Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#121 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Chris Wood mozdithato Januárban. Csak szólok...
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#122 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sindu írta: 2023. december 23., szombat 14:40 A Sheffield tegnap megszakította a Villa 15 meccse tartó hazai pályás győzelmi sorozatát. Néztem a meccset, ugyanazt a bunkerfocit tolta a Sheffield, mint ellenünk, és nem tudták feltörni, cserébe kaptak egy gólt a 88. percben. A végén aztán csak sikerült egyenlíteniük. Nem volt elég a jól szervezett, igazi csapatként működő gépezet. Talán itt mutatkozott meg, hogy igazi klasszisuk nincsen. Nálunk is Palmer és Sterling egyéni villanása kellett a góljainkhoz. Talán fel is értékeli ez kicsit a győzelmünket. Az viszont látványos volt, h mennyivel olajozottabban működik az összjátékuk, mint a miénk. A miénket a legtöbbször nem is lehet annak nevezni :D De lesz ez még jobb!
Mi kb. egy felido elfogadhato jatekkal siman vertuk őket, Petrovicnak labdaba se kellett ernie. A most menő aston villa meg kiszenvedett hosszabbitasban egy dontetlent.

Ezzel nem azt akarom mondani hogy "hu mi vagyunk a vilag legjobb csapata" csak a sheffield, luton es a tobbi mas csapat akiket lenéznek altalaban, ugyanugy nehez megverni.

Sindu
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#123 Hozzászólás Szerző: Sindu »

A Sheffield tegnap megszakította a Villa 15 meccse tartó hazai pályás győzelmi sorozatát. Néztem a meccset, ugyanazt a bunkerfocit tolta a Sheffield, mint ellenünk, és nem tudták feltörni, cserébe kaptak egy gólt a 88. percben. A végén aztán csak sikerült egyenlíteniük. Nem volt elég a jól szervezett, igazi csapatként működő gépezet. Talán itt mutatkozott meg, hogy igazi klasszisuk nincsen. Nálunk is Palmer és Sterling egyéni villanása kellett a góljainkhoz. Talán fel is értékeli ez kicsit a győzelmünket. Az viszont látványos volt, h mennyivel olajozottabban működik az összjátékuk, mint a miénk. A miénket a legtöbbször nem is lehet annak nevezni :D De lesz ez még jobb!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9372
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#124 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én is úgy vagyok vele, hogy haladni kell, változnak a dolgok. Eddig is így volt, ezek után is így fog menni.

Egyedül azzal volt bajom, hogy kirakat ligát akartak csinálni, nem szabad elzárni a lehetőséget az olyan csapatok előtt mint pl a Villa.

Szarom le, hogy melyik pénzéhes szaralak szervezi a nemzetközi kupákat, jelentősen úgy se fog eltérni a BLtől. Abba kell indulni amelyik több pénzt kínál.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1680
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#125 Hozzászólás Szerző: Traxver »

cech19960320 írta: 2023. december 22., péntek 13:46
és lenne még ennél is jobban vége a mai focinak. az UEFA sem jó, de ez nem sülhet el jól...
Remélem el lesz taposvan a többség által.. Perezékkel együtt.
mi tenne jót a mai focinak szerinted? a kék kártya? a kevesebb meccs? jövőre több meccs lesz a BL, ELben is. Elitélte valamelyik klub? nem
VAR eltörlése?
mit tudna az UEFA hozzá tenni? több pénzt ad? akkor ők mibe mások mint a super liga?
Fifa bevezette a klub VB-t 4 évente mint egy világbajnokság. több meccs? igen
elitéli valaki? nem

cech19960320
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#126 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Traxver írta: 2023. december 22., péntek 13:43
cech19960320 írta: 2023. december 22., péntek 13:39
3. és rájuk a másik 2-höz hasolnítva kb a kutya se kíváncsi manapság :D
3 és még mindig vannak olyanok akik még mindig nem utasították el hivatalosan
Benfica, Porto, Lyon, Ajax és még vannak szaudi klubok is a láthatáron.
lehet nem top klubbok de ha megkapják azt a pénzt amit igértek nekik akkor előbb fognak oda menni a játékosok mint egy PL klubhoz.
és lenne még ennél is jobban vége a mai focinak. az UEFA sem jó, de ez nem sülhet el jól...
Remélem el lesz taposvan a többség által.. Perezékkel együtt.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1680
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#127 Hozzászólás Szerző: Traxver »

cech19960320 írta: 2023. december 22., péntek 13:39
3. és rájuk a másik 2-höz hasolnítva kb a kutya se kíváncsi manapság :D
3 és még mindig vannak olyanok akik még mindig nem utasították el hivatalosan
Benfica, Porto, Lyon, Ajax és még vannak szaudi klubok is a láthatáron.
lehet nem top klubbok de ha megkapják azt a pénzt amit igértek nekik akkor előbb fognak oda menni a játékosok mint egy PL klubhoz.

cech19960320
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#128 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Traxver írta: 2023. december 22., péntek 13:28
cech19960320 írta: 2023. december 22., péntek 13:22
Én úgy gondolom, hogy ha továbbra is a Barca és a Real ragaszkodik csak ehhez a szarhoz, akkor nem lesz hosszú életű a buli :D
Juve se lépett még ki hivatalosan és tőlük se láttam még az elutasító szöveget.
3. és rájuk a másik 2-höz hasolnítva kb a kutya se kíváncsi manapság :D

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1680
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#129 Hozzászólás Szerző: Traxver »

cech19960320 írta: 2023. december 22., péntek 13:22
Én úgy gondolom, hogy ha továbbra is a Barca és a Real ragaszkodik csak ehhez a szarhoz, akkor nem lesz hosszú életű a buli :D
Juve se lépett még ki hivatalosan és tőlük se láttam még az elutasító szöveget.

cech19960320
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#130 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Traxver írta: 2023. december 22., péntek 13:20
cech19960320 írta: 2023. december 22., péntek 13:15
Dízel írta: 2023. december 22., péntek 13:05 Nehezen tudom elkepzelni, hogy ebbol nem lesz egy ujabb botrany.
Kik a szervezok? Kik a superliga ugymond tulajdonosai?
Mert azert ezek fontos dolgok, olyan vonatkozasban, hogy az uefa es egyeb szervezoknek ez konkurencia, hatalmas penzmozgasok vannak a hatterbe.
Most ha megvalosul a superliga, akkor mindenkeppen penzt fog vesziteni az elozo era. Hagyni fogjak? Vagy kompromisszumokat fognak kotni? Ketlem. Itt csak egy dudas lehet egy csardaban.
egyszerű... A bajnoki meccseket, szépen a Szuperliga időpontokra mozgatni.. Illetve akár kizárni az adott csapatokat még a nemzeti bajnokságokból is :D
és szted ha a barca és a real kizárják a nemzeti bajnokságból akkor a bajnokság azzal nyerni fog vagy veszíteni?
Én úgy gondolom, hogy ha továbbra is a Barca és a Real ragaszkodik csak ehhez a szarhoz, akkor nem lesz hosszú életű a buli :D

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1680
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#131 Hozzászólás Szerző: Traxver »

cech19960320 írta: 2023. december 22., péntek 13:15
Dízel írta: 2023. december 22., péntek 13:05 Nehezen tudom elkepzelni, hogy ebbol nem lesz egy ujabb botrany.
Kik a szervezok? Kik a superliga ugymond tulajdonosai?
Mert azert ezek fontos dolgok, olyan vonatkozasban, hogy az uefa es egyeb szervezoknek ez konkurencia, hatalmas penzmozgasok vannak a hatterbe.
Most ha megvalosul a superliga, akkor mindenkeppen penzt fog vesziteni az elozo era. Hagyni fogjak? Vagy kompromisszumokat fognak kotni? Ketlem. Itt csak egy dudas lehet egy csardaban.
egyszerű... A bajnoki meccseket, szépen a Szuperliga időpontokra mozgatni.. Illetve akár kizárni az adott csapatokat még a nemzeti bajnokságokból is :D
és szted ha a barca és a real kizárják a nemzeti bajnokságból akkor a bajnokság azzal nyerni fog vagy veszíteni?

cech19960320
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#132 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dízel írta: 2023. december 22., péntek 13:05 Nehezen tudom elkepzelni, hogy ebbol nem lesz egy ujabb botrany.
Kik a szervezok? Kik a superliga ugymond tulajdonosai?
Mert azert ezek fontos dolgok, olyan vonatkozasban, hogy az uefa es egyeb szervezoknek ez konkurencia, hatalmas penzmozgasok vannak a hatterbe.
Most ha megvalosul a superliga, akkor mindenkeppen penzt fog vesziteni az elozo era. Hagyni fogjak? Vagy kompromisszumokat fognak kotni? Ketlem. Itt csak egy dudas lehet egy csardaban.
egyszerű... A bajnoki meccseket, szépen a Szuperliga időpontokra mozgatni.. Illetve akár kizárni az adott csapatokat még a nemzeti bajnokságokból is :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#133 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nehezen tudom elkepzelni, hogy ebbol nem lesz egy ujabb botrany.
Kik a szervezok? Kik a superliga ugymond tulajdonosai?
Mert azert ezek fontos dolgok, olyan vonatkozasban, hogy az uefa es egyeb szervezoknek ez konkurencia, hatalmas penzmozgasok vannak a hatterbe.
Most ha megvalosul a superliga, akkor mindenkeppen penzt fog vesziteni az elozo era. Hagyni fogjak? Vagy kompromisszumokat fognak kotni? Ketlem. Itt csak egy dudas lehet egy csardaban.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1680
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#134 Hozzászólás Szerző: Traxver »

cech19960320 írta: 2023. december 22., péntek 11:45
Valószínűleg kénytelen lesz az UEFA kicsit több pénzt visszaosztani..
De én sem vagyok a Szuperliga pártján, és nem gondolnám, hogy annyira nézett lenne, ha csak 4-5 igazán nagy csapat venne részt benne.
attól függ, hogy kik lennének benne ne feledjük, hogy a real meg a barcelonának vannak a legtöbb szurkolói a világon. ezt a két csapatot elveszítené az uefa azt megérezné a nézettség ill. lehet előbb leülnék megnézni egy real-al nassr meccset mint egy city-villarealt.
elején lehet, hogy döcögősen indulna de utána amint a libikóka átbillen azután lehet, hogy jobban beindulna a liga.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9372
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#135 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Crap írta: 2023. december 22., péntek 9:55 https://telex.hu/sport/2023/12/21/unai- ... ag-elemzes

Egy nagyon jó kis írás Emery karrierjéről. Tényleg fantasztikus utat jár be és egészen kiemelkedő, hogy mindenhol micsoda sikereket ér el.
Sajnos a topcsapatoknál rendre megbukik, valszeg a személyisége miatt. De a tudása megkérdőjelezhetetlen és ha idén BL poziba végez a villa, valszeg a respectje is egészen más lesz.

Én őt hoznám Poch helyére, tökös focit játszik. Kockázatos a magas védelmi vonal, de nincs annyira szétfuttatva a csapat mint nálunk - szerintem a mély védekezés és a pressing elegye miatt van annyi sérültünk. Mondjuk nem tudtam, hogy Pau Torres ennyire gyors, ez nálunk hiánycikk, talán a Colwill - Fofana páros megoldaná.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#136 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Traxver írta: 2023. december 22., péntek 11:44
emsanya írta: 2023. december 22., péntek 11:32
Elvileg ez a cél hogy sokkal tobb penzt kapjanak es ezert unja mar a barca, meg a real mert az UEFA nem osztozkodik veluk.
igen viszont akkor hatalmas előnybe lesznek azokkal akik visszautasították a super ligát. szerintem ha az európai klubok visszautasítják akkor sztem akár meghívhatják a szaudi ligában lévő csapatokat is. és kötve hiszem, hogy az ázsiai BL-be lenne annyi pénz mint a super ligában.
Valószínűleg kénytelen lesz az UEFA kicsit több pénzt visszaosztani..
De én sem vagyok a Szuperliga pártján, és nem gondolnám, hogy annyira nézett lenne, ha csak 4-5 igazán nagy csapat venne részt benne.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1680
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#137 Hozzászólás Szerző: Traxver »

emsanya írta: 2023. december 22., péntek 11:32
Elvileg ez a cél hogy sokkal tobb penzt kapjanak es ezert unja mar a barca, meg a real mert az UEFA nem osztozkodik veluk.
igen viszont akkor hatalmas előnybe lesznek azokkal akik visszautasították a super ligát. szerintem ha az európai klubok visszautasítják akkor sztem akár meghívhatják a szaudi ligában lévő csapatokat is. és kötve hiszem, hogy az ázsiai BL-be lenne annyi pénz mint a super ligában.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#138 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Traxver írta: 2023. december 22., péntek 10:19
emsanya írta: 2023. december 21., csütörtök 14:22 Latva a mai hireket, lehet mar nem sok ertelme lesz a BL helyezeseknek jovore sem :D.

European Court of Justice today confirmed that “neither UEFA nor FIFA can impose sanctions on clubs that participate in alternative competitions”.

UEFA statement: “UEFA takes note of the judgment delivered today by the ECJ in the European Super League case”.


Lehet csinalni legálisan Szuper Ligát es valoszinu fognak is. Florentino Perezék rogton a hir utan mar eleg sok reszletet lehoztak hogy fog kinezni es meg akarjak csinalni.
na erre nagyon kíváncsi leszek. Sorra utasítják el a csapatok köztük ugye mi is. Viszont úgy gondolom, hogy ha lenne 8-10 csapat akkor sztem elfogják indítani. A másik kérdés az az, hogy mennyi pénz fog nekik jutni. Mert ha sokkal több akkor elöbb utobb jobban járnak mint az uefa-val.
Elvileg ez a cél hogy sokkal tobb penzt kapjanak es ezert unja mar a barca, meg a real mert az UEFA nem osztozkodik veluk.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6952
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#139 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Traxver írta: 2023. december 22., péntek 10:19
emsanya írta: 2023. december 21., csütörtök 14:22 Latva a mai hireket, lehet mar nem sok ertelme lesz a BL helyezeseknek jovore sem :D.

European Court of Justice today confirmed that “neither UEFA nor FIFA can impose sanctions on clubs that participate in alternative competitions”.

UEFA statement: “UEFA takes note of the judgment delivered today by the ECJ in the European Super League case”.


Lehet csinalni legálisan Szuper Ligát es valoszinu fognak is. Florentino Perezék rogton a hir utan mar eleg sok reszletet lehoztak hogy fog kinezni es meg akarjak csinalni.
na erre nagyon kíváncsi leszek. Sorra utasítják el a csapatok köztük ugye mi is. Viszont úgy gondolom, hogy ha lenne 8-10 csapat akkor sztem elfogják indítani. A másik kérdés az az, hogy mennyi pénz fog nekik jutni. Mert ha sokkal több akkor elöbb utobb jobban járnak mint az uefa-val.
Sokkal több fog jutni ez biztos.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1680
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#140 Hozzászólás Szerző: Traxver »

emsanya írta: 2023. december 21., csütörtök 14:22 Latva a mai hireket, lehet mar nem sok ertelme lesz a BL helyezeseknek jovore sem :D.

European Court of Justice today confirmed that “neither UEFA nor FIFA can impose sanctions on clubs that participate in alternative competitions”.

UEFA statement: “UEFA takes note of the judgment delivered today by the ECJ in the European Super League case”.


Lehet csinalni legálisan Szuper Ligát es valoszinu fognak is. Florentino Perezék rogton a hir utan mar eleg sok reszletet lehoztak hogy fog kinezni es meg akarjak csinalni.
na erre nagyon kíváncsi leszek. Sorra utasítják el a csapatok köztük ugye mi is. Viszont úgy gondolom, hogy ha lenne 8-10 csapat akkor sztem elfogják indítani. A másik kérdés az az, hogy mennyi pénz fog nekik jutni. Mert ha sokkal több akkor elöbb utobb jobban járnak mint az uefa-val.

Válasz küldése