Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#4301 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Na egyelőre megúszta Gallagher azt a biztos sárgáját. Hentes csávó

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#4302 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Azért a realt sem kell félteni, mar az 5. perctől benzema húzta az időt, azóta is ezt csinaljak. szetszedik a meccset. Nem hiaba, öreg motorosok.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#4303 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Gallagher csatar??? :D
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#4304 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Kint sem voltunk rosszak 15 percig, aztén elfáradtak :D kérdés ma meddig birják

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#4305 Hozzászólás Szerző: Dante »

Benzema Kante helyzetéből kettőt lőtt volna nekünk. Ma nem fér bele több ilyen, muszáj büntetni azonnal.

zs198
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#4306 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Azért ezt a Viniciust elnézném nálunk a bal szélen…😎
GO BLUES

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#4307 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Komoly a hangulat

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#4308 Hozzászólás Szerző: broduer »

almos írta: 2023. április 17., hétfő 14:02
Szabi írta: 2023. április 16., vasárnap 12:45 Egy Chelsea fórumon amúgy nem igazán értem, miért kell mellett döngetve hirdetni, hogy ezt meg azt a meccset nem fogom nézni. Olyan szinten engem is hidegen hagy a dolog, hogy meg se rezdülök, ha véletlen sikerül a kapuba találnunk egy-egy meccsen, de mindig leülök és végignézem, pedig ez már rég nem az a csapat, amelyiket megszerettem, és amelyikért tudtam rajongani, 5-6 játékostól pedig egyenesen a hideg ráz a keretben. Megértem azt is, ha valakinek a gyomra ezt a jelenlegi állapotot nem bírja bevenni, viszont nekem csalódás sorjában az ilyen kommentek olvasni itt. Talán elegánsabb lenne "csöndben" (értsd: a meccsek skippelésének elhallgatásával) tüntetni...
Teljesen egyetértek veled! Én is ugyanezt a nézetet vallom. A csapat mellett kiállok a rossz időkben is, meccseket megnézem, max a lelkesedésem csappant. De ha nem nézném meg, akkor szarul érezném magam, nekem szükségem van a csapatomra, a csapatnak meg a támogatásomra.

PS.: erről egy hétvégi beszélgetés jut eszembe a Juventusom haverommal. Ő is csodálkozott rajta, hogy miért nézem a Chelsea meccseit még most is, ő már lemondott a Juvéról. Azzal védekeztem, hogy ez a csapatom, ezt a klubot szeretem.
Erre ő: hát ő is régen szerette a Juvét, de nem erre "szerződött" mikor kedvenc csapatnak választotta, nem volt róla szó, hogy nem csak dicsőség és győzelmek, kupák lesznek.

Na ilyenek ne legyetek soha sem!
Azért ez nehéz kérdés, mert akárhogy is, egy csapat követése valamilyen szinten a szórakoztatással függ össze. Azzal, hogy szurkolsz "veszel" egy élményt, amit adott esetben a csapat nyújt. Az emberek azért szurkolnak egy-egy klubnak, mert hobbitevékenységként kikapcsolja az embert, plusz ad egy pozitív érzéscsomagot, ha nyer a csapatod. Na most ha konzekvensen, hónapokon keresztül nincs egy olyan pillanat, amikor a csapat boldog percet okoz, csak a folytonos csalódás és a szégyen marad, akkor azért érdemes elgondolkodni, hogy miért is bántjuk saját magunkat meccsek nézésével és az újabb és újabb szégyennel.

És igen, amit BlueBlood írt: ha a játékosok ennyire beleszarnak az egészbe, mi miért ne tegyük? Ettől függetlenül értem a "jóban-rosszban mindig veled" mentalitás helyességét, de azért ez egy sokkal árnyaltabb kérdés szerintem.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#4309 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

almos írta: 2023. április 17., hétfő 14:02
Szabi írta: 2023. április 16., vasárnap 12:45 Egy Chelsea fórumon amúgy nem igazán értem, miért kell mellett döngetve hirdetni, hogy ezt meg azt a meccset nem fogom nézni. Olyan szinten engem is hidegen hagy a dolog, hogy meg se rezdülök, ha véletlen sikerül a kapuba találnunk egy-egy meccsen, de mindig leülök és végignézem, pedig ez már rég nem az a csapat, amelyiket megszerettem, és amelyikért tudtam rajongani, 5-6 játékostól pedig egyenesen a hideg ráz a keretben. Megértem azt is, ha valakinek a gyomra ezt a jelenlegi állapotot nem bírja bevenni, viszont nekem csalódás sorjában az ilyen kommentek olvasni itt. Talán elegánsabb lenne "csöndben" (értsd: a meccsek skippelésének elhallgatásával) tüntetni...
Teljesen egyetértek veled! Én is ugyanezt a nézetet vallom. A csapat mellett kiállok a rossz időkben is, meccseket megnézem, max a lelkesedésem csappant. De ha nem nézném meg, akkor szarul érezném magam, nekem szükségem van a csapatomra, a csapatnak meg a támogatásomra.

PS.: erről egy hétvégi beszélgetés jut eszembe a Juventusom haverommal. Ő is csodálkozott rajta, hogy miért nézem a Chelsea meccseit még most is, ő már lemondott a Juvéról. Azzal védekeztem, hogy ez a csapatom, ezt a klubot szeretem.
Erre ő: hát ő is régen szerette a Juvét, de nem erre "szerződött" mikor kedvenc csapatnak választotta, nem volt róla szó, hogy nem csak dicsőség és győzelmek, kupák lesznek.

Na ilyenek ne legyetek soha sem!
Ne haragudj, de azért van különbség a kupák és a jelenlegi tényleg champo szint között, amit képvisel a klub. Ráadásul ezt a szezont a játékosok is elengedték már, akkor minek szenvedjen a szurkoló, ha nem akar. Ettől még szeptembertől újra itt, szurkolva az új edzőnek, illetve adok egy esélyt holnap, valszeg értelmetlenül.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#4310 Hozzászólás Szerző: almos »

Szabi írta: 2023. április 16., vasárnap 12:45 Egy Chelsea fórumon amúgy nem igazán értem, miért kell mellett döngetve hirdetni, hogy ezt meg azt a meccset nem fogom nézni. Olyan szinten engem is hidegen hagy a dolog, hogy meg se rezdülök, ha véletlen sikerül a kapuba találnunk egy-egy meccsen, de mindig leülök és végignézem, pedig ez már rég nem az a csapat, amelyiket megszerettem, és amelyikért tudtam rajongani, 5-6 játékostól pedig egyenesen a hideg ráz a keretben. Megértem azt is, ha valakinek a gyomra ezt a jelenlegi állapotot nem bírja bevenni, viszont nekem csalódás sorjában az ilyen kommentek olvasni itt. Talán elegánsabb lenne "csöndben" (értsd: a meccsek skippelésének elhallgatásával) tüntetni...
Teljesen egyetértek veled! Én is ugyanezt a nézetet vallom. A csapat mellett kiállok a rossz időkben is, meccseket megnézem, max a lelkesedésem csappant. De ha nem nézném meg, akkor szarul érezném magam, nekem szükségem van a csapatomra, a csapatnak meg a támogatásomra.

PS.: erről egy hétvégi beszélgetés jut eszembe a Juventusom haverommal. Ő is csodálkozott rajta, hogy miért nézem a Chelsea meccseit még most is, ő már lemondott a Juvéról. Azzal védekeztem, hogy ez a csapatom, ezt a klubot szeretem.
Erre ő: hát ő is régen szerette a Juvét, de nem erre "szerződött" mikor kedvenc csapatnak választotta, nem volt róla szó, hogy nem csak dicsőség és győzelmek, kupák lesznek.

Na ilyenek ne legyetek soha sem!
LAMPARD#8

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#4311 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Szabi írta: 2023. április 16., vasárnap 12:45 Egy Chelsea fórumon amúgy nem igazán értem, miért kell mellett döngetve hirdetni, hogy ezt meg azt a meccset nem fogom nézni. Olyan szinten engem is hidegen hagy a dolog, hogy meg se rezdülök, ha véletlen sikerül a kapuba találnunk egy-egy meccsen, de mindig leülök és végignézem, pedig ez már rég nem az a csapat, amelyiket megszerettem, és amelyikért tudtam rajongani, 5-6 játékostól pedig egyenesen a hideg ráz a keretben. Megértem azt is, ha valakinek a gyomra ezt a jelenlegi állapotot nem bírja bevenni, viszont nekem csalódás sorjában az ilyen kommentek olvasni itt. Talán elegánsabb lenne "csöndben" (értsd: a meccsek skippelésének elhallgatásával) tüntetni...
Én is mondtam már ilyet, hogy nem nézek meccset, de ezt inkább úgy értsd, hogy egy egyszerű szurkoló szerény segélykiáltása a jelenlegi állapot ellen.
Lehet nem kéne büszkének lenni rá, viszont biztos érzékelik a statisztikusok a klubnál, hogy egyre kevesebb a like meg a nézettségszám, amióta kilátástalan a helyzet. Tudom, porszemek vagyunk a rendszerben, de azért érezhető a hanyatlás és ez csapódik le ide a fórumra is.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#4312 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Egy Chelsea fórumon amúgy nem igazán értem, miért kell mellett döngetve hirdetni, hogy ezt meg azt a meccset nem fogom nézni. Olyan szinten engem is hidegen hagy a dolog, hogy meg se rezdülök, ha véletlen sikerül a kapuba találnunk egy-egy meccsen, de mindig leülök és végignézem, pedig ez már rég nem az a csapat, amelyiket megszerettem, és amelyikért tudtam rajongani, 5-6 játékostól pedig egyenesen a hideg ráz a keretben. Megértem azt is, ha valakinek a gyomra ezt a jelenlegi állapotot nem bírja bevenni, viszont nekem csalódás sorjában az ilyen kommentek olvasni itt. Talán elegánsabb lenne "csöndben" (értsd: a meccsek skippelésének elhallgatásával) tüntetni...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#4313 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2023. április 16., vasárnap 11:21
BlueBlood1993 írta: 2023. április 16., vasárnap 11:19 Most néztem meg a hivatalos YT oldal 2 perces összefoglalóját (atyaisten micsoda szánalmas volt az 1. gól meg a kapufa után kimaradt Wellbeck helyzet, amit össze szerencsétlenkedett James és Kova meg kocogott Wellbeckkel, aki tök üresen lőhetett a kapura 2 méterről), Gallagher gólja az mi volt? :lol: Csávó fél km/h-s "lövése" (gyakorlatilag hazaadás) ha nem pattan meg, akkor az sosem gól. Btw Fofana is szétesett fejben, le kéne rakni padra (Mudryk viszont az összefoglaló alapján mutatott 1-2 életjelet).

Nem nézem már a szezon hátralévő meccseit (esetleg a real ellenit, vszeg pár percig fogom bírni), de asszem az összefoglalókat se kéne már, 2 perc alatt is abszolút all time low amit látok, pedig lassan 20 éve szorítók a csapatnak.
Napoli vs Milan úgyis jobb meccs lesz kedden :D lehet hamar át fogok kapcsolni oda
Nekem is ez tűnik a jó döntésnek :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#4314 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2023. április 16., vasárnap 11:19 Most néztem meg a hivatalos YT oldal 2 perces összefoglalóját (atyaisten micsoda szánalmas volt az 1. gól meg a kapufa után kimaradt Wellbeck helyzet, amit össze szerencsétlenkedett James és Kova meg kocogott Wellbeckkel, aki tök üresen lőhetett a kapura 2 méterről), Gallagher gólja az mi volt? :lol: Csávó fél km/h-s "lövése" (gyakorlatilag hazaadás) ha nem pattan meg, akkor az sosem gól. Btw Fofana is szétesett fejben, le kéne rakni padra (Mudryk viszont az összefoglaló alapján mutatott 1-2 életjelet).

Nem nézem már a szezon hátralévő meccseit (esetleg a real ellenit, vszeg pár percig fogom bírni), de asszem az összefoglalókat se kéne már, 2 perc alatt is abszolút all time low amit látok, pedig lassan 20 éve szorítók a csapatnak.
Napoli vs Milan úgyis jobb meccs lesz kedden :D lehet hamar át fogok kapcsolni oda

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#4315 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Most néztem meg a hivatalos YT oldal 2 perces összefoglalóját (atyaisten micsoda szánalmas volt az 1. gól meg a kapufa után kimaradt Wellbeck helyzet, amit össze szerencsétlenkedett James és Kova meg kocogott Wellbeckkel, aki tök üresen lőhetett a kapura 2 méterről), Gallagher gólja az mi volt? :lol: Csávó fél km/h-s "lövése" (gyakorlatilag hazaadás) ha nem pattan meg, akkor az sosem gól. Btw Fofana is szétesett fejben, le kéne rakni padra (Mudryk viszont az összefoglaló alapján mutatott 1-2 életjelet).

Nem nézem már a szezon hátralévő meccseit (esetleg a real ellenit, vszeg pár percig fogom bírni), de asszem az összefoglalókat se kéne már, 2 perc alatt is abszolút all time low amit látok, pedig lassan 20 éve szorítók a csapatnak.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#4316 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Cappy írta: 2023. április 16., vasárnap 8:54 6 meccsunk van meg, es a jelenlegi formank alapjan 1 meccsnel vagyunk eselyesek.. 2 gyozelem kell es bent maradunk. De szanalmas ezt leirni, hogy ebben is remenykedni kell most mar.
Én azt hittem a bajnokság már senkit nem érdekel és nem baj ha kikapunk!!! (Irónia és nem neked szól)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#4317 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

1 hónap után újra sikerült gólt lőni, úgyhogy egyértelmű a fejlődés :roll: :mrgreen:

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#4318 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Amazing24 írta: 2023. április 16., vasárnap 10:07
Cappy írta: 2023. április 16., vasárnap 8:54 6 meccsunk van meg, es a jelenlegi formank alapjan 1 meccsnel vagyunk eselyesek.. 2 gyozelem kell es bent maradunk. De szanalmas ezt leirni, hogy ebben is remenykedni kell most mar.
Igy van, a Nottingham ellen lehet eselyunk, viszont a tobbi 5 meccs felejtos. Mu,city,szarzi,newcastle es bournemouth.
26-án hazai a Brentford ellen és 6-án idegenben Bournemouth, azért ezek ellen nem kéne feltartott kézzel kimenni (Nottingham ellen nem látom hogy játszanánk). A mu-city-szarzi-kastély nyilván kitöm minket, ráadásul ebből 3 idegenben, jó lenne valahogy őket 3 gólos vereség alatt lehozni, de az idegenbeli meccseken kinéz pár 4-0, 5-0, igazából csak abban reménykedhetünk hogy nem akarnak nagyon kitömni majd. A city ellen pl az utolsó előtti fordulóban játszunk, ha szerencsénk van és eldől addigra a bajnokság akkor megúszhatjuk 0-3-mal. Jó lenne ha Lampard is felismerné a realitást és nem emberkedne, hanem ezek ellen felküldene 5 védőt és beállna buszozni mint a Real ellen, hogy ne legyen nagyon kínos a vége.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#4319 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Cappy írta: 2023. április 16., vasárnap 8:54 6 meccsunk van meg, es a jelenlegi formank alapjan 1 meccsnel vagyunk eselyesek.. 2 gyozelem kell es bent maradunk. De szanalmas ezt leirni, hogy ebben is remenykedni kell most mar.
Igy van, a Nottingham ellen lehet eselyunk, viszont a tobbi 5 meccs felejtos. Mu,city,szarzi,newcastle es bournemouth.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#4320 Hozzászólás Szerző: focimark »

Cappy írta: 2023. április 16., vasárnap 8:54 6 meccsunk van meg, es a jelenlegi formank alapjan 1 meccsnel vagyunk eselyesek.. 2 gyozelem kell es bent maradunk. De szanalmas ezt leirni, hogy ebben is remenykedni kell most mar.
Teljesen biztos, hogy, ha egy pontot sem szerzunk mar a szezonban, akkor sem fogunk kiesni, szar a helyzet, de ez a veszely mar nem fenyeget szerencsere.

Válasz küldése