Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Izland
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#441 Hozzászólás Szerző: Izland »

Szabi írta: 2023. március 21., kedd 16:35 Minden évben 30 pontokkal vagyunk lemaradva, halvány esély sincs a PL megnyerésére. Neki legalább sikerült, ezt én nem felejtem el, lehet bármilyen toxikus személy vagy nehéz eset.

De tudom jönnek majd a bullshit kifogások, hogy csak addig volt sikeres, míg nem ismerték ki, gyenge volt a többi csapat, blabla... Attól még olyat vitt véghez, amit azóta senki.
Tudom, hogy nem a játékosokról volt ma itt szó, de például ugyanígy Havertz nyert nekünk egy BL-t, mégis sokan vasvillára hánynák 1-1 rosszabb meccse után. Pedig mindent lehet rá mondani, csak azt nem, hogy nem hajtana a meccseken.


Én is szerettem az olaszt, (mondjuk én talán Scolarit leszámítva mindenkit megtartottam volna az elmúlt 20 év edzői közül) de egy pl győzelem még nem jelent semmit.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#442 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Minden évben 30 pontokkal vagyunk lemaradva, halvány esély sincs a PL megnyerésére. Neki legalább sikerült, ezt én nem felejtem el, lehet bármilyen toxikus személy vagy nehéz eset.

De tudom jönnek majd a bullshit kifogások, hogy csak addig volt sikeres, míg nem ismerték ki, gyenge volt a többi csapat, blabla... Attól még olyat vitt véghez, amit azóta senki.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#443 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta: 2023. március 21., kedd 14:32
Dízel írta: 2023. március 21., kedd 13:51 Ja mer mr potter, mr pszihomokus aztan marha jo.
Fergusson sem volt egy hidegveru pojaca, megis volt respect.
Bevallom nekem ugy egeszeben van bajom a mai futballal. A jatekosok hozzaallasa, a media elkurvulasa es nyomasa, es meg sorolhatnam a problemakat.
Ezzel nincs probléma. Hasonlót látok én is…
De míg az általad emlegetett Ferguson magára vállalta ha valamit elbaszott és a játékosokat privátban baszta le nagyobb részt, addig Conte rendszeresen az újságíróknak tolja a hisztit ami elég visszás.. vannak kemény odaszólós edzők, de nem mind a médiának tolja a dolgot
Azért mert manapság mindenki az edzőt okolja. A játékosokat meg kell védeni, nem szabad őket kritizálni, az edző mindig vigye el a balhét. Gondolom kurvára elege van ...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#444 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dízel írta: 2023. március 21., kedd 13:51 Ja mer mr potter, mr pszihomokus aztan marha jo.
Fergusson sem volt egy hidegveru pojaca, megis volt respect.
Bevallom nekem ugy egeszeben van bajom a mai futballal. A jatekosok hozzaallasa, a media elkurvulasa es nyomasa, es meg sorolhatnam a problemakat.
Ezzel nincs probléma. Hasonlót látok én is…
De míg az általad emlegetett Ferguson magára vállalta ha valamit elbaszott és a játékosokat privátban baszta le nagyobb részt, addig Conte rendszeresen az újságíróknak tolja a hisztit ami elég visszás.. vannak kemény odaszólós edzők, de nem mind a médiának tolja a dolgot

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#445 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ja mer mr potter, mr pszihomokus aztan marha jo.
Fergusson sem volt egy hidegveru pojaca, megis volt respect.
Bevallom nekem ugy egeszeben van bajom a mai futballal. A jatekosok hozzaallasa, a media elkurvulasa es nyomasa, es meg sorolhatnam a problemakat.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#446 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kazomester írta: 2023. március 21., kedd 10:55 Én se értem mit kell szopkodni Contet, számtalanszor bebizonyitotta már, hogy nemzetközi szinten gyenge edző. Emellé egy ketyegő bomba ami rendszerint fel is robban. Ja igen, de hát 300 fokon ég a pálya mellett. Mr Pashun.
Pont az a gond vele, hogy ő ugyan lelkes, de ha nem jönnek az eredmények, akkor mindenki hülye csak ő a helikopter, mindig minden más hibája, sosem az övé… Mourinhonál is durvábban.
Igazán toxikus személyiség

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#447 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Én se értem mit kell szopkodni Contet, számtalanszor bebizonyitotta már, hogy nemzetközi szinten gyenge edző. Emellé egy ketyegő bomba ami rendszerint fel is robban. Ja igen, de hát 300 fokon ég a pálya mellett. Mr Pashun.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#448 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kecske01 írta: 2023. március 21., kedd 10:02
Dízel írta: 2023. március 21., kedd 9:44 En megneznem contet a realba. Megjobban 120 helyett 140%ra tudna oket hajtani.
Nekem Conte volt a top1 edzo az elmult 10 evbol.
Pont az hianyzik nekem nem csak a csapatbol de ugy az egesz futballbol, amit o kepvisel. Tűz, 300%, full gaz vegig. Sziv, lelek, szenvedely. Ez conte.
Ha ezek nincsenek meg, kuka az egesz. Marpedig a mai foci csak primadonnak es nagykepu szarhazi fiatalokrol szol akik nyomjak a fifat, 3-4 vendeglato egyseguk van, a foci nekik szinte tokmindegy. Mert par ev alatt megszedik magukat, elinditanak egy bizniszt azt el lennenek foci nelkul is.
Ezert is szarnak bele sokszor a meccsekbe, ezert nincsenek mar nagy osszeborulasok goloknal meg nagy megnyert meccsek vegen.
Ja, nyertunk? Oke, akkor pipa, irany haza tus aztan fifa.
Ez a mai foci. Tul sokminden veszi el a figyelmuket a jatekosoknak, tul nagy a hatalmuk es pontosan tudja ezt Conte is.
Conte taktikailag nagyon elmarad a top edzőktől. Bl-ben sosem tudott maradandót alkotni. A hozzáállása tényleg becsülendő.

Mondjuk a legjobb csatárunkat szépen kicsinálta szóval nem bánom, hogy nem találja a helyét.
Masreszt masfele modszerekkel is lehet valaki sikeres, sot sokkal sikeresebb, mint Conte. A gyakorlatban ez nem mukodik, tobb helyen is bebizonyitotta mar, hogy nem jo nekimenni jatekosoknak, tulajnak nyilvanosan stb hanem mas modja is van ennek rendezesere. Pont ez miatt nem lehet igazan sikeres edzo, mert ezt a tipusu szemelyt sehol sem lehet toleralni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#449 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2023. március 21., kedd 9:44 En megneznem contet a realba. Megjobban 120 helyett 140%ra tudna oket hajtani.
Nekem Conte volt a top1 edzo az elmult 10 evbol.
Pont az hianyzik nekem nem csak a csapatbol de ugy az egesz futballbol, amit o kepvisel. Tűz, 300%, full gaz vegig. Sziv, lelek, szenvedely. Ez conte.
Ha ezek nincsenek meg, kuka az egesz. Marpedig a mai foci csak primadonnak es nagykepu szarhazi fiatalokrol szol akik nyomjak a fifat, 3-4 vendeglato egyseguk van, a foci nekik szinte tokmindegy. Mert par ev alatt megszedik magukat, elinditanak egy bizniszt azt el lennenek foci nelkul is.
Ezert is szarnak bele sokszor a meccsekbe, ezert nincsenek mar nagy osszeborulasok goloknal meg nagy megnyert meccsek vegen.
Ja, nyertunk? Oke, akkor pipa, irany haza tus aztan fifa.
Ez a mai foci. Tul sokminden veszi el a figyelmuket a jatekosoknak, tul nagy a hatalmuk es pontosan tudja ezt Conte is.
Conte taktikailag nagyon elmarad a top edzőktől. Bl-ben sosem tudott maradandót alkotni. A hozzáállása tényleg becsülendő.

Mondjuk a legjobb csatárunkat szépen kicsinálta szóval nem bánom, hogy nem találja a helyét.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#450 Hozzászólás Szerző: Dízel »

En megneznem contet a realba. Megjobban 120 helyett 140%ra tudna oket hajtani.
Nekem Conte volt a top1 edzo az elmult 10 evbol.
Pont az hianyzik nekem nem csak a csapatbol de ugy az egesz futballbol, amit o kepvisel. Tűz, 300%, full gaz vegig. Sziv, lelek, szenvedely. Ez conte.
Ha ezek nincsenek meg, kuka az egesz. Marpedig a mai foci csak primadonnak es nagykepu szarhazi fiatalokrol szol akik nyomjak a fifat, 3-4 vendeglato egyseguk van, a foci nekik szinte tokmindegy. Mert par ev alatt megszedik magukat, elinditanak egy bizniszt azt el lennenek foci nelkul is.
Ezert is szarnak bele sokszor a meccsekbe, ezert nincsenek mar nagy osszeborulasok goloknal meg nagy megnyert meccsek vegen.
Ja, nyertunk? Oke, akkor pipa, irany haza tus aztan fifa.
Ez a mai foci. Tul sokminden veszi el a figyelmuket a jatekosoknak, tul nagy a hatalmuk es pontosan tudja ezt Conte is.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#451 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bandi írta: 2023. március 21., kedd 7:55 Exclusive: #Tottenham expected to agree Antonio Conte departure this week (via @Matt_Law_DT)

Általában a volt edzőinket szeretik kinevezni, de remélem Tuchel-t nem fogják tudni meggyőzni. Viszont akciós áron megkaphatják Potter-t :mrgreen:
Conte mint edzo egyertelmuen jo, de a szemelyisege miatt sehol nem fogjak megturni hosszabb tavon igy max 1-2 szezonra lehet vele szamolni sajnos..
A szakmai tudasa hianyzik innen, de a szemelyisegevel mindent lerombol, kivancsi vagyok melyik lesz a kovetkezo allomasa ahol bevallaljak.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#452 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bandi írta: 2023. március 21., kedd 7:55 Exclusive: #Tottenham expected to agree Antonio Conte departure this week (via @Matt_Law_DT)

Általában a volt edzőinket szeretik kinevezni, de remélem Tuchel-t nem fogják tudni meggyőzni. Viszont akciós áron megkaphatják Potter-t :mrgreen:
Vagy De zerbit és sajnos akkor nagyon jók lesznek.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#453 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Exclusive: #Tottenham expected to agree Antonio Conte departure this week (via @Matt_Law_DT)

Általában a volt edzőinket szeretik kinevezni, de remélem Tuchel-t nem fogják tudni meggyőzni. Viszont akciós áron megkaphatják Potter-t :mrgreen:

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#454 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Willian piros lapja a United ellen megvan? https://www.bbc.co.uk/sport/av/football/65009599

Sajnalom amugy, mert a felpalyarol sprintelt vissza vedekezni, de attol az meg kez volt.
211! NEW RECORD!

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#455 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Dízel írta: 2023. március 19., vasárnap 12:06 Pedig sokkal tobb ilyen emberre lenne szukseg. Nagyon elpuhult a vilag es mar nem lehet semmit sem mondani mert mindenki megsertodik.
A jatekosok kiskiralyok akik akkor jatszanak amikor akarnak.
Regen nagyobb volt a respect felfele. Ma mar a manager egy bohoc, egy babu. Ha a jatekosok beleszarnak kibasszak az edzot. Azert tehetik ezt meg, mert megvan engedve nekik.
Fergusont nem tudom hány hónapig bírta volna pl annál a Mu nál aminél Mourinho a nyakába kapta a Pogbat, de gyorsan kicsinálták volna a játékosok :D

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#456 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

kecske01 írta: 2023. március 18., szombat 20:35 Conte: "They are used to it here. They don't play for something important. They don't want to play under pressure, under stress. It is easy in this way. Tottenham story is this for 20 years. There is the owner but they never won something. Why?"

:lol: Ki lesz baszva
Igaza van, egyetertek vele. Orulnek, ha visszajonne, de eselytelen, Boehleyeknak olyan ember kell a kispadra aki bologat mindenre.

Nagyon el van cseszve mar a mai futball. A jatekosok tob 10-100 milliokat keresnek hetente es meg abban a heti 90 percben sem teszik oda magukat.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#457 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pedig sokkal tobb ilyen emberre lenne szukseg. Nagyon elpuhult a vilag es mar nem lehet semmit sem mondani mert mindenki megsertodik.
A jatekosok kiskiralyok akik akkor jatszanak amikor akarnak.
Regen nagyobb volt a respect felfele. Ma mar a manager egy bohoc, egy babu. Ha a jatekosok beleszarnak kibasszak az edzot. Azert tehetik ezt meg, mert megvan engedve nekik.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#458 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta: 2023. március 19., vasárnap 1:33 Megnéztem ezt a 10 perces gyöngyszemet, az egész mondandója és kifakadása a játékosok belesz@rok hozzáállásának, lélektelenégének szólt. A többi (tulaj, gyenge átigazolási ablakok, újságírók, lúzer mentalitás) már csak mellékes odaszúrás volt.
Annyira várható volt ez a kifakadas, csoda, hogy eddig bírta :D Igaza van egyébként. Ettől még nem bánom, hogy már nincs itt, iszonyatosan nehéz lehet együtt dolgozni vele. Jobb ha viszamegy Olaszországba.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#459 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Megnéztem ezt a 10 perces gyöngyszemet, az egész mondandója és kifakadása a játékosok belesz@rok hozzáállásának, lélektelenégének szólt. A többi (tulaj, gyenge átigazolási ablakok, újságírók, lúzer mentalitás) már csak mellékes odaszúrás volt.
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#460 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2023. március 18., szombat 20:35 Conte: "They are used to it here. They don't play for something important. They don't want to play under pressure, under stress. It is easy in this way. Tottenham story is this for 20 years. There is the owner but they never won something. Why?"

:lol: Ki lesz baszva
Ezért nem sírom vissza.. mérhetetlenül nagy az egója, és mindig mindenki hülye csak ő helikopter.

Válasz küldése