Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6376
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#341 Hozzászólás Szerző: Szabi »

AwayRoller írta: 2023. október 10., kedd 11:57
Pityee írta: 2023. október 10., kedd 11:15 Hazard hivatalosan is bejelentette visszavonulását.
Sajnos az egyik legjobb üzletünk volt, hogy őt elengedtük. Valamint abban a 100 millában bőven bennevolt az ő úriembersége is, hogy nem rinyált, mint a két másik belga. Az én szememben egy legenda marad és most is, hambi-pocakkal, leépülve, bármikor elcserélném vakon bármelyik szélsőnkre.
Az első mondatoddal nem igazán értek egyet. Nyilván sosem tudjuk meg, mi lett volna, ha nálunk marad, azonban én nem zárom ki, hogy 4 év elteltével is még mindig a keret legjobb játékosa lenne. A sérüléseken túl az is szerepet játszott a - párját ritkító - mélyrepülésében, hogy míg nálunk ő volt A JÁTÉKOS, addig Madridban csak egy volt a sok közül. És azt már a katasztrofális Mourinho-s szezonban is láthattuk, hogy amikor nem volt helyén az önbizalma, akkor nála is akadozott a gépezet, kb. fél évig nem lőtt gólt. Tehát én nem csupán a sérülésekre vezetném vissza, hogy idejekorán kiégett és szögre akasztotta a stoplist, volt ebben a sztoriban egy nem elhanyagolható mentális rész is. A nem megfelelő edzettségi állapot, profi sportolóhoz méltatlan életvitel, a sérülések, a madridi keretben/hierarchiában betöltött pozíció, az árcédula és a 7-es mez okozta teher, a mindig kritikus szurkolótábor, az őt oly kimagasló klasszissá tevő szabadság elvétele a pályán és még millió egy apró dolog (edző személye, hozzáállása, támogatásának és bizalmának hiánya) - a felsoroltak egyvelege vezetett oda, hogy 32 évesen jobbnak látta befejezni.

Rettenetesen sajnálom őt, mert egy ilyen páratlan tehetségű labdarúgó a legtöbb ember fejében úgy marad meg, mint az évszázad egyik legnagyobb bukása, baklövése, lúzere, nevetség tárgya. A maradéknak - nekünk - viszont szerencsére úgy, mint a klubtörténet egyik, ha nem a legjobb játékosa, aki élvezettel játszott, és akit első pillanattól kezdve mindig öröm volt nézni - ki ne emlékezne a Wigan elleni bemutatkozására. Egy olyan szintet képviselő világklasszis legenda, amilyen nem tudom mikor fog legközelebb ennél a klubnál megfordulni, ha egyáltalán. Szerencsére az itteni búcsúja örökké emlékezetes marad. <3
6+8+5+4+1+1+2+1

fst200
Hozzászólások: 920
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#342 Hozzászólás Szerző: fst200 »

:!:
kazomester írta: 2023. október 10., kedd 14:59
AwayRoller írta: 2023. október 10., kedd 11:57
Pityee írta: 2023. október 10., kedd 11:15 Hazard hivatalosan is bejelentette visszavonulását.
Sajnos az egyik legjobb üzletünk volt, hogy őt elengedtük. Valamint abban a 100 millában bőven bennevolt az ő úriembersége is, hogy nem rinyált, mint a két másik belga. Az én szememben egy legenda marad és most is, hambi-pocakkal, leépülve, bármikor elcserélném vakon bármelyik szélsőnkre.
:cry: Nem szeretem a legendázást, mert nevetségesen könnyen aggatják rá emberekre, de nálam is ott van a nagy 4es mögött. Messze a legjobb játékosunk volt amíg itt volt és élmény volt nézni. Remélem idővel kap vmi szerepet a klubnal.
Hamburger standot majd ő vezeti :D ennél komolyabb szerepet nem adnék neki :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4653
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#343 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta: 2023. október 10., kedd 11:57
Pityee írta: 2023. október 10., kedd 11:15 Hazard hivatalosan is bejelentette visszavonulását.
Sajnos az egyik legjobb üzletünk volt, hogy őt elengedtük. Valamint abban a 100 millában bőven bennevolt az ő úriembersége is, hogy nem rinyált, mint a két másik belga. Az én szememben egy legenda marad és most is, hambi-pocakkal, leépülve, bármikor elcserélném vakon bármelyik szélsőnkre.
:cry: Nem szeretem a legendázást, mert nevetségesen könnyen aggatják rá emberekre, de nálam is ott van a nagy 4es mögött. Messze a legjobb játékosunk volt amíg itt volt és élmény volt nézni. Remélem idővel kap vmi szerepet a klubnal.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4987
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#344 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: 2023. október 10., kedd 11:15 Hazard hivatalosan is bejelentette visszavonulását.
Sajnos az egyik legjobb üzletünk volt, hogy őt elengedtük. Valamint abban a 100 millában bőven bennevolt az ő úriembersége is, hogy nem rinyált, mint a két másik belga. Az én szememben egy legenda marad és most is, hambi-pocakkal, leépülve, bármikor elcserélném vakon bármelyik szélsőnkre.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#345 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hazard hivatalosan is bejelentette visszavonulását.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

fst200
Hozzászólások: 920
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#346 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Cappy írta: 2023. október 8., vasárnap 8:12 Pulisic goljaval nyert tegnap a Milan, Giroud pedig kapuskent segitett az utolso percekben, volt egy fontos mentese is.
Ah, nagyon bírom azt a fazont :D a Milán ki is rakta a kapusok közé a hivatalos oldalon :D

Cappy
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#347 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Pulisic goljaval nyert tegnap a Milan, Giroud pedig kapuskent segitett az utolso percekben, volt egy fontos mentese is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#348 Hozzászólás Szerző: emsanya »

BlueBlood1993 írta: 2023. szeptember 30., szombat 19:52
Traxver írta: 2023. szeptember 30., szombat 17:15 Na most már Havertzet is fellehet írni
Buntetobol :lol:

MU is hasonló mint mi, most is kikaptak, épp a palacetol, kemény
Pedig sokkal elorebb tartanak az időben. Naluk tipikusan bejott az ami itt is megy vagy menni fog. Ten haag jott, probalta az ajaxos stilust jatszatni, nem jottek az eredmenyek azonnal, ezert visszaállt bunkerba hozta a pontokat, meg kupa szereplest, nagy a boldogsag csak eppen stilusuk nincs es hosszutavon semmire se jo.

Iden ujra megprobalta, még tobb olyan jatekost kapott akit akart (Onana a hatulrol valo epikezeshez, Hojlund elöl mint erősebb alkatu csatar) es megint döcög még a jatek, több idő kéne de ugyse lesz neki, mar most ott van a kés a torkan, par rosszabb meccs aztab repül.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9641
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#349 Hozzászólás Szerző: Bubi »

BlueBlood1993 írta: 2023. szeptember 30., szombat 19:52
Traxver írta: 2023. szeptember 30., szombat 17:15 Na most már Havertzet is fellehet írni
Buntetobol :lol:

MU is hasonló mint mi, most is kikaptak, épp a palacetol, kemény
Náluk még nagyobb a baj. Greenwood, Sancho és Antony száműzve, Martinez hosszú időre off. Utóbbi 3 játékos kb 260 milliót ér de Greenwood is baszott tehetséges volt.

Szerintem a Mu idén alulmúlja a tavalyi teljesítményünket.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#350 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Traxver írta: 2023. szeptember 30., szombat 17:15 Na most már Havertzet is fellehet írni
Buntetobol :lol:

MU is hasonló mint mi, most is kikaptak, épp a palacetol, kemény

edeskeves
Hozzászólások: 3192
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#351 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

BlueBlood1993 írta: 2023. szeptember 30., szombat 14:31 Speciel én iszonyatosan ritkán írok negatívat, elfogadtam a lassú építkezést, bízom abban hogy a fiatalok egyszer beèrnek (meg ha csomó mindennel nem is értek egyet), de amellett nem lehet elmenni, hogy a csatárok el vannak atkozva itt. Függetlenül attól hogy semmi esélye hogy Osimhen idejöjjön, nem is érzem azt hogy nekünk valaha érdemes lenne 100+ milliós csatárokat idehozni, így is épp elég nyomás az a poszt.

Hiba volt egy csatárral elkezdeni a szezont (Broja óriási sérülés után tért vissza, őt nem tudom másodikként titulálni), de nem egy sztárt hanem egy 30+os rutinos játékost hoztam volna mèg (vagy hát Kane lett volna nyilván ideális)

Nem tudom kit pontosan, de valaki olyat aki PL-ben bizonyított, elvan a paddal/rotációval és nyugodt természetű.
Szerintem majd telen jon Toney, de mivel el volt tiltva igy egy honapig kb nem lesz bevetheto, majd a hirtelen terhelestol kidol 2 honapra aztan ido mire formaba lendul es ugyanott tartunk majd, mintha senki nem jott volna :D

Normalis aron amugy nem elleneznem, csak a balszerencsenkre gondoltam :D

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1797
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#352 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Na most már Havertzet is fellehet írni

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#353 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Speciel én iszonyatosan ritkán írok negatívat, elfogadtam a lassú építkezést, bízom abban hogy a fiatalok egyszer beèrnek (meg ha csomó mindennel nem is értek egyet), de amellett nem lehet elmenni, hogy a csatárok el vannak atkozva itt. Függetlenül attól hogy semmi esélye hogy Osimhen idejöjjön, nem is érzem azt hogy nekünk valaha érdemes lenne 100+ milliós csatárokat idehozni, így is épp elég nyomás az a poszt.

Hiba volt egy csatárral elkezdeni a szezont (Broja óriási sérülés után tért vissza, őt nem tudom másodikként titulálni), de nem egy sztárt hanem egy 30+os rutinos játékost hoztam volna mèg (vagy hát Kane lett volna nyilván ideális)

Nem tudom kit pontosan, de valaki olyat aki PL-ben bizonyított, elvan a paddal/rotációval és nyugodt természetű.

fst200
Hozzászólások: 920
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#354 Hozzászólás Szerző: fst200 »

AwayRoller írta: 2023. szeptember 30., szombat 10:56
BlueBlood1993 írta: 2023. szeptember 30., szombat 9:36 Kép

Csak a szokásos csatár átok, ex játékosaink formában, nálunk semmi...(ok most pont 4/1 az arány már).
Persze, a siránkozásra mindig ki kell emelni a statokat. Havertz valahogy a 0/7jével nem jelenik meg, de ha jól tudom Mount vagy épp Werner sincs bombaformában.

Szerk. bocs BlueBlood, nem neked szólt, hanem a folyton negatívkodó mentalitásnak
nem rossz játékosok, de nem a ő szintjük volt a PL + a csapatunk sem éppen volt ütős, de ahogy te is írtad a bajnokságban maradt Mount és Kai sem brillirozik mostanában

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4987
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#355 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

BlueBlood1993 írta: 2023. szeptember 30., szombat 9:36 Kép

Csak a szokásos csatár átok, ex játékosaink formában, nálunk semmi...(ok most pont 4/1 az arány már).
Persze, a siránkozásra mindig ki kell emelni a statokat. Havertz valahogy a 0/7jével nem jelenik meg, de ha jól tudom Mount vagy épp Werner sincs bombaformában.

Szerk. bocs BlueBlood, nem neked szólt, hanem a folyton negatívkodó mentalitásnak

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#356 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Kép

Csak a szokásos csatár átok, ex játékosaink formában, nálunk semmi...(ok most pont 4/1 az arány már).

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2361
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#357 Hozzászólás Szerző: Anti »

edeskeves írta: 2023. szeptember 26., kedd 13:38
Dante írta: 2023. szeptember 26., kedd 13:16
edeskeves írta: 2023. szeptember 26., kedd 13:13

Nem megbantva a legendankat, de Kante evi 10 meccsen volt bevrtheto es meg penzt is kaptunk erte, sajnos jo dontes volt.

Koulibalytol szerintem mindenki tobbet vart, szinten jo dontes.

Lukaku szora sem erdemes.

Ha ez tenyleg igaz es ezt mondta szerintem nem baj, hogy mar o sem dolgozik itt.

A felnott meg az U21 ugyanaz, csak a felnottben neha jatszik 1-2 tulkoros :D :D
Kante szerződésbontás után írt alá a csapatához. Semmit nem kaptunk érte.
Rosszul emlekeztem akkor. Mindenesetre nem volt ertelme, hogy itt tartsuk. Sajnos hasznalhatatlan volt, egyebkent gondolom eszukbe sem jutott volna elengedni.
Ahhoz képest araboknál végigjátszik szinte minden meccset... :roll:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Crap
Hozzászólások: 1138
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#358 Hozzászólás Szerző: Crap »

Pityee írta: 2023. szeptember 26., kedd 12:58 “Petr Čech szerint a vezetőségnek hiba volt eladni pár játékost, és szerinte az u21-es csapat ígéretesebbnek tűnik, mint a felnőtt gárda.

A cseh legenda szerint óriási hiba volt elengedni Koulibaly-t, Lukaku-t és Kante-t is.”
Nagyon régen még forrás nélkül nem lehetett ilyeneket belinkelni a fórumon, sőt az átigazolási topikban (akkor még a pletykás nem volt) egyenesen kivolt vágva az összes hír ami olyan szenny lapoktól jött mint a Sun, Daily shit és társai. Szerintem a fórum jelenlegi helyzetére adódva nem lenne hülyeség egy ilyet visszavezetni mert.:
1. minden héten megjelenik valami kamu hír rólunk, ami aztán ide bekerül és éppen ellehet küldeni oldalakon keresztül valakit az anyjába
2. mert rontja a fórum színvonalát, azzal hogy ezek direkt arra mennek, hogy össze ugrassák az embereket és feszültséget teremtsenek, valótlan állításokra alapozva

A volt csapatodnál ahol legenda vagy, kegyetlenül nem professzionális és csak saját magad járatod le az ilyen hülye kijelentésekkel. Kötve hiszem, hogy Chech ilyen lenéző módon, leszólt volna 30 felnőtt játékost. Ezekkel a fiatal játékosokkal még bárhol össze futhat karrierje / munkája során. Más csapat tulajdonosa, edzője nem kezd el szidni és lenézni más csapat játékosait bármekkora riválisok is. Majd pont egy klubb legenda, diplomás, 7 nyelvet beszélő ember ilyen nyersen neki megy a saját csapatának? Kötve hiszem....

edeskeves
Hozzászólások: 3192
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#359 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dante írta: 2023. szeptember 26., kedd 13:16
edeskeves írta: 2023. szeptember 26., kedd 13:13
Pityee írta: 2023. szeptember 26., kedd 12:58 “Petr Čech szerint a vezetőségnek hiba volt eladni pár játékost, és szerinte az u21-es csapat ígéretesebbnek tűnik, mint a felnőtt gárda.

A cseh legenda szerint óriási hiba volt elengedni Koulibaly-t, Lukaku-t és Kante-t is.”
Nem megbantva a legendankat, de Kante evi 10 meccsen volt bevrtheto es meg penzt is kaptunk erte, sajnos jo dontes volt.

Koulibalytol szerintem mindenki tobbet vart, szinten jo dontes.

Lukaku szora sem erdemes.

Ha ez tenyleg igaz es ezt mondta szerintem nem baj, hogy mar o sem dolgozik itt.

A felnott meg az U21 ugyanaz, csak a felnottben neha jatszik 1-2 tulkoros :D :D
Kante szerződésbontás után írt alá a csapatához. Semmit nem kaptunk érte.
Rosszul emlekeztem akkor. Mindenesetre nem volt ertelme, hogy itt tartsuk. Sajnos hasznalhatatlan volt, egyebkent gondolom eszukbe sem jutott volna elengedni.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6558
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#360 Hozzászólás Szerző: Dante »

edeskeves írta: 2023. szeptember 26., kedd 13:13
Pityee írta: 2023. szeptember 26., kedd 12:58 “Petr Čech szerint a vezetőségnek hiba volt eladni pár játékost, és szerinte az u21-es csapat ígéretesebbnek tűnik, mint a felnőtt gárda.

A cseh legenda szerint óriási hiba volt elengedni Koulibaly-t, Lukaku-t és Kante-t is.”
Nem megbantva a legendankat, de Kante evi 10 meccsen volt bevrtheto es meg penzt is kaptunk erte, sajnos jo dontes volt.

Koulibalytol szerintem mindenki tobbet vart, szinten jo dontes.

Lukaku szora sem erdemes.

Ha ez tenyleg igaz es ezt mondta szerintem nem baj, hogy mar o sem dolgozik itt.

A felnott meg az U21 ugyanaz, csak a felnottben neha jatszik 1-2 tulkoros :D :D
Kante szerződésbontás után írt alá a csapatához. Semmit nem kaptunk érte.

Válasz küldése