Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#501 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Jól játszik Dominik, ha Klopp engedi többet előre menni, akkor jönni fognak a gólok is majd tőle. De így is a jobbak között van. Örülök neki, nagyon nagy tehetség :)

Crap
Hozzászólások: 1000
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Premier League

#502 Hozzászólás Szerző: Crap »

Remélem Caicedo lesz a kivétel, de eddig az összes Brightoni termés egy kalap szar.
Trossardnak esélye se lesz a kezdőbe kerülni totál középszer, Cucut tudjuk.
Mcallister ellenünk is a pool leggyengébb játékosa volt , a mostani meccsen meg miatta kapnak gólt + most a piros :D
Potterrol ne is beszéljünk.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#503 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem szoktam más csapatokkal kapcsolatban írni - bár most úgy is aktuális a topicban - de érdekes, hogy a Pool most pont úgy járt, mint ahogy mi mindig szoktunk. Kétségbeesetten keresik Fabinho utódját, házon belül van ember, de nem bíznak benne, cserébe kb ugyanolyan minőséget tudnak igazolni. Cheick Doucoure az első számú kiszemeltjük, akiért a Palace 70 millió fontot kér.
Rice, Caicedo ára, a Pool kényszerű helyzete mind növeli az árat.
Nagyon beszopták most.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3596
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#504 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2023. augusztus 16., szerda 22:48 Wataru Endō to Liverpool, here we go! Medical tests booked on Thursday for Japanese midfielder who’s joining from Stuttgard for €18m fee.

A pool egy 30 éves japánnal, Endo-val erősit védekezö kp.-ra, 18 millio euroért.

Ezek mi voltunk régen :D. Jöttek a b, c, zs tervek, Saul, Drinkwater stb.
Ouch :lol:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#505 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Wataru Endō to Liverpool, here we go! Medical tests booked on Thursday for Japanese midfielder who’s joining from Stuttgard for €18m fee.

A pool egy 30 éves japánnal, Endo-val erősit védekezö kp.-ra, 18 millio euroért.

Ezek mi voltunk régen :D. Jöttek a b, c, zs tervek, Saul, Drinkwater stb.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#506 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Sindu írta: 2023. augusztus 15., kedd 18:33 Volt a meccsen egy határeset wolve-os kezezés a tizenhatoson belül, azt épp befújhatták volna a unitednek. Meglepett, hogy nem tették. Ez az onanás döntés viszont tényleg röhej, nagyon feldühített :evil:

Sztem is nagyon rossz volt csapatként a MU, a támadók nagyon nem érezték egymást, labdakihozatalban tanácstalanok voltak, és a védelem is billegett. Olyan volt nézni őket, mint tavaly minket. :D
Én nagyon röhögtem Onana kijövetelénél, remélem csinál még ilyet :mrgreen: :mrgreen: :

https://www.youtube.com/watch?v=erZhtHb3xGk
Ez az onana egy vadbarom állat, jó hogy nem hozzánk jött.
Felkészülési meccsen is kapott egy 40méteres gólt, mert utcalány nagyképű és a félpályaig kifutkosott kirugasoknal. Jó nagy kókler, én bizom benne, sok pont elmegy majd az unitednek rajta.

Sindu
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#507 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Volt a meccsen egy határeset wolve-os kezezés a tizenhatoson belül, azt épp befújhatták volna a unitednek. Meglepett, hogy nem tették. Ez az onanás döntés viszont tényleg röhej, nagyon feldühített :evil:

Sztem is nagyon rossz volt csapatként a MU, a támadók nagyon nem érezték egymást, labdakihozatalban tanácstalanok voltak, és a védelem is billegett. Olyan volt nézni őket, mint tavaly minket. :D
Én nagyon röhögtem Onana kijövetelénél, remélem csinál még ilyet :mrgreen: :mrgreen: :

https://www.youtube.com/watch?v=erZhtHb3xGk

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#508 Hozzászólás Szerző: broduer »

kazomester írta: 2023. augusztus 15., kedd 15:14
Bubi írta: 2023. augusztus 15., kedd 15:09Úgy rémlik megnézte az esetet a bíró és úgy döntött, hogy nem ad 11est. Onana amúgy egyszerre két játékost tarolt le.
Ettől csak még rosszabb a dolog. Sokszor nem tudom eldönteni miért történik meg ez állandóan, menetrendszerűen. Ennyire korruptak, vagy ennyire balfaszok és hozzá nem értők. Vszinű mindkettőből van példa.
Fene se érti miért van ez, mert lehet hogy egyszerű inkompetencia. Viszont ha ez az eset José Sa-val történik szinte egész biztos a tizi, ami elgondolkodtató...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#509 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta: 2023. augusztus 15., kedd 15:09Úgy rémlik megnézte az esetet a bíró és úgy döntött, hogy nem ad 11est. Onana amúgy egyszerre két játékost tarolt le.
Ettől csak még rosszabb a dolog. Sokszor nem tudom eldönteni miért történik meg ez állandóan, menetrendszerűen. Ennyire korruptak, vagy ennyire balfaszok és hozzá nem értők. Vszinű mindkettőből van példa.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9372
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#510 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta: 2023. augusztus 15., kedd 13:52 BREAKING: The officials for last night’s game between Manchester United and Wolves have been dropped for next weekend 🚨

Nahát. Szóval szokás szerint elcsaltak egy meccset a MU javára (Onana letarolt egy Wolves játékost az 5oson belül) és még a VARt se hívták ki, de utólag kimaradnak egy meccsből a bírók. Sovány vigasz ez a Wolvesnak :roll: De ezt már megszoktuk, Howard Webb szelleme örökké körüllengi az angol bírókat.
Úgy rémlik megnézte az esetet a bíró és úgy döntött, hogy nem ad 11est. Onana amúgy egyszerre két játékost tarolt le.

Idén se lesz jobb a manu, pedig nem kéne nulláról építkezniük, Fernandes, Rashford, Anthony, Martinez és Casemiro nagyon jó játékosok és mondható hogy mindig jó formában játszanak. Mint csapat gyenge a manu, de Fernandes Anthony és Rashford elég sok helyzetet alakít ki. Ha viszont ők elfáradnak és nem gyakorolnak nyomást akkor végük, tegnap is volt kb 3 rövid időszaka a manunak amikor nyomtak keményen, a maradék időben ez az amúgy gyenge wolves sorra dolgozta ki a helyzeteket.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#511 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BREAKING: The officials for last night’s game between Manchester United and Wolves have been dropped for next weekend 🚨

Nahát. Szóval szokás szerint elcsaltak egy meccset a MU javára (Onana letarolt egy Wolves játékost az 5oson belül) és még a VARt se hívták ki, de utólag kimaradnak egy meccsből a bírók. Sovány vigasz ez a Wolvesnak :roll: De ezt már megszoktuk, Howard Webb szelleme örökké körüllengi az angol bírókat.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#512 Hozzászólás Szerző: broduer »

Kövi 7 Pl mérkőzés:

West ham, Luton, Nottingham, Bournemouth, Aston Villa, Fulham, Burnley

Jó lenne 18-20 pont környékén szerezni. Eldőlhet már az elején, hogy merrefelé tartó szezon lesz ez.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Premier League

#513 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

„Mahrez – Firmino – Saint-Maximin” támadóhármas…
(Nem, ez még nem a Premier League, hanem elstartolt a Pro League.) 😉
(Ki az, aki szerint Mendy gyenge lábbal? Most is adott egy gólpasszt - az ellenfélnek.) 😉
https://www.facebook.com/watch?v=660310662677470

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Premier League

#514 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Baromi nehéz lesz a Luton-nak (€72.95m), és a Sheffield-nek (€90.50m) a bentmaradás..., mert már egy Burnley is kb. kétszer olyan értékes kerettel rendelkezik, mint ők...(€199.65m) ; (Fulham FC, €263.50m)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára s-h-i-n-e.com 2023. augusztus 12., szombat 11:43-kor.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Premier League

#515 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Így viszont Kane elkezdheti halmozni a kupákat is... 🙂
Megérdemli, hogy klub/csapat szinten több sikerélménye legyen.
Traxver írta: 2023. augusztus 12., szombat 10:30 Harry Kane—-> bayern
Ezzel szépen gyengült a tottenham
Sztem most többen lelépnek onnan

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#516 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Traxver írta: 2023. augusztus 12., szombat 10:30 Harry Kane—-> bayern
Ezzel szépen gyengült a tottenham
Sztem most többen lelépnek onnan
SON-ra kellene lecsapni, még mindig tud a gyerek

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1680
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#517 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Harry Kane—-> bayern
Ezzel szépen gyengült a tottenham
Sztem most többen lelépnek onnan

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1680
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#518 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Dízel írta: 2023. augusztus 12., szombat 8:34 A saudi ligat a Spiler 1 fogja adni. Beszaras, hogy toljak az arabok.
Tudtak, ha hoznak oda sztarokat, akkor fellendul a sport turizmus es nagyobb figyelmet kapnak.
Kivancsi vagyok kipukkad e ez a lufi, de amennyi penzuk van lehet nem fog.
Ezt az europai klub futball fogja megsinyleni.
En szovetsegi kapitanykent nem hivnek be senki olyat a csapatba, akik a szaudiakhoz igazolnak, de nem a szaudiak miatt, hanem csak szakmai szemmel nezve.
Egy ott jatszo jatekos mennyire fog maximalis szinten futballozni? Semennyire.
Meg ez is valtozhat mondjuk, ha meg tobb jatekos odaigazol, es megtobb top edzo.
Szerintem az europai topfutball kepviseloi, perez es tarsai nem fogjak hagyni, es hoznak majd olyan intezkedeseket, hogy el lehetetlenitsek a szaudiak rablasat.
adok 2-3 évet és vonzóbb lesz mint egy laliga vagy egy seria a
főleg ha vkinek lejár majd a szerződése sztem valamelyik arab csapat olyan pénzt fog ajánlani amit nem lehet visszautasítani.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4823
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#519 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dízel írta: 2023. augusztus 12., szombat 8:34 Szerintem az europai topfutball kepviseloi, perez es tarsai nem fogjak hagyni, es hoznak majd olyan intezkedeseket, hogy el lehetetlenitsek a szaudiak rablasat.
Mi abban a rablás, hogy pénzért játékosokat vesznek?

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#520 Hozzászólás Szerző: Dízel »

A saudi ligat a Spiler 1 fogja adni. Beszaras, hogy toljak az arabok.
Tudtak, ha hoznak oda sztarokat, akkor fellendul a sport turizmus es nagyobb figyelmet kapnak.
Kivancsi vagyok kipukkad e ez a lufi, de amennyi penzuk van lehet nem fog.
Ezt az europai klub futball fogja megsinyleni.
En szovetsegi kapitanykent nem hivnek be senki olyat a csapatba, akik a szaudiakhoz igazolnak, de nem a szaudiak miatt, hanem csak szakmai szemmel nezve.
Egy ott jatszo jatekos mennyire fog maximalis szinten futballozni? Semennyire.
Meg ez is valtozhat mondjuk, ha meg tobb jatekos odaigazol, es megtobb top edzo.
Szerintem az europai topfutball kepviseloi, perez es tarsai nem fogjak hagyni, es hoznak majd olyan intezkedeseket, hogy el lehetetlenitsek a szaudiak rablasat.

Válasz küldése