Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1161 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gaba írta: 2023. július 16., vasárnap 7:28 BREAKING: Romelu Lukaku has informed Pochettino he will return to Cobham on Monday.

{via @Gazzetta_it} #CFC

Miután hülyére vette az Intert is, jön vissza! :D Amúgy a vezetőség egyértelműen meg akar tőle szabadulni!
Hiába tér vissza, az amcsiba utazó keretbe se került be és világosan ki lett jelentve, hogy esélyt sem kap nálunk, csak ez eladásában gondolkoznak.

“Romelu Lukaku won't travel to USA with Chelsea. He'll be back early next week to train but Pochettino is 100% aligned with the board: getting €40m for him is one of the priorities now. 🔵🇧🇪

Inter, deal off. Juventus, depending on Vlahovic-PSG. Saudi, still waiting and hoping.

Forrás: Fabrizio Romano”
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1162 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Gaba írta: 2023. július 16., vasárnap 7:28 BREAKING: Romelu Lukaku has informed Pochettino he will return to Cobham on Monday.

{via @Gazzetta_it} #CFC

Miután hülyére vette az Intert is, jön vissza! :D Amúgy a vezetőség egyértelműen meg akar tőle szabadulni!
Csapat meg utazik Usa-ba hétfőn. Ő majd maradhat edzeni ott egyedül Cobhambe.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1712
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékosok

#1163 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Gaba írta: 2023. július 16., vasárnap 7:28 BREAKING: Romelu Lukaku has informed Pochettino he will return to Cobham on Monday.

{via @Gazzetta_it} #CFC

Miután hülyére vette az Intert is, jön vissza! :D Amúgy a vezetőség egyértelműen meg akar tőle szabadulni!
Ziyech, Auba és ő is holnap térnek vissza de nem utaznak el Amerikába
kíváncsi vagyok megjelenik-e az edzésen

Cappy
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Játékosok

#1164 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Remelem megy le a tartalekokhoz a szerzodese vegeig.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1447
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#1165 Hozzászólás Szerző: Gaba »

BREAKING: Romelu Lukaku has informed Pochettino he will return to Cobham on Monday.

{via @Gazzetta_it} #CFC

Miután hülyére vette az Intert is, jön vissza! :D Amúgy a vezetőség egyértelműen meg akar tőle szabadulni!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#1166 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2023. július 15., szombat 19:38 Enzo csupán egy jó VKP jó szemmel addig míg el nem kezdik úgy játszatni mint az argentin válogatott.
Első meccsén a 18 eves Lewis Hall-al jatszott egyutt belul, sose felejtem el. Es ugyis a mezony legjobbja volt. En is kivancsi leszek ra mire kepes ha ertelmes rendszerben fog jatszani.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1167 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Enzo csupán egy jó VKP jó szemmel addig míg el nem kezdik úgy játszatni mint az argentin válogatott.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#1168 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Szabi írta: 2023. július 15., szombat 13:29 Transfermarktnál a flop kategóriába rakták a gyereket. :D

Egyébként én hoznék a posztjára valakit, mert ez sem jó, hogy bármit csinálhat, akkor is kezdeni fog, el fog így kényelmesedni. Előző félszezonban is voltak ám bőven hibái (olyanok is, amelyekből gólokat kaptunk), persze még így is a jobbak közé tartozott. Csak ugye megint a kettős mérce, azok, akik Kovacic-ot szidták, Enzo kapcsán nem említik meg, hogy a távoli kísérletei neki sem voltak eddig meggyőzőek, a sebessége pedig Jorginho-t idéző. Világklasszistól messze jár még, de látni a jeleket, miért fizettünk érte ennyit. Bár én nem vagyok azért hanyatt esve tőle.
Én is azt gondolom, hogy vannak hiányosságai, ugyanakkor ezek javarészt túlterheltségből (kb minden meccset végig játszott), illetve a portugál és az angol bajnokság között intenzitásbeli különbségekből adódtak. Plusz szerintem jót fog neki tenni, ha lesz mellette egy klasszikus védekező középpályás (pl Caicedo). Igazándiból európai kupasorozat hiányában nem lesz annyira sok meccsünk (kupákkal együtt kb 45-50), ennek ellenére lehet, hogy tennék egy próbát Casadei-jel, mint állandó cseréje, és az olasznak talán többet is érne az a 15-20 meccs nálunk, minthogy elbohóckodjon vmelyik favágó Championship csapatban.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#1169 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Transfermarktnál a flop kategóriába rakták a gyereket. :D

Egyébként én hoznék a posztjára valakit, mert ez sem jó, hogy bármit csinálhat, akkor is kezdeni fog, el fog így kényelmesedni. Előző félszezonban is voltak ám bőven hibái (olyanok is, amelyekből gólokat kaptunk), persze még így is a jobbak közé tartozott. Csak ugye megint a kettős mérce, azok, akik Kovacic-ot szidták, Enzo kapcsán nem említik meg, hogy a távoli kísérletei neki sem voltak eddig meggyőzőek, a sebessége pedig Jorginho-t idéző. Világklasszistól messze jár még, de látni a jeleket, miért fizettünk érte ennyit. Bár én nem vagyok azért hanyatt esve tőle, szerintem ameddig ő lesz a csapat legjobb játékosa, nagyon nagy reményeink nem lehetnek.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#1170 Hozzászólás Szerző: Dízel »

A jelenlenlegi csapatot Enzo kore kell epiteni, ez nem vitas.
Egyetlen vilagklasszis jatekosunk.
Mar tavaly olyan labdakat osztogatott mint Fabregas vagy Lampard.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1171 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2023. július 15., szombat 10:44
kecske01 írta: 2023. július 15., szombat 9:20 Enzo a pihenésén is szépen készülget. Extra pihenőt kapott Pochtól, mert Ő játszotta a legtöbbet az egész szezonban, de nem lógatja a lábát.

https://twitter.com/stadcfc/status/1679 ... 2ptGdbefTA
Imádom a srácot, igazi nyertes mentalitása van, nem sérülékeny pedig terhelve van nem kicsit. Akik szerint nem ért meg 120-at, azoknak nagyon bízom benne, hogy bizonyít az évek során, hogy ez csak egy szám és az a meló, azok a mélységi indítások és az a mezőnymunka, amit belerak teszi világklasszissá. Én még mindig kicsit hüledezek, hogy hozzánk igazolt.
Meg az áráról nem Ő tehet. Benfica izmozott, Boehly meg szerelmes lett a vb-n belé. Nekem Ő a kedvencem a keretből, szerintem Pochhal végre a helyén is fog játszani feljebb a kp-n.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3637
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#1172 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2023. július 15., szombat 9:20 Enzo a pihenésén is szépen készülget. Extra pihenőt kapott Pochtól, mert Ő játszotta a legtöbbet az egész szezonban, de nem lógatja a lábát.

https://twitter.com/stadcfc/status/1679 ... 2ptGdbefTA
Imádom a srácot, igazi nyertes mentalitása van, nem sérülékeny pedig terhelve van nem kicsit. Akik szerint nem ért meg 120-at, azoknak nagyon bízom benne, hogy bizonyít az évek során, hogy ez csak egy szám és az a meló, azok a mélységi indítások és az a mezőnymunka, amit belerak teszi világklasszissá. Én még mindig kicsit hüledezek, hogy hozzánk igazolt.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1173 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Enzo a pihenésén is szépen készülget. Extra pihenőt kapott Pochtól, mert Ő játszotta a legtöbbet az egész szezonban, de nem lógatja a lábát.

https://twitter.com/stadcfc/status/1679 ... 2ptGdbefTA

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#1174 Hozzászólás Szerző: emsanya »

fst200 írta: 2023. július 14., péntek 13:59 James fájdalmat érzett a térdébenm úgyhogy átesett egy vizsgálaton az USA turné előtt :/
De jo hogy megvettuk Gusto-t, remelem bevalik, biztos sokat fog jatszani. James-ről is lemegy valamennyi teher ha allandoan serult.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#1175 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

James Lee írta: 2023. július 14., péntek 15:11
fst200 írta: 2023. július 14., péntek 13:59 James fájdalmat érzett a térdébenm úgyhogy átesett egy vizsgálaton az USA turné előtt :/
Kezdődik :D Szerencsétlen srác, remélem nincs nagyobb baja. Kell mögé valaki, aki normális szintet képvisel.
Malo Gusto. ;)

Cappy
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Játékosok

#1176 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Remelem Pochettino berakja belso kozeppalyasnak, mert lathatoan nem birja a teste a szelso poziciot.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1177 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

James Lee írta: 2023. július 14., péntek 15:11
fst200 írta: 2023. július 14., péntek 13:59 James fájdalmat érzett a térdébenm úgyhogy átesett egy vizsgálaton az USA turné előtt :/
Kezdődik :D Szerencsétlen srác, remélem nincs nagyobb baja. Kell mögé valaki, aki normális szintet képvisel.
Reece James is fully fit and ready for Chelsea’s pre-season tour

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1591
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1178 Hozzászólás Szerző: James Lee »

fst200 írta: 2023. július 14., péntek 13:59 James fájdalmat érzett a térdébenm úgyhogy átesett egy vizsgálaton az USA turné előtt :/
Kezdődik :D Szerencsétlen srác, remélem nincs nagyobb baja. Kell mögé valaki, aki normális szintet képvisel.

fst200
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#1179 Hozzászólás Szerző: fst200 »

James fájdalmat érzett a térdébenm úgyhogy átesett egy vizsgálaton az USA turné előtt :/

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#1180 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2023. július 13., csütörtök 14:51 Kis érdekesség - a következő mezszámok mind szabadok a nyáron: 2,3,7,8,9,10,11

Lesz itt presztízsharc, ki melyiket foglalja le magának. :D
Örülnék ha Chilwell váltana a 3-asra. James valószínűleg marad egész ittléte alatt a 24-esben.

Gallagher-nek pedig el tudnám képzelni a 10-est. :D

Válasz küldése