Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#101 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Havertz jól tud ütközni is, ha úgy van. Meg pressingben ő nagyon jó.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#102 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta: 2023. április 12., szerda 15:39
Pityee írta: 2023. április 12., szerda 13:02
broduer írta: 2023. április 12., szerda 12:00

Remélem fel sem merül Lampardban, hogy ma nem 5 védővel állunk ki. Remélem az lesz a kezdő, amit felírtál, kivéve Sterling<Havertz
Nekem Havertzből mostanában kicsit elég volt. Tudom, hogy így sincs aki gólt rúgjon. De egyszerűen annyi ziccer ront meccsenként, csetlik-botlik, lassú hogy fáj nézni. Talán sztörlingnek nagyobb hasznát vennénk jelenleg, ha kontráknál ki lenne ugratva valaki és futni kellene mint a nyúlnak.
Vágesz, de néha a fontos meccseken átkattan benne valami, ezért talán érdemes berakni kezdőként (lasf dortmumd meccs)
Jah, Havertz nálam is kezdő. Mostanában megint egy fék, de a nagy meccseken jól tud jönni a higgadtsága.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Bajnokok Ligája

#103 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2023. április 12., szerda 13:02
broduer írta: 2023. április 12., szerda 12:00
Pityee írta: 2023. április 12., szerda 10:41 Ki milyen kezdőt dobna fel a mai meccsre?

Egyértelmű szerintem, hogy három védős taktikával kell nekik mennünk.

Nálam ez menne: (3-5-2) Mendy - Fofana, Silva, Koulibaly - James, Kanté, Enzo, Kova, Chily - Félix, Sterling

Durva amúgy, mert bárhogy válogatod, elég komoly nevek maradnak ki. Jelen esetben Havertz, Mount és Mudryk. Szóval nem lennék Lamps helyében.
Remélem fel sem merül Lampardban, hogy ma nem 5 védővel állunk ki. Remélem az lesz a kezdő, amit felírtál, kivéve Sterling<Havertz
Nekem Havertzből mostanában kicsit elég volt. Tudom, hogy így sincs aki gólt rúgjon. De egyszerűen annyi ziccer ront meccsenként, csetlik-botlik, lassú hogy fáj nézni. Talán sztörlingnek nagyobb hasznát vennénk jelenleg, ha kontráknál ki lenne ugratva valaki és futni kellene mint a nyúlnak.
Vágesz, de néha a fontos meccseken átkattan benne valami, ezért talán érdemes berakni kezdőként (lasf dortmumd meccs)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#104 Hozzászólás Szerző: Pityee »

koni0725 írta: 2023. április 12., szerda 14:24
Pityee írta: 2023. április 12., szerda 14:20 Aki esetleg a mai napon egy kicsit is kételkedik a csapatunkban, annak ajánlom, hogy tekerje fel a hangerőt és hallgassa meg: https://www.youtube.com/watch?v=zwV3h1vqU0A

Hidegrázós komolyan. Bármi is legyen ma, kizártnak tartom, hogy ne feltüzelve lépjenek a srácok a pályára.
Szerintem senki nem azt vonja ketsegbe, hogy a jatekosok motivalva fognak a palyara lepni, sokkal inkabb ket csapat jelenlegi teljesitmenye kozotti orszagos kulonbseg az aggaszto.
Semmivel nem láttam kevesebb esélyt 2012-ben, mikor leültem meccset nézni, mint most. Sőt lehet még kevesebbet is. De mi Chelsea szurkolók sose arról volt híresek, hogy ne tudnánk elképzelni a lehetetlent. Bízok Lampardban, hogy áttudja adni nekik azt a mentalitást amivel sikerült megcsinálniuk a lehetetlent. Amúgy meg lassan illik BL üzemmódba kapcsolni mindenkinek, kitudja mikor hallhatjuk újra ezt a himnuszt 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#105 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Pityee írta: 2023. április 12., szerda 14:20 Aki esetleg a mai napon egy kicsit is kételkedik a csapatunkban, annak ajánlom, hogy tekerje fel a hangerőt és hallgassa meg: https://www.youtube.com/watch?v=zwV3h1vqU0A

Hidegrázós komolyan. Bármi is legyen ma, kizártnak tartom, hogy ne feltüzelve lépjenek a srácok a pályára.
Szerintem senki nem azt vonja ketsegbe, hogy a jatekosok motivalva fognak a palyara lepni, sokkal inkabb ket csapat jelenlegi teljesitmenye kozotti orszagos kulonbseg az aggaszto.
211! NEW RECORD!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#106 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Aki esetleg a mai napon egy kicsit is kételkedik a csapatunkban, annak ajánlom, hogy tekerje fel a hangerőt és hallgassa meg: https://www.youtube.com/watch?v=zwV3h1vqU0A

Hidegrázós komolyan. Bármi is legyen ma, kizártnak tartom, hogy ne feltüzelve lépjenek a srácok a pályára.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

paliczandras
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Bajnokok Ligája

#107 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Pityee írta: 2023. április 12., szerda 13:02
broduer írta: 2023. április 12., szerda 12:00
Pityee írta: 2023. április 12., szerda 10:41 Ki milyen kezdőt dobna fel a mai meccsre?

Egyértelmű szerintem, hogy három védős taktikával kell nekik mennünk.

Nálam ez menne: (3-5-2) Mendy - Fofana, Silva, Koulibaly - James, Kanté, Enzo, Kova, Chily - Félix, Sterling

Durva amúgy, mert bárhogy válogatod, elég komoly nevek maradnak ki. Jelen esetben Havertz, Mount és Mudryk. Szóval nem lennék Lamps helyében.
Remélem fel sem merül Lampardban, hogy ma nem 5 védővel állunk ki. Remélem az lesz a kezdő, amit felírtál, kivéve Sterling<Havertz
Nekem Havertzből mostanában kicsit elég volt. Tudom, hogy így sincs aki gólt rúgjon. De egyszerűen annyi ziccer ront meccsenként, csetlik-botlik, lassú hogy fáj nézni. Talán sztörlingnek nagyobb hasznát vennénk jelenleg, ha kontráknál ki lenne ugratva valaki és futni kellene mint a nyúlnak.
Nagyon remélem, hogy ilyen RLC, gallagher meg Cucu fel se merülnek a kezdőben, mert akkor kár is kiállni.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#108 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Remelem az eletben azert tobb onbizalmatok van, mint 8-0 stb veresegektol tartani :D
Es nem meg veletlenul sem ez a realitas, attol fuggetlenul, hogy az itteni kaosz meg a Madrid BL makjai miatt nyilvan ok az eselyesebbek. Tudom, hogy a helyzetkihasznalas a nagy problemaja a csapatnak, de hatha egy ilyen meccsen jobban koncentralnak es sikerul meglepetest okozni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#109 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. április 12., szerda 12:09 3 kp mindenképp fog kelleni Modricék miatt. Én is inkább a biztonságra mennék rá és a Bridgen meg történhet bármi.
Amit a Bruno nevű tag probált a pool ellen kb az kéne (5 védő+Kova, Kanté, Enzo). Látszott mintha ő már erre a meccsre készülne. Csak jött Lampard balfaszkodni a 4 védővel sajnos. Reméljük vissszavált.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#110 Hozzászólás Szerző: Pityee »

broduer írta: 2023. április 12., szerda 12:00
Pityee írta: 2023. április 12., szerda 10:41 Ki milyen kezdőt dobna fel a mai meccsre?

Egyértelmű szerintem, hogy három védős taktikával kell nekik mennünk.

Nálam ez menne: (3-5-2) Mendy - Fofana, Silva, Koulibaly - James, Kanté, Enzo, Kova, Chily - Félix, Sterling

Durva amúgy, mert bárhogy válogatod, elég komoly nevek maradnak ki. Jelen esetben Havertz, Mount és Mudryk. Szóval nem lennék Lamps helyében.
Remélem fel sem merül Lampardban, hogy ma nem 5 védővel állunk ki. Remélem az lesz a kezdő, amit felírtál, kivéve Sterling<Havertz
Nekem Havertzből mostanában kicsit elég volt. Tudom, hogy így sincs aki gólt rúgjon. De egyszerűen annyi ziccer ront meccsenként, csetlik-botlik, lassú hogy fáj nézni. Talán sztörlingnek nagyobb hasznát vennénk jelenleg, ha kontráknál ki lenne ugratva valaki és futni kellene mint a nyúlnak.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#111 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

3 kp mindenképp fog kelleni Modricék miatt. Én is inkább a biztonságra mennék rá és a Bridgen meg történhet bármi.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Bajnokok Ligája

#112 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2023. április 12., szerda 10:41 Ki milyen kezdőt dobna fel a mai meccsre?

Egyértelmű szerintem, hogy három védős taktikával kell nekik mennünk.

Nálam ez menne: (3-5-2) Mendy - Fofana, Silva, Koulibaly - James, Kanté, Enzo, Kova, Chily - Félix, Sterling

Durva amúgy, mert bárhogy válogatod, elég komoly nevek maradnak ki. Jelen esetben Havertz, Mount és Mudryk. Szóval nem lennék Lamps helyében.
Remélem fel sem merül Lampardban, hogy ma nem 5 védővel állunk ki. Remélem az lesz a kezdő, amit felírtál, kivéve Sterling<Havertz

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#113 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2023. április 12., szerda 11:33 Én ma betolnám a buszt, megpróbálnék 0-0ra játszani és kontrázgatni finoman. Talán a visszavágóra Lamps meg tud nekik tanítani valamit.
Ez az egyetlen esely hogy ne legyen nagy égés. És csak 5 vedő. Ha elkezdunk bohockodni 4-3-3 vagy 4-2-3-1-el es leallunk focizni veluk akkor 8-0 azt jonapot.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#114 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én ma betolnám a buszt, megpróbálnék 0-0ra játszani és kontrázgatni finoman. Talán a visszavágóra Lamps meg tud nekik tanítani valamit.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Bajnokok Ligája

#115 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ha másban nem is márcsak a meccs eleji illetve utáni interjúk miatt is megérte Lampardra leváltani Pottert a maradék pár hónapra.

Mentálisan egszerűen akkora különbség lett és ez annyira kézzel fogva érezhető.
Eddig is lehetett érezni, hogy nagyon kis csapat mentalitás van, de Enzo és Lampard tegnapi nyilatkozata után, lejött, hogy itt történt egy rohadt nagy fejmosás. (sőt igazából nem lejött, hanem Enzo el is mondta, hogy Lampard tartott egy szép kis elbeszélgetést, hogy ők hogy is álltak fel 2012-ben és nyerték meg a BL-t, mikor szintén nem ment a csapatnak)
Kicsit érezhető persze Lampardon is, hogy nincs vesztenivalója, és mielőtt 3 hónapig így is, úgy is marad, így teljesen szabadkeze van ill. azt mond amit akar.
Nagyon örülök, hogy végre a játékosokra is nyomást helyezett.

Legjobb válaszai, amikor kijelentette, hogy fiatalság, sérülések ide vagy oda, 1. van itt elég tapasztalat mindenki lábában 2. és hiába 21-22 éves , ha valaki holnap nem tudja kezelni a nyomást, nem tud vezérként kilépni, nem tud 100%-ot bele adni, abból nem lesz semmi a későbbiekben se, mert ezek azok a meccsek, ahol ezt meg kell mutatni. (ez persze sokkal hosszabban, több kérdésben lett kifejtve, de abszolút ez most a kommunikáció)

Mindenesetre ezek az interjúk egy kicsit sikerült velem is elhitetni, hogy fejben és agresszivitással most nem lesz probléma, kicsit még fel is spanolt az esti mérkőzésre.
Persze ez nem fogja feledtetni azt, hogy a játékosok egy jó letámadás ellen egész szezonban nem tudták kihozni a labdát, de remélhetőleg ha el is adják, most egyből teperni fognak utána ill. lesznek annyira koncentráltak, hogy legalább egymástól 3-4 méterre tudjanak végre pontos passzokat adni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#116 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ki milyen kezdőt dobna fel a mai meccsre?

Egyértelmű szerintem, hogy három védős taktikával kell nekik mennünk.

Nálam ez menne: (3-5-2) Mendy - Fofana, Silva, Koulibaly - James, Kanté, Enzo, Kova, Chily - Félix, Sterling

Durva amúgy, mert bárhogy válogatod, elég komoly nevek maradnak ki. Jelen esetben Havertz, Mount és Mudryk. Szóval nem lennék Lamps helyében.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#117 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2023. április 12., szerda 8:43 Ha túl mákolnánk magunkat a real ellen, ez ellen a city ellen mit akarnánk? Igy is szétbasztak minket iden parszor, minden kupabol siman haza kuldtek.

Eskuszom inkabb megneznem most mar hogy ezzel az úthenger jatekkal menjenek át a realon, akiknek tavaly is egy raklap szerencséjük volt.
Semmit, nem szeretnék továbbjutni a realon hogy kapjunk 6-7 gólt a citytol, semmi értelme. Persze ez a veszély nem fenyeget.

Mára 2-0-ás reál győzelemet tippelem, amivel nincs is semmi gond, egyedül abban reménykedem hogy a szombatinál összeszedettebb lesz a játékunk és akkor már elégedett leszek.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#118 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ha túl mákolnánk magunkat a real ellen, ez ellen a city ellen mit akarnánk? Igy is szétbasztak minket iden parszor, minden kupabol siman haza kuldtek.

Eskuszom inkabb megneznem most mar hogy ezzel az úthenger jatekkal menjenek át a realon, akiknek tavaly is egy raklap szerencséjük volt.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#119 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Imadom Tuchelt, de marha nagy hulyeseg volt elkuldeni ilyenkor juliant. Fogom a fejem. Azert a city ellen egy het alatt nem lehet felkeszulni, alig ismeri a jatekosok erossegeit, gyengesegeit. Nincs meg a kapocs edzo es jatekosok kozott.
Ez a bayern szepen elbaszta. Nem tudom mit kepzeltek magukban, de itt a legkevesbe tuchel a ludas, gondolom ez nyilvan valo.
Ostobak.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Bajnokok Ligája

#120 Hozzászólás Szerző: broduer »

Jó nagy lókötő ez az Upamecano. Ahányszor látom őrült hibákat csinál. Zouma feeling. Nagyon túlhypeolt csávó. Tuchel meg így szegény lehet megég.

Válasz küldése