Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#161 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ha Mendy ved akkor meg az van hogy ő szar lábbal, tök mindegy ki a kapus. Mendy ezekben a szitukban biztos jobb lett volna, vetodesek, kijovetelek az erőssége (es egyebkent a BL gyoztes szezonban is sokat birtokoltuk a labdat es nem baszta el őket).

Egyebkent Kepa az hogy jó lábbal nalunk még egyelore nem sokat ér, mert nincs meg a stabil kezdonk es a labdakihozatalaink. Voltak Kepanak is jo meccsei, de elobb-utobb mindig kijonnek a fizikai adottsagai miatt a hibái.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Bajnokok Ligája

#162 Hozzászólás Szerző: broduer »

BlueBlood1993 írta: 2023. március 20., hétfő 18:50
Hawaii írta: 2023. március 20., hétfő 15:36
kecske01 írta: 2023. március 20., hétfő 15:10

Ha Mendy védett volna lehet gólt sem kaptunk volna. Mind a kettőben nyakig benne volt Kepa.
Az első gólnál 2x is lett volna lehetősége kifejelni a védelemnek, nem tették meg. Kepa itt már kb tehetetlen volt. A második gólnál pedig én hamarabb venném elő Chalobaht és Koulibalyt a helyezkedésük miatt, mint Kepat. Szóval az én meglátásom szerint a bekapott gólok inkább védelmi hibák voltak, persze kisebb bravúrral nyilván védhető lett volna mindkettő.
Kepanak meg az első gólnál lett volna lehetősége kiöklözni, abban legalább ugyanannyira hibás. Másodikba beleért, azt egy jobb kapus megfogja.
Szerintem a kapusoknál nem érdemes meccsekből kiindulni. Igen Kepa védhette volna, de összességében idén kimagsalóan jó a védési hatékonysága, emellett stabil lábbal, ami manapság mindennél fontosabb. A beadások valóban neccesek a magassága miatt, de tőlem maradhat nyugodtan Kepa. És nálam is egy plusz, hogy szereti a klubbot, szeret itt lenni, végigpadozta némán Mendy aranyhónapjait, nem egy Courtois a csávó.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#163 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Hawaii írta: 2023. március 20., hétfő 15:36
kecske01 írta: 2023. március 20., hétfő 15:10
Pityee írta: 2023. március 20., hétfő 14:33 Amikor már azt hinné az ember, hogy van némi esélyünk egy real ellen. Akkor jön egy hulladék everton és hazai pályán visszatesznek minket az idei realitás talajára. Sajnos ha egy ilyen semmi csapattól két gólt betudunk szopni, akkor nagyon nincs mit vitatni azon, hogy egy Benzema-Vinicius duo mit fog csinálni ezzel a védelemmel. Chelsea szemüveget leveszem és 70-30 az esély nekik.
Ha Mendy védett volna lehet gólt sem kaptunk volna. Mind a kettőben nyakig benne volt Kepa.
Az első gólnál 2x is lett volna lehetősége kifejelni a védelemnek, nem tették meg. Kepa itt már kb tehetetlen volt. A második gólnál pedig én hamarabb venném elő Chalobaht és Koulibalyt a helyezkedésük miatt, mint Kepat. Szóval az én meglátásom szerint a bekapott gólok inkább védelmi hibák voltak, persze kisebb bravúrral nyilván védhető lett volna mindkettő.
Kepanak meg az első gólnál lett volna lehetősége kiöklözni, abban legalább ugyanannyira hibás. Másodikba beleért, azt egy jobb kapus megfogja.

paliczandras
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Bajnokok Ligája

#164 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

fst200 írta: 2023. március 20., hétfő 15:42
kecske01 írta: 2023. március 20., hétfő 15:10
Pityee írta: 2023. március 20., hétfő 14:33 Amikor már azt hinné az ember, hogy van némi esélyünk egy real ellen. Akkor jön egy hulladék everton és hazai pályán visszatesznek minket az idei realitás talajára. Sajnos ha egy ilyen semmi csapattól két gólt betudunk szopni, akkor nagyon nincs mit vitatni azon, hogy egy Benzema-Vinicius duo mit fog csinálni ezzel a védelemmel. Chelsea szemüveget leveszem és 70-30 az esély nekik.
Ha Mendy védett volna lehet gólt sem kaptunk volna. Mind a kettőben nyakig benne volt Kepa.
Tavaly meg pont Mendy is kellett a Real győzelemhez, úgyhogy szerintem sajnos most egyikük sem üti meg azt a szintet
Kepa továbbra is nagyon gyenge ide. Egyrészt még mindig vonal kapus, tehát minden pontrúgás fix életveszély, másrészt egy-két meccset leszámítva nem nagyon tud extrát hozni, az Everton elleni második gól is félig az övé volt.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#165 Hozzászólás Szerző: fst200 »

kecske01 írta: 2023. március 20., hétfő 15:10
Pityee írta: 2023. március 20., hétfő 14:33 Amikor már azt hinné az ember, hogy van némi esélyünk egy real ellen. Akkor jön egy hulladék everton és hazai pályán visszatesznek minket az idei realitás talajára. Sajnos ha egy ilyen semmi csapattól két gólt betudunk szopni, akkor nagyon nincs mit vitatni azon, hogy egy Benzema-Vinicius duo mit fog csinálni ezzel a védelemmel. Chelsea szemüveget leveszem és 70-30 az esély nekik.
Ha Mendy védett volna lehet gólt sem kaptunk volna. Mind a kettőben nyakig benne volt Kepa.
Tavaly meg pont Mendy is kellett a Real győzelemhez, úgyhogy szerintem sajnos most egyikük sem üti meg azt a szintet

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#166 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

kecske01 írta: 2023. március 20., hétfő 15:10
Pityee írta: 2023. március 20., hétfő 14:33 Amikor már azt hinné az ember, hogy van némi esélyünk egy real ellen. Akkor jön egy hulladék everton és hazai pályán visszatesznek minket az idei realitás talajára. Sajnos ha egy ilyen semmi csapattól két gólt betudunk szopni, akkor nagyon nincs mit vitatni azon, hogy egy Benzema-Vinicius duo mit fog csinálni ezzel a védelemmel. Chelsea szemüveget leveszem és 70-30 az esély nekik.
Ha Mendy védett volna lehet gólt sem kaptunk volna. Mind a kettőben nyakig benne volt Kepa.
Az első gólnál 2x is lett volna lehetősége kifejelni a védelemnek, nem tették meg. Kepa itt már kb tehetetlen volt. A második gólnál pedig én hamarabb venném elő Chalobaht és Koulibalyt a helyezkedésük miatt, mint Kepat. Szóval az én meglátásom szerint a bekapott gólok inkább védelmi hibák voltak, persze kisebb bravúrral nyilván védhető lett volna mindkettő.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#167 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. március 20., hétfő 14:33 Amikor már azt hinné az ember, hogy van némi esélyünk egy real ellen. Akkor jön egy hulladék everton és hazai pályán visszatesznek minket az idei realitás talajára. Sajnos ha egy ilyen semmi csapattól két gólt betudunk szopni, akkor nagyon nincs mit vitatni azon, hogy egy Benzema-Vinicius duo mit fog csinálni ezzel a védelemmel. Chelsea szemüveget leveszem és 70-30 az esély nekik.
Ha Mendy védett volna lehet gólt sem kaptunk volna. Mind a kettőben nyakig benne volt Kepa.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#168 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amikor már azt hinné az ember, hogy van némi esélyünk egy real ellen. Akkor jön egy hulladék everton és hazai pályán visszatesznek minket az idei realitás talajára. Sajnos ha egy ilyen semmi csapattól két gólt betudunk szopni, akkor nagyon nincs mit vitatni azon, hogy egy Benzema-Vinicius duo mit fog csinálni ezzel a védelemmel. Chelsea szemüveget leveszem és 70-30 az esély nekik.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#169 Hozzászólás Szerző: Dízel »

En is pont erre gondoltam, a real szarik a bajnoksagra, de sikeremeny kell, igy raalnak a blre.
Pechunkre.
Sztem meglehet fogni oket, nem a tegnapi meccsbol kiindulva, hanem mert mi is tudunk extran jatszani ha akarunk. Lehet ancsa is ideges az elclassico elbukasa miatt. Bar ilyen multal nem fog elbaltazott donteseket hozni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#170 Hozzászólás Szerző: Bubi »

BlueBlood1993 írta: 2023. március 20., hétfő 14:00 Nem tudom nézte e valaki tegnap az el classicot, de ha van egyetlen esélyünk a margit ellen akkor az, hogy ha átadjuk a terepet. Pár helyzetet leszámítva a végén nem tudott mit kezdeni a barcával a madrid (pedig ők nem is álltak be védekezni). James rááll Vinire, mi átadjuk a terepet és berakjuk a 2 leggyorsabb szélsőnket és hajrá kontra.

Ettől még nincs reális sanszunk pláne, hogy tegnap gyakorlatilag elbukták a bajnokságot ergo a BL-re koncentrálhatnak, de ha valami működhet, akkor ez. Az amit jelenleg játszunk, hogy nálunk a labda, az fix nem, mert az első labdavesztésből Vini elmegy és vége.
Szerintem őket keményen le kell támadni. Anno is azzal vertük meg a Realt és manapság ugyan úgy szenvednek ha egy jól pressingelő csapattal találkoznak.

Pottert ismerve az lesz, hogy verünk egy gólt és behoz 5 védőt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2023. március 20., hétfő 14:06-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#171 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Nem tudom nézte e valaki tegnap az el classicot, de ha van egyetlen esélyünk a margit ellen akkor az, hogy ha átadjuk a terepet. Pár helyzetet leszámítva a végén nem tudott mit kezdeni a barcával a madrid (pedig ők nem is álltak be védekezni). James rááll Vinire, mi átadjuk a terepet és berakjuk a 2 leggyorsabb szélsőnket és hajrá kontra.

Ettől még nincs reális sanszunk pláne, hogy tegnap gyakorlatilag elbukták a bajnokságot ergo a BL-re koncentrálhatnak, de ha valami működhet, akkor ez. Az amit jelenleg játszunk, hogy nálunk a labda, az fix nem, mert az első labdavesztésből Vini elmegy és vége.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#172 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A City - Bayern brutal meccs lesz, mar nagyon varom.

A mi meccsunkkel kapcsolatban, nem tudom mit gondoljak. Ha csapat 100%-ot nyujt es a fiuk odateszik magukat, akkor barmi megtortenhet, akar meg a tovabbjutas is, de ahhoz tenyleg mindenkitol 100% kell 180 percen at.

Kante es Silva is ott lehet mar az elso meccsen, Kante remelem hamar felveszi a ritmust, mert kellenni fog.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#173 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Szerintem irrealis ebbe a sorsolasba barmilyen csalast vagy szandekossagot belelatni. Az UEFA-nak az lenne az erdeke, hogy a dontobe a ket legjobb csapat jusson (lehetoleg kulonbozo bajnoksagokbol) es a donto fele vezeto ut is kiegyenlitett legyen, ahol a legerosebb csapatok a BL minel kesobbi szakaszaban kerulnek ossze.

Na most ehelyett az osszes olyan csapat, ami rengeteg nezot vonz egy agra kerult, a dontoben pedig fixen ott lesz egy 'kisebb' csapat.

A sorsolasunk szimplan balszerencse. Bar a futballban minden megtortenhet (es meg is tortent a ket edigi BL gyozelmunk soran) a vegso gyozelmunknek nincs realitasa. 3 gyoztes meccs utan ugyanolyan eselyesnek kijelenteni magunkat, mint a Real hurraoptimizmus.

Remelem harmadjara is sikerul teljes mertekben boritanunk a papirformat, remelem sokaig kitart a mostani lenduletunk.
211! NEW RECORD!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#174 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Bubi írta: 2023. március 17., péntek 13:59 Én nem gondolom, hogy esélytelenek lennénk. Fejlődnünk kell addig és a szerencsére is szükségünk lesz, és jah, nem mi vagyunk az esélyesebbek, de én nem írom le a csapatot. Kétszer nyertünk eddig úgy BLt, hogy mindenki leírta a csapatot.
Na pont ezért írjuk le a csapatot hogy nyerjünk :wink:

Őszintén számomra egy tisztes helytállás kielégítő lenne, többet nem várok.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#175 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Én sem hiszem, hogy csalnak a sorsolásnál, de ha mégis, azok után, hogy hónapok óta mi vagyunk a sportmédiában mint a gonosz, aki aljas mód kijátszotta a jóságos UEFA FFP szabályait ezáltal unfair előnyhöz jutott.... ésszerű is lehetne minket kipöckölni a BLből, ezáltal szépen visszavágni a renitens Chelseanek, hiszen így nyilván nincs jövőre BL, óriás pénzügyi tőrdöfés.
Nyilván nem így történt, csak játék a fejben.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#176 Hozzászólás Szerző: Dízel »

En nem hiszek a konteoban, viszont a penz hatalmaban igen.
Egy real chelsea es city bayernt utcalány sokan fogjak nezni. Gazdasagilag ez a legmenobb es legmegerobb forgatokonyv, persze a mi karunkra, de ez senkit sem erdekel csak minket.
Szopas, en bizom a sracokba, osszekapjak magukat, arra mar kante enzo kp lesz remelem es szetkapjuk a kiralyi gardat.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#177 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta: 2023. március 17., péntek 13:59 Én nem gondolom, hogy esélytelenek lennénk. Fejlődnünk kell addig és a szerencsére is szükségünk lesz, és jah, nem mi vagyunk az esélyesebbek, de én nem írom le a csapatot. Kétszer nyertünk eddig úgy BLt, hogy mindenki leírta a csapatot.
Akkor jobb, ha hamar elkezded leírni te is a csapatot :wink:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#178 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2023. március 17., péntek 14:10
Pityee írta: 2023. március 17., péntek 14:05 Rüdigert egyébként elfelejtette mindenki? Visszatér a Stamfordra :D
Rá nem kell szerintem haragudni. Nem fogják bántani
Pont h szerintem ő lesz túlfűtve, garantált sárgalap :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#179 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. március 17., péntek 14:05 Rüdigert egyébként elfelejtette mindenki? Visszatér a Stamfordra :D
Rá nem kell szerintem haragudni. Nem fogják bántani

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#180 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Rüdigert egyébként elfelejtette mindenki? Visszatér a Stamfordra :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése