Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2321 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Gaba írta: 2023. június 5., hétfő 6:21
kecske01 írta: 2023. június 5., hétfő 6:19
Bubi írta: 2023. június 5., hétfő 5:54 Nem ismerem az Ugarte srácot, megnéztem róla pár videót, olyannak tűnik mint Kovacic, jól bánik a labdával, elegánsan cselezget középen, fel tudja vinni de nem igazán tud kiszolgálni vagy szervezni.

Engem nem fogott meg, Caicedo jobbnak tűnik.
Nem ér ennyit, egy hentes csak. Örültem volna neki, mert kell ilyen ember a kp-ra.

PSG made a huge increase to Ugarte’s salary, they’ve gone from €5m to €10m. This did not go down well with Chelsea who informed all parties they are threatening to leave the deal.

Chelsea though, want to hear from Ugarte now that he will fulfil promises made. (@Record_Portugal)

Már az orvosi volt foglalva, Ugarte válaszára várunk. A köcsög Psg 5m-ről felemelte a végén 10m-ra a fizetési ajánlatukat. Ezzel nem szabad és nem is akarunk versenyezni. Retkes arabok
Elmondták a Ziyech biznisz után, hogy többet nem szarunk a házuk elé! :lol:
Szopjanak lovat :D elvileg 70m-ra is felemelik az ajánlatukat

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#2322 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Bubi írta: 2023. június 5., hétfő 5:54 Nem ismerem az Ugarte srácot, megnéztem róla pár videót, olyannak tűnik mint Kovacic, jól bánik a labdával, elegánsan cselezget középen, fel tudja vinni de nem igazán tud kiszolgálni vagy szervezni.

Engem nem fogott meg, Caicedo jobbnak tűnik.

Caicedo egyértelműen jobb, védekező számai is kiválóak, csak ő sem egy olyan klasszikus 6-os, mint amilyet Poch keres, inkább egy Enzo féle hátul is jó vagyok, de előre is rohadt jól játszom típusú játékos. Régóta az a hír járja, hogy két középpályást szeretne, és Si Phillips szerint most rámegyünk Lavia-ra is.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#2323 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kecske01 írta: 2023. június 5., hétfő 6:19
Bubi írta: 2023. június 5., hétfő 5:54 Nem ismerem az Ugarte srácot, megnéztem róla pár videót, olyannak tűnik mint Kovacic, jól bánik a labdával, elegánsan cselezget középen, fel tudja vinni de nem igazán tud kiszolgálni vagy szervezni.

Engem nem fogott meg, Caicedo jobbnak tűnik.
Nem ér ennyit, egy hentes csak. Örültem volna neki, mert kell ilyen ember a kp-ra.

PSG made a huge increase to Ugarte’s salary, they’ve gone from €5m to €10m. This did not go down well with Chelsea who informed all parties they are threatening to leave the deal.

Chelsea though, want to hear from Ugarte now that he will fulfil promises made. (@Record_Portugal)

Már az orvosi volt foglalva, Ugarte válaszára várunk. A köcsög Psg 5m-ről felemelte a végén 10m-ra a fizetési ajánlatukat. Ezzel nem szabad és nem is akarunk versenyezni. Retkes arabok
Elmondták a Ziyech biznisz után, hogy többet nem szarunk a házuk elé! :lol:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2324 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2023. június 5., hétfő 5:54 Nem ismerem az Ugarte srácot, megnéztem róla pár videót, olyannak tűnik mint Kovacic, jól bánik a labdával, elegánsan cselezget középen, fel tudja vinni de nem igazán tud kiszolgálni vagy szervezni.

Engem nem fogott meg, Caicedo jobbnak tűnik.
Nem ér ennyit, egy hentes csak. Örültem volna neki, mert kell ilyen ember a kp-ra.

PSG made a huge increase to Ugarte’s salary, they’ve gone from €5m to €10m. This did not go down well with Chelsea who informed all parties they are threatening to leave the deal.

Chelsea though, want to hear from Ugarte now that he will fulfil promises made. (@Record_Portugal)

Már az orvosi volt foglalva, Ugarte válaszára várunk. A köcsög Psg 5m-ről felemelte a végén 10m-ra a fizetési ajánlatukat. Ezzel nem szabad és nem is akarunk versenyezni. Retkes arabok

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2325 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem ismerem az Ugarte srácot, megnéztem róla pár videót, olyannak tűnik mint Kovacic, jól bánik a labdával, elegánsan cselezget középen, fel tudja vinni de nem igazán tud kiszolgálni vagy szervezni.

Engem nem fogott meg, Caicedo jobbnak tűnik.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2326 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Breaking: Chelsea are pulling out of the Manuel Ugarte race, PSG are now in the lead to sign the player! 🚨🔵🇺🇾 #CFC

Player was open to Chelsea move — but PSG have offered more and Chelsea are not willing to pay well above what they consider Ugarte’s “market rate”.

Kiszálltunk Ugartéből, amit valahol megértek, mert 60 milla az tényleg sok egy csak védekezni tudó játékosért. Viszont Pochot ezzel jól szembeköptük, mert őt kérte. Caicedoért megyünk most!

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#2327 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta: 2023. június 4., vasárnap 18:53
Amazing24 írta: 2023. június 4., vasárnap 18:37 Poch a hirek szerint szamol Lukakuval, legalabbis egy eselyt mindenkepp szeretne adni neki. Mar annak idejen a csirkeknel is pletykaltak, szoval siman lehet valosagalapja. Ha marad a belga, szerintem nem fog erkezni 100 millios csatar... :roll:
Már elég sokszor le volt írva itt a fórumon, hogy ezzel csak egyetlen egy probléma van. Mégpedig, hogy a tahó Lókaki maradni szeretne az interben és egyáltalán nem szeretne ide visszatérni.
Target Man pozira ott lesz Broja, számoljon vele :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2328 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta: 2023. június 4., vasárnap 18:37 Poch a hirek szerint szamol Lukakuval, legalabbis egy eselyt mindenkepp szeretne adni neki. Mar annak idejen a csirkeknel is pletykaltak, szoval siman lehet valosagalapja. Ha marad a belga, szerintem nem fog erkezni 100 millios csatar... :roll:
Már elég sokszor le volt írva itt a fórumon, hogy ezzel csak egyetlen egy probléma van. Mégpedig, hogy a tahó Lókaki maradni szeretne az interben és egyáltalán nem szeretne ide visszatérni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#2329 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Poch a hirek szerint szamol Lukakuval, legalabbis egy eselyt mindenkepp szeretne adni neki. Mar annak idejen a csirkeknel is pletykaltak, szoval siman lehet valosagalapja. Ha marad a belga, szerintem nem fog erkezni 100 millios csatar... :roll:

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#2330 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Kapuba Mamardashvilit kezdték el pletykálni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2331 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2023. június 4., vasárnap 15:32
kecske01 írta: 2023. június 4., vasárnap 14:54 Real Madrid have started talks with Havertz’s representatives. (@relevo)

Vigyétek :D
80 millio osszeget is irnak. Azert odabaszna ha Mount es Havertz kb 80-80 millio euroert elkelnének.
Johetne Oshimen kb. Bár most nagyon Lautarot írják, hogy őt akarja Poch.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2332 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. június 4., vasárnap 14:54 Real Madrid have started talks with Havertz’s representatives. (@relevo)

Vigyétek :D
80 millio osszeget is irnak. Azert odabaszna ha Mount es Havertz kb 80-80 millio euroert elkelnének.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2333 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Real Madrid have started talks with Havertz’s representatives. (@relevo)

Vigyétek :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2334 Hozzászólás Szerző: emsanya »

#AlIttihad, after the signing of Benzema, the representatives of the club will fly to London to meet Ngolo #Kante's entourage.

The talks with the #Chelsea midfielder started days ago and are well underway: the aim is to reach an agreement asap.

@Rudi Galetti


Arabok utazgatnak a nagy vilagban. Benzema utan Kante a kovetkezo celpont.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2335 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: 2023. június 4., vasárnap 11:20
Pityee írta: 2023. június 4., vasárnap 10:28
cech19960320 írta: 2023. június 4., vasárnap 7:37

Ha kulabát eladjuk, marad Silva, Chalobah, Badiashile, Fofana és Colwill valszeg belső védőnek. Poch pedig valszeg egy 4-2-3-1-et preferál, 4 védősbe meg bőven elég 5 belső védő a keretbe.
Remélem Koulibalyt nem adjuk el. Simán megérdemelne még egy esélyt. Én amúgy sem láttam az ő teljesítményét annyira trágyának. Pl. Badiashiltől meg Fofanától jobb volt.
A keret egyik legjobban kereső játékosára mondjuk azt, hogy "simán megérdemelne még egy esélyt", na ezért is tartunk ott, ahol. Szépeket nyilatkozik a klubról és beleteszi a melót edzéseken, de 1-2 meccset leszámítva borzalmas nagy lyuk volt, kb. hasonló hibaszázalékkal játszott, mint Fofana a szezon hajrájában. Nem látom miért kéne marasztalni, addig kell eladni, míg van rá kereslet.

Badiashile-t szerette Potter és Lampard is jegelni, míg ki nem dőlt az idényhajrára sérülés miatt, pedig teljesen korrekt teljesítményt hozott, bőven több volt a jó meccse, mint a rossz. Chalobah pedig nagyon korrekt kiegészítő ember, amikor zsinórban többször kezdett, és nem egy találkozóra kapták elő a pad végéből, akkor egy rossz szó nem lehetett rá. Persze most ezeket a dolgokat nehéz olyanoknak magyarázni, akik ugyan bojkottálták a meccsnézést, de a témában természetesen határozott állásfoglalást tanúsítanak. Itt Koulibaly egyedül az, aki létszámfeletti a sérülékenysége, a brutál fizuja és az inkonzisztens védőmunkája miatt.
Az a baj, hogy egy olyan szezont veszel mérvadónak, amiben a klub történetének a leggyalázatosabb idényén vagyunk túl. Kb. 1000 sebből vérzett a csapat, konkrétan minden posztunk egy trágya volt. Koulibaly már bizonyította anno, hogy európa egyik legjobb védőjeként tud teljesíteni. Nem sok játékos tudta lekapni a pályáról Bappét, neki sikerült. Ezért neharagudj, de én igen adnék neki egy olyan szezonban is esélyt, ahol talán rendeződnek a csapat körül a viszonyok és egy normális edzővel is megnézném, hogyan teljesít. Nálam még mindig inkább ő menne a kezdőbe, mint az eszetlen Fofana, vagy a 20kilós Chalobah. Ne várjuk el Silvától, hogy 40+ meccsen bevethető lesz. Rajta kívül pedig van egy darab normálisabb középhátvédünk Badiashile személyében. Aki nálam szintén Koulibaly mögött helyezkedik el. Az tuti, hogy én nem a középhátvéd posztról kezdeném el a tisztogatást a csapaton belül. Ott van 100darab szélsőnk, akiket ki lehet árusítani Mount mellett.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#2336 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta: 2023. június 4., vasárnap 10:28
cech19960320 írta: 2023. június 4., vasárnap 7:37
Dízel írta: 2023. június 4., vasárnap 7:33 Remelem ez a mount meggajvor csere nem igaz, mert a kardomba dolok es jovore sem fogok meccset nezni.
Erre meg rajon az a pletyka is hogy kulibalyt is eladjuk.
Komolyan mondom pletyka persze, de a hanyinger kerulget.
Ha kulabát eladjuk, marad Silva, Chalobah, Badiashile, Fofana és Colwill valszeg belső védőnek. Poch pedig valszeg egy 4-2-3-1-et preferál, 4 védősbe meg bőven elég 5 belső védő a keretbe.
Remélem Koulibalyt nem adjuk el. Simán megérdemelne még egy esélyt. Én amúgy sem láttam az ő teljesítményét annyira trágyának. Pl. Badiashiltől meg Fofanától jobb volt.
A keret egyik legjobban kereső játékosára mondjuk azt, hogy "simán megérdemelne még egy esélyt", na ezért is tartunk ott, ahol. Szépeket nyilatkozik a klubról és beleteszi a melót edzéseken, de 1-2 meccset leszámítva borzalmas nagy lyuk volt, kb. hasonló hibaszázalékkal játszott, mint Fofana a szezon hajrájában. Nem látom miért kéne marasztalni, addig kell eladni, míg van rá kereslet.

Badiashile-t szerette Potter és Lampard is jegelni, míg ki nem dőlt az idényhajrára sérülés miatt, pedig teljesen korrekt teljesítményt hozott, bőven több volt a jó meccse, mint a rossz. Chalobah pedig nagyon korrekt kiegészítő ember, amikor zsinórban többször kezdett, és nem egy találkozóra kapták elő a pad végéből, akkor egy rossz szó nem lehetett rá. Persze most ezeket a dolgokat nehéz olyanoknak magyarázni, akik ugyan bojkottálták a meccsnézést, de a témában természetesen határozott állásfoglalást tanúsítanak. Itt Koulibaly egyedül az, aki létszámfeletti a sérülékenysége, a brutál fizuja és az inkonzisztens védőmunkája miatt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#2337 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Pityee írta: 2023. június 4., vasárnap 10:28
cech19960320 írta: 2023. június 4., vasárnap 7:37
Dízel írta: 2023. június 4., vasárnap 7:33 Remelem ez a mount meggajvor csere nem igaz, mert a kardomba dolok es jovore sem fogok meccset nezni.
Erre meg rajon az a pletyka is hogy kulibalyt is eladjuk.
Komolyan mondom pletyka persze, de a hanyinger kerulget.
Ha kulabát eladjuk, marad Silva, Chalobah, Badiashile, Fofana és Colwill valszeg belső védőnek. Poch pedig valszeg egy 4-2-3-1-et preferál, 4 védősbe meg bőven elég 5 belső védő a keretbe.
Remélem Koulibalyt nem adjuk el. Simán megérdemelne még egy esélyt. Én amúgy sem láttam az ő teljesítményét annyira trágyának. Pl. Badiashiltől meg Fofanától jobb volt.
Badi szerintem jobb volt, ráadásul ő ballábas, gyorsabb, magasra tolt védelmi vonalban jobban alkalmazható és hasonlóan labdaügyes. Fofanának tényleg voltak trágya meccsei, de hosszú távon szerintem ő is jó lesz. Colwill eséllyel pályázik a kezdőcsapatba, Silva itt lesz jövőre is, Chalobah padra elfér. Én kedvelem Kouli-t, de nem igazán látom a helyét és a szerepét a jövő évi keretben, ha mindenki marad. Többet érdemel ő a kispadnál, pláne egy olyan idényben, amikor csak a hazai fronton érdekelt a csapat. Ettől függetlenül nem bánnám, ha végül maradna, mert az esélyt megérdemelné a bizonyításra már remélhetőleg nyugodtabb körülmények között egy jobban működő csapatban.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2338 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta: 2023. június 4., vasárnap 7:37
Dízel írta: 2023. június 4., vasárnap 7:33 Remelem ez a mount meggajvor csere nem igaz, mert a kardomba dolok es jovore sem fogok meccset nezni.
Erre meg rajon az a pletyka is hogy kulibalyt is eladjuk.
Komolyan mondom pletyka persze, de a hanyinger kerulget.
Ha kulabát eladjuk, marad Silva, Chalobah, Badiashile, Fofana és Colwill valszeg belső védőnek. Poch pedig valszeg egy 4-2-3-1-et preferál, 4 védősbe meg bőven elég 5 belső védő a keretbe.
Remélem Koulibalyt nem adjuk el. Simán megérdemelne még egy esélyt. Én amúgy sem láttam az ő teljesítményét annyira trágyának. Pl. Badiashiltől meg Fofanától jobb volt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#2339 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2023. június 4., vasárnap 9:04
Dízel írta: 2023. június 4., vasárnap 7:33 Remelem ez a mount meggajvor csere nem igaz, mert a kardomba dolok es jovore sem fogok meccset nezni.
Erre meg rajon az a pletyka is hogy kulibalyt is eladjuk.
Komolyan mondom pletyka persze, de a hanyinger kerulget.
The Sun a forrás :D
Ráadásul ugye még ők is csak annyit írtak, hogy a Unitedben felmerült, hogy Maguire felajánlásával pótolnák a hiányzó összeget... Amit persze mi épeszűként nem fogunk elfogadni :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2340 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2023. június 4., vasárnap 7:33 Remelem ez a mount meggajvor csere nem igaz, mert a kardomba dolok es jovore sem fogok meccset nezni.
Erre meg rajon az a pletyka is hogy kulibalyt is eladjuk.
Komolyan mondom pletyka persze, de a hanyinger kerulget.
The Sun a forrás :D

Válasz küldése