Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#361 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

flatley09 írta: 2023. május 10., szerda 17:26
Sheenka írta: 2023. május 10., szerda 16:35
Crap írta: 2023. május 10., szerda 14:19 Azért nem kaptunk csak rendre 1-2 gólnál többet mindenkitől,(és maradt aránylag alacsony a kapott gólok száma) mert semmi ellenállást nem tudtunk kifejteni, így a csapatok csak simán ráültek az eredményre és kényelmesen / izgalom nélkül letelt a legtöbb 90 pec.
Akkor miért kapott minden csapat több gólt, akik hasonló vagy kevesebb gólt lőttek nálunk?
Szerintem is rettenetesek vagyunk és a védelem sem különösebben jó, de ekkora baromságot azért ne írjunk már.
Ez is jogos.
Konkrétan a 3. legkevesebb gólt kaptuk eddig a PL-ben. Csak a 'Castle (29), City (31) kapott nálunk kevesebb gólt és egy szinten vagyon az Arsena-lal (39) aki ugye a második a tabellán.
A gond inkább az volt idén, hogy az egyik legkevesebb gólt rúgtuk. Csak a Wolfs (30), Soton (31), Everton (32) rúgott nálunk kevesebbet. Mi a Notthingam-mel együtt 34-et....

A 9 döntetlenünkből 4 volt 0-0,a 14 vereségünkből csak 8-szor kaptunk 1-nél több gólt. ezek persze nem fényes statok de tény ha csak 50%-kal több gólt rúgtunk volna (34+17) akkor sokkal jobb helyen is lehetnénk...
A UTD 49 rúgott és 41 kapott góllal 4. ...
A Suprs 64-57!!! a 6.

Ettől még persze jogos, Haaland valószínűleg beverte volna nekünk azt a bizonyost... de mivel nem játszott ez ugyanúgy "relatív" ahogy mi is lőhettünk volna tübb gólt:D
Tény ami tény...nem a védelmünk volt a legkatasztrófálisabb idén.
Csak úgy kiváncsiságból végignéztem az idei 9 döntetlen és 14 vesztes meccsen összeszedett xG-t, és habár ez nem valami tudományos, és tudom sokan egyáltalán nem kedvelik ezt a statot, azért valamellyest mégiscsak kirajzolja egy meccs körvonalát. A 9 döntetlenből 6-on volt magasabb xG, mint az ellenfélnek, és érdekes módon ezeknek a meccseknek nagy része olyan csapatok ellen jött, akik a tabella első felében vannak (Sp*rs, United, Liverpool oda-vissza, Fulham). A 14 vereségnél pedig a meccsek felében volt magasabb az xG, plusz még szórakozásból ide lehet sorolni a Dinamo, Dortmund és Real (H) elleni meccseket is.

Ez persze nem azt jelenti, hogy az összes itt emlitett meccsen reális lett volna a 3 pont megszerzése, de egy épkézláb befejezővel, nem kizárt hogy most még harcban lennénk az Európai helyekért folyó harcban.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#362 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Sheenka írta: 2023. május 10., szerda 16:35
Crap írta: 2023. május 10., szerda 14:19 Azért nem kaptunk csak rendre 1-2 gólnál többet mindenkitől,(és maradt aránylag alacsony a kapott gólok száma) mert semmi ellenállást nem tudtunk kifejteni, így a csapatok csak simán ráültek az eredményre és kényelmesen / izgalom nélkül letelt a legtöbb 90 pec.
Akkor miért kapott minden csapat több gólt, akik hasonló vagy kevesebb gólt lőttek nálunk?
Szerintem is rettenetesek vagyunk és a védelem sem különösebben jó, de ekkora baromságot azért ne írjunk már.
Ez is jogos.
Konkrétan a 3. legkevesebb gólt kaptuk eddig a PL-ben. Csak a 'Castle (29), City (31) kapott nálunk kevesebb gólt és egy szinten vagyon az Arsena-lal (39) aki ugye a második a tabellán.
A gond inkább az volt idén, hogy az egyik legkevesebb gólt rúgtuk. Csak a Wolfs (30), Soton (31), Everton (32) rúgott nálunk kevesebbet. Mi a Notthingam-mel együtt 34-et....

A 9 döntetlenünkből 4 volt 0-0,a 14 vereségünkből csak 8-szor kaptunk 1-nél több gólt. ezek persze nem fényes statok de tény ha csak 50%-kal több gólt rúgtunk volna (34+17) akkor sokkal jobb helyen is lehetnénk...
A UTD 49 rúgott és 41 kapott góllal 4. ...
A Suprs 64-57!!! a 6.

Ettől még persze jogos, Haaland valószínűleg beverte volna nekünk azt a bizonyost... de mivel nem játszott ez ugyanúgy "relatív" ahogy mi is lőhettünk volna tübb gólt:D
Tény ami tény...nem a védelmünk volt a legkatasztrófálisabb idén.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#363 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Crap írta: 2023. május 10., szerda 14:19 Azért nem kaptunk csak rendre 1-2 gólnál többet mindenkitől,(és maradt aránylag alacsony a kapott gólok száma) mert semmi ellenállást nem tudtunk kifejteni, így a csapatok csak simán ráültek az eredményre és kényelmesen / izgalom nélkül letelt a legtöbb 90 pec.
Akkor miért kapott minden csapat több gólt, akik hasonló vagy kevesebb gólt lőttek nálunk?
Szerintem is rettenetesek vagyunk és a védelem sem különösebben jó, de ekkora baromságot azért ne írjunk már.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#364 Hozzászólás Szerző: Izland »

Crap írta: 2023. május 10., szerda 14:19
Izland írta: 2023. május 10., szerda 13:59
Pityee írta: 2023. május 9., kedd 23:04

Fáj kimondani, de konkrétan lekapta a pályáról Hólandot.
Ha jól emlékszem, nekünk sem rúgott még gólt a norvég. Igaz a védelmünkkel van idén a legkevesebb gond.
Annyit pontosítanék, hogy.:
A 3-ból 2-öt a City B csapata ellen játszottunk, ahol nem volt Haaland. Összesen a 3 meccsen 7-0-al vertek le minket, mindegyiken City győzelem :D Kicsit komolyabban veszi a City bármelyik meccset igazából simán 5-0 lett volna az összes, Hóland mesterhármassal.

A védelmünk is sajnos totál szervezetlen és rossz volt. (és még most is az)
Azért nem kaptunk csak rendre 1-2 gólnál többet mindenkitől,(és maradt aránylag alacsony a kapott gólok száma) mert semmi ellenállást nem tudtunk kifejteni, így a csapatok csak simán ráültek az eredményre és kényelmesen / izgalom nélkül letelt a legtöbb 90 pec.
Jogos nagyrészt. Nem szóltam.

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#365 Hozzászólás Szerző: Crap »

Izland írta: 2023. május 10., szerda 13:59
Pityee írta: 2023. május 9., kedd 23:04
fst200 írta: 2023. május 9., kedd 21:32 Rüdiger de rohadtul hiányzik :D őt sajnálom a legjobban a távozók közül az utóbbi években
Fáj kimondani, de konkrétan lekapta a pályáról Hólandot.
Ha jól emlékszem, nekünk sem rúgott még gólt a norvég. Igaz a védelmünkkel van idén a legkevesebb gond.
Annyit pontosítanék, hogy.:
A 3-ból 2-öt a City B csapata ellen játszottunk, ahol nem volt Haaland. Összesen a 3 meccsen 7-0-al vertek le minket, mindegyiken City győzelem :D Kicsit komolyabban veszi a City bármelyik meccset igazából simán 5-0 lett volna az összes, Hóland mesterhármassal.

A védelmünk is sajnos totál szervezetlen és rossz volt. (és még most is az)
Azért nem kaptunk csak rendre 1-2 gólnál többet mindenkitől,(és maradt aránylag alacsony a kapott gólok száma) mert semmi ellenállást nem tudtunk kifejteni, így a csapatok csak simán ráültek az eredményre és kényelmesen / izgalom nélkül letelt a legtöbb 90 pec.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#366 Hozzászólás Szerző: Izland »

Pityee írta: 2023. május 9., kedd 23:04
fst200 írta: 2023. május 9., kedd 21:32 Rüdiger de rohadtul hiányzik :D őt sajnálom a legjobban a távozók közül az utóbbi években
Fáj kimondani, de konkrétan lekapta a pályáról Hólandot.
Ha jól emlékszem, nekünk sem rúgott még gólt a norvég. Igaz a védelmünkkel van idén a legkevesebb gond.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#367 Hozzászólás Szerző: James Lee »

kecske01 írta: 2023. május 10., szerda 10:58
koni0725 írta: 2023. május 10., szerda 10:55 Ahogy neztem De Bruyne goljat a Real ellen kb sirni tudtam volna, nem hiszem, hogy valaha lesz nagyobb tehetseg, akit elpazaroltunk. O a tokeletes kozeppalyas, a modern Lampard.
Mourinho faszán elintézte :)
Több más tehetséggel együtt.
Egyébként ha már szóba került Mou, több hiteles(ebb) forrás, pl Nicolo Schira és Rudy Galetti szerint is ő az elsőszámú opció a PSG élére. Ennél nagyobb bizonyíték már nem is kell azzal kapcsolatban, hogy mekkora koncepció nélküli putri folyik ott.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#368 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

koni0725 írta: 2023. május 10., szerda 10:55 Ahogy neztem De Bruyne goljat a Real ellen kb sirni tudtam volna, nem hiszem, hogy valaha lesz nagyobb tehetseg, akit elpazaroltunk. O a tokeletes kozeppalyas, a modern Lampard.
Mourinho faszán elintézte :)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#369 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Ahogy neztem De Bruyne goljat a Real ellen kb sirni tudtam volna, nem hiszem, hogy valaha lesz nagyobb tehetseg, akit elpazaroltunk. O a tokeletes kozeppalyas, a modern Lampard.
211! NEW RECORD!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#370 Hozzászólás Szerző: emsanya »

fst200 írta: 2023. május 9., kedd 21:32 Rüdiger de rohadtul hiányzik :D őt sajnálom a legjobban a távozók közül az utóbbi években
Es sikerult ingyen elengedni, Christensenel egyutt. Lehet szidni Boehlyt meg minden de azert szep kis faszsagok voltak amiket az elozo vezetőseg is csinalt, aztan atvette oldja meg egyből.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#371 Hozzászólás Szerző: Pityee »

fst200 írta: 2023. május 9., kedd 21:32 Rüdiger de rohadtul hiányzik :D őt sajnálom a legjobban a távozók közül az utóbbi években
Fáj kimondani, de konkrétan lekapta a pályáról Hólandot.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#372 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Rüdiger de rohadtul hiányzik :D őt sajnálom a legjobban a távozók közül az utóbbi években

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#373 Hozzászólás Szerző: Traxver »

James Lee írta: 2023. május 9., kedd 15:59 Nem mindenki bírja ezt a hypeot, ami a Realt körüllengi. Itt közel sem kapott akkora figyelmet, plusz a debil Real szurkolókat hallani sem lehetett kellemes, ahogy Mbappé (vagy rosseb sem tudja ki volt akkor az elsőszámú kiszemeltjük) nevét kiabálja a bemutatásakor.
ez nem lehet probléma egy profi focistánál.
a gondinkább ott volt, hogy túlsúlyosan tért vissza a realhoz meg gondolom edzésen ugyan olyen flegma volt mint nálunk és Zidane-k ez nem tetszett. több ex játékosunk nyilatkozta, hogy edzésen Hazard lusta voltt. Mourinho is nyilatkozta, hogy volt amikor Eden nem ment el edzésre mert elaludt. Igaz azért a sérülése is közre játszott nem kicsit abban ,hogy ilyen pályfutást produkált a realban.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#374 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Nem mindenki bírja ezt a hypeot, ami a Realt körüllengi. Itt közel sem kapott akkora figyelmet, plusz a debil Real szurkolókat hallani sem lehetett kellemes, ahogy Mbappé (vagy rosseb sem tudja ki volt akkor az elsőszámú kiszemeltjük) nevét kiabálja a bemutatásakor.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#375 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2023. május 9., kedd 8:53
Dante írta: 2023. május 8., hétfő 21:40 Csóri Eden azzal vonult vissza, hogy eligazolt. Ő az a játékos, aki úgy távozott, hogy csak jót kívántam neki a jövőre nézve, szomorú, hogy ennyire félrement a madridi időszak.
Nem ertem edent, minden alma a real volt, zidane alma meg eden. Osszejott a fenykoraban, egy szerintem gyengebb bajnoksagban. Megis evrol evre rosszabb lett.
Tudom milyen bohokas ember, akinek nem fontos annyira a foci, de konyorgom, real madrid +zidane…
Nem ertem a csokat.
Lusta fasz volt sajnos mindig is, rohadt nagy tehetséggel.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#376 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Dante írta: 2023. május 8., hétfő 21:40 Csóri Eden azzal vonult vissza, hogy eligazolt. Ő az a játékos, aki úgy távozott, hogy csak jót kívántam neki a jövőre nézve, szomorú, hogy ennyire félrement a madridi időszak.
Nem ertem edent, minden alma a real volt, zidane alma meg eden. Osszejott a fenykoraban, egy szerintem gyengebb bajnoksagban. Megis evrol evre rosszabb lett.
Tudom milyen bohokas ember, akinek nem fontos annyira a foci, de konyorgom, real madrid +zidane…
Nem ertem a csokat.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#377 Hozzászólás Szerző: Dante »

Csóri Eden azzal vonult vissza, hogy eligazolt. Ő az a játékos, aki úgy távozott, hogy csak jót kívántam neki a jövőre nézve, szomorú, hogy ennyire félrement a madridi időszak.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#378 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2023. május 8., hétfő 12:08 Eden Hazard is seriously considering hanging up his boots and retiring next summer when his Real Madrid contract ends.

(@relevo)

Ha ez igaz, lehettek serulesek meg az edző nem kedveli, valoszinu a kedve is elment a sportolastol, ha visszavonul.
Mondjuk jövőre lesz 33, ennyi idősen már vonultak vissza focisták, nem mindenki Messi, hogy a hátán cipelve megnyeri 35 évesen az országának a VB-t. Ennél persze szomorúbb, hogy nem 33 évesen vonult vissza, hanem ahogy alább írták, sokkal korábban.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#379 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta: 2023. május 8., hétfő 12:08 Eden Hazard is seriously considering hanging up his boots and retiring next summer when his Real Madrid contract ends.

(@relevo)

Ha ez igaz, lehettek serulesek meg az edző nem kedveli, valoszinu a kedve is elment a sportolastol, ha visszavonul.
Ő gyakorlatilag akkor visszavonult, amikor elment a Real-ba. Nagyon sajnálom, hogy így alakult, de ez semmit se von le abból, hogy amíg nálunk játszott, a legjobbunk volt. Remélem vmilyen formában visszatér majd, ilyen ambassadornak vagy vmi.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#380 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Eden Hazard is seriously considering hanging up his boots and retiring next summer when his Real Madrid contract ends.

(@relevo)

Ha ez igaz, lehettek serulesek meg az edző nem kedveli, valoszinu a kedve is elment a sportolastol, ha visszavonul.

Válasz küldése