Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6958
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1741 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

edeskeves írta: 2023. július 5., szerda 11:15
kecske01 írta: 2023. július 5., szerda 10:41
BlueBlood1993 írta: 2023. július 5., szerda 9:44 Nem rivális az Arsenal sem. City-szarzi első 2 hely elkelt rég, mi továbbra is optimista esetben a 4. helyèrt megyünk.
Ha ilyen ütemben igazolunk akkor abban sem. Én azt reméltem, hogy usa túrára kész lesz a keret, de a rohadt eladások sok energiát emésztenek fel úgy tűnik.
A heten megint erkezik 2-3 brazil csodagyerek, nem tudom ha megint az a cel, hogy a tavalyihoz hasonlo letszam legyen es 3 oltozot kell majd egybenyitni akkor ahhoz jo uton jarnak :D

Jo lenne egy par rutinos jatekos vegre akiket egybol lehet hasznalni es minosegben is dobnak a kereten..
Ezek a brazilok mennek kölcsönbe, nem első csapatba jönnek.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#1742 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta: 2023. július 5., szerda 11:36 Nem ideális, ha nem jön egy jó kp, de a következő szezont le lehet hozni. Két posztra, heti 1 meccsel ott van Enzo, Gallagher(ha már úgy is hentel, inkább egy sorral hátrébb tegye - Mikelnél bejött), Casadeiben is lehet fantázia, de elboldogul James, Hall és Chalobah is ott. Én még Zijest is megnézném Enzo cseréjeként, ha nem sikerül elsózni. Lehet tud osztogatni, ha van mellette egy romboló.

Tavaly egy jelenleginél veretesebb kp sem volt képes alkotni, ennél lejjebb a fiatalokkal sem leszünk. Alakuljon ki egy mag, akikre lehet alapozni és nem elhúznak az első hullámvölgy után, aztán következő télen/nyáron lehet tömködni a további lyukakat.
Caicedo ha nem lesz valami oltari nagy gebasz, akkor jönni fog. Es akkor Enzo-Caicedo a heti egy meccset stabilan kezdőben tudja hozni. Es akkor ott vannak akiket még felsoroltal fiatalok+akik tudnak ott jatszani.

De a hírek arrol is szolnak, hogy Caicedo mellett még egy kozeppalyas varhato (Lavia akár vagy valaki hasonlo) es akkor a kozeppalya is meglesz.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4826
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#1743 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nem ideális, ha nem jön egy jó kp, de a következő szezont le lehet hozni. Két posztra, heti 1 meccsel ott van Enzo, Gallagher(ha már úgy is hentel, inkább egy sorral hátrébb tegye - Mikelnél bejött), Casadeiben is lehet fantázia, de elboldogul James, Hall és Chalobah is ott. Én még Zijest is megnézném Enzo cseréjeként, ha nem sikerül elsózni. Lehet tud osztogatni, ha van mellette egy romboló.

Tavaly egy jelenleginél veretesebb kp sem volt képes alkotni, ennél lejjebb a fiatalokkal sem leszünk. Alakuljon ki egy mag, akikre lehet alapozni és nem elhúznak az első hullámvölgy után, aztán következő télen/nyáron lehet tömködni a további lyukakat.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6788
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1744 Hozzászólás Szerző: Pityee »

flatley09 írta: 2023. július 5., szerda 11:11
Pityee írta: 2023. július 5., szerda 9:39
James Lee írta: 2023. július 5., szerda 9:32

Engedd el. Nem érti meg, hogy senki nem örül ennek. Egy villanykapcsolónál komplexebb, egynél több bites vélemény értelmezése már komoly problémákba ütközik.
Megszólalt a két doktorival rendelkező professzor :lol: Először a saját magad háza körül söprögessél te zsenike.
Ne haragudj Pityee de egyet kell értsek, anélkül, hogy személyeskednék.
Tőled én még egyetlen komplexebb, építőjellegű, beszélgatésre okot adó hozzászólást nem olvastam. Még akkor sem, amikor direkt kértem a véleményed.
Az egyetlen dolog ami jön a részedről az a semmitmondó de annál frappánsabb beszólások minden témával kapcsolatban de a legkevesebb konszisztencia nélkül.
Mindenkinek joga van a saját véleményéhez és ennek hangot is adhat...de az, hogy Te mindenre csak beböfögsz valamit amiből egyébként ki sem derül, hogy szerinted a dolog az pozitív vagy sem, csak panaszkodsz, arra senki nem kíváncsi és értelme sincs. Ez csak hergeli az embereket.
Most akkor te örülsz, vagy sem? Itt tartottad volna Mount-ot? Mit kellett volna tenni? Szerinted neki van igaza, hogy besértődött?

Hogy érdemben is reagáljak...Én sem éreztem Rice-t akkora extrának. Kifejezetten örülök, hogy nem jött 80-100 milláért. Úgy gondolom, hogy jelenlegi helyzetünkben kellene legalább 1db idősebb, tapasztal és minőséget MÁR képviselő KP, főleg hogy ennyi idősebb játékos távozott erről a posztról. A heti egy meccset le lehetne hozni úgy, hogy a fiatalok is játszanak. Viszont erre én nem költenék 100 millát, és nem csak Rice-ra...de Caicedo-ra sem.
Valahol egy jó 40-60 milla maximum kellene. Viszont nem vagyok képben ki fér bele ebbe, ki a radar alatti, akiben van is potenciál. Egy Tielemans jó lett volna.
Egyszer majd lehet Mount elmondja az igazságot. Sajnos nem látunk bele kivulrol a klub belso mukodo strukturajaba. Siman lehet, hogy olyan kaoszt latott, amibe ő mar nem mert belealdozni meg egy szezont. Sajnos jelenleg egyebkent olyan amator klub vagyunk, ahova eleg egy-egy bebofoges, mert az is leirja a jelenleg zajlo folyamatokat. A kommented masik reszere pedig a valaszom egy par kommentel mar megjelent, nevszerint Sergej Milinkovic Savic.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#1745 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kecske01 írta: 2023. július 5., szerda 10:41
BlueBlood1993 írta: 2023. július 5., szerda 9:44 Nem rivális az Arsenal sem. City-szarzi első 2 hely elkelt rég, mi továbbra is optimista esetben a 4. helyèrt megyünk.
Ha ilyen ütemben igazolunk akkor abban sem. Én azt reméltem, hogy usa túrára kész lesz a keret, de a rohadt eladások sok energiát emésztenek fel úgy tűnik.
A heten megint erkezik 2-3 brazil csodagyerek, nem tudom ha megint az a cel, hogy a tavalyihoz hasonlo letszam legyen es 3 oltozot kell majd egybenyitni akkor ahhoz jo uton jarnak :D

Jo lenne egy par rutinos jatekos vegre akiket egybol lehet hasznalni es minosegben is dobnak a kereten..

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#1746 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Pityee írta: 2023. július 5., szerda 9:39
James Lee írta: 2023. július 5., szerda 9:32
flatley09 írta: 2023. július 4., kedd 22:14

Senki nem örül neki, hogy elmegy. A képességei alapján bőven lenne hely a számára. Annak viszont valóban örülhet mindenki, hogy vége ennek a mizériának.
Engedd el. Nem érti meg, hogy senki nem örül ennek. Egy villanykapcsolónál komplexebb, egynél több bites vélemény értelmezése már komoly problémákba ütközik.
Megszólalt a két doktorival rendelkező professzor :lol: Először a saját magad háza körül söprögessél te zsenike.
Ne haragudj Pityee de egyet kell értsek, anélkül, hogy személyeskednék.
Tőled én még egyetlen komplexebb, építőjellegű, beszélgatésre okot adó hozzászólást nem olvastam. Még akkor sem, amikor direkt kértem a véleményed.
Az egyetlen dolog ami jön a részedről az a semmitmondó de annál frappánsabb beszólások minden témával kapcsolatban de a legkevesebb konszisztencia nélkül.
Mindenkinek joga van a saját véleményéhez és ennek hangot is adhat...de az, hogy Te mindenre csak beböfögsz valamit amiből egyébként ki sem derül, hogy szerinted a dolog az pozitív vagy sem, csak panaszkodsz, arra senki nem kíváncsi és értelme sincs. Ez csak hergeli az embereket.
Most akkor te örülsz, vagy sem? Itt tartottad volna Mount-ot? Mit kellett volna tenni? Szerinted neki van igaza, hogy besértődött?

Hogy érdemben is reagáljak...Én sem éreztem Rice-t akkora extrának. Kifejezetten örülök, hogy nem jött 80-100 milláért. Úgy gondolom, hogy jelenlegi helyzetünkben kellene legalább 1db idősebb, tapasztal és minőséget MÁR képviselő KP, főleg hogy ennyi idősebb játékos távozott erről a posztról. A heti egy meccset le lehetne hozni úgy, hogy a fiatalok is játszanak. Viszont erre én nem költenék 100 millát, és nem csak Rice-ra...de Caicedo-ra sem.
Valahol egy jó 40-60 milla maximum kellene. Viszont nem vagyok képben ki fér bele ebbe, ki a radar alatti, akiben van is potenciál. Egy Tielemans jó lett volna.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1684
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#1747 Hozzászólás Szerző: Traxver »

BlueBlood1993 írta: 2023. július 5., szerda 9:44 Nem rivális az Arsenal sem. City-szarzi első 2 hely elkelt rég, mi továbbra is optimista esetben a 4. helyèrt megyünk.
Luverpool se lesz olyan szar mint tavaly ők is tuti BLre odaférnek

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6958
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1748 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2023. július 5., szerda 9:44 Nem rivális az Arsenal sem. City-szarzi első 2 hely elkelt rég, mi továbbra is optimista esetben a 4. helyèrt megyünk.
Ha ilyen ütemben igazolunk akkor abban sem. Én azt reméltem, hogy usa túrára kész lesz a keret, de a rohadt eladások sok energiát emésztenek fel úgy tűnik.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3605
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1749 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Nem rivális az Arsenal sem. City-szarzi első 2 hely elkelt rég, mi továbbra is optimista esetben a 4. helyèrt megyünk.

Cappy
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#1750 Hozzászólás Szerző: Cappy »

vigh92 írta: 2023. július 5., szerda 9:36 Én örülök, hogy nem jött ide Rice, borzasztóan túlárazott.
Továbbra is azt mondom, hogy kellene 1-2 idősebb, tapasztalt játékos, aki tartást ad a csapatnak.
Amugy en sem latom benne azt ami miatt nekunk annyira kellett volna. Harcosnak harcos, vezeregyeniseg is. De mas kiemelkedot en nem lattam benne.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6788
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1751 Hozzászólás Szerző: Pityee »

James Lee írta: 2023. július 5., szerda 9:32
flatley09 írta: 2023. július 4., kedd 22:14
Pityee írta: 2023. július 4., kedd 21:22
Mostanában itt úgyis minden távozónak örülni kell, úgyh juheeej.
Senki nem örül neki, hogy elmegy. A képességei alapján bőven lenne hely a számára. Annak viszont valóban örülhet mindenki, hogy vége ennek a mizériának.
Engedd el. Nem érti meg, hogy senki nem örül ennek. Egy villanykapcsolónál komplexebb, egynél több bites vélemény értelmezése már komoly problémákba ütközik.
Megszólalt a két doktorival rendelkező professzor :lol: Először a saját magad háza körül söprögessél te zsenike.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolási pletykák

#1752 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Én örülök, hogy nem jött ide Rice, borzasztóan túlárazott.
Továbbra is azt mondom, hogy kellene 1-2 idősebb, tapasztalt játékos, aki tartást ad a csapatnak.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1569
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1753 Hozzászólás Szerző: James Lee »

flatley09 írta: 2023. július 4., kedd 22:14
Pityee írta: 2023. július 4., kedd 21:22
Mostanában itt úgyis minden távozónak örülni kell, úgyh juheeej.
Senki nem örül neki, hogy elmegy. A képességei alapján bőven lenne hely a számára. Annak viszont valóban örülhet mindenki, hogy vége ennek a mizériának.
Engedd el. Nem érti meg, hogy senki nem örül ennek. Egy villanykapcsolónál komplexebb, egynél több bites vélemény értelmezése már komoly problémákba ütközik.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6788
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1754 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Cappy írta: 2023. július 5., szerda 9:01 Kozben mr chelsea khmm, akarom mondani mr mu nagy haverja, a masik nagy chelseas Rice is az egyik rivalisnal folytatja.
Nem semmi. Jó bika lesz a szarzi. Hosszú idő után megfordult a dolog és már tavaly sem mi voltunk a favoritok ellenük. Ez idén sem lesz másként.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1569
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1755 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Cappy írta: 2023. július 5., szerda 9:01 Kozben mr chelsea khmm, akarom mondani mr mu nagy haverja, a masik nagy chelseas Rice is az egyik rivalisnal folytatja.
Sajnos várható volt, hogy Rice a haverja távozásával nem igazolna ide... Gondolom Mr. Chelsea búcsúajándék gyanánt elhintett neki ezt-azt.
Mount búcsúvideójában pedig nagyjából annyi érzelem volt, mint egy zsák krumpliban. Olvasásból kitűnő.

Cappy
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#1756 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Kozben mr chelsea khmm, akarom mondani mr mu nagy haverja, a masik nagy chelseas Rice is az egyik rivalisnal folytatja.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3605
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1757 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Most már viszont jó lenne végre egy középpályást bezsakolni illetőleg ennyi távozó mellett Gallaghert se küldenem el mindenáron, kell csere ember és legalább hajt.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#1758 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Szabi írta: 2023. július 4., kedd 22:59
emsanya írta: 2023. július 4., kedd 22:45
flatley09 írta: 2023. július 4., kedd 22:30 BTW...ezt nem tudom hova írjam. Én vagyok az egyetlen aki csípi az új edző szerkót?
Ez a fekete-fehér-arany kombó elég bomba.
Igen nagyon fajin lett, trivago is jó még mindig.

A hivatalos mez egyelőre csúszik a mezszponzor kereses miatt.
Ez majd kiváló kifogás lehet, ha esetleg nem jól sülnek el a dolgok. Lehet arra hivatkozni - és mások példájából tanulva szerintem fogok is -, hogy Poch és a játékosok nem tudtak maximálisan a felkészülésre koncentrálni, mert ment a háttérben a mezszponzor keresés, ez bizonytalanságot szült, összezavarodott mindenki. Persze lehet új szelek fújnak már azóta, nem tudom, mert már nem Potter az edző, de azért észben tartom!

Egyébként tényleg klassz az új garnitúra.
Nem biztos, hogy értem, hogy ez most mit akar jelenteni. Mármint, ez most egy fricska a vezetőknek, vagy inkább azoknak akik anno a USA-beli felkészülésben meg másokban látták a problémát?

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#1759 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

emsanya írta: 2023. július 4., kedd 22:45
flatley09 írta: 2023. július 4., kedd 22:30 BTW...ezt nem tudom hova írjam. Én vagyok az egyetlen aki csípi az új edző szerkót?
Ez a fekete-fehér-arany kombó elég bomba.
Igen nagyon fajin lett, trivago is jó még mindig.

A hivatalos mez egyelőre csúszik a mezszponzor kereses miatt.
Nekem az tetszik a legjobban amit Poch visel az interjúban. Fekete középen, fehér karokkal. A webshopban sehol nem találom.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#1760 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2023. július 4., kedd 22:45
flatley09 írta: 2023. július 4., kedd 22:30 BTW...ezt nem tudom hova írjam. Én vagyok az egyetlen aki csípi az új edző szerkót?
Ez a fekete-fehér-arany kombó elég bomba.
Igen nagyon fajin lett, trivago is jó még mindig.

A hivatalos mez egyelőre csúszik a mezszponzor kereses miatt.
Ez majd kiváló kifogás lehet, ha esetleg nem jól sülnek el a dolgok. Lehet arra hivatkozni - és mások példájából tanulva szerintem fogok is -, hogy Poch és a játékosok nem tudtak maximálisan a felkészülésre koncentrálni, mert ment a háttérben a mezszponzor keresés, ez bizonytalanságot szült, összezavarodott mindenki. Persze lehet új szelek fújnak már azóta, nem tudom, mert már nem Potter az edző, de azért észben tartom!

Egyébként tényleg klassz az új garnitúra.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése