Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#181 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: 2023. június 25., vasárnap 11:23
emsanya írta: 2023. június 25., vasárnap 7:51 Chelsea Football Club have completed the signing of Jamaica international Dujuan ‘Whisper’ Richards, who will join the club next season following his 18th birthday.

chelseafc.com


Hivatalos lett Richards is, következő szezonban 18 évesen csatlakozik a "Suttogó". Kibaszott dinamit lábú a gyerek.
Ilyen becenévvel sok esze lehet, meg annak is, aki ezt ráaggatta. Kendry Páezzel majd szépen elfocizgatnak 5 év múlva a brazil másodosztályban.
Azaz, fő az optimizmus :)

Azért kijött pár jó fiatal az akadémiánkról és mégtöbb olyan akit jelentős profittal adtunk el. Persze voltak bukások is, természetesen, de ezzel együtt is nekem sokkal, SOKKAL szimpatikusabb az, hogy 15-30 millákért igazolunk tehetséges fiatalokat még az előtt, hogy agyon lennének hypeolva minthogy 100 millákat dobáljunk olyanokért mint Mudryk vagy Enzo akik nem sokkal tettek le többet az asztalra mint pl Paez - aki szerintem brutál tehetséges.

Nameg, ki kell tömni a Strasbourgot. Imádnám, én lennék a legnagyobb strasbourg fan, minden meccsüket megnézném. :)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#182 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2023. június 25., vasárnap 7:51 Chelsea Football Club have completed the signing of Jamaica international Dujuan ‘Whisper’ Richards, who will join the club next season following his 18th birthday.

chelseafc.com


Hivatalos lett Richards is, következő szezonban 18 évesen csatlakozik a "Suttogó". Kibaszott dinamit lábú a gyerek.
Ilyen becenévvel sok esze lehet, meg annak is, aki ezt ráaggatta. Kendry Páezzel majd szépen elfocizgatnak 5 év múlva a brazil másodosztályban.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#183 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea Football Club have completed the signing of Jamaica international Dujuan ‘Whisper’ Richards, who will join the club next season following his 18th birthday.

chelseafc.com


Hivatalos lett Richards is, következő szezonban 18 évesen csatlakozik a "Suttogó". Kibaszott dinamit lábú a gyerek.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#184 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kint van mar hivataloson. Tisztesseges lezarasa a PL karrierjenek, ő minden penzt megerdemel amit az arabok adnak neki, elvezze ki meg jatszon is ott amennyit bír!

Remeljuk Caicedo ha osszejon hasonlo utat jar be nalunk.

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#185 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta: 2023. június 21., szerda 9:27
cech19960320 írta: 2023. június 21., szerda 1:21
edeskeves írta: 2023. június 21., szerda 1:18 Se hivatalos bejelentes, se eloszor egy elkoszono poszt a szurkoloktol, Kante hivatalosan is bejelentette az uj klubjat.

Nem tul szep ez a bucsu igy egy kicsit csalodas kelto, ennyi ev utan es amilyen statusza volt a klubnal..

Nemreg meg arrol beszelt, hogy szeret itt lenni es jo lenne a reszese lenni az uj projektnek..
Lehet holnap jelenik meg valami hosszabb hangvételű..
Hát nagyon remélem, mert ez így eléggé gyér lelépés volt tőle. Nkunku pl. videóban és írásban is eléggé szépen elbúcsúzott a Lipcse szurkolóktól.
https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... well-ngolo


Gyanítom még kerül ki videó is, valamint kerül majd ki poszt Kantétól is.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#186 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta: 2023. június 21., szerda 1:21
edeskeves írta: 2023. június 21., szerda 1:18 Se hivatalos bejelentes, se eloszor egy elkoszono poszt a szurkoloktol, Kante hivatalosan is bejelentette az uj klubjat.

Nem tul szep ez a bucsu igy egy kicsit csalodas kelto, ennyi ev utan es amilyen statusza volt a klubnal..

Nemreg meg arrol beszelt, hogy szeret itt lenni es jo lenne a reszese lenni az uj projektnek..
Lehet holnap jelenik meg valami hosszabb hangvételű..
Hát nagyon remélem, mert ez így eléggé gyér lelépés volt tőle. Nkunku pl. videóban és írásban is eléggé szépen elbúcsúzott a Lipcse szurkolóktól.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#187 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

edeskeves írta: 2023. június 21., szerda 1:18 Se hivatalos bejelentes, se eloszor egy elkoszono poszt a szurkoloktol, Kante hivatalosan is bejelentette az uj klubjat.

Nem tul szep ez a bucsu igy egy kicsit csalodas kelto, ennyi ev utan es amilyen statusza volt a klubnal..

Nemreg meg arrol beszelt, hogy szeret itt lenni es jo lenne a reszese lenni az uj projektnek..
Lehet holnap jelenik meg valami hosszabb hangvételű..

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#188 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Se hivatalos bejelentes, se eloszor egy elkoszono poszt a szurkoloktol, Kante hivatalosan is bejelentette az uj klubjat.

Nem tul szep ez a bucsu igy egy kicsit csalodas kelto, ennyi ev utan es amilyen statusza volt a klubnal..

Nemreg meg arrol beszelt, hogy szeret itt lenni es jo lenne a reszese lenni az uj projektnek..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#189 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jo huzas volt még tavaly leigazolni, valoszinu nagyobb licithaboru lenne most érte.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#190 Hozzászólás Szerző: Anti »

Inkább örüljünk neki, lehet már meg is bánta hogy még januárban aláírt.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#191 Hozzászólás Szerző: Pityee »

zoli0415 írta: 2023. június 20., kedd 11:33 Chelsea is delighted to announce Christopher Nkunku will join the club from RB Leipzig ahead of the 2023/24 season.
The 25-year-old, who has been capped 10 times by France, has agreed a six-year contract, which will begin on 1 July.

https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... in-chelsea
Inkább nincsenek vele szemben semmiféle elvárásaim, mert aztán akkor flop lesz mint a ház. Meglátjuk mire képes a PLben. Elég porcenlánlábú, úgyh simán lehet h Jamessel fognak partyzni a kórházban.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#192 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Chelsea is delighted to announce Christopher Nkunku will join the club from RB Leipzig ahead of the 2023/24 season.
The 25-year-old, who has been capped 10 times by France, has agreed a six-year contract, which will begin on 1 July.

https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... in-chelsea

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#193 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dujon Sterling szerződése lejár, ingyen kerül a Rangers csapatába

Bandi
Hozzászólások: 2758
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolások

#194 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta: 2023. április 22., szombat 18:48 Chelsea are closing in on deal to sign talented winger Diego Moreira [born in 2004] on free transfer from Benfica — he will join in July.

Deal at final stages as Record reported; Chelsea believe he has very interesting potential.

@Fabrizio Romano


Ujabb fiatal tehetseges jatekost szereztunk ma meg. PSG, Milan es mas sztarcsapatok is akarták, mi voltunk a leggyorsabbak.
Olyan szinten hidegen hagynak már ezek az igazolások hogy még youtube-on se vagyok hajlandó rákeresni ezekre a játékosokra :D Mindenféle koncepció nélkül veszünk meg boldog-boldogtalant, aki egyeneset tud rúgni a labdába az már jöhet.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#195 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are closing in on deal to sign talented winger Diego Moreira [born in 2004] on free transfer from Benfica — he will join in July.

Deal at final stages as Record reported; Chelsea believe he has very interesting potential.

@Fabrizio Romano


Ujabb fiatal tehetseges jatekost szereztunk ma meg. PSG, Milan es mas sztarcsapatok is akarták, mi voltunk a leggyorsabbak.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3637
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#196 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Valahogy így képzelem el Nkunku fejét, amikor rájön, hogy hova írta alá jó előre a szerződését :lol:

Kép

Crap
Hozzászólások: 1040
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolások

#197 Hozzászólás Szerző: Crap »

Santosnak is vagy triplázodott az ára mióta leigazoltuk. Hátha ez is hasonlóan jó projekt lesz :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#198 Hozzászólás Szerző: emsanya »

flatley09 írta: 2023. április 3., hétfő 23:41
emsanya írta: 2023. április 3., hétfő 22:51
flatley09 írta: 2023. április 3., hétfő 22:46

Nem egészen. Azt írják az ár elérheti a 20 millio euro-t a bónuszokkal.
Videos blogban Fabrizio azt is mondta hogy még nőhet is a 20 millio euro, de lehet félreértettem.
Hát ezt nem tudom, mert a videót nem láttam de azt tudom, hogy a jó öreg Fabrizio is töri az angolt rendesen:D Viszont ebben a posztban ez van írva, amit írtam.
Ja akkor vagy ő vagy en voltam a hulye, koszi a kiigazitast.

Amugy Fabrizio nagyon tolta hogy top-top talent a gyerek es hogy nagyon sok europai nagy csapat akarta.

Videok alapjan egy ballábas nagyon penge gyerek, amolyan Musiala terelgeti rendesen a labdat es dől el mindenki, meg be tudja rakni lyukakba. De korai még megmondani mi lesz belole.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#199 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

emsanya írta: 2023. április 3., hétfő 22:51
flatley09 írta: 2023. április 3., hétfő 22:46
emsanya írta: 2023. április 3., hétfő 22:27 Chelsea will sign Ecuadorian wonderkid Kendry Paez from Independiente del Valle — as exclusively revealed in February.

Born in 2007, Kendry’s will join when he will turn 18.

The deal will be signed soon.

Package could reach €20m fee [main part add-ons].

@Fabrizio Romano


Ez a hír kicsit eltünt az edzőváltás közepette. Leigazoltuk a 16 éves Kendry Paezt, dél-amerika egyik legnagyobb tehetségét. És megdöntöttünk egy rekordot, soha nem fizettek ennyit ecuadori klubnak egy ecuadori játékosért. 20 millio euro és ez bonuszokkal még nőhet is.
Nem egészen. Azt írják az ár elérheti a 20 millio euro-t a bónuszokkal.
Videos blogban Fabrizio azt is mondta hogy még nőhet is a 20 millio euro, de lehet félreértettem.
Hát ezt nem tudom, mert a videót nem láttam de azt tudom, hogy a jó öreg Fabrizio is töri az angolt rendesen:D Viszont ebben a posztban ez van írva, amit írtam.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#200 Hozzászólás Szerző: Bubi »

BlueBlood1993 írta: 2023. április 3., hétfő 23:12 16 éves és 20 milla??? Jó ég ez már vicc...
Jah, ráadásul alig van felnőtt meccse ha jól láttam. Néztem róla pár videót, ha szem előtt tartod, hogy 15 éves akkor ügyesnek tűnik....
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése