Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#641 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Amazing24 írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 16:14 Matt Law szerint a csirkek erdeklodnek Gallagher irant es a vezetoseg hajlando is lenne eladni, viszont kozel 50 millio fontot szeretnenek kapni erte.
https://www.telegraph.co.uk/football/20 ... ea-forest/
Hát így sem szívesen engedném el, de megérteném

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#642 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bandi írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 15:46
kecske01 írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 15:29 🚨 BREAKING: Marc Cucurella to Man United is currently complicated after his appearance last night. (@David_Ornstein) #CFC

Cucu lehet mégse megy.
Az szép lesz még ha nálunk marad, ezért Maatsen-t fogjuk eladni… Plusz Gallagher is terítéken van a Sp*rs-nél szóval lehet még baromságokat csinálni az utolsó napon.
Elvileg csak télig akarnák kölcsönvenni és az nem jó nekünk, mert akkor már nem lehet máshova elpasszolni. Vagy túl keveset ajánlanak.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#643 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Matt Law szerint a csirkek erdeklodnek Gallagher irant es a vezetoseg hajlando is lenne eladni, viszont kozel 50 millio fontot szeretnenek kapni erte.
https://www.telegraph.co.uk/football/20 ... ea-forest/

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#644 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

kecske01 írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 15:20
Bandi írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 14:53 Chelsea have presented formal bid to Corinthians for 2005 born top talent Gabriel Moscardo 🚨🔵🇧🇷 #CFC

Bid already discussed between clubs, as @brunoandrd reported.

Told Corinthians now want €25m to sell Moscardo and make it club record sale.

It’d be a signing for the future.


Na az ilyeneket nem értem én… 18 éves középső kp. Össze se tudom számolni, de szerintem van már kb 7-8 a keretben akik mind max 21 évesek, ezen mi a koncepció? 2-3 évig kölcsön lehet adogatni őket, de utána ott fognak kopogtatni hogy játszani akarnak vagy eligazolnak és nyilván ezt mások is tudni fogják tehát nem fognak vagyonokat adni olyan játékosokért akik 9-10.-ek a rangsorban. És tudom hogy mindig pénzes klub voltunk, nem akarok álszent lenni, de ez már gyomorforgató kategória. Ja, és akkor ott van még az ország egyik legjobb akadémiája, mit gondolhatnak a középpályások, már most van előttük vagy 8 játékos a rangsorban, akik mind csak pár évvel idősebbek náluk…
Pedig egyszerű, ezért vettük a Strasbourgot is. Ezeket oda fogjuk majd kölcsönadni és ha beválnak 50 milliókért eladjuk őket.
Pontosan erről van szó. Koncepció igenis van, még ha kockázatos is és az eddigi tapasztalataink alapján a tini latinokkal, jogosan nézzük rossz szemmel.

A terv az lenne, hogy kivalasztunk x mennyiségű igéretet és multi-club modellünket kihasználva mi kineveljük őket. Aki extra az jön hozzánk, aki jó azt haszonnal továbbadjuk, aki meg kapufa az bukóval tajgetosz (mi ezt ismerjük ugye legjobban,pont ezért rohadt kockázatos)

Miért jó ez? Mert mint Flatley leírta a vásárlási ár eloszlik a szerződés idejére, ugyanakkor az esetleges játékos eladás azonnal megjelenik a pénzügyi kimutatásban. Így ha van elegendő játékos állomány akit lehet értékesíteni (és tudunk is) akkor FFP ki van játszva.

Megosztónak megosztó és üttörő dolog, de szerintem ez nem koncepció nélküliség.
Nem mondom, hogy tetszik, én sem szimpatizálok a dologgal, de szerintem érdemes megvárni mi sül ki belőle.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#645 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 15:29 🚨 BREAKING: Marc Cucurella to Man United is currently complicated after his appearance last night. (@David_Ornstein) #CFC

Cucu lehet mégse megy.
Az szép lesz még ha nálunk marad, ezért Maatsen-t fogjuk eladni… Plusz Gallagher is terítéken van a Sp*rs-nél szóval lehet még baromságokat csinálni az utolsó napon.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#646 Hozzászólás Szerző: Izland »

Hiába fáj gyerekek kimondani, de Pityének nagyrészt igaza van az átigazolási politikánk szempontjából. Sok más szempontból én sem értek vele egyet, veszekedtem vele már többször is meccsek alatt, főleg amikor Potter volt a téma.
Akármilyen durva nyarakat csinált sokszor a PSG, City, Real, Barca is, egyik sem közelítette meg azt, amit mi csinálunk. 1 év alatt egyik csapat sem költött 1000milliót el. - De ha igen, szóljatok!
Szóval kicsit alázatosabban, és reálisabban nézzétek mit is művel Boehly, felesleges mutogatni más csapatokra, senki sem csinált eddig ilyet. Az, hogy melyik csapat mennyit fizetett az edzőknek a kirúgások után, ne is említsük meg, mert szerintem többet fizettünk, mint az utánunk lévő másik 5-10 csapat együtt.

A lenti listákon nincs mit megmagyarázni. A legtöbbet költünk, és a leginkább veszteségesek vagyunk. 1 dolgot ne felejtsen el senki a táblázatok mellé még. Abra szerette annyira a csapatot, hogy az adósságait átvállalta a klubnak, de ez nem jelenti azt, hogy Boehlyék is ilyen rendesek lesznek 5-10 év múlva. Mind az eszetlen átigazolások, mind a hosszútávú szerződések hatalmas veszélyt jelentenek a klubra, ha egyszer elfogy a tulajdonosok lelkesedése. Láttunk már ilyet a történelemben.

21. században csapatok szerinti költekezés:
Kép

2022. év óta csapatok szerinti költekezés:
Kép

Továbbá idegesítenek az ajándék kölcsönjátékosaink is. Pletykáltak arról, hogy érdeklődtünk Musiala iránt. Voltak hírek arról, hogy Kepát vinni akarta a Bayern, most vinni szeretnék Chalobahot.
Miért kellett Kepát ingyen odaadni a Realnak? Miért nem lehetett Musialáért felajánlani Kepát, Chalobahot és mondjuk 60milliót?
Továbbá engem idegesít a tény, hogy miért például Caicedot igazoltuk le, amikor ezen a nyáron váltott klubbot Rice és Bellingham is.
Caicedo TM érték: 75millió euró /kifizetett átigazolási díj: 116millió euró
Rice TM érték: 90millió euró /kifizetett átigazolási díj: 116millió euró
Bellingham TM érték: 120millió euró /kifizetett átigazolási díj: 103millió euró

Sok esetben tűnünk balekoknak, és amatőröknek. Hiába költöttünk el 1000milliót, ott tartunk, hogy alig reménykedik valaki a TOP4-ben. Normális ez?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#647 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 15:20 Pedig egyszerű, ezért vettük a Strasbourgot is. Ezeket oda fogjuk majd kölcsönadni és ha beválnak 50 milliókért eladjuk őket.
Ez így szép, csak van valami limit, hogy hány mehet ki(talán 7 játékos, ami évente csökken + a 21 alatti saját nevelések), + a befogadó klubnál is korlátozva vannak, úgyhogy ennél a tehetségvásárlásnál is meg kéne húzni a határvonalat

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#648 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

🚨 BREAKING: Marc Cucurella to Man United is currently complicated after his appearance last night. (@David_Ornstein) #CFC

Cucu lehet mégse megy.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#649 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bandi írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 15:28
kecske01 írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 15:20
Bandi írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 14:53 Chelsea have presented formal bid to Corinthians for 2005 born top talent Gabriel Moscardo 🚨🔵🇧🇷 #CFC

Bid already discussed between clubs, as @brunoandrd reported.

Told Corinthians now want €25m to sell Moscardo and make it club record sale.

It’d be a signing for the future.


Na az ilyeneket nem értem én… 18 éves középső kp. Össze se tudom számolni, de szerintem van már kb 7-8 a keretben akik mind max 21 évesek, ezen mi a koncepció? 2-3 évig kölcsön lehet adogatni őket, de utána ott fognak kopogtatni hogy játszani akarnak vagy eligazolnak és nyilván ezt mások is tudni fogják tehát nem fognak vagyonokat adni olyan játékosokért akik 9-10.-ek a rangsorban. És tudom hogy mindig pénzes klub voltunk, nem akarok álszent lenni, de ez már gyomorforgató kategória. Ja, és akkor ott van még az ország egyik legjobb akadémiája, mit gondolhatnak a középpályások, már most van előttük vagy 8 játékos a rangsorban, akik mind csak pár évvel idősebbek náluk…
Pedig egyszerű, ezért vettük a Strasbourgot is. Ezeket oda fogjuk majd kölcsönadni és ha beválnak 50 milliókért eladjuk őket.
Aha, arra kíváncsi leszek :lol:
Nyilván lesz köztük olyan aki nem futja be a neki jósolt pályát.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#650 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 15:20
Bandi írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 14:53 Chelsea have presented formal bid to Corinthians for 2005 born top talent Gabriel Moscardo 🚨🔵🇧🇷 #CFC

Bid already discussed between clubs, as @brunoandrd reported.

Told Corinthians now want €25m to sell Moscardo and make it club record sale.

It’d be a signing for the future.


Na az ilyeneket nem értem én… 18 éves középső kp. Össze se tudom számolni, de szerintem van már kb 7-8 a keretben akik mind max 21 évesek, ezen mi a koncepció? 2-3 évig kölcsön lehet adogatni őket, de utána ott fognak kopogtatni hogy játszani akarnak vagy eligazolnak és nyilván ezt mások is tudni fogják tehát nem fognak vagyonokat adni olyan játékosokért akik 9-10.-ek a rangsorban. És tudom hogy mindig pénzes klub voltunk, nem akarok álszent lenni, de ez már gyomorforgató kategória. Ja, és akkor ott van még az ország egyik legjobb akadémiája, mit gondolhatnak a középpályások, már most van előttük vagy 8 játékos a rangsorban, akik mind csak pár évvel idősebbek náluk…
Pedig egyszerű, ezért vettük a Strasbourgot is. Ezeket oda fogjuk majd kölcsönadni és ha beválnak 50 milliókért eladjuk őket.
Aha, arra kíváncsi leszek :lol:

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#651 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Meddig van az angol átigazolási ablak nyitva?
Holnap éjfélig?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#652 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bandi írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 14:53 Chelsea have presented formal bid to Corinthians for 2005 born top talent Gabriel Moscardo 🚨🔵🇧🇷 #CFC

Bid already discussed between clubs, as @brunoandrd reported.

Told Corinthians now want €25m to sell Moscardo and make it club record sale.

It’d be a signing for the future.


Na az ilyeneket nem értem én… 18 éves középső kp. Össze se tudom számolni, de szerintem van már kb 7-8 a keretben akik mind max 21 évesek, ezen mi a koncepció? 2-3 évig kölcsön lehet adogatni őket, de utána ott fognak kopogtatni hogy játszani akarnak vagy eligazolnak és nyilván ezt mások is tudni fogják tehát nem fognak vagyonokat adni olyan játékosokért akik 9-10.-ek a rangsorban. És tudom hogy mindig pénzes klub voltunk, nem akarok álszent lenni, de ez már gyomorforgató kategória. Ja, és akkor ott van még az ország egyik legjobb akadémiája, mit gondolhatnak a középpályások, már most van előttük vagy 8 játékos a rangsorban, akik mind csak pár évvel idősebbek náluk…
Pedig egyszerű, ezért vettük a Strasbourgot is. Ezeket oda fogjuk majd kölcsönadni és ha beválnak 50 milliókért eladjuk őket.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#653 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Bazsi írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 14:55
Bubi írta: 2023. augusztus 30., szerda 21:04
...
Nekem amúgy nincs problémám az igazolásokkal, némelyik nem jött jó áron, de ez engem annyira nem érdekel ha Boehlyt nem zavarja.
Igaz, hogy elég nagy ellenszenvvel vagyok az amerikaiak iránt több okból is. Először is elég ránézni, hogy mit csináltak a ManUval, de az Arsenalt is évekig csak kisemmizték, ráadásul a szuper liga mögött is ők voltak az egyik fő hajtóerő. Emelett az sem szimpatikus, hogy politikai okokkal szerezték meg a klubot, amikor a krízis előidézésében az ő országuk is nyakig benne van. De én mindezt félre tudom tenni, hiszen a legfontosabb még mindig az, hogy a klub újra sikeres tudjon lenni. Azt is észre veszem, ha valamit jól csinálnak, például az Enzo vétel ártól függetlenül egy pozitívum.

A legnagyobb problémám az ész nélküli pénz szórással van. Igaz, hogy az ő pénzük, de ezt nem lehet letudni ennyivel, hiszen a jövő évtől kezdve hatalmas FFP tartozásaik vannak. És nem csak jövőre, hanem évekig folyamatosan a 7-8 éves szerződések miatt. Tehát minden évben rohadt nagy bevételeket kéne felmutatni valahonnan. Honnan lesz erre fedezet? Eladják a fél csapatot? És mi lesz, ha megint nem jutunk be a BL-be? Milyen büntetést ad az UEFA a rekord méretű szabályszegés után?

Nekem leginkább ez nem tetszik, hogy tulajdonképpen a klubbal hazardíroznak. Persze, ha bejön nekik ők lesznek a legnagyobb királyok, csak hát eddigi hibáikból kiindulva engem nem győztek meg, hogy teljesen tisztában lennének azzal amit csinálnak.
Ez pont, hogy nem igaz. Pontosan a 7-8 eves szerzodesek miatt - az eladasok mellett - nincs a klubnak negativ megitelese FFP szempontbol. A vasarlasi ar lebomlik a szerzodes hosszara.
Az mas kerdes, hogy elvileg ezen a jovoben valtoztatnak pont amiatt, hogy mi megtalaltuk a kiskaput de elvileg, egyelore nem lesz belole gond. Persze, ezen a politika barmikor valtoztathat.

Ettol fuggetlenul, ezek a brazil gyerekeket en sem ertem, honnan huzzak elo. Soha nem hallottam meg egyikrol sem.
A caicedo, enzo, gusto, jackson fele igazolasokat megertem. Meg egy casedei csokimuki/palmer is magyarazhato.
De ki felelos ezeknek a 16-19 eves gyerekeknek a megtalalasaert? Ki most a scout?

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 382
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák

#654 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Bubi írta: 2023. augusztus 30., szerda 21:04
...
Nekem amúgy nincs problémám az igazolásokkal, némelyik nem jött jó áron, de ez engem annyira nem érdekel ha Boehlyt nem zavarja.
Igaz, hogy elég nagy ellenszenvvel vagyok az amerikaiak iránt több okból is. Először is elég ránézni, hogy mit csináltak a ManUval, de az Arsenalt is évekig csak kisemmizték, ráadásul a szuper liga mögött is ők voltak az egyik fő hajtóerő. Emelett az sem szimpatikus, hogy politikai okokkal szerezték meg a klubot, amikor a krízis előidézésében az ő országuk is nyakig benne van. De én mindezt félre tudom tenni, hiszen a legfontosabb még mindig az, hogy a klub újra sikeres tudjon lenni. Azt is észre veszem, ha valamit jól csinálnak, például az Enzo vétel ártól függetlenül egy pozitívum.

A legnagyobb problémám az ész nélküli pénz szórással van. Igaz, hogy az ő pénzük, de ezt nem lehet letudni ennyivel, hiszen a jövő évtől kezdve hatalmas FFP tartozásaik vannak. És nem csak jövőre, hanem évekig folyamatosan a 7-8 éves szerződések miatt. Tehát minden évben rohadt nagy bevételeket kéne felmutatni valahonnan. Honnan lesz erre fedezet? Eladják a fél csapatot? És mi lesz, ha megint nem jutunk be a BL-be? Milyen büntetést ad az UEFA a rekord méretű szabályszegés után?

Nekem leginkább ez nem tetszik, hogy tulajdonképpen a klubbal hazardíroznak. Persze, ha bejön nekik ők lesznek a legnagyobb királyok, csak hát eddigi hibáikból kiindulva engem nem győztek meg, hogy teljesen tisztában lennének azzal amit csinálnak.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#655 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Chelsea have presented formal bid to Corinthians for 2005 born top talent Gabriel Moscardo 🚨🔵🇧🇷 #CFC

Bid already discussed between clubs, as @brunoandrd reported.

Told Corinthians now want €25m to sell Moscardo and make it club record sale.

It’d be a signing for the future.


Na az ilyeneket nem értem én… 18 éves középső kp. Össze se tudom számolni, de szerintem van már kb 7-8 a keretben akik mind max 21 évesek, ezen mi a koncepció? 2-3 évig kölcsön lehet adogatni őket, de utána ott fognak kopogtatni hogy játszani akarnak vagy eligazolnak és nyilván ezt mások is tudni fogják tehát nem fognak vagyonokat adni olyan játékosokért akik 9-10.-ek a rangsorban. És tudom hogy mindig pénzes klub voltunk, nem akarok álszent lenni, de ez már gyomorforgató kategória. Ja, és akkor ott van még az ország egyik legjobb akadémiája, mit gondolhatnak a középpályások, már most van előttük vagy 8 játékos a rangsorban, akik mind csak pár évvel idősebbek náluk…

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#656 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

kazomester írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 14:34 Vki nem dobna össze szabadidejében egy olyan fórumot, ahol normális block funkció van? :oops: Vagy ide implementálni vhogy. Olyan jó lenne kicsit megtisztitva olvasni... :roll:
Ezért jó a disqus szerver. Összes hazai szurkolói klubnak már az van. Csak itt van ez az ezer éves rendszer

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#657 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Vki nem dobna össze szabadidejében egy olyan fórumot, ahol normális block funkció van? :oops: Vagy ide implementálni vhogy. Olyan jó lenne kicsit megtisztitva olvasni... :roll:

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#658 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Itt meg kell kovetnem magam:)) crap leirta, h mi jobbak vagyunk:)))
Ezzel lehet egyet v nem egyeterteni:))

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#659 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Pityee írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 13:04
Crap írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 12:45
Hasonló véleménnyel vagyok mint Bubi. Ezt az egész bevásárlást is ezerszer modorosabban csináljuk mint anno a City vagy a PSG, akik eladások nélkül költöttek el pár év alatt 1 billió €-t játékosokra avagy sokkal többet.
Mivel modorosabb amit mi csinálunk, mint amit anno a psg vagy city csinált?

Értem én hogy a sajat csapattal kapcsolatban van egy egészséges elfogultság. De azért érdemes néha tükröt tartani. Ugyanolyan fejetlenül és eszetlenül szórja sajnos a mi csapatunk is a pénzt.

De vegyük sorba az összes érkezőt az elmúlt két átigazolási időszakból:

Mudryk - 70
Enzo - 120
Caicedo - 115
Nkunku - 60
Palmer - 50
Cucurella - 65
Fofana - 80
Lavia - 62
Sterling - 50
Badiashile - 38
Koulibaly - 38
Madueke - 35
Gusto - 30
Csukimuki1 - 18
Santos - 12
Fofana - 12
Auba - 12
Félix kölcsöne - 11
Slonina - 9
Zakaria kölcsöne - 3
Disasi - 45
Jackson - 37
Csukimuki2 - 28
Sanchez - 23
Wasinghton - 16
Petrovic - 16
Angelo - 15


Ez így röpke 1billa, ami el lett verve két igazolási időszak!! alatt. Ez egyáltalán nem normális, hiába próbálják páran az ellenkezőjét állítani. Koncepció nélküli pénzszórás. Ugye némelyik játékos már itt sincs, mert úgy ki lett dobva mint macskát szarni. Annak ellenére hogy bóliék hozták ide csillagászati áron. Az előrelépés pedig? Hát meglátjuk, fogalmazzunk úgy, hogy nem nagyon látni sok mindent. Dehát fogjuk arra, hogy nekünk nincs szerencsénk a meccseken, sok a sérült, balra görbül a fű, csúszós a pálya, sok a kapufa, fáradtak a játékosok, idő kell míg összeszoknak. Lényegtelen, normális esetben 1billa elverése után nem a 12.helyen kéne végezni. De ahogy látom bóliék koncepcióját, jövőre megfogják és kivágják a fél csapatot és újra elvernek egy rahedli lóvét. Aztán egyszer már csak bejön nekik valami.

Bubi: Én nem provokálok senkit, de sztem Szabi se. Ahogy írta ő is, arról nem tehetünk hogy ha van egy nem tetsző hozzászolás/vélemény, akkor némelyik illető habzó szájjal ugrik rá.
De arrol tehetsz, hogy ha barmi tortenik a klub korul arra rogton negativan reagalsz bicskanyitogato modon.
Mert azert a “mellveregeto” kommentet ne nevezzuk nem provokativnak:)

A lentire reagalva, senki nem mondta, hogy jobbak vagyunk, mint a city vagy a psg de rosszabbak sem…Te viszon konkretan leirtad, hogy szerinted mi rosszabbak vagyunk.
Igen, eltapsoltunk 1000 milliot…de adtunk is es mellette.
Hasonlitsuk mar ossze, hogy mennyi volt a netto kiadas a city/psg vs. chelsea lebontasban.
Es igen, csak a tabella kozepen vegeztunk…viszont nem 1000 milla elverese utan. Annak a felet iden nyaron koltottuk…
Illetve, manapsag a piac es az arak masak, mint volt anno amikor a city meg a psg kezdett koltekezni. Az arak sokkal jobban elszalltak.

Csinalt Boelhy sok ostoba es/vagy megkerdojeleheto dolgot. Mindenki latja. De az igazolasok felett ne torjunk mar rogton palcat mert nem telt meg el annyi ido, hogy kideruljon jo dontesek voltak-e vagy sem. Volt olyan ami nem jott be, viszont sikerult is megszabadulni tole ertelmes aron (kulaba). Illetve minden jatekost hosszu szerzodessel, alacsony berrel probalnak igazolni, hogy konnyebb legyen tuladni rajtuk, ha kellene. Ezt nem neveznek koncepcio hianyanak.
Havertzet is majdnem annyiert sikerult eladni, mint vettuk. Lokaki, zijech nem ennek a boardnak az igazolasa volt…nem ok tehetnek rola, hogy a nyakunkon vannak.
Meglehet rola a velemenyed, ki is fejtheted.
De szerintem abban mindenki egyetert, hogy hangot lehet adni a velemenyunknek ertelmes keretek kozott is, anelkul, hogy barkit - akar nevtelenul is - betalalnak vele.
Es akkor biztos, hogy en sem meg masok sem bujnak elo habzo szajjal es kezdunk “mocskolodni”, mig Ti csak “kotekedtek”.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#660 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 13:04
Crap írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 12:45
Hasonló véleménnyel vagyok mint Bubi. Ezt az egész bevásárlást is ezerszer modorosabban csináljuk mint anno a City vagy a PSG, akik eladások nélkül költöttek el pár év alatt 1 billió €-t játékosokra avagy sokkal többet.

De vegyük sorba az összes érkezőt az elmúlt két átigazolási időszakból:

Mudryk - 70
Enzo - 120
Caicedo - 115
Nkunku - 60
Palmer - 50
Cucurella - 65
Fofana - 80
Lavia - 62
Sterling - 50
Badiashile - 38
Koulibaly - 38
Madueke - 35
Gusto - 30
Csukimuki1 - 18
Santos - 12
Fofana - 12
Auba - 12
Félix kölcsöne - 11
Slonina - 9
Zakaria kölcsöne - 3
Disasi - 45
Jackson - 37
Csukimuki2 - 28
Sanchez - 23
Wasinghton - 16
Petrovic - 16
Angelo - 15
Mondjuk olyan játékosokat veszel bele akik a jövőnek lettek véve vagy még nálunk sem játszanak. Ezeket az igazolásokat 2-3 év múlva érdemes megítélni. Mi nagy tehetségekbe invesztálunk sok pénzt, nem 30 éves játékosokba.

Palmer amúgy 40 millió volt, Lavia sem volt 62 milla. Nem kell az esetleges bónuszokat is beleszámolni

Válasz küldése