Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#661 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Szabi írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 12:38 Flatley engedd már el ezt a seggnyalós dumát, nem rád gondoltam, eszembe se jutottál. Vannak itt olyanok, akik mesterfokon űzik ezt, Te nem ebbe a táborba tartozol.

A hozzászólásodra pedig tök értelmetlen reagálnom, mindent a saját ízlésed szerint forgatsz ki, hogy valami keményet visszavágj, 10-15 évvel ezelőtti félrement Pep-igazolásokkal érvelve. Mindig akkor bújsz elő, ha véres szájjal kell mocskolódni. Én kötözködöm másokkal, Te mocskolódsz. Nem vagy különb a deákné vásznánál, hiába hiszed azt.
Szabi…en legalabb ervelek.
Viszont ugyan mondd mar el, hogy mivel mocskolodom??? Mivel jobb az amit Te csinalsz, mint amit en? Vagy neked miert szabad?
Mit forgattam ki? Miert baj az, hogy reagaltam a city meg a psg-re? Nem is en hoztam fel…
Volt ami nem igaz abban amit mondtam?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#662 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Crap írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 12:45
Hasonló véleménnyel vagyok mint Bubi. Ezt az egész bevásárlást is ezerszer modorosabban csináljuk mint anno a City vagy a PSG, akik eladások nélkül költöttek el pár év alatt 1 billió €-t játékosokra avagy sokkal többet.
Mivel modorosabb amit mi csinálunk, mint amit anno a psg vagy city csinált?

Értem én hogy a sajat csapattal kapcsolatban van egy egészséges elfogultság. De azért érdemes néha tükröt tartani. Ugyanolyan fejetlenül és eszetlenül szórja sajnos a mi csapatunk is a pénzt.

De vegyük sorba az összes érkezőt az elmúlt két átigazolási időszakból:

Mudryk - 70
Enzo - 120
Caicedo - 115
Nkunku - 60
Palmer - 50
Cucurella - 65
Fofana - 80
Lavia - 62
Sterling - 50
Badiashile - 38
Koulibaly - 38
Madueke - 35
Gusto - 30
Csukimuki1 - 18
Santos - 12
Fofana - 12
Auba - 12
Félix kölcsöne - 11
Slonina - 9
Zakaria kölcsöne - 3
Disasi - 45
Jackson - 37
Csukimuki2 - 28
Sanchez - 23
Wasinghton - 16
Petrovic - 16
Angelo - 15


Ez így röpke 1billa, ami el lett verve két igazolási időszak!! alatt. Ez egyáltalán nem normális, hiába próbálják páran az ellenkezőjét állítani. Koncepció nélküli pénzszórás. Ugye némelyik játékos már itt sincs, mert úgy ki lett dobva mint macskát szarni. Annak ellenére hogy bóliék hozták ide csillagászati áron. Az előrelépés pedig? Hát meglátjuk, fogalmazzunk úgy, hogy nem nagyon látni sok mindent. Dehát fogjuk arra, hogy nekünk nincs szerencsénk a meccseken, sok a sérült, balra görbül a fű, csúszós a pálya, sok a kapufa, fáradtak a játékosok, idő kell míg összeszoknak. Lényegtelen, normális esetben 1billa elverése után nem a 12.helyen kéne végezni. De ahogy látom bóliék koncepcióját, jövőre megfogják és kivágják a fél csapatot és újra elvernek egy rahedli lóvét. Aztán egyszer már csak bejön nekik valami.

Bubi: Én nem provokálok senkit, de sztem Szabi se. Ahogy írta ő is, arról nem tehetünk hogy ha van egy nem tetsző hozzászolás/vélemény, akkor némelyik illető habzó szájjal ugrik rá.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2023. augusztus 31., csütörtök 13:36-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#663 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Bandi írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 11:36
Bocs hogy beleszólok, de szerintem azt kellett volna csinálnia mint amit általában az arabok csinálnak. Vegye meg a klubot, aztán vonuljon szépen vissza a háttérbe, öntse a pénzt a klubba de hagyja olyanokra az irányítást akik mondjuk több mint 1 éve vannak a foci világában. Felvett mindenféle igazgatót akik arra jók hogy 1 hónapig tárgyaljanak eredmény nélkül hogy aztán Boehly vagy Eghbali a végén tripla áron elhozzák az aktuálisan agyon hype-olt játékos. Ez a koncepció nélküli pénzszórás az ami sokaknak nem szimpatikus, a PSG nem csinált ilyet fénykorában… Meg lehet nézni a Newcastle-t, rohadt szimpatikusan építkeznek eszetlen költekezés nélkül (pedig ott is van lóvé, több mint Boehly-nak) és ott már az első évben megvolt az eredmény.
Biztos hogy ez "koncepció nélküli pénzszórás" meg hogy "tripla áron elhozzák az aktuálisan agyon hype-olt játékos"? A tavaly nyári ablakot itt azonnal tegyük zárójelbe, azt én is aláirom hogy enyhén szólva is pocsék volt igy 12 hónap távlatából, de azóta szerintem bőven nem igaz ránk hogy ne lenne terv/ideológia az átigazolások terén. Kapásból egy év leforgása alatt messze a legfiatalabb keretet rakták össze a ligában és ez vitathatalan. A másik ami nekem feltűnt, hogy vannak bizony közös vonások az érkezők között. A támadóink mind gyorsak, tapad hozzájuk a labda és több poszton is tudnak játszani a 'final third-ben'. A szélsők kivétel nélkül mind ilyenek, Noni, Misha, Moreira sőt még Sterling is és most jön Palmer aki szélső létére szintén tud csatár mögött is játszani. Jackson a liga eddigi legtöbb labda nélküli indulását jegyzi, emellett folyton visszajön labdáért, és vagy teszi tovább oldalra vagy fordul és rávezeti a védelemre, ami az eddigi egyik legjobb és leghaszbosabb fegyverünk idén. És itt van még Nkunku is, aki szintén tud mindenhol játszani, tkp, szélső vagy csatárt is. Sokaknak nem tetszik, hogy "senkinek nincs meg a saját posztja", de meg lehet nézni a City-t pl ahol tavaly Silva, Foden, Mahrez, KDB, Alvarez szinte meccsenként cserélgették a posztjaikait és emellett ott van mondjuk Rodri meg Haaland aki mindig ugyanott játszik, ezek nálunk mondjuk Caicedo meg Jackson.

A másik visszatérő elem az állóképesség és a folytonos hajtás. Jacksont már emlitettem, idén Sterling is folyton fut, Enzo, Chilwell, Caicedo, de igazából mindenki aki sokat játszik, hajt végig mint a gép. Sokan mondták a nyár elején hoyg Poch mindig kitapossa a játékosok belét az edzésen, és lám itt is az eredménye, és ilyen játékosokat is keresünk. Ezért jön Palmer és nem Cherki, vagy ezért nem kellett Vlahovic még annak az árán se hogy megszabadultunk volna Lukakutól. Végezetül keressük az olyan játékosokat is akik hátulról jól ki tudják szolgálni a támadókat hosszú labdákkal, mint pl Colwill és Caicedo. Disasi nem tudom mennyire jó lábbal, de majd kiderül (persze ha Wes meg Badi nem sérült volna le lehet nem is jött volna).

Szóval szerintem a "koncepció nélküli pénzszórás" nem állja meg a helyét, az meg hogy "tripla áron elhozzák az aktuálisan agyon hype-olt játékosokat" szintén nem valid, mert szinte minden hétre jut egy szinte alig ismert fiatal. A legújabb Washington amúgy szintén tud szélsőt és csatárt is játszani, csak úgy mint a korábban elhozott Dujuan Richardson, szóval szerintem még itt is van koncepció. Enzo és Caicedo voltak eddig messze a legdrágábbak, szerintem Enzon már most látszik, hogy megérte a pénzét, Caicedo meg még csak egy hete van itt. Nkunku ár alatt jött, a fiatalokból meg majd pár év múlva válik el, hogy ki érte meg és ki nem.

Végezetül a Newcastle tavaly szerintem egyértelműen túlteljesitett Howe miatt, úgy mint anno mi Conte első évében. Idén majd meglátjuk mire mennek, szóval egy jó szezon után még azért ne nagyon magasztaljuk őket az egekbe.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#664 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 12:38 Flatley engedd már el ezt a seggnyalós dumát, nem rád gondoltam, eszembe se jutottál. Vannak itt olyanok, akik mesterfokon űzik ezt, Te nem ebbe a táborba tartozol.

A hozzászólásodra pedig tök értelmetlen reagálnom, mindent a saját ízlésed szerint forgatsz ki, hogy valami keményet visszavágj, 10-15 évvel ezelőtti félrement Pep-igazolásokkal érvelve. Mindig akkor bújsz elő, ha véres szájjal kell mocskolódni. Én kötözködöm másokkal, Te mocskolódsz. Nem vagy különb a deákné vásznánál, hiába hiszed azt.
Csak egyszer látnék egy olyan posztot, hogy " Na most hol vannak a mocskos Boehly gyűlölők, miért nem pofáznak?" - még igazat is adnék.

De gondolom azért provokálod a népet Pityeevel együtt mert nincs problémád azzal ha ráharapnak....!?

Crap: el se hiszem hogy valamiben egyetértünk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#665 Hozzászólás Szerző: Crap »

Bubi írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 12:27
Bandi írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 11:36
flatley09 írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 11:13 Elmondhatod ujra es ujra, hogy Bolhy gyoker…egyebkent en sem tartom sokra. Viszont ugyan mondd mar meg mit kellett volna csinalni…mert abban nagy vagy, hogy mit nem kellett volna. Alternativa viszont nem jon toled.
A karogast megtarthatod magadnak…a negativumokkal mindenki tistaban van.
Bocs hogy beleszólok, de szerintem azt kellett volna csinálnia mint amit általában az arabok csinálnak. Vegye meg a klubot, aztán vonuljon szépen vissza a háttérbe, öntse a pénzt a klubba de hagyja olyanokra az irányítást akik mondjuk több mint 1 éve vannak a foci világában. Felvett mindenféle igazgatót akik arra jók hogy 1 hónapig tárgyaljanak eredmény nélkül hogy aztán Boehly vagy Eghbali a végén tripla áron elhozzák az aktuálisan agyon hype-olt játékos. Ez a koncepció nélküli pénzszórás az ami sokaknak nem szimpatikus, a PSG nem csinált ilyet fénykorában… Meg lehet nézni a Newcastle-t, rohadt szimpatikusan építkeznek eszetlen költekezés nélkül (pedig ott is van lóvé, több mint Boehly-nak) és ott már az első évben megvolt az eredmény.

Eltelt több mint egy év a tulajdonosváltás óta és szerintem még mindig nem tudja senki a vezetésben hogy kinek mi a dolga, nem hiába mondott fel múltkor az egyik jómadár is, addig amíg Boehly meg Eghbali ül a szemétdomb csúcsán addig nem lesznek itt komoly sikerek. De ugye az amcsiknak kell a rivaldafény, szóval azt várhatjuk hogy ők a háttérbe vonuljanak…
Ne várd hogy minden tökéletesen működjön egy csapásra. Egy mocsok szar helyzetben lévő klubot vettek át egy nem igazán jó kerettel úgy, hogy nem volt tapasztalatuk az európai fociban. Mindent átalakítottak, nyilván csúsznak be hibák és nagy balfaszságok is, ez van. Nem szabad szégyellni hogy ha hibáznak, le kell vonni a konzekvenciákat és menni tovább és célirányosan építkezni. Voltak, vannak és lesznek is szar igazolásaink, valszeg most a legtöbb hiszen le lett cserélve a keret. Volt ennyi a Citynek és a PSGnek is anno, a Barca leigazolt mindenkit akinek volt elég követője, a Reál meg 50 éve is ezt csinálta.

Én örülök Boehlyék érkezésének.
Hasonló véleménnyel vagyok mint Bubi. Ezt az egész bevásárlást is ezerszer modorosabban csináljuk mint anno a City vagy a PSG, akik eladások nélkül költöttek el pár év alatt 1 billió €-t játékosokra avagy sokkal többet.

Egyébként utóbbi 3 évre nézve (Lukaku szar igazolást is beleszámítva) a nettó költekezésünk ugyan annyi mint az Arsenal illetve hasonló közel van a United is. 5-10 évre meg nem is mondom, mert magasan az Arseanl, United, City kombó viszi a prímet (csak a PL-t nézve)
A különbség annyi, hogy az Arsenalnal máris elfelejtették hogy Pepe (70 millió font) meg lassan Trossard meg egy csomó kisebb név is hogy befürdött, akárcsak a Unitednál. Még a Chelseare rávan akasztva a pénzes jelző és akármikor igazolunk egyet, az csak a pénzről szól.
Lásd Caicedo deal. A Liverpool akarta leigazolni a média úgy hozta le --> tökéletes igazolás, megéri nekik, ez hiányzik a kp-ről, hiába túlköltekezés ez a hiányzó darab, Mcallisterrel álom középpálya stb. stb.
Mi velünk kapcsolatos hírek -> 100 milliós játékos, hatalmas átigazolási díj, a chelseat megint lehúzzák stb. stb.
És kb. minden hírrel kapcsoaltban ez van. Arról nem is beszélve, hogy nálunk az eladások soha se kerülne szóba, mindig csak a vásárlásaink összegét emelik ki.

Pedig utóbbi két csapat folyamatosan szarul szerepel és a mostani jó Arsenal is ide vagy oda, csak egy 2. helyet meg 1 ligakupát tudhat magáénak 3 év alatt, ami lószar.

Arról ne is beszéljünk, hogy nálunk a fizetési struktúra hány ezerrel kedvezőbb a jövőre nézve mint az említett nagy csapatoknál. Lukaku éves fizetése kb. 20 millió font ; Nálunk azzal, hogy őt is kipateroltuk Sterlingen kívül egy ilyen játékos se maradt. Sőt BL nélkül a legtöbb játékosunk fizetése egy közép / alsóházi csapatban játszó játékossal egyenlő. Ehhez képest a keretünket nem érzem gyengének, se rövidnek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Crap 2023. augusztus 31., csütörtök 12:47-kor.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#666 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Fati miatt nem kéne nagyon bánkódni, nem véletlen, hogy kölcsönadta a barca. Folyamatosan sérült

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#667 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Flatley engedd már el ezt a seggnyalós dumát, nem rád gondoltam, eszembe se jutottál. Vannak itt olyanok, akik mesterfokon űzik ezt, Te nem ebbe a táborba tartozol.

A hozzászólásodra pedig tök értelmetlen reagálnom, mindent a saját ízlésed szerint forgatsz ki, hogy valami keményet visszavágj, 10-15 évvel ezelőtti félrement Pep-igazolásokkal érvelve. Mindig akkor bújsz elő, ha véres szájjal kell mocskolódni. Én kötözködöm másokkal, Te mocskolódsz. Nem vagy különb a deákné vásznánál, hiába hiszed azt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#668 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Bandi írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 11:36
flatley09 írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 11:13 Elmondhatod ujra es ujra, hogy Bolhy gyoker…egyebkent en sem tartom sokra. Viszont ugyan mondd mar meg mit kellett volna csinalni…mert abban nagy vagy, hogy mit nem kellett volna. Alternativa viszont nem jon toled.
A karogast megtarthatod magadnak…a negativumokkal mindenki tistaban van.
Bocs hogy beleszólok, de szerintem azt kellett volna csinálnia mint amit általában az arabok csinálnak. Vegye meg a klubot, aztán vonuljon szépen vissza a háttérbe, öntse a pénzt a klubba de hagyja olyanokra az irányítást akik mondjuk több mint 1 éve vannak a foci világában. Felvett mindenféle igazgatót akik arra jók hogy 1 hónapig tárgyaljanak eredmény nélkül hogy aztán Boehly vagy Eghbali a végén tripla áron elhozzák az aktuálisan agyon hype-olt játékos. Ez a koncepció nélküli pénzszórás az ami sokaknak nem szimpatikus, a PSG nem csinált ilyet fénykorában… Meg lehet nézni a Newcastle-t, rohadt szimpatikusan építkeznek eszetlen költekezés nélkül (pedig ott is van lóvé, több mint Boehly-nak) és ott már az első évben megvolt az eredmény.

Eltelt több mint egy év a tulajdonosváltás óta és szerintem még mindig nem tudja senki a vezetésben hogy kinek mi a dolga, nem hiába mondott fel múltkor az egyik jómadár is, addig amíg Boehly meg Eghbali ül a szemétdomb csúcsán addig nem lesznek itt komoly sikerek. De ugye az amcsiknak kell a rivaldafény, szóval azt várhatjuk hogy ők a háttérbe vonuljanak…
Ne várd hogy minden tökéletesen működjön egy csapásra. Egy mocsok szar helyzetben lévő klubot vettek át egy nem igazán jó kerettel úgy, hogy nem volt tapasztalatuk az európai fociban. Mindent átalakítottak, nyilván csúsznak be hibák és nagy balfaszságok is, ez van. Nem szabad szégyellni hogy ha hibáznak, le kell vonni a konzekvenciákat és menni tovább és célirányosan építkezni. Voltak, vannak és lesznek is szar igazolásaink, valszeg most a legtöbb hiszen le lett cserélve a keret. Volt ennyi a Citynek és a PSGnek is anno, a Barca leigazolt mindenkit akinek volt elég követője, a Reál meg 50 éve is ezt csinálta.

Én örülök Boehlyék érkezésének.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#669 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Pityee írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 11:51
Bandi írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 11:36
flatley09 írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 11:13 Elmondhatod ujra es ujra, hogy Bolhy gyoker…egyebkent en sem tartom sokra. Viszont ugyan mondd mar meg mit kellett volna csinalni…mert abban nagy vagy, hogy mit nem kellett volna. Alternativa viszont nem jon toled.
A karogast megtarthatod magadnak…a negativumokkal mindenki tistaban van.
Bocs hogy beleszólok, de szerintem azt kellett volna csinálnia mint amit általában az arabok csinálnak. Vegye meg a klubot, aztán vonuljon szépen vissza a háttérbe, öntse a pénzt a klubba de hagyja olyanokra az irányítást akik mondjuk több mint 1 éve vannak a foci világában. Felvett mindenféle igazgatót akik arra jók hogy 1 hónapig tárgyaljanak eredmény nélkül hogy aztán Boehly vagy Eghbali a végén tripla áron elhozzák az aktuálisan agyon hype-olt játékos. Ez a koncepció nélküli pénzszórás az ami sokaknak nem szimpatikus, a PSG nem csinált ilyet fénykorában… Meg lehet nézni a Newcastle-t, rohadt szimpatikusan építkeznek eszetlen költekezés nélkül (pedig ott is van lóvé, több mint Boehly-nak) és ott már az első évben megvolt az eredmény.

Eltelt több mint egy év a tulajdonosváltás óta és szerintem még mindig nem tudja senki a vezetésben hogy kinek mi a dolga, nem hiába mondott fel múltkor az egyik jómadár is, addig amíg Boehly meg Eghbali ül a szemétdomb csúcsán addig nem lesznek itt komoly sikerek. De ugye az amcsiknak kell a rivaldafény, szóval azt várhatjuk hogy ők a háttérbe vonuljanak…
+1
Tökéletes megfogalmazása Bóliék ámokfutásának. És hol van még a vége tejóég… Évekig a psg meg a city volt ekézve az eszetlen pénzsszórásuk miatt, többek között itt is a fórumon. Most hogy a mi csapatunk csinálja ugyanezt, már teljesen okés. Pontosan azért nem vagyok psg vagy city szurkoló, mert egyszerűen elkap a hányinger az átigazolási politikájuktól. Az viszont nagyon zavaró és sajnos szomorú is egyben, hogy a saját csapatom is felkapta ugyanezt az álarcot. De hát tudjuk, már szóvá sem lehet tenni itt a negatívumokat, mert akkor indokolatlan szarhányás meg mocskolódás megy csak részünkről akik esetleg a negativumokat is megemlitik. Tudom-tudom csak nonstop azt károgjuk, semmi mást. Úgyh meg kell fogadni flatley Úr tanácsát és a károgást magunkba kell tartani.
Pityee…
Szova lehet tenni. Csak tudd mikor minek van itt az ideje.
Illetve jo lenne mast is hallani, mint a frocsogest.
Ha teged ez hanyingerrel tolt el, akkor tudod merre az ajto. Nem kell a chelsea-nek sem szurkolnod, ahogy a psg-nek meg a city-nek sem teszed. Mert ez amit lemuvelsz nem szurkolas.
Elmondhatod a velemenyed de minek kell beleallnod masokba? Foleg olyan esetben ahol egyebkent maga a lepes nem rossz???

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#670 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Bandi írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 11:36
flatley09 írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 11:13 Elmondhatod ujra es ujra, hogy Bolhy gyoker…egyebkent en sem tartom sokra. Viszont ugyan mondd mar meg mit kellett volna csinalni…mert abban nagy vagy, hogy mit nem kellett volna. Alternativa viszont nem jon toled.
A karogast megtarthatod magadnak…a negativumokkal mindenki tistaban van.
Bocs hogy beleszólok, de szerintem azt kellett volna csinálnia mint amit általában az arabok csinálnak. Vegye meg a klubot, aztán vonuljon szépen vissza a háttérbe, öntse a pénzt a klubba de hagyja olyanokra az irányítást akik mondjuk több mint 1 éve vannak a foci világában. Felvett mindenféle igazgatót akik arra jók hogy 1 hónapig tárgyaljanak eredmény nélkül hogy aztán Boehly vagy Eghbali a végén tripla áron elhozzák az aktuálisan agyon hype-olt játékos. Ez a koncepció nélküli pénzszórás az ami sokaknak nem szimpatikus, a PSG nem csinált ilyet fénykorában… Meg lehet nézni a Newcastle-t, rohadt szimpatikusan építkeznek eszetlen költekezés nélkül (pedig ott is van lóvé, több mint Boehly-nak) és ott már az első évben megvolt az eredmény.

Eltelt több mint egy év a tulajdonosváltás óta és szerintem még mindig nem tudja senki a vezetésben hogy kinek mi a dolga, nem hiába mondott fel múltkor az egyik jómadár is, addig amíg Boehly meg Eghbali ül a szemétdomb csúcsán addig nem lesznek itt komoly sikerek. De ugye az amcsiknak kell a rivaldafény, szóval azt várhatjuk hogy ők a háttérbe vonuljanak…
Nem gond, hogy beleszolsz. Mindenki megteheti…addig amig a mondandonak van ertelme es ertelmes beszelgetesre ad okot.
Itt ebben az esetben a heves reakciot nem az caltotta ki, hogy a hozzaszolas negativ hanem az, hogy mast az illeto nem kepes mondani… illetve, hogy itt pl Palmer leigazolasa szerintem az egyik ertelmesebb lepes iden ebben az atigazolasi szezonban. Szoval nem igazan ertem, ertjuk, hogy mit kell meg ezen is karogni. Miert kell csak a negativitast hangoztatni mindig meg az esetlegesen pozitiv dolgokban is a szart latni.
Megertettuk volna, ha Palmer helyett jott volna megint egy auba fele szitu…de ahogy mondtam Palmer teljesen vallalhato helen helyzetben es szerintem jo igazolas, meg ha 5-10 millaval tobb is volt, mint gondolnam.
Ehelyett egybol csak a “Boelhy fasz” jon, meg bele kell allni a “Boelhy seggnyalokba”… (szemelyeskedes, ugye?)
Nem pozitiv tabor nyitogatta itt a bicskat.

Amugy, hogy magara velemenyedre is reagaljak, nem hinnem, hogy a PSG vagy a city nem vert hasonloan eszetlenul lovet. Csak ott utolag meglett az eredmenye, valamennyire.
A PSG volt, h egy eveben megvette Mbappe-t meg Neymart…a ketto volt majdnem 400 milla.
A city csak vedokre vert el majdnem 1000 millat, minden evben vesznek legalabb egy vedot 50-100 milla kozott.
Ott os vesznek jatekosokat esz nelkul, ugy, h nem hasznaljak ilyen vagy amolyan okok miatt. Voltak ott Mangala-k, Mendy-k, Tevez-ek, Nolito-k, Jesus Navas-ok, Boateng-ek akik nagy loveert jottek, keveset jatszottak aztan egy szezon utan tavoztak…
De mondom, en sem feltetlenul akarom azt mondani, hogy Boelhi politikaja megfelelo…egyszeruen csak mas, illetve nem tudom elore, hogy bevalik-e.
Segget sem nyalok, de a rolot sem huzom rajuk.
Objektiven probalom megkozeliteni a dolgot.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#671 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bandi írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 11:36
flatley09 írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 11:13 Elmondhatod ujra es ujra, hogy Bolhy gyoker…egyebkent en sem tartom sokra. Viszont ugyan mondd mar meg mit kellett volna csinalni…mert abban nagy vagy, hogy mit nem kellett volna. Alternativa viszont nem jon toled.
A karogast megtarthatod magadnak…a negativumokkal mindenki tistaban van.
Bocs hogy beleszólok, de szerintem azt kellett volna csinálnia mint amit általában az arabok csinálnak. Vegye meg a klubot, aztán vonuljon szépen vissza a háttérbe, öntse a pénzt a klubba de hagyja olyanokra az irányítást akik mondjuk több mint 1 éve vannak a foci világában. Felvett mindenféle igazgatót akik arra jók hogy 1 hónapig tárgyaljanak eredmény nélkül hogy aztán Boehly vagy Eghbali a végén tripla áron elhozzák az aktuálisan agyon hype-olt játékos. Ez a koncepció nélküli pénzszórás az ami sokaknak nem szimpatikus, a PSG nem csinált ilyet fénykorában… Meg lehet nézni a Newcastle-t, rohadt szimpatikusan építkeznek eszetlen költekezés nélkül (pedig ott is van lóvé, több mint Boehly-nak) és ott már az első évben megvolt az eredmény.

Eltelt több mint egy év a tulajdonosváltás óta és szerintem még mindig nem tudja senki a vezetésben hogy kinek mi a dolga, nem hiába mondott fel múltkor az egyik jómadár is, addig amíg Boehly meg Eghbali ül a szemétdomb csúcsán addig nem lesznek itt komoly sikerek. De ugye az amcsiknak kell a rivaldafény, szóval azt várhatjuk hogy ők a háttérbe vonuljanak…
+1
Tökéletes megfogalmazása Bóliék ámokfutásának. És hol van még a vége tejóég… Évekig a psg meg a city volt ekézve az eszetlen pénzsszórásuk miatt, többek között itt is a fórumon. Most hogy a mi csapatunk csinálja ugyanezt, már teljesen okés. Pontosan azért nem vagyok psg vagy city szurkoló, mert egyszerűen elkap a hányinger az átigazolási politikájuktól. Az viszont nagyon zavaró és sajnos szomorú is egyben, hogy a saját csapatom is felkapta ugyanezt az álarcot. De hát tudjuk, már szóvá sem lehet tenni itt a negatívumokat, mert akkor indokolatlan szarhányás meg mocskolódás megy csak részünkről akik esetleg a negativumokat is megemlitik. Tudom-tudom csak nonstop azt károgjuk, semmi mást. Úgyh meg kell fogadni flatley Úr tanácsát és a károgást magunkba kell tartani.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#672 Hozzászólás Szerző: Bandi »

flatley09 írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 11:13 Elmondhatod ujra es ujra, hogy Bolhy gyoker…egyebkent en sem tartom sokra. Viszont ugyan mondd mar meg mit kellett volna csinalni…mert abban nagy vagy, hogy mit nem kellett volna. Alternativa viszont nem jon toled.
A karogast megtarthatod magadnak…a negativumokkal mindenki tistaban van.
Bocs hogy beleszólok, de szerintem azt kellett volna csinálnia mint amit általában az arabok csinálnak. Vegye meg a klubot, aztán vonuljon szépen vissza a háttérbe, öntse a pénzt a klubba de hagyja olyanokra az irányítást akik mondjuk több mint 1 éve vannak a foci világában. Felvett mindenféle igazgatót akik arra jók hogy 1 hónapig tárgyaljanak eredmény nélkül hogy aztán Boehly vagy Eghbali a végén tripla áron elhozzák az aktuálisan agyon hype-olt játékos. Ez a koncepció nélküli pénzszórás az ami sokaknak nem szimpatikus, a PSG nem csinált ilyet fénykorában… Meg lehet nézni a Newcastle-t, rohadt szimpatikusan építkeznek eszetlen költekezés nélkül (pedig ott is van lóvé, több mint Boehly-nak) és ott már az első évben megvolt az eredmény.

Eltelt több mint egy év a tulajdonosváltás óta és szerintem még mindig nem tudja senki a vezetésben hogy kinek mi a dolga, nem hiába mondott fel múltkor az egyik jómadár is, addig amíg Boehly meg Eghbali ül a szemétdomb csúcsán addig nem lesznek itt komoly sikerek. De ugye az amcsiknak kell a rivaldafény, szóval azt várhatjuk hogy ők a háttérbe vonuljanak…

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolási pletykák

#673 Hozzászólás Szerző: White »

Kiesett egy poszton egy játékosunk , pótolták egy angol 21 évesen nagy potenciállal rendelkező tehetséggel akitől mindenki azt várja idén szintet lép , Pityee meg mondtam már hogy a végletek embere , neki Mbappe jó lett volna csapatot bontani
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#674 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Pityee írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 8:56
flatley09 írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 0:29
Pityee írta: 2023. augusztus 30., szerda 20:54
Miért talán nem így van? Az igazságot nem lehet kimondani vagy mi? :D A vezetőségünk átigazolási ablakról átigazolási ablakra csinál magából méretes bohócot. Elég nehéz már kiállni ennyi gyökér döntés mellett. Kár ezt tagadni. De előbb utóbb ja, majd csak beválik az egyik 50-100milliós befektetésük.
Az igazsagot ki lehet mondani, csak amit te csinalsz az minden de nem ez…
Kakan is a csomot. Mindenben megtalalod a problemat, abban is amiben nincs. Pozotiv dolgot toled nem olvasni csak azt, hogy minden szar es mindenki hulye.
En csak azt nem ertem ebben, hogy akkor mit keresel itt?
Mi oromod leled ebben a klubban?
Vagy talan mazochista vagy???
Nem unalmas még, hogy csak ugyanazt az indokot tudod felhozni körbe-körbe? :D Miszerint én semmiben nem látok pozitív dolgokat a klub körül és mit keresek itt blabla. Hidd el valamiben látok előrelépést, viszont a jelenlegi átigazolási politikánk az egyszerűen botrányos, kabaré és vicc kategória is egyben. Régen még kiakasztott mikor minket utált mindenki mert leigazoltuk a fél világot. De abban legalább volt valamilyen koncepció és volt látszata is. Most a helyzet változatlan, ugyanezt csináljuk csak még fejetlenül is és nem tudom azt mondani, hogy nincs igaza azoknak az ellenszurkolóknak akik szerint eszetlenül elbasztunk röpke 500milliót és lett volna értelme. Ráadásul mi a tendenció? Ha esetleg valamelyik 50-100 milliós játékosunk nem vállik be, akkor egyszerűen odaadjuk valamelyik csapatnak kölcsönbe ingyen és mi meg igazolunk egy újabb 100 milliós játékost a helyére. Ha ebben valaki lát értelmes koncepciót, akkor ámen. Azért érdemes lenne neked is elgondolkodnod, hogy velünk vajon miért nem áll le más csapat egy kölcsönt lebizniszelni? Minket miért nem segít ki senki ingyen kölcsönökkel? Nem, mi általába egy játékost a 3x áron tudjuk csak elhozni bárhonnan is. Aztán meg az van itt hangoztatva, hogy Bóliék mekkora nagy tárgyaló állatok, imádom :D Például a bóliék által agyondícsért brajton most készül behúzni kölcsönbe Ansu Fatit!! Mi pedig 50misiért elhozzuk Palmert, tedd egymás mellé a két üzletet és te is rájössz ki hogy melyik vezetőség a sipkás bohóc.
Akkor megkerdezem en is toled. Az igazsagot nem lehet leirni, vagy mi?:)))
Amugy de…marha unalmas es imadnam ha nem kene megtennem de ahhoz arra lenne szukseg, hogy te a sardobalason kivul neha esetleg konstruktiv, epito jellegu hozzasolast is eleressz.
Amugy, te vagy az aki nem hoz fel egyetlen ervet sem. Csak mindenki gyoker, minden szar…logika nelkul.
Elmondhatod ujra es ujra, hogy Bolhy gyoker…egyebkent en sem tartom sokra. Viszont ugyan mondd mar meg mit kellett volna csinalni…mert abban nagy vagy, hogy mit nem kellett volna. Alternativa viszont nem jon toled.
A karogast megtarthatod magadnak…a negativumokkal mindenki tistaban van.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#675 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nyugodjatok mar le. :D
Utaljuk inkabb a szarzit meg a pool-t, ne egymast.

Mindenkinek kell idot adni, de ha valami nem megy nem kell eroltetni. Majd meglatjuk mi lesz palmerbol. Kellenek az emberek es tenyleg kene minden kezdo jatekosnak kb ugyan olyan potlasanak lennie.
Tavaly ota brutalis serules hullam gyotor minket a kokler potter ota.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#676 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gamling írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 9:53
Pityee írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 9:43
Gamling írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 9:07

Amit te ugyanannak az indoknak az ismétlésének veszel, szimplán a saját hülyeséged (vagy gyanítom inkább a ferdítésed) mert 4-5 ember külön hozta fel, hogy unalmas amit csinálsz, nem ő ötödjére :D

Lehet a klub átigazolási politikáját nem szeretni, nem mondanám én se, hogy rajongok érte. De ez a demagóg szarhányás, amit konkrétan mindenre leművelsz, tényleg bármifajta előremutató gondolat nélkül, hogy mit kene a vezetőségnek csinálnia, szerintem egyszerűen vállalhatatlan.

Szerk: lol és erre beleszerkesztesz valami félérvet :D :D
Ilyet én is tudok, csak én veled ellentétben legalább jelzem, hogy ez a harmadik változata a hozzászólásomnak, nem becsapni próbálok mindenki.
Na megérkezett a másik megmondó emberek gyöngye. Na tőled is aztán hatalmas érvelő regények röpködnek itt, ki van tapétázva velük a fórum :D A te előremutató gondolatokkal teli szofisztikált mondataid és meglátásaid utánozhatatlanok mester, neharagudj 8)
Olvasni járok ide, ez kétségtelen. Amikor hozzászólok néha, abban szerintem van tartalom, kivéve amikor egybites demagóg gyökereknek jelzem, hogy unalmasak.
De ez valóban értelmetlen, szóval be is fejeztem, sry 🙂
És személyeskedésben is jeles vagy. Köszi egyébként hogy jelezted, szerintem is jó eldiskurálni ilyen egyszerű szerencsétlen pöcsfejekkel mint te vagy :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#677 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Pityee írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 9:43
Gamling írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 9:07
Pityee írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 8:56
Nem unalmas még, hogy csak ugyanazt az indokot tudod felhozni körbe-körbe? :D Miszerint én semmiben nem látok pozitív dolgokat a klub körül és mit keresek itt blabla. Hidd el valamiben látok előrelépést, viszont a jelenlegi átigazolási politikánk az egyszerűen botrányos, kabaré és vicc kategória is egyben. Régen még kiakasztott mikor minket utált mindenki mert leigazoltuk a fél világot. De abban legalább volt valamilyen koncepció és volt látszata is. Most a helyzet változatlan, ugyanezt csináljuk csak még fejetlenül is és nem tudom azt mondani, hogy nincs igaza azoknak az ellenszurkolóknak akik szerint eszetlenül elbasztunk röpke 500milliót és lett volna értelme. Ráadásul mi a tendenció? Ha esetleg valamelyik 50-100 milliós játékosunk nem vállik be, akkor egyszerűen odaadjuk valamelyik csapatnak kölcsönbe ingyen és mi meg igazolunk egy újabb 100 milliós játékost a helyére. Ha ebben valaki lát értelmes koncepciót, akkor ámen. Azért érdemes lenne neked is elgondolkodnod, hogy velünk vajon miért nem áll le más csapat egy kölcsönt lebizniszelni? Minket miért nem segít ki senki ingyen kölcsönökkel? Nem, mi általába egy játékost a 3x áron tudjuk csak elhozni bárhonnan is. Aztán meg az van itt hangoztatva, hogy Bóliék mekkora nagy tárgyaló állatok, imádom :D
Amit te ugyanannak az indoknak az ismétlésének veszel, szimplán a saját hülyeséged (vagy gyanítom inkább a ferdítésed) mert 4-5 ember külön hozta fel, hogy unalmas amit csinálsz, nem ő ötödjére :D

Lehet a klub átigazolási politikáját nem szeretni, nem mondanám én se, hogy rajongok érte. De ez a demagóg szarhányás, amit konkrétan mindenre leművelsz, tényleg bármifajta előremutató gondolat nélkül, hogy mit kene a vezetőségnek csinálnia, szerintem egyszerűen vállalhatatlan.

Szerk: lol és erre beleszerkesztesz valami félérvet :D :D
Ilyet én is tudok, csak én veled ellentétben legalább jelzem, hogy ez a harmadik változata a hozzászólásomnak, nem becsapni próbálok mindenki.
Na megérkezett a másik megmondó emberek gyöngye. Na tőled is aztán hatalmas érvelő regények röpködnek itt, ki van tapétázva velük a fórum :D A te előremutató gondolatokkal teli szofisztikált mondataid és meglátásaid utánozhatatlanok mester, neharagudj 8)
Olvasni járok ide, ez kétségtelen. Amikor hozzászólok néha, abban szerintem van tartalom, kivéve amikor egybites demagóg gyökereknek jelzem, hogy unalmasak.
De ez valóban értelmetlen, szóval be is fejeztem, sry 🙂

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#678 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gamling írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 9:07
Pityee írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 8:56
flatley09 írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 0:29

Az igazsagot ki lehet mondani, csak amit te csinalsz az minden de nem ez…
Kakan is a csomot. Mindenben megtalalod a problemat, abban is amiben nincs. Pozotiv dolgot toled nem olvasni csak azt, hogy minden szar es mindenki hulye.
En csak azt nem ertem ebben, hogy akkor mit keresel itt?
Mi oromod leled ebben a klubban?
Vagy talan mazochista vagy???
Nem unalmas még, hogy csak ugyanazt az indokot tudod felhozni körbe-körbe? :D Miszerint én semmiben nem látok pozitív dolgokat a klub körül és mit keresek itt blabla. Hidd el valamiben látok előrelépést, viszont a jelenlegi átigazolási politikánk az egyszerűen botrányos, kabaré és vicc kategória is egyben. Régen még kiakasztott mikor minket utált mindenki mert leigazoltuk a fél világot. De abban legalább volt valamilyen koncepció és volt látszata is. Most a helyzet változatlan, ugyanezt csináljuk csak még fejetlenül is és nem tudom azt mondani, hogy nincs igaza azoknak az ellenszurkolóknak akik szerint eszetlenül elbasztunk röpke 500milliót és lett volna értelme. Ráadásul mi a tendenció? Ha esetleg valamelyik 50-100 milliós játékosunk nem vállik be, akkor egyszerűen odaadjuk valamelyik csapatnak kölcsönbe ingyen és mi meg igazolunk egy újabb 100 milliós játékost a helyére. Ha ebben valaki lát értelmes koncepciót, akkor ámen. Azért érdemes lenne neked is elgondolkodnod, hogy velünk vajon miért nem áll le más csapat egy kölcsönt lebizniszelni? Minket miért nem segít ki senki ingyen kölcsönökkel? Nem, mi általába egy játékost a 3x áron tudjuk csak elhozni bárhonnan is. Aztán meg az van itt hangoztatva, hogy Bóliék mekkora nagy tárgyaló állatok, imádom :D
Amit te ugyanannak az indoknak az ismétlésének veszel, szimplán a saját hülyeséged (vagy gyanítom inkább a ferdítésed) mert 4-5 ember külön hozta fel, hogy unalmas amit csinálsz, nem ő ötödjére :D

Lehet a klub átigazolási politikáját nem szeretni, nem mondanám én se, hogy rajongok érte. De ez a demagóg szarhányás, amit konkrétan mindenre leművelsz, tényleg bármifajta előremutató gondolat nélkül, hogy mit kene a vezetőségnek csinálnia, szerintem egyszerűen vállalhatatlan.

Szerk: lol és erre beleszerkesztesz valami félérvet :D :D
Ilyet én is tudok, csak én veled ellentétben legalább jelzem, hogy ez a harmadik változata a hozzászólásomnak, nem becsapni próbálok mindenki.
Na megérkezett a másik megmondó emberek gyöngye. Na tőled is aztán hatalmas érvelő regények röpködnek itt, ki van tapétázva velük a fórum :D A te előremutató gondolatokkal teli szofisztikált mondataid és meglátásaid utánozhatatlanok mester, neharagudj 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#679 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Nem akarok melyebben belemenni a temaba es vitaba kerekedni, de Cole Palmer remek igazolas, talan a legertelmesebb a nyar folyaman. Kivetelesen tehetseges es szereny srac, kortarsaival ellentetben a szabadidejet a kepessegei fejlesztesevel tolti.

Adjunk neki 10 meccset, szerintem sokakat meg fog lepni a teljesitmenyevel.

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#680 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Pityee írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 8:56
flatley09 írta: 2023. augusztus 31., csütörtök 0:29
Pityee írta: 2023. augusztus 30., szerda 20:54
Miért talán nem így van? Az igazságot nem lehet kimondani vagy mi? :D A vezetőségünk átigazolási ablakról átigazolási ablakra csinál magából méretes bohócot. Elég nehéz már kiállni ennyi gyökér döntés mellett. Kár ezt tagadni. De előbb utóbb ja, majd csak beválik az egyik 50-100milliós befektetésük.
Az igazsagot ki lehet mondani, csak amit te csinalsz az minden de nem ez…
Kakan is a csomot. Mindenben megtalalod a problemat, abban is amiben nincs. Pozotiv dolgot toled nem olvasni csak azt, hogy minden szar es mindenki hulye.
En csak azt nem ertem ebben, hogy akkor mit keresel itt?
Mi oromod leled ebben a klubban?
Vagy talan mazochista vagy???
Nem unalmas még, hogy csak ugyanazt az indokot tudod felhozni körbe-körbe? :D Miszerint én semmiben nem látok pozitív dolgokat a klub körül és mit keresek itt blabla. Hidd el valamiben látok előrelépést, viszont a jelenlegi átigazolási politikánk az egyszerűen botrányos, kabaré és vicc kategória is egyben. Régen még kiakasztott mikor minket utált mindenki mert leigazoltuk a fél világot. De abban legalább volt valamilyen koncepció és volt látszata is. Most a helyzet változatlan, ugyanezt csináljuk csak még fejetlenül is és nem tudom azt mondani, hogy nincs igaza azoknak az ellenszurkolóknak akik szerint eszetlenül elbasztunk röpke 500milliót és lett volna értelme. Ráadásul mi a tendenció? Ha esetleg valamelyik 50-100 milliós játékosunk nem vállik be, akkor egyszerűen odaadjuk valamelyik csapatnak kölcsönbe ingyen és mi meg igazolunk egy újabb 100 milliós játékost a helyére. Ha ebben valaki lát értelmes koncepciót, akkor ámen. Azért érdemes lenne neked is elgondolkodnod, hogy velünk vajon miért nem áll le más csapat egy kölcsönt lebizniszelni? Minket miért nem segít ki senki ingyen kölcsönökkel? Nem, mi általába egy játékost a 3x áron tudjuk csak elhozni bárhonnan is. Aztán meg az van itt hangoztatva, hogy Bóliék mekkora nagy tárgyaló állatok, imádom :D
Amit te ugyanannak az indoknak az ismétlésének veszel, szimplán a saját hülyeséged (vagy gyanítom inkább a ferdítésed) mert 4-5 ember külön hozta fel, hogy unalmas amit csinálsz, nem ő ötödjére :D

Lehet a klub átigazolási politikáját nem szeretni, nem mondanám én se, hogy rajongok érte. De ez a demagóg szarhányás, amit konkrétan mindenre leművelsz, tényleg bármifajta előremutató gondolat nélkül, hogy mit kene a vezetőségnek csinálnia, szerintem egyszerűen vállalhatatlan.

Szerk: lol és erre beleszerkesztesz valami félérvet :D :D
Ilyet én is tudok, csak én veled ellentétben legalább jelzem, hogy ez a harmadik változata a hozzászólásomnak, nem becsapni próbálok mindenki.

Válasz küldése