jatekosokra)
Maatsent. O sem lenne rosszabb Colwillnal, sot. Szerintem benne lenne lehetoseg, ha kapott volna egyaltalan eselyt a sajat posztján.

Amugy en csatarnak Mudrykot probalgatnam, ha mar nincs mas. Jol mozog be az ures teruletre, gyors, a helyzeteket meg o is ki tudja hagyni, es nem hereli ki se Sterlinget se Palmert.

Sindu
Hozzászólások: 778
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#348 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Pityee írta: 2024. január 10., szerda 14:00
edeskeves írta: 2024. január 10., szerda 13:40
A legjobb megoldas szerintem az lenne, ha hoznanak 2-3 rutinos jatekost aki nehez helyzetekben is vezerek tudnanak lenni, na meg ha vegre veget erne ez a seruleshullam, mert abban 100% biztos vagyok, hogy a full kerettel nem itt tartanank.
Nem tudnek mondani megegy csapatot, ahol ennyi serult lenne folyamatosan es ezek kozul a fele kezdo lenne..
.
Pedig nem kell messzire menni. Tegnap a Boronál állitólag 10+ hiányzó volt. Mégis lenulláztak minket.
1. 8 sérültet látok 2. Honnan tudod h annyira kulcsemberek, mint nálunk Chilwell James és Nkunku 3. Lenulláztak?? Mármint végigbunkerezték a meccset, és lőttek egy kontragólt, mi meg kihagytunk 2-3 ziccert.
Ettől még gáz kikapni tőlük, de ezt így egymás melle tenni nevetséges.

Egy Newcastle-n meg kb. ugxanennyi sérülttel túljutottunk úgy, h végigbuszozták a meccset, tessék, most én is mondtam egy random meccset. Igaz azon a meccsen ott volt Jackson is, bár mivel őt falábú világbarma csampo szintű senkinek tartasz, gondolom az inkább hátrány volt számunkra, mint előny.


Ja, ha már Newcastle, tavaly harmadikak lettek, iden ott is sérült a fél csapat, és lám, ugyanott vannak a bajnokságban, mint mi.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Sindu 2024. január 10., szerda 14:28-kor.

edeskeves
Hozzászólások: 3127
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Mauricio Pochettino

#349 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Cappy írta: 2024. január 10., szerda 13:53 Alapvetoen egyetertenek veled, viszont ahogy Poch Chilwellt es Maatsent is tamadokent hasznalta annak nem a serulesek az oka, hanem hogy idiota. Nem tudja hasznalni Enzot es Caicedot sem. A talan legjobb kozephatvedunk baloldali vedokent szerencsetlenkedik es kapjuk rola a golokat folyamatosan. Ha pedig nincs csatarunk serulesek miatt, akkor igenis be kell kuldeni a fiatalokat.

Nehez dolga van Pochnak, de o is folyamatosan hulye donteseket hoz.
Jelenleg kit jatszatnal balhatvedkent, ha nem Colwillt? Chilwell elvileg lassan bevetheto, szerintem Poch is latja, hogy Colwillt csak az nem veri meg aki nem akarja, remelem kozepen tenyleg az egyik legjobb lesz majd..

Maatsen se tamadokent se vedokent nem eleg ide, gondolom ugy volt vele, hogy elorefele valamivel hasznosabb..
Lehet hogy majd Dortmundban fejlodik, de tolem siman mehetett volna veglegesen is max egy visszavasarlasi opcioval.

Washingtont se tenne be egy edzo sem jelenleg, mint kezdo ebben is biztos vagyok. Hamarabb jatszana ott Sterling vagy Palmer.

Ne erts felre, nem azt akarom mondani, hogy Pochettino zsenialis edzo, csak az egesz kaosz amiben jelenleg ez a csapat van, nem konnyu eredmenyesen dolgozni (gondolok itt a sok serultre, uj es tapasztalatlan fiatal jatekosokra)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6791
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#350 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta: 2024. január 10., szerda 13:40
A legjobb megoldas szerintem az lenne, ha hoznanak 2-3 rutinos jatekost aki nehez helyzetekben is vezerek tudnanak lenni, na meg ha vegre veget erne ez a seruleshullam, mert abban 100% biztos vagyok, hogy a full kerettel nem itt tartanank.
Nem tudnek mondani megegy csapatot, ahol ennyi serult lenne folyamatosan es ezek kozul a fele kezdo lenne..
.
Pedig nem kell messzire menni. Tegnap a Boronál állitólag 10+ hiányzó volt. Mégis lenulláztak minket.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Cappy
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Mauricio Pochettino

#351 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Alapvetoen egyetertenek veled, viszont ahogy Poch Chilwellt es Maatsent is tamadokent hasznalta annak nem a serulesek az oka, hanem hogy idiota. Nem tudja hasznalni Enzot es Caicedot sem. A talan legjobb kozephatvedunk baloldali vedokent szerencsetlenkedik es kapjuk rola a golokat folyamatosan. Ha pedig nincs csatarunk serulesek miatt, akkor igenis be kell kuldeni a fiatalokat.

Nehez dolga van Pochnak, de o is folyamatosan hulye donteseket hoz.

edeskeves
Hozzászólások: 3127
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Mauricio Pochettino

#352 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Tudna akarki dolgozni egy olyan kerettel ahol folyamatosan 10 serult van? Miota Pochettino az edzo meg egyszer se tudta felkuldeni a papiron legerosebb kezdot, de meg az ahhoz kozelit sem.

Engem is idegesit ez a sikertelenseg, de ha a dolgok moge nezunk akkor tenyleg durva, hogy pl jelenleg Broja az egyeduli elerheto center (Washington meg nem ez a szint) ami mindent elarul.

Fofana, James, Chilwell, Nkunku mind kezdo szintu jatekos es elvileg 3 kozuluk a legjobb jatekosaink.

Chilwell es Cucu serultek megis folyamatosan azt latom, hogy Poch egy barom, mert Colwill jatszik balhatvedet. Megis kinek kene? Maatsen akarhanyszor beallt egy nulla volt es vele csak rosszabb lenne a helyzet. A felkeszulesi meccseken jo volt, de a PL teljesen mas szint es ez latszott is rajta.

A keret nagy resze teljesen uj es nagy reszuk keves tapasztalattal felnott szinten, ido kell nekik, hogy folyamatosan tudjak hozni a legjobbjukat, az elejen nekem is nagyobb elvarasaim voltak es most is vannak, de be kell latni, hogy nehezebben megy a kezdes, mint ahogy gondoltam.

A legjobb megoldas szerintem az lenne, ha hoznanak 2-3 rutinos jatekost aki nehez helyzetekben is vezerek tudnanak lenni, na meg ha vegre veget erne ez a seruleshullam, mert abban 100% biztos vagyok, hogy a full kerettel nem itt tartanank.
Nem tudnek mondani megegy csapatot, ahol ennyi serult lenne folyamatosan es ezek kozul a fele kezdo lenne..

Pochettinot ha kirugjak es jon valaki mas akinel ugyanennyi serult lesz szerintetek milyen elorelepes lenne? Ha fixen tudnank, hogy esetleg a sok serult az o edzesmodszere miatt van akkor mar ma el lehetne kuldeni, de szerintem az orvosi stab (amiben (tobbek kozott) az uj tulajok keze van) inkabb a felelos.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3465
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Mauricio Pochettino

#353 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Sindu írta: 2024. január 10., szerda 11:24 Nem igaz, h nincs tét a szezonban. Ha megverjük a Fulhamet otthon, ami nem lehetetlen, akkor ideiglenesen pontegyenlésőségünk lesz a 7., 8. helyezett Brightonnal és MU-val. A hatodik West ham meg 3 pontra lesz. Persze egy meccsel többet játszva.

A brighton-WHU döntetlen jól jött nekúnk. Tudom, gáz h ennek kell örülni, de egy hetedik hely már lehet EL. 6. Meg biztos EL, nagy összegben fogadnék rá, h angolok viszok az 5. Bl helyet.

Letargikus volt ez a Boro meccs, és a luton meg palace is neccesen lett meg, de a decemberünk jól sikerült. És még csak féltávnál járunk a bajnokságban.
7.-8. Hely a realitas a szezon vegen. Jovore lepkedni kell felfele, 5.-6-7. Helyre. Nem fogunk tudni 1-2 ev alatt a top 4 be vegezni, sot, meg az is lehet, hogy evekig keresni fogja a csapat a sajat identitasat, utjat. Ami azzal jar, hogy hosszu evekig berekedunk a kozepmezonybe. Ez mar nem az Abra era, erosebb is a bajnoksag, sok tenyezos a dolog, szoval meg kellene baratkozni azzal a gondolattal, hogy 3-4 evig nem lesz bl. Az, hogy ez milyen kovetkezmenyekkel jar, az belathatatlan.

Sindu
Hozzászólások: 778
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#354 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Nem igaz, h nincs tét a szezonban. Ha megverjük a Fulhamet otthon, ami nem lehetetlen, akkor ideiglenesen pontegyenlésőségünk lesz a 7., 8. helyezett Brightonnal és MU-val. A hatodik West ham meg 3 pontra lesz. Persze egy meccsel többet játszva.

A brighton-WHU döntetlen jól jött nekúnk. Tudom, gáz h ennek kell örülni, de egy hetedik hely már lehet EL. 6. Meg biztos EL, nagy összegben fogadnék rá, h angolok viszok az 5. Bl helyet.

Letargikus volt ez a Boro meccs, és a luton meg palace is neccesen lett meg, de a decemberünk jól sikerült. És még csak féltávnál járunk a bajnokságban.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6962
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#355 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ha ki fogunk esni a Boro ellen akkor az egy elég jó érv lesz a kirúgása mellett Bóliéknak. De annak is úgy van értelme, ha nem valami nyomorult Interim edzőt hoznak, mert sok tét nem maradt a szezonra, inkább kezdje meg a munkát az új rendes edző

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6962
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#356 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

The Chelsea hierarchy have planned for European football next season and while it looks unlikely, there is understanding within the club that Pochettino has not been able to use the full squad during his tenure.

A failure to secure European football would not spell the end of Pochettino.

#CFC

BBC

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6962
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#357 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea’s last 18 games:

⚽️Scored: 37 (avg. 2 goals/ g)
🥅Conceded: 26 (avg 1.4 goals/ g)

✅Won: 11 (including 1 on pens)
❌Lost: 5
🤝Drawn: 2 (City and Arsenal)

Játékunk meg egyre szarabb. :D

Sindu
Hozzászólások: 778
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#358 Hozzászólás Szerző: Sindu »

BlueBlood1993 írta: 2023. december 27., szerda 23:33 Az èv második legszámalmasabb győzelme, nem èrdemeltük meg, kimentett a csapat és a szerencse te baromarcú.

Következő meccsen egy Petro-Gusto-Silva-Colwill-Maatsen/Gilchrist-Gallagher-Lavia-Palmer-Mudryk-Nkunku-Madueke kezdőt szeretnék látni.
Dehogynem érdemeltük meg :D Nem volt magabiztos győzelem, sok probléma volt megint, de
az első félidőben domináltunk, a másodikban pechünk volt a lesgóllal.


Ugyanakkor, vannak gondok, Pochettinóba vetett bizalmamat nekem is inkább csökkentette ez a meccs, mint növelte volna.

Silva becserélése után sztem a srácok sem tudták, kinek mi a posztja, nem csak én.
A védelmünk továbbra is instabil, a középső védőink továbbra is hibát hibára halmoznak, és ebben komoly felelőssége van Pochnak.
Amikor Disasit támadni látom, az jut eszembe, mintha egy bölényt küldenének balettozni. Én nem értem, miért várja el ezt tőle Poch, baromira nem működik, és kifolyik tőle a szemem.

Feltételezem a második félidei teljesítmény se lett volna ennyire nyomorult, ha Palmer és Sterling elérhetőek lettek volna.. de nem az igazi.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3609
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#359 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Az èv második legszámalmasabb győzelme, nem èrdemeltük meg, kimentett a csapat és a szerencse te baromarcú.

Következő meccsen egy Petro-Gusto-Silva-Colwill-Maatsen/Gilchrist-Gallagher-Lavia-Palmer-Mudryk-Nkunku-Madueke kezdőt szeretnék látni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Mauricio Pochettino

#360 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. december 27., szerda 17:15
emsanya írta: 2023. december 27., szerda 17:09
kecske01 írta: 2023. december 27., szerda 12:17

Sajnos megint valamelyik chelseas oldal retweetelte amikor Áprilisban Romano bejelentette, hogy Nagelsmann aki a favorit volt kiszállt az edző versenyből. Ilyenkor mindig idegbe jövök. Gondolom nagyobb beleszólást akart az igazolásoknál a Német és nem jött be neki a 2030 projekt :D Eb után jó lenne újra lecsapni rá, de tuti nem állna már velünk szóba.
Meg gondolom nem akar epitkezni fiatalokkal, ez hosszutavu dolog es nem sok top edzőnek jon be. Egyszerubb Mbapekkal meg kesz jatekosokkal sikereket elérni.

Amugy en valahol pont azt olvastam hogy ha kovetkezo 2-3 meccsen kikapunk, akkor sem lesz edzőváltas, nem ettol fugg.
Hát persze, hogy nem akarják elvállalni, mert a saját pályafutásukat teszik kockára ezzel az edzők.

Ha olyan lesz a szurkolói hang úgyis kibasszák. Pottert sem akarták kibaszni, de Bridgen gyalázatos hangulat volt már a végén. Az a baj most már hiába kezdenek el nyerni meccseket. Hatalmas a hátrányunk, engem meg nem érdekel a konfetti liga helyezés azt ligakupán könnyebb lenne elérni.
Ligakupa dontore most mar realis esely van utana egy meccsen meg barmi lehet. Azt nem tudtam hogy a ligakupa ér europa ligat vagy konf ligát, de az is valami. A PL-ben a BL, EL helyezeseket sztem is elengedtuk mar.

Válasz küldése