Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2661 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: 2023. március 18., szombat 11:29
Bubi írta: 2023. március 18., szombat 11:07 Én inkább Kovát engedném el mint Zakariát, utóbbiban több van és fiatalabb.
Potter pont a héten magasztalta az egekig Kova-t, szóval szerencsére van itt maradása. Zakaria akkor kéne, ha nem jönne erősítés, vagy esetleg eladnánk egy minőségileg nem ide való embert a pálya közepéről (Gallagher).
Gallagher elég sok lehetőséget kap és az uccsó két meccse jó volt, úgyhogy szerintem őt is kedveli.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#2662 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta: 2023. március 18., szombat 11:07 Én inkább Kovát engedném el mint Zakariát, utóbbiban több van és fiatalabb.
Potter pont a héten magasztalta az egekig Kova-t, szóval szerencsére van itt maradása. Zakaria akkor kéne, ha nem jönne erősítés, vagy esetleg eladnánk egy minőségileg nem ide való embert a pálya közepéről (Gallagher).
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2663 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én inkább Kovát engedném el mint Zakariát, utóbbiban több van és fiatalabb.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#2664 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2023. március 17., péntek 21:10 Állítólag nem tartunk igényt Zakariara és vissza lesz küldve a juveba.

Nagy hiba szerintem.
Hiba bizony. Jo jatekos!
Viszont ha hoznak helyere fixen egy rice/bellinghamet akkor ok.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2665 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Pityee írta: 2023. március 17., péntek 21:10 Állítólag nem tartunk igényt Zakariara és vissza lesz küldve a juveba.

Nagy hiba szerintem.
Fuh ez viszont remélem kacsa, jó játékos, lenne helye. Bár lehet ebben benne van az is, hogy szeretnénk egy sztár középpályást hozni ő meg játszani akar sokat és mondjuk az Enzo-Bellingham/Rice kettős helyett (pláne ha még Kante is felépül) nem játszatnám (persze ez is kérdés hogy végül hány középpályással fogunk játszani).

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2666 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Állítólag nem tartunk igényt Zakariara és vissza lesz küldve a juveba.

Nagy hiba szerintem.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#2667 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Felix nalam egyertelmuen erkezne, nagyjabol mar tudjuk mire kepes mig Osimhen kitudja mire lenne kepes egy sokkal erosebb bajnoksagban. Nalunk ezek a kiserletek nem nagyon valnak be..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#2668 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gondoltam, hogy nem fognak velünk genyózni az Atletinél, Costával, Torressel és Felipe Luizzal eléggé korrektek voltunk, már - már hülyék. Ők jönnek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#2669 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

BlueBlood1993 írta: 2023. március 17., péntek 18:25
cech19960320 írta: 2023. március 17., péntek 18:06
BlueBlood1993 írta: 2023. március 17., péntek 18:04
Ennyiért valóban, remélem nem kótyavetyéljük el. Ezerszer inkább ő 80-ért, mint egy semmit nem bizonyított Osimhen 150-ért.
Ácsi ácsi.... Azért még Felix sem bizonyított olyan sokat, valamint nem ugyanaz a poszt. Osimhen befejező, Félix inkább helyzet kialakító :D
És Osimhen szerződésében elvileg van egy 100 milla eurós release clause
Én legutóbb 150-et olvastam itt a fórumon. Felix nem befejező, de őszintén kell az nekünk? Costa volt az utolsó, aki nem bukott meg nálunk centerként. És Felix még mindig többet tett le a PL-ben. Én nem bízom már az olaszoktól hozott játékosokban...
Taktikafüggő. Ha nem Havertzet akarjuk látni csatárban, hanem inább a hamis kilences posztot kapja, akkor kéne egy befejező. De ez lehet Nkunku is.
De Nkunku mellé szerintem VAGY Felix VAGY Osimhen.

Egy Felix-Nkunku-Havertz és egy Nkunku-Havertz-Osimhen hasonlóan jól működhet.
Én alapvetően Felix mellett döntenék amúgy, Mudrykkal kiegészítve, és úgy a 4 támadó 4-2-3-1-ben teljesen kötetlenül zavarhatná össze az ellenfelet elől, mögöttük meg Enzo és egy romboló/labdaszerző játékos :D
Így a 4 védős is működhetne, a 3 védős meg jelenleg egész korrekt :D

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2670 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

cech19960320 írta: 2023. március 17., péntek 18:06
BlueBlood1993 írta: 2023. március 17., péntek 18:04
kecske01 írta: 2023. március 17., péntek 16:49 🚨 Indications are that Atletico will be prepared to accept a figure in the region of £80million rather than anything close to the ridiculous release clause.

Working in Chelsea’s favour is the fact Joao Felix’s relationship with Diego Simeone is widely considered to be at a Thomas Tuchel-Romelu Lukaku level of broken.

#CFC

(@SJohnsonSport & @TheAthleticFC)


Ennyiért jó lenne :D
Ennyiért valóban, remélem nem kótyavetyéljük el. Ezerszer inkább ő 80-ért, mint egy semmit nem bizonyított Osimhen 150-ért.
Ácsi ácsi.... Azért még Felix sem bizonyított olyan sokat, valamint nem ugyanaz a poszt. Osimhen befejező, Félix inkább helyzet kialakító :D
És Osimhen szerződésében elvileg van egy 100 milla eurós release clause
Én legutóbb 150-et olvastam itt a fórumon. Felix nem befejező, de őszintén kell az nekünk? Costa volt az utolsó, aki nem bukott meg nálunk centerként. És Felix még mindig többet tett le a PL-ben. Én nem bízom már az olaszoktól hozott játékosokban...

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#2671 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

BlueBlood1993 írta: 2023. március 17., péntek 18:04
kecske01 írta: 2023. március 17., péntek 16:49 🚨 Indications are that Atletico will be prepared to accept a figure in the region of £80million rather than anything close to the ridiculous release clause.

Working in Chelsea’s favour is the fact Joao Felix’s relationship with Diego Simeone is widely considered to be at a Thomas Tuchel-Romelu Lukaku level of broken.

#CFC

(@SJohnsonSport & @TheAthleticFC)


Ennyiért jó lenne :D
Ennyiért valóban, remélem nem kótyavetyéljük el. Ezerszer inkább ő 80-ért, mint egy semmit nem bizonyított Osimhen 150-ért.
Ácsi ácsi.... Azért még Felix sem bizonyított olyan sokat, valamint nem ugyanaz a poszt. Osimhen befejező, Félix inkább helyzet kialakító :D
És Osimhen szerződésében elvileg van egy 100 milla eurós release clause

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2672 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2023. március 17., péntek 16:49 🚨 Indications are that Atletico will be prepared to accept a figure in the region of £80million rather than anything close to the ridiculous release clause.

Working in Chelsea’s favour is the fact Joao Felix’s relationship with Diego Simeone is widely considered to be at a Thomas Tuchel-Romelu Lukaku level of broken.

#CFC

(@SJohnsonSport & @TheAthleticFC)


Ennyiért jó lenne :D
Ennyiért valóban, remélem nem kótyavetyéljük el. Ezerszer inkább ő 80-ért, mint egy semmit nem bizonyított Osimhen 150-ért.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2673 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

🚨 Indications are that Atletico will be prepared to accept a figure in the region of £80million rather than anything close to the ridiculous release clause.

Working in Chelsea’s favour is the fact Joao Felix’s relationship with Diego Simeone is widely considered to be at a Thomas Tuchel-Romelu Lukaku level of broken.

#CFC

(@SJohnsonSport & @TheAthleticFC)


Ennyiért jó lenne :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2674 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Anti írta: 2023. március 17., péntek 10:00 Nem lesz egyszerű, ha semmilyen európai tornára nem jutunk ki. Rohadt sok pénz kell majd
Fiatalokat vennénk, Rice, Bellingham, Osimhen, Vlahovic, szerintem ezeknek nem számit ha mondjuk 1 évig nen indulnak sehol, hosszutavban gondolkodnak. MU is gyakorlatilag csoma nagy jatekost igazolt ugy hogy sehol se voltak.

Penz az igaz kelleni fog, tomenytelen mennyisegben, de elvileg az adott.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2675 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Hawaii írta: 2023. március 17., péntek 10:53
Bandi írta: 2023. március 17., péntek 10:07
Anti írta: 2023. március 17., péntek 10:00 Nem lesz egyszerű, ha semmilyen európai tornára nem jutunk ki. Rohadt sok pénz kell majd
Pénz van, ezt láttuk eddig is, a kérdés az lesz hogy 2-3 év múlva megb*sznak-e majd minket ezek miatt.
AZ UEFA-nak nagyon bassza a csőrét, hogy talált a vezetőség egy legális kiskaput, de emiatt nem gondolnám, hogy megbüntethetik a csapatot, hiszen a jelenlegi szabályozás szerint az UEFA-nak nincs beleszólása abba, hogy hány évre kötelezheti el egy játékos magát az új klubjához. Az egyetlen veszélyét én abban látom az ilyen típusú igazolásoknak, hogy ha leigazolunk egy Drinkwater féle játékost, akin utána nem tudunk túladni, cserébe viszont 7+ évre itt ragad a 200k feletti fizetésével.
Sztem pont emiatt nem is fognak mit tenni, azért ebben bőven van rizikó.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#2676 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Bandi írta: 2023. március 17., péntek 10:07
Anti írta: 2023. március 17., péntek 10:00 Nem lesz egyszerű, ha semmilyen európai tornára nem jutunk ki. Rohadt sok pénz kell majd
Pénz van, ezt láttuk eddig is, a kérdés az lesz hogy 2-3 év múlva megb*sznak-e majd minket ezek miatt.
AZ UEFA-nak nagyon bassza a csőrét, hogy talált a vezetőség egy legális kiskaput, de emiatt nem gondolnám, hogy megbüntethetik a csapatot, hiszen a jelenlegi szabályozás szerint az UEFA-nak nincs beleszólása abba, hogy hány évre kötelezheti el egy játékos magát az új klubjához. Az egyetlen veszélyét én abban látom az ilyen típusú igazolásoknak, hogy ha leigazolunk egy Drinkwater féle játékost, akin utána nem tudunk túladni, cserébe viszont 7+ évre itt ragad a 200k feletti fizetésével.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#2677 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Anti írta: 2023. március 17., péntek 10:00 Nem lesz egyszerű, ha semmilyen európai tornára nem jutunk ki. Rohadt sok pénz kell majd
Pénz van, ezt láttuk eddig is, a kérdés az lesz hogy 2-3 év múlva megb*sznak-e majd minket ezek miatt.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#2678 Hozzászólás Szerző: Anti »

Nem lesz egyszerű, ha semmilyen európai tornára nem jutunk ki. Rohadt sok pénz kell majd
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2679 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea’s top priorities for the summer transfer window - a number 6 and a new striker, they are not planning with Lukaku next season.

@FabrizioRomano


Nyaron a ket legfontosabb celpont egy belso kozeppalyas es egy csatar. Rice/Bellingham es Osimhen a kettő akiket várok. Illetve Fabrizio emlitette, hogy termeszetesen mas posztra is varhatoan jonnek uj emberek.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2680 Hozzászólás Szerző: emsanya »

BlueBlood1993 írta: 2023. március 14., kedd 16:50
emsanya írta: 2023. március 14., kedd 16:39 Szerinten Osimhen mas poszt es mas profil mint Felix, tőle független lenne az ő leigazolasa. Maradhat termeszetesen Felix es johet Osimhen is, nalam nem zarja ki egymast a kettő.

Főleg ha Mount es Gallagher is elmegy a nyaron, akkor Felix es Nkunku megoldja azt a posztot, lesz jatekidő mindenkinek.
A próféta szóljon belőled de ez ismét vagy 250 millió és akkor mèg nem vettünk kapust és 1 középpályást (és Zakariarol se döntöttünk). Ez így gyors matekozas alapján vagy 400 millió, nem látom reálisnak hogy ennyit költenek megint...
Én azért bízom benne, hogy Félix árábol lehet lefaragni majd rendesen. Nem tudom miért húzhatja rá a 100 millios cédulát az atletico, ha náluk szar és nem akar ott játszani. Itt meg elvileg már most jol érzi magát. Vagy akkor adják kölcsön továbbra is.

Szerintem idén nyáron még lesz egy böszme nagy költekezés, így beleférhetnek ezek.

Válasz küldése