Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
paliczandras
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#2521 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

cech19960320 írta: 2023. december 10., vasárnap 16:28
Moldván írta: 2023. december 10., vasárnap 16:26 James ismét kuka. El kell adni, mindegy mennyiért.
Meg kell műteni. És ha utána is ilyen marad, akkor esetleg eladni.
Igen elvileg a huganak ugyanez volt a baja és neki a műtét rendbe hozta. Nem értem miért nem próbálják meg, ez mar a harmadik szezon ahol állandóan leserul

Avatar
White
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#2522 Hozzászólás Szerző: White »

Nem volt megműtve … combhajlító
#OnceABlueAlwaysABlue

cech19960320
Hozzászólások: 3854
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#2523 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Moldván írta: 2023. december 10., vasárnap 16:29
cech19960320 írta: 2023. december 10., vasárnap 16:28
Moldván írta: 2023. december 10., vasárnap 16:26 James ismét kuka. El kell adni, mindegy mennyiért.
Meg kell műteni. És ha utána is ilyen marad, akkor esetleg eladni.
Legutóbb nem volt megműtve?
Emlékeim szerint nem de lehet rosszul emlékszem.. Mostmár végre meg kéne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cech19960320 2023. december 10., vasárnap 16:30-kor.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#2524 Hozzászólás Szerző: Moldván »

cech19960320 írta: 2023. december 10., vasárnap 16:28
Moldván írta: 2023. december 10., vasárnap 16:26 James ismét kuka. El kell adni, mindegy mennyiért.
Meg kell műteni. És ha utána is ilyen marad, akkor esetleg eladni.
Legutóbb nem volt megműtve?

Attól függetlenül tartom amit írtam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moldván 2023. december 10., vasárnap 16:29-kor.

cech19960320
Hozzászólások: 3854
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#2525 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Moldván írta: 2023. december 10., vasárnap 16:26 James ismét kuka. El kell adni, mindegy mennyiért.
Meg kell műteni. És ha utána is ilyen marad, akkor esetleg eladni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#2526 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Akkor nem véletlenül temette a kezébe az arcát már jó 10 perce... :|

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#2527 Hozzászólás Szerző: Traxver »

James megint sérült, fasza…

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#2528 Hozzászólás Szerző: Moldván »

James ismét kuka. El kell adni, mindegy mennyiért.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#2529 Hozzászólás Szerző: broduer »

Mudrykot nagyjából a nagyanyám is leszerelné. Meccsenként átlagosan 6-7 ugyanolyan vesztett labdája van. Befelé cselezne, de simán elveszik. Vagy nem veszi át rendesen és elpattan tőle 10 méterre...

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#2530 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Izland írta: 2023. december 7., csütörtök 12:43
koni0725 írta: 2023. december 7., csütörtök 12:09 A United elleni meccs másnapján arra jutottam, hogy pár embernek egyszerűen nem lehet helye a csapat kezdőjében a jelenlegi formájukban:

-Sanchez: Nálam ő az, akinek a lecserélése a legsürgetőbb. Ennyire valaki nem lehet gyenge lábbal. Azzal, hogy alap passzokat adott az ellenfélnek az egész csapatot nyomás alá helyezte egy olyan szituációban, ahol a pressing miatt kulcsfontosságú lett volna higgadtnak maradni. Vannak szép védései, de a szögleteknél is bizonytalan. Nem gondoltam volna, hogy ezt írom, de alig várom, hogy Kepa visszajöjjön.

-Caicedo: Az ő teljesítménye az ára tudatában (amiről nem tehet) sem elég, nagyon bizonytalan és sok labdát ad el, ellenben pár szerelésénél azért lehet látni, hogy van ott tehetség. Szerintem ő túl hamar lett mély vízbe dobva (részben kényszerből is a hiányzók miatt) viszont ez felveszi a kérdést, hogy miért igazoltunk ennyiért olyat, aki nem a kezdetektől fogva áll készen.

-Mudryk: Ostoba és mentálisan gyenge. Kismillió helyzetet puskáz el rossz döntésekkel, rossz labdaátvétellel. A gyorsaság a PL-ben nem elég, padoztatnám egy ideig.

-Jackson: Röviden: a csatár, aki nem tud gólt lőni. Elképzelni nem tudom, hogy mit látott benne a recruiting team, egy Luton-szintű csapatban lenne a helye. Alig várom, hogy Nkunku felépüljön.
Egyetértek. Amitől én félek, hogy Nkunku nem Jacksont fogja padra ültetni, vagy Caicedo-t, hanem Gallaghert.
Amennyiben Gallagher a középpálya jelenlegi állapotában padozni fog (kivéve talán, ha Lavia beast mode-ban kezdi a Chelseas karrierjét) nálam Pochettino megbukott, mind edző.
211! NEW RECORD!

Avatar
Izland
Hozzászólások: 484
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#2531 Hozzászólás Szerző: Izland »

koni0725 írta: 2023. december 7., csütörtök 12:09 A United elleni meccs másnapján arra jutottam, hogy pár embernek egyszerűen nem lehet helye a csapat kezdőjében a jelenlegi formájukban:

-Sanchez: Nálam ő az, akinek a lecserélése a legsürgetőbb. Ennyire valaki nem lehet gyenge lábbal. Azzal, hogy alap passzokat adott az ellenfélnek az egész csapatot nyomás alá helyezte egy olyan szituációban, ahol a pressing miatt kulcsfontosságú lett volna higgadtnak maradni. Vannak szép védései, de a szögleteknél is bizonytalan. Nem gondoltam volna, hogy ezt írom, de alig várom, hogy Kepa visszajöjjön.

-Caicedo: Az ő teljesítménye az ára tudatában (amiről nem tehet) sem elég, nagyon bizonytalan és sok labdát ad el, ellenben pár szerelésénél azért lehet látni, hogy van ott tehetség. Szerintem ő túl hamar lett mély vízbe dobva (részben kényszerből is a hiányzók miatt) viszont ez felveszi a kérdést, hogy miért igazoltunk ennyiért olyat, aki nem a kezdetektől fogva áll készen.

-Mudryk: Ostoba és mentálisan gyenge. Kismillió helyzetet puskáz el rossz döntésekkel, rossz labdaátvétellel. A gyorsaság a PL-ben nem elég, padoztatnám egy ideig.

-Jackson: Röviden: a csatár, aki nem tud gólt lőni. Elképzelni nem tudom, hogy mit látott benne a recruiting team, egy Luton-szintű csapatban lenne a helye. Alig várom, hogy Nkunku felépüljön.
Egyetértek. Amitől én félek, hogy Nkunku nem Jacksont fogja padra ültetni, vagy Caicedo-t, hanem Gallaghert.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#2532 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

A United elleni meccs másnapján arra jutottam, hogy pár embernek egyszerűen nem lehet helye a csapat kezdőjében a jelenlegi formájukban:

-Sanchez: Nálam ő az, akinek a lecserélése a legsürgetőbb. Ennyire valaki nem lehet gyenge lábbal. Azzal, hogy alap passzokat adott az ellenfélnek az egész csapatot nyomás alá helyezte egy olyan szituációban, ahol a pressing miatt kulcsfontosságú lett volna higgadtnak maradni. Vannak szép védései, de a szögleteknél is bizonytalan. Nem gondoltam volna, hogy ezt írom, de alig várom, hogy Kepa visszajöjjön.

-Caicedo: Az ő teljesítménye az ára tudatában (amiről nem tehet) sem elég, nagyon bizonytalan és sok labdát ad el, ellenben pár szerelésénél azért lehet látni, hogy van ott tehetség. Szerintem ő túl hamar lett mély vízbe dobva (részben kényszerből is a hiányzók miatt) viszont ez felveszi a kérdést, hogy miért igazoltunk ennyiért olyat, aki nem a kezdetektől fogva áll készen.

-Mudryk: Ostoba és mentálisan gyenge. Kismillió helyzetet puskáz el rossz döntésekkel, rossz labdaátvétellel. A gyorsaság a PL-ben nem elég, padoztatnám egy ideig.

-Jackson: Röviden: a csatár, aki nem tud gólt lőni. Elképzelni nem tudom, hogy mit látott benne a recruiting team, egy Luton-szintű csapatban lenne a helye. Alig várom, hogy Nkunku felépüljön.
211! NEW RECORD!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#2533 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bandi írta: 2023. december 7., csütörtök 10:17
Gebesz írta: 2023. december 7., csütörtök 7:50 Ne haragudjon meg senkise de. Ki az aki az elmúlt 5 meccsre előtte azt mondja 7 pontot szerzünk? Teljesen veszett volt a játèk kèpe előtte. Emlèkeim szerint volt aki, 2-3 pontot tippelt. Szereztünk 7 pontot nehèz meccseken èn örülök ennek. Most jönnek a könnyebb meccsek.
Szerintem hagyjuk inkább ezt hogy könnyebb meccsek, nekünk jelenleg nincsenek olyanok, olyan szinten vagyunk hogy bárkitől képesek vagyunk kikapni. Hétvégén például kizárt dolognak tartom hogy nyerjünk a Goodison-ban, főleg hogy az Everton nincs olyan rossz formában.
Meg amúgyis, milyen könnyebb meccsekről beszélünk? :D Everton,Wolves,Luton idegenben és Sheffield,Palace hazai. Ebből max a Sheffield lesz amit nagy nehezen be tudunk húzni, de a többi mitől is lenne könnyű meccs számunkra? A Goodisonba évek óta nem nyerni járunk, ráadásul levontak tőlük 10 pontot, csak azért vannak ott hátul. Amúgy 2 ponttal gyűjtöttek tőlünk kevesebbet. De a Wolves 1 ponttal, a Palace pedig 3 ponttal szedett össze kevesebb pontot mint mi. Luton meg most rúgott hármat a listavezető szarzinak, illetve a pool sem tudott nyerni náluk, szóval nem hinném, hogy olyan gyerekjáték lesz náluk bármennyi pontot is elhozni. Hol itt a könnyű meccsek? El kell fogadni, hogy ezek a csapatok minimum egy szintűek a mi csapatunkkal, szóval fölösleges itt TOP csapatnak beállítani magunkat. Az már a múlt. 10. helynél jobbat nem érdemel ez a gárda jelenleg. Ez nem károgás, hanem puszta tény. Nyugodtan visszalehet nézni a tegnapi meccset, hogy mennyire alárendelt szerepben játszottunk végig. Inkább az nevetséges, hogy valaki még ki mer olyat jelenteni velünk kapcsolatban, hogy könnyű meccsek :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2734
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#2534 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Gebesz írta: 2023. december 7., csütörtök 7:50 Ne haragudjon meg senkise de. Ki az aki az elmúlt 5 meccsre előtte azt mondja 7 pontot szerzünk? Teljesen veszett volt a játèk kèpe előtte. Emlèkeim szerint volt aki, 2-3 pontot tippelt. Szereztünk 7 pontot nehèz meccseken èn örülök ennek. Most jönnek a könnyebb meccsek.
Szerintem hagyjuk inkább ezt hogy könnyebb meccsek, nekünk jelenleg nincsenek olyanok, olyan szinten vagyunk hogy bárkitől képesek vagyunk kikapni. Hétvégén például kizárt dolognak tartom hogy nyerjünk a Goodison-ban, főleg hogy az Everton nincs olyan rossz formában.

Gebesz
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. március 17., vasárnap 18:49
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#2535 Hozzászólás Szerző: Gebesz »

Izland írta: 2023. december 7., csütörtök 9:38
Gebesz írta: 2023. december 7., csütörtök 7:50 Ne haragudjon meg senkise de. Ki az aki az elmúlt 5 meccsre előtte azt mondja 7 pontot szerzünk? Teljesen veszett volt a játèk kèpe előtte. Emlèkeim szerint volt aki, 2-3 pontot tippelt. Szereztünk 7 pontot nehèz meccseken èn örülök ennek. Most jönnek a könnyebb meccsek.
7 pontot szereztünk úgy, hogy a Sp*rs 2 piros lappal játszott, a 3 legfontosabb játékosából pedig kettő meccs közben lesérült. A Brightoni ellen pedig még döntetlent sem érdemeltünk.


Szerintem a játék képe nem javult sajnos.
Nekünk is sèrült le játèkos vesztes meccsen mèg se volt mentsèg a károgásra. Az meg hogy mit èrdemeltünk egy dolog, de meg lett a 3 pont. Èn se azt mondom minden happy de szerintem sokan alá írtuk volna 5 meccsre ezt a 7 pontot előzetesen.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 484
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#2536 Hozzászólás Szerző: Izland »

Gebesz írta: 2023. december 7., csütörtök 7:50 Ne haragudjon meg senkise de. Ki az aki az elmúlt 5 meccsre előtte azt mondja 7 pontot szerzünk? Teljesen veszett volt a játèk kèpe előtte. Emlèkeim szerint volt aki, 2-3 pontot tippelt. Szereztünk 7 pontot nehèz meccseken èn örülök ennek. Most jönnek a könnyebb meccsek.
7 pontot szereztünk úgy, hogy a Sp*rs 2 piros lappal játszott, a 3 legfontosabb játékosából pedig kettő meccs közben lesérült. A Brightoni ellen pedig még döntetlent sem érdemeltünk.


Szerintem a játék képe nem javult sajnos.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#2537 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Izland írta: 2023. december 7., csütörtök 7:32 Hogyha valaki reálisan nézi, akkor az elmúlt meccseinkből alig volt olyan, ami értékelhető.
A City 4-4 szép eredmény, de hogyha azt nézzük, hogy a City az utolsó 5 meccséből 1-t nyert meg, akkor azért más szemmel nézek arra a meccsre is.
Nekem az a véleményem, hogy az Arsenal 2-2 óta nem volt értékelhető meccsünk, a City 4-4-t leszámítva.

Mondanám (ismét), hogy ideje lenne Pochettino elengedésén elgondolkodni, csak hát nincs kit hozni a helyére. Nem tudom, hogy Caicedo-t játszatnia kell-e az ára miatt Pochettinonak, de mindegy is, mert bele fog így bukni. Nulla a srác jelenleg, én elhiszem, hogy fiatal, fog fejlődni, de jelenleg nem kezdő szint.
Válogatott szünet óta nem volt jó meccsünk. De tegnap még a futás is derogált a csapatnak. Ez viszont Poch sara én kiállok mellette, de azt nehezen fogadom el, hogy nem lehet mindig úgy játszani, mint a City és Arsenal ellen. Arról meg ne is beszéljünk, hogy az szezon eleji taktika szerintem jobban feküdt a csapatnak. Remélem csak kényszer miatt játszunk így a sérülések miatt.

Gebesz
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. március 17., vasárnap 18:49
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#2538 Hozzászólás Szerző: Gebesz »

Ne haragudjon meg senkise de. Ki az aki az elmúlt 5 meccsre előtte azt mondja 7 pontot szerzünk? Teljesen veszett volt a játèk kèpe előtte. Emlèkeim szerint volt aki, 2-3 pontot tippelt. Szereztünk 7 pontot nehèz meccseken èn örülök ennek. Most jönnek a könnyebb meccsek.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 484
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#2539 Hozzászólás Szerző: Izland »

Az is érdekes egyébként, hogy meglep minket, hogyha pressingel egy csapat, meglep, hogyha buszozik, nagy csapatok ellen pedig lehet mondani, hogy nem a mi szintünk.

Pochettinora visszatérve.. Lehet csak átmeneti, és tudom, hogy sokan sérültek, de a szezon elején leépítette Chilit, és most azt látom, hogy kezd James is nagyon szar irányba elmenni.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 484
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#2540 Hozzászólás Szerző: Izland »

Hogyha valaki reálisan nézi, akkor az elmúlt meccseinkből alig volt olyan, ami értékelhető.
A City 4-4 szép eredmény, de hogyha azt nézzük, hogy a City az utolsó 5 meccséből 1-t nyert meg, akkor azért más szemmel nézek arra a meccsre is.
Nekem az a véleményem, hogy az Arsenal 2-2 óta nem volt értékelhető meccsünk, a City 4-4-t leszámítva.

Mondanám (ismét), hogy ideje lenne Pochettino elengedésén elgondolkodni, csak hát nincs kit hozni a helyére. Nem tudom, hogy Caicedo-t játszatnia kell-e az ára miatt Pochettinonak, de mindegy is, mert bele fog így bukni. Nulla a srác jelenleg, én elhiszem, hogy fiatal, fog fejlődni, de jelenleg nem kezdő szint.

Válasz küldése