Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#41 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

emsanya írta: 2023. április 20., csütörtök 22:04 Megszerezték a világ legjobb edzőjét, mindent alá tesznek és a végsőkig türelmesek vele. Kb ez a megoldása annak, hogy miért sikeresek mindig.

Már azon a szinten vannak, hogy a filozofiát évek ota követi az összes utanpotlás csapatuk és jönnek már fiatalok akiket azonnal be tudnak rakni.

Szintén nagyon fontos a sportigazgato és az edző kapcsolata, már barcelonaban is együtt dolgoztak. Így kb alig van rossz igazolásuk is.

Nem nyertek BL-t még mindig, évek óta oltják ezzel őket, de nem jött soha hirtelen felindulásbol egyik kiesés után sem, hogy na akkor küldjük el mert balfasz és jöjjön valaki más akivel biztos sikerül. Ugy hajtják mint az állat a BL címet, de még mindig kitartanak.
Szerintem iden ossze jon nekik. A city mindig brutalis tempoba kezdte a szezont es a vegere elfaradtak. Viszont most pont az ellenkezoje. A pl-t is behuzzak vegen. Meglepodnek, ha ezt a mostani arsenalt nem kuldenek haza legalabb egy harmassal.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#42 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Megszerezték a világ legjobb edzőjét, mindent alá tesznek és a végsőkig türelmesek vele. Kb ez a megoldása annak, hogy miért sikeresek mindig.

Már azon a szinten vannak, hogy a filozofiát évek ota követi az összes utanpotlás csapatuk és jönnek már fiatalok akiket azonnal be tudnak rakni.

Szintén nagyon fontos a sportigazgato és az edző kapcsolata, már barcelonaban is együtt dolgoztak. Így kb alig van rossz igazolásuk is.

Nem nyertek BL-t még mindig, évek óta oltják ezzel őket, de nem jött soha hirtelen felindulásbol egyik kiesés után sem, hogy na akkor küldjük el mert balfasz és jöjjön valaki más akivel biztos sikerül. Ugy hajtják mint az állat a BL címet, de még mindig kitartanak.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#43 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Szerintem a city titka Guardiola. O korunk legnagyobb edzoje, immar 10 eve. Senki nem tud feleje noni. Ha egyszer elhagyja a cityt a klub is elkezd hanyatlani.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#44 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Pilgrim írta: 2023. április 20., csütörtök 21:27
fst200 írta: 2023. április 20., csütörtök 19:26
Pilgrim írta: 2023. április 20., csütörtök 18:50 Reszemrol a City szimpatikus csapat es kovetendo pelda. Igaz, hogy barkit megtudnak venni es meg is vesznek, viszont evrol-evre fejlodnek, es eretebbek. Szamomra rejtely, hogy hogyan mukodhet egy gepezet olyan elit szinten amit ok kepviselnek ennyi ev ota toretlenul, nagyobb hullamvolgyek nelkul.
az a része ok, de a rengeteget csalás és simlizés ami ott megy azt nem mondanám egy jó dolognak , szinte semmi büntetés , februárban elvileg volt vádemelés is ,de azóta se olvasni semmit hogy történt -e előrelépés , azonkívül hogy kaptak már misit gondolom akik az ügyben dolgoztak
plusz ugye vagy két éve volt hogy BL kizárás is lehet a dologból aztán abból lett egy 20e fontos büntike
Elfogadom amit irsz, de ez az europai top futballra igaz. Az UEFA korrupt, a FIFA korrupt, mindenki tudja. Mi is, a city,mu, real, barcelona...stb.

Itt arrol van szo, hogy, hogyan lehet egy csapat 5-6 eve a toppon? Hogyan lehet motivalt egy De Bruyne, mikor megnyert mindent? Hogyan tud a City evrol-evre fejlodni? Hogyan tudnak megszerezni barkit, akit szeretnenek? Hogyan tudnak evrol-evre bajnoksagot nyerni?

Most ne ertsen felre senki, de szamomra ezek fontos kerdesek, es nem a City magasztalasa. Hogyan tudtak 7 ev hatranybol ennyire felenk kerekedni? Mit csinaltunk/csinalunk rosszul? Egesz egyszeruen megszeretnem erteni, hogy tanulhassak/tanulhassunk belole.
Igazából, csak Pep kinevezése óta kerekedtek felénk. Előtte, amig ott is ment az edző-keringő, addig azért nem voltak ilyen lehengerlőek. Nem nyertek mindig bajnokságok, nekünk is termet babér meg másoknak is.
Szóval megint visszatértünk az állandósághoz edző terén...
Nyilván, ha a háttérben ott is lennének ilyen bizonytalanságok, mint itt voltak mostanség a tulajdonost illetően, akkor azért ott is meginogna az a fene nagy stabilitás.
Szóval igen..stabilitás...ahhoz viszont kellenek a megfelelő emberek. Nem csak a vezetésben, hanem az edzői székben is.
Ha viszonylagosan jól megy a csapatnak, apróságokon múlik minden trófea, akkor háttérben is kevesebb lesz a súrlódás és a magement is jobban és könnyebben tudja végezni a dolgát. Ha háttérmunka jól muzsikál...a csapat tud fókuszálni a focira és könnyebben hozza az eredményeket.

Ilyem, pl egy Contéval elképzelhetetlen. Meg lehet nézni, Pep, hogy reagált amikor a mutyizós ügyük napvilágot látott. Kiállt a klub mellett. Na, el lehet képzelni egy Conte mit mondana. Vagy Mourinho, hogyan viselkedik.
És ezek oda-vissza dolgok.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Bajnokok Ligája

#45 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

fst200 írta: 2023. április 20., csütörtök 19:26
Pilgrim írta: 2023. április 20., csütörtök 18:50 Reszemrol a City szimpatikus csapat es kovetendo pelda. Igaz, hogy barkit megtudnak venni es meg is vesznek, viszont evrol-evre fejlodnek, es eretebbek. Szamomra rejtely, hogy hogyan mukodhet egy gepezet olyan elit szinten amit ok kepviselnek ennyi ev ota toretlenul, nagyobb hullamvolgyek nelkul.
az a része ok, de a rengeteget csalás és simlizés ami ott megy azt nem mondanám egy jó dolognak , szinte semmi büntetés , februárban elvileg volt vádemelés is ,de azóta se olvasni semmit hogy történt -e előrelépés , azonkívül hogy kaptak már misit gondolom akik az ügyben dolgoztak
plusz ugye vagy két éve volt hogy BL kizárás is lehet a dologból aztán abból lett egy 20e fontos büntike
Elfogadom amit irsz, de ez az europai top futballra igaz. Az UEFA korrupt, a FIFA korrupt, mindenki tudja. Mi is, a city,mu, real, barcelona...stb.

Itt arrol van szo, hogy, hogyan lehet egy csapat 5-6 eve a toppon? Hogyan lehet motivalt egy De Bruyne, mikor megnyert mindent? Hogyan tud a City evrol-evre fejlodni? Hogyan tudnak megszerezni barkit, akit szeretnenek? Hogyan tudnak evrol-evre bajnoksagot nyerni?

Most ne ertsen felre senki, de szamomra ezek fontos kerdesek, es nem a City magasztalasa. Hogyan tudtak 7 ev hatranybol ennyire felenk kerekedni? Mit csinaltunk/csinalunk rosszul? Egesz egyszeruen megszeretnem erteni, hogy tanulhassak/tanulhassunk belole.

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#46 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Pilgrim írta: 2023. április 20., csütörtök 18:50 Reszemrol a City szimpatikus csapat es kovetendo pelda. Igaz, hogy barkit megtudnak venni es meg is vesznek, viszont evrol-evre fejlodnek, es eretebbek. Szamomra rejtely, hogy hogyan mukodhet egy gepezet olyan elit szinten amit ok kepviselnek ennyi ev ota toretlenul, nagyobb hullamvolgyek nelkul.
az a része ok, de a rengeteget csalás és simlizés ami ott megy azt nem mondanám egy jó dolognak , szinte semmi büntetés , februárban elvileg volt vádemelés is ,de azóta se olvasni semmit hogy történt -e előrelépés , azonkívül hogy kaptak már misit gondolom akik az ügyben dolgoztak
plusz ugye vagy két éve volt hogy BL kizárás is lehet a dologból aztán abból lett egy 20e fontos büntike

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Bajnokok Ligája

#47 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pilgrim írta: 2023. április 20., csütörtök 18:50 Reszemrol a City szimpatikus csapat es kovetendo pelda. Igaz, hogy barkit megtudnak venni es meg is vesznek, viszont evrol-evre fejlodnek, es eretebbek. Szamomra rejtely, hogy hogyan mukodhet egy gepezet olyan elit szinten amit ok kepviselnek ennyi ev ota toretlenul, nagyobb hullamvolgyek nelkul.
Mert ott a tulajdonosok rájöttek hogy nekik csak a pénzt kell biztosítaniuk és hozzáértő szakembereket neveztek ki akik felépítették ezt az egész rendszert. Nálunk viszont Boehly-ék valamiért azt gondolják hogy értenek a focihoz és mindent ők intéznek (látjuk mekkora sikerrel). Amíg nem látják be hogy nekik vissza kell vonulniuk, addig marad a káosz nálunk. És mivel amcsik, ez valószínűleg nem mostanában fog bekövetkezni…

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Bajnokok Ligája

#48 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Reszemrol a City szimpatikus csapat es kovetendo pelda. Igaz, hogy barkit megtudnak venni es meg is vesznek, viszont evrol-evre fejlodnek, es eretebbek. Szamomra rejtely, hogy hogyan mukodhet egy gepezet olyan elit szinten amit ok kepviselnek ennyi ev ota toretlenul, nagyobb hullamvolgyek nelkul.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#49 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Meg tegyuk hozza azt a kozhelyet is, hogy szerencseje altalaban egy jo csapatnak szokott lenni. :roll:

antimaci
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#50 Hozzászólás Szerző: antimaci »

Pityee írta: 2023. április 20., csütörtök 8:55
Amazing24 írta: 2023. április 20., csütörtök 0:19 A city leiskolazta a bayernt a ket meccset figyelembe veve. Nem hittem volna, hogy ilyen konnyeden kiesnek a bajorok, konkretan egy percig sem volt eselyuk.

Csunya zakoba fog belefutni a real, amit en orommel fogok nezni, mert eleg nagy a melleny madridba.
Sztem simán van esélye annak a gennyes madridnak. Konkrétan a BL-be 7 Isten fogja a kezüket mindig. Ha vmikor kiesésre is állnak, akkor az utolsó meg az utolsóelőtti percben rúgnak egyet vagy kettőt amivel továbbmennek.
Én sem gondolom, hogy ne lenne esélye a Madridnak. Őket gyakorlatilag csak a BL meg a nagy meccsek éltetik.
Ráadásul szerintem épp a Real az a csapat, akik elhitetik az ellenféllel, hogy nem kell őket komolyan venni, aztán gyilkos ösztönnel, minden nyúlfarknyi hibát kihasználva büntetnek. Profik, hidegvérű befejezésekkel, kapu előtt rutinos, szinte tökéletes döntésekkel.
A nagy mellényt én személy szerint nem érzem.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#51 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta: 2023. április 20., csütörtök 0:19 A city leiskolazta a bayernt a ket meccset figyelembe veve. Nem hittem volna, hogy ilyen konnyeden kiesnek a bajorok, konkretan egy percig sem volt eselyuk.

Csunya zakoba fog belefutni a real, amit en orommel fogok nezni, mert eleg nagy a melleny madridba.
Sztem simán van esélye annak a gennyes madridnak. Konkrétan a BL-be 7 Isten fogja a kezüket mindig. Ha vmikor kiesésre is állnak, akkor az utolsó meg az utolsóelőtti percben rúgnak egyet vagy kettőt amivel továbbmennek.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#52 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Amazing24 írta: 2023. április 20., csütörtök 0:19 A city leiskolazta a bayernt a ket meccset figyelembe veve. Nem hittem volna, hogy ilyen konnyeden kiesnek a bajorok, konkretan egy percig sem volt eselyuk.

Csunya zakoba fog belefutni a real, amit en orommel fogok nezni, mert eleg nagy a melleny madridba.
Huh city rohadtul nem szimpatikus csapat, én az ellenkezőjét várom :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#53 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta: 2023. április 20., csütörtök 0:19 A city leiskolazta a bayernt a ket meccset figyelembe veve. Nem hittem volna, hogy ilyen konnyeden kiesnek a bajorok, konkretan egy percig sem volt eselyuk.

Csunya zakoba fog belefutni a real, amit en orommel fogok nezni, mert eleg nagy a melleny madridba.
Nagyon jol mukodo gepezet a City, Haalandal pedig még egy szintet lépett, de a Real-t nem szabad leirni, ott van nalunk a varazslat ami mindig tovabb segiti őket.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#54 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Varhato volt a bayern hanyatlasa. Brillirozott a muchen julian alatt a blben. Ezt igy szezon kozben meghuzni.. hat veszelyes volt. Tuchelt meg ki is allitottak. :D

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#55 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A city leiskolazta a bayernt a ket meccset figyelembe veve. Nem hittem volna, hogy ilyen konnyeden kiesnek a bajorok, konkretan egy percig sem volt eselyuk.

Csunya zakoba fog belefutni a real, amit en orommel fogok nezni, mert eleg nagy a melleny madridba.

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#56 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Nah TT vitt egy kis Chelsea vírust a BM hez :D

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#57 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Pityee írta: 2023. április 19., szerda 13:12
BlueBlood1993 írta: 2023. április 19., szerda 13:06
Hát ha egy új edző ezzel jön ide, azt el is hajtanám azonnal. Nem reális, amit most látunk a kereten. Le vannak épülve, túl sokan vannak, fele már fejben rég szabin vagy máshol. El kell küldeni a ballasztot, de egy

új kapus-
James-Silva-Fofana/Badiashille-Chillwell
Enzo-Kante-Rice/Bellingham
Mudryk-Osimhen-Nkunku
Miért gondolod, hogy a Rice-Bellingham-Osimhen trióból bármelyik is ide szeretne igazolni így, hogy nem lesz jövőre BL?
Pénz, potenciál. Nem reális ez a szezon, ebben a keretben sokkal több van.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#58 Hozzászólás Szerző: Pityee »

BlueBlood1993 írta: 2023. április 19., szerda 13:06
Hát ha egy új edző ezzel jön ide, azt el is hajtanám azonnal. Nem reális, amit most látunk a kereten. Le vannak épülve, túl sokan vannak, fele már fejben rég szabin vagy máshol. El kell küldeni a ballasztot, de egy

új kapus-
James-Silva-Fofana/Badiashille-Chillwell
Enzo-Kante-Rice/Bellingham
Mudryk-Osimhen-Nkunku
Miért gondolod, hogy a Rice-Bellingham-Osimhen trióból bármelyik is ide szeretne igazolni így, hogy nem lesz jövőre BL?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#59 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Amazing24 írta: 2023. április 19., szerda 11:36 Csalodott, szomoru vagyok, nem a kieses miatt, hanem hogy ilyen melyen van szeretett klubom.

Nem tudom mikor szerepelunk ujra BL-ben, de biztos vagyok benne, hogy jo par evnek el kell telnie. Le kell raknunk az alapokat, es fel kell epitenunk ujra mindent.

Legyen barki is az uj edzonk (Nagelsmann/Enrique) minden tamogatast meg kell neki adni es hagyni dolgozni. Bizakodom, hogy 3-4 ev mulva visszakerulhetunk majd arra a szintre, ahol voltunk Boehley elott.
Hát ha egy új edző ezzel jön ide, azt el is hajtanám azonnal. Nem reális, amit most látunk a kereten. Le vannak épülve, túl sokan vannak, fele már fejben rég szabin vagy máshol. El kell küldeni a ballasztot, de egy

új kapus-
James-Silva-Fofana/Badiashille-Chillwell
Enzo-Kante-Rice/Bellingham
Mudryk-Osimhen-Nkunku


kezdő 11 meg kell hogy célozza a 4. helyet már jövőre. Aki ennél kevesebb hittel jön ide, az ide se jöjjön. Pedig én aztán most temetem a csapatot és szerintem rengeteg vereség jön még a szezonban, épphogy lesz csak meg az a bentmaradás, de ez a keret egyáltalán nem rossz, a fenti kezdőhöz mindössze 3 embert kell igazolni, ami egyáltalán nem irreális. Egy jó alapozás kell, megműteni mindenkit, akit meg kell, és pihenőt adni, felejtsék el a focit jó pár hétre.

A csere már nagyobb kérdés, attól is függ ki marad, de Gusto, Colwill, Maatsen, Madueke vannak fiatalok is még (illetve hátha Mount is meggondolja magát utolsó pillanatban) akikkel lehet számolni (és akkor Chukut vagy Santost nem is említettem).

Amennyire borzalmas a jelen, annyira nem tudom elképzelni, hogy ne egy jó edző kelljen és egy keret takarítás a jó jövőhöz. Nem lehetetlen dolgok ezek, csak meg kell találni a megfelelő embert....januárban egyébként jobban igazoltunk, sajnos az a nyár volt elbaszva, hogy szó szerint mindenki egy kalap szar és szabadulni akarunk tőle (hajasbaba, picsasegg, az arsenalos hülyegyerek és kb az egyetlen aki részemről cserének maradhat az kulabáró). Bocsánat Fofana az egyetlen kivétel, bár amit mostanában ő is művel...de őt a jobbak közé sorolom ettől függetlenül is bőven.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#60 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Csalodott, szomoru vagyok, nem a kieses miatt, hanem hogy ilyen melyen van szeretett klubom.

Nem tudom mikor szerepelunk ujra BL-ben, de biztos vagyok benne, hogy jo par evnek el kell telnie. Le kell raknunk az alapokat, es fel kell epitenunk ujra mindent.

Legyen barki is az uj edzonk (Nagelsmann/Enrique) minden tamogatast meg kell neki adni es hagyni dolgozni. Bizakodom, hogy 3-4 ev mulva visszakerulhetunk majd arra a szintre, ahol voltunk Boehley elott.

Válasz küldése