Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#4701 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Bubi írta: 2023. április 1., szombat 19:24
Szabi írta: 2023. április 1., szombat 19:02 Bubi remélem láttad, hogy a FULL VAK Kovacic milyen labdát tett Mudryk és Chilwell elé.
Eskü eszembejutott abban a pillanatban, hogy ezt biztos megjegyzed.:) Nagyon szép volt, kár hogy 5 meccsenként ad egy ilyet, míg mondjuk Enzo meccsenként 5öt. Kicsit beárnyalja az a két botrányos lövése, de amúgy aláírom, szép volt és még ha jól láttam olyan Ronaldinhosan elnézett a másik irányba...:D

Én amúgy nem csak Cucut okolnám a gólért, valszeg nem volt kommunikáció, Kulinak szólnia kellett volna hogy hagyja.

Szerintem jók vagyunk, Mudryk persze kihagyta a ziccert, gondoltam én hogy edzésen biztos mindent bevág azért lett center azt nesze. Kurvára nincs helye középen, nem is értem az egészet.

Nem bánom, hogy nem mi vezetünk, így majd legalább élvezhetem a meccset a végéig.
No Offence, de esküszöm irigylem az optimizmusodat, hogy ebben is latsz vmi jót. Én hónapok óta a hajamat tepem, de őszintén remélem hogy neked van igazad és ebből lesz valami építkezés.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#4702 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta: 2023. április 1., szombat 19:22
Szabi írta: 2023. április 1., szombat 19:20
Dante írta: 2023. április 1., szombat 19:05
Ég és föld a két ember közötti különbség. Koulibaly-nak vannak hibái, Cucurella-nál meg vannak meccsei amin hasznosat is csinál, már vagy 2 ilyen is volt a szezonban.

Kovacic meg 10 meccsenként egyszer ad ilyen labdát.
Koulibaly elöl (szögleteknél, pontrúgasoknál) és hátul is veszélyes, maradjunk annyiban. Nem annyira rossz, de Badiashile január óta nem hibázott annyit, mint a szenegálni az elmúlt masfél meccsen, mégse jatszik, mert nem akkora név. Havertz pedig még mindig nem tanulta meg, hogy ez nem a Bundesliga, hogy 2-3 perc van állítgatni a labdát.

Cucurella feltette az első félidős ténykedésére a pontot. :D
Badiashile nem azért nem játszik mert nemrég derült volt és még nem 100%-os? Ha bevethető miért van Cucurella a keretben...?
Badiashile nem volt sérült, válogatott szünetben is letolt két UP meccset. Egy ideig stabilan ott volt a kezdőben, mostanában viszont kimaradozik.

Cucurella valószínűleg megetette Pottert azzal a két jó meccsel, hogy ő amúgy egy nagyon jó játékos. Nem az egyetlen ilyen játékos a kezdőben.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9361
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#4703 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: 2023. április 1., szombat 19:02 Bubi remélem láttad, hogy a FULL VAK Kovacic milyen labdát tett Mudryk és Chilwell elé.
Eskü eszembejutott abban a pillanatban, hogy ezt biztos megjegyzed.:) Nagyon szép volt, kár hogy 5 meccsenként ad egy ilyet, míg mondjuk Enzo meccsenként 5öt. Kicsit beárnyalja az a két botrányos lövése, de amúgy aláírom, szép volt és még ha jól láttam olyan Ronaldinhosan elnézett a másik irányba...:D

Én amúgy nem csak Cucut okolnám a gólért, valszeg nem volt kommunikáció, Kulinak szólnia kellett volna hogy hagyja.

Szerintem jók vagyunk, Mudryk persze kihagyta a ziccert, gondoltam én hogy edzésen biztos mindent bevág azért lett center azt nesze. Kurvára nincs helye középen, nem is értem az egészet.

Nem bánom, hogy nem mi vezetünk, így majd legalább élvezhetem a meccset a végéig.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#4704 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2023. április 1., szombat 19:20
Dante írta: 2023. április 1., szombat 19:05
Szabi írta: 2023. április 1., szombat 18:49 100 milliót kidobni két ilyen fos játékosra, mint Kulabá és Cucu...
Ég és föld a két ember közötti különbség. Koulibaly-nak vannak hibái, Cucurella-nál meg vannak meccsei amin hasznosat is csinál, már vagy 2 ilyen is volt a szezonban.

Kovacic meg 10 meccsenként egyszer ad ilyen labdát.
Koulibaly elöl (szögleteknél, pontrúgasoknál) és hátul is veszélyes, maradjunk annyiban. Nem annyira rossz, de Badiashile január óta nem hibázott annyit, mint a szenegálni az elmúlt masfél meccsen, mégse jatszik, mert nem akkora név. Havertz pedig még mindig nem tanulta meg, hogy ez nem a Bundesliga, hogy 2-3 perc van állítgatni a labdát.

Cucurella feltette az első félidős ténykedésére a pontot. :D
Badiashile nem azért nem játszik mert nemrég derült volt és még nem 100%-os? Ha bevethető miért van Cucurella a keretben...?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#4705 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta: 2023. április 1., szombat 19:05
Szabi írta: 2023. április 1., szombat 18:49 100 milliót kidobni két ilyen fos játékosra, mint Kulabá és Cucu...
Ég és föld a két ember közötti különbség. Koulibaly-nak vannak hibái, Cucurella-nál meg vannak meccsei amin hasznosat is csinál, már vagy 2 ilyen is volt a szezonban.

Kovacic meg 10 meccsenként egyszer ad ilyen labdát.
Koulibaly elöl (szögleteknél, pontrúgasoknál) és hátul is veszélyes, maradjunk annyiban. Nem annyira rossz, de Badiashile január óta nem hibázott annyit, mint a szenegálni az elmúlt masfél meccsen, mégse jatszik, mert nem akkora név. Havertz pedig még mindig nem tanulta meg, hogy ez nem a Bundesliga, hogy 2-3 perc van állítgatni a labdát.

Cucurella feltette az első félidős ténykedésére a pontot. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#4706 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Kabaré, kukurellla mi a fa..t bírkózik beadásoknál a védőkkel? Hátha leindítanak minket :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#4707 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2023. április 1., szombat 18:49 100 milliót kidobni két ilyen fos játékosra, mint Kulabá és Cucu...
Ég és föld a két ember közötti különbség. Koulibaly-nak vannak hibái, Cucurella-nál meg vannak meccsei amin hasznosat is csinál, már vagy 2 ilyen is volt a szezonban.

Kovacic meg 10 meccsenként egyszer ad ilyen labdát.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#4708 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

kazomester írta: 2023. április 1., szombat 19:02 Sosem fogom megerteni hogy lehet ilyen fosul megloni egy labdát, mint most Mudryk.
Izgul mint a szuz elso menetre...
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#4709 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Traxver írta: 2023. április 1., szombat 19:03
kazomester írta: 2023. április 1., szombat 19:02 Sosem fogom megerteni hogy lehet ilyen fosul megloni egy labdát, mint most Mudryk.
ahelyett, hogy leüvöltené a fejét Potter inkább megtapsolja
Hát a kis virág lelküket ápolni kell.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#4710 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Úristen b@zmeg! Ebből a mudrikból sohasem lesz semmi. Így elrúgni. Sztem ki is kaptunk. Még ha rúgunk is, lesz a Villa-nak válasza.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#4711 Hozzászólás Szerző: Traxver »

kazomester írta: 2023. április 1., szombat 19:02 Sosem fogom megerteni hogy lehet ilyen fosul megloni egy labdát, mint most Mudryk.
ahelyett, hogy leüvöltené a fejét Potter inkább megtapsolja

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#4712 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Örülhetünk, hogy nem 0-3, egy Villa simán lefociz minket otthon.

Ez a Mudryk ziccer is sokat elmond.

Ezt nem tudom ki magyarázza meg, hogy nem edzői hiba, fős az egész védelem és a kozeppalya is.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#4713 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi remélem láttad, hogy a FULL VAK Kovacic milyen labdát tett Mudryk és Chilwell elé.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#4714 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Mudryk kihagyja ezt a kihagyhatatlant kb, Potter meg tapsol. Le kellett volna ordítani a fejét, nem tapsikolni egy ilyen fos után.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#4715 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Sosem fogom megerteni hogy lehet ilyen fosul megloni egy labdát, mint most Mudryk.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#4716 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mait nem látom hàla isten. Minden vereséggel Julian közeleg annyi a pozitívum :D

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#4717 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ezért kar elő venni Cucut. Az egész csapat totál fogalmatlan mint mindig.
Hajt meg megy mindenki, jobbak is mint a Villa játékosok de tök agyatlan védekezés meg letamadasunk van. Középpályánk meg abszolút nem létezik.
( 3. ajtó ablak ziccere volt a Villának)

Potternek az az egyetlen makja, hogy a csapat fele úgy ahogy tudja, hogy kell ebben a felállásban játszani Tuchel álltal.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#4718 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Nem nagyon néztem mostanában a meccseinket, gondoltam keresek egy stream-et megnézem mi a helyzet, egyből egy Villa kapufát ismételték, rá egy percre meg jött a gól. Kinyomtam a stream-et, elég volt ez a 2 perc :lol:

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#4719 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Francba, pedig egy döntetlennel megelőznénk a városi riválisunkat a Fulham-et...

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#4720 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

James Lee írta: 2023. április 1., szombat 18:37 Tudnátok küldeni linket streamhez? Sajnos egyik opció sem működik, amit használni szoktam... Köszi!
Inkabb ne nezd, az egeszseged erdekeben mondom...
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Válasz küldése