Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3465
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#501 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pedig sokkal tobb ilyen emberre lenne szukseg. Nagyon elpuhult a vilag es mar nem lehet semmit sem mondani mert mindenki megsertodik.
A jatekosok kiskiralyok akik akkor jatszanak amikor akarnak.
Regen nagyobb volt a respect felfele. Ma mar a manager egy bohoc, egy babu. Ha a jatekosok beleszarnak kibasszak az edzot. Azert tehetik ezt meg, mert megvan engedve nekik.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4612
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#502 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta: 2023. március 19., vasárnap 1:33 Megnéztem ezt a 10 perces gyöngyszemet, az egész mondandója és kifakadása a játékosok belesz@rok hozzáállásának, lélektelenégének szólt. A többi (tulaj, gyenge átigazolási ablakok, újságírók, lúzer mentalitás) már csak mellékes odaszúrás volt.
Annyira várható volt ez a kifakadas, csoda, hogy eddig bírta :D Igaza van egyébként. Ettől még nem bánom, hogy már nincs itt, iszonyatosan nehéz lehet együtt dolgozni vele. Jobb ha viszamegy Olaszországba.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#503 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Megnéztem ezt a 10 perces gyöngyszemet, az egész mondandója és kifakadása a játékosok belesz@rok hozzáállásának, lélektelenégének szólt. A többi (tulaj, gyenge átigazolási ablakok, újságírók, lúzer mentalitás) már csak mellékes odaszúrás volt.
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3853
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#504 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2023. március 18., szombat 20:35 Conte: "They are used to it here. They don't play for something important. They don't want to play under pressure, under stress. It is easy in this way. Tottenham story is this for 20 years. There is the owner but they never won something. Why?"

:lol: Ki lesz baszva
Ezért nem sírom vissza.. mérhetetlenül nagy az egója, és mindig mindenki hülye csak ő helikopter.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6962
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#505 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Conte: "They are used to it here. They don't play for something important. They don't want to play under pressure, under stress. It is easy in this way. Tottenham story is this for 20 years. There is the owner but they never won something. Why?"

:lol: Ki lesz baszva

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9380
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#506 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta: 2023. március 15., szerda 18:03
Bubi írta: 2023. március 15., szerda 17:47
cech19960320 írta: 2023. március 15., szerda 16:19 A pletykák szerint Lampard, Gerrard és Scott Parker a 3 fő esélyes az angol U21-es válogatott élére... Hát nem tudom.. asszem Gerrardot kéne választaniuk, eddig ő sült fel legkevésbé.
Kirúgták már Southgatet?
U21!
Jajajaja, oké:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3853
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#507 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2023. március 15., szerda 17:47
cech19960320 írta: 2023. március 15., szerda 16:19 A pletykák szerint Lampard, Gerrard és Scott Parker a 3 fő esélyes az angol U21-es válogatott élére... Hát nem tudom.. asszem Gerrardot kéne választaniuk, eddig ő sült fel legkevésbé.
Kirúgták már Southgatet?
U21!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9380
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#508 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta: 2023. március 15., szerda 16:19 A pletykák szerint Lampard, Gerrard és Scott Parker a 3 fő esélyes az angol U21-es válogatott élére... Hát nem tudom.. asszem Gerrardot kéne választaniuk, eddig ő sült fel legkevésbé.
Kirúgták már Southgatet?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3853
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#509 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

A pletykák szerint Lampard, Gerrard és Scott Parker a 3 fő esélyes az angol U21-es válogatott élére... Hát nem tudom.. asszem Gerrardot kéne választaniuk, eddig ő sült fel legkevésbé.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#510 Hozzászólás Szerző: broduer »

Crap írta: 2023. március 14., kedd 15:41 Nem tudom melyik topipban fér el, de ide rakom mert igazából minket is érint.
A Barca rohadt nagy botrányba keveredett és kb. azzal van most tele a sajtó, hogy kiderült milyen módon fizettek le éveken keresztül LA Ligaba tartozó bírókat. Nyílván tudom ez kb. 1 hetes hír, de azóta rendesen tovább göngyölődött szerencsére az ügy.
Eddig a Barca oldaláról mindent tagadtak illetve különböző jelentések kifizetését beismerték, + hiányzó bizonyítékokra mutogattak stb.

Csakhogy a mai napon a spanyol adóhivatal feltárta, hogy 7 cégen keresztül fizettek a spanyol bírói kar alelnökének, természetesen elég nagy összegeket. A spanyol ligából jelenleg 19 csapat tervez perelni.

Ami nekünk érdekes, hogy a fizetések alatt, egyre több hírforrás erősíti meg, hogy az UEFA / Platini jobbkezének, Şenes Erziket is kb. 100-200 millió euró értékben támogatta, pont a híres Overbro időszakban. Így lassan kezd az Uefa is belekeveredni a dologba.

Sokan mostmár eléggé meggyőzödve írnak arról, hogy ezt nem lehet eltusolni és a Barcat minimum elfogják tiltani a nyáron. Kíváncsi vagyok sikerül-e ezt eltusolniuk. Én a verseny és történelem miatt soha egy klubb bukásának nem szurkoltam, viszont azt egy percig se bánnám, ha a Barcat elszántanák.
Az Övrebös-meccs csak a jeghegy csúcs. Aki követte annak idején a BL-t, emlékezhet rá, hogy éveken keresztül a Bl kiesés szakaszában konstans "tévedések" történtek a Barca javára, a többi csapat kárára. Hozzáteszem pár évvel később a Realnak is volt egy hasonló időszaka (Kassaival az élen). Hogy egy klasszikus idézzek: "Its a fucking disgrace"!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3609
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#511 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Nagyon remélem, hogy lesz valami következménye, ennél patkányabb undorítóbb klub nincs a világon. És én még régen (nagyon régen, Ronaldinho-Xavi időszakban) valamennyire szimpatizáltam velük...

edeskeves
Hozzászólások: 3127
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#512 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Crap írta: 2023. március 14., kedd 15:41 Nem tudom melyik topipban fér el, de ide rakom mert igazából minket is érint.
A Barca rohadt nagy botrányba keveredett és kb. azzal van most tele a sajtó, hogy kiderült milyen módon fizettek le éveken keresztül LA Ligaba tartozó bírókat. Nyílván tudom ez kb. 1 hetes hír, de azóta rendesen tovább göngyölődött szerencsére az ügy.
Eddig a Barca oldaláról mindent tagadtak illetve különböző jelentések kifizetését beismerték, + hiányzó bizonyítékokra mutogattak stb.

Csakhogy a mai napon a spanyol adóhivatal feltárta, hogy 7 cégen keresztül fizettek a spanyol bírói kar alelnökének, természetesen elég nagy összegeket. A spanyol ligából jelenleg 19 csapat tervez perelni.

Ami nekünk érdekes, hogy a fizetések alatt, egyre több hírforrás erősíti meg, hogy az UEFA / Platini jobbkezének, Şenes Erziket is kb. 100-200 millió euró értékben támogatta, pont a híres Overbro időszakban. Így lassan kezd az Uefa is belekeveredni a dologba.

Sokan mostmár eléggé meggyőzödve írnak arról, hogy ezt nem lehet eltusolni és a Barcat minimum elfogják tiltani a nyáron. Kíváncsi vagyok sikerül-e ezt eltusolniuk. Én a verseny és történelem miatt soha egy klubb bukásának nem szurkoltam, viszont azt egy percig se bánnám, ha a Barcat elszántanák.
Azt a meccset senki nem magyarazza meg, hogy egyszeru emberi tevedes tortent, egyertelmu iteletek voltak amikhez VAR se kellett volna.
Az egesz klub egy szegyen jelenleg, a lefizetestol elkezdve az eladosodasig, egy ekkora tortenelmi klubnal ezeknek nem szabadott volna megtortenni es egyreszrol sajnalom, masreszrol meg orulok is neki, mert a sok even at tarto biroi segitsegre vegre feny derult.

Crap
Hozzászólások: 1004
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#513 Hozzászólás Szerző: Crap »

Nem tudom melyik topipban fér el, de ide rakom mert igazából minket is érint.
A Barca rohadt nagy botrányba keveredett és kb. azzal van most tele a sajtó, hogy kiderült milyen módon fizettek le éveken keresztül LA Ligaba tartozó bírókat. Nyílván tudom ez kb. 1 hetes hír, de azóta rendesen tovább göngyölődött szerencsére az ügy.
Eddig a Barca oldaláról mindent tagadtak illetve különböző jelentések kifizetését beismerték, + hiányzó bizonyítékokra mutogattak stb.

Csakhogy a mai napon a spanyol adóhivatal feltárta, hogy 7 cégen keresztül fizettek a spanyol bírói kar alelnökének, természetesen elég nagy összegeket. A spanyol ligából jelenleg 19 csapat tervez perelni.

Ami nekünk érdekes, hogy a fizetések alatt, egyre több hírforrás erősíti meg, hogy az UEFA / Platini jobbkezének, Şenes Erziket is kb. 100-200 millió euró értékben támogatta, pont a híres Overbro időszakban. Így lassan kezd az Uefa is belekeveredni a dologba.

Sokan mostmár eléggé meggyőzödve írnak arról, hogy ezt nem lehet eltusolni és a Barcat minimum elfogják tiltani a nyáron. Kíváncsi vagyok sikerül-e ezt eltusolniuk. Én a verseny és történelem miatt soha egy klubb bukásának nem szurkoltam, viszont azt egy percig se bánnám, ha a Barcat elszántanák.

Bandi
Hozzászólások: 2732
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#514 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Anti írta: 2023. március 9., csütörtök 14:12 https://m.nemzetisport.hu/olasz_labdaru ... r-2944871

Lókaki biztos örülne... 😄
Hirtelen megint Chelsea szurkoló lenne az biztos :D

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2297
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#515 Hozzászólás Szerző: Anti »

Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#516 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta: 2023. március 7., kedd 11:41Gyakorlatilag félbetörte a karrierjét azzal, hogy a real madridba igazolt.
Szerencsére csak 3/4-be, bár ha korábban megy lehet teljesen máshogy alakul a sorsa, ahogy ez a Chelsea-re is igaz.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6791
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#517 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Eden Hazard has only played 98 minutes of football this season. This is so heartbreaking.

Durva, hogy mi lett a nagy álmából. Gyakorlatilag félbetörte a karrierjét azzal, hogy a real madridba igazolt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#518 Hozzászólás Szerző: Dante »

Azért ez így gyomorba vágó, tekintve, hogy a földrengés utáni második-harmadik napon arról szóltak a hírek, hogy kórházba került, de stabil az állapota.

cech19960320
Hozzászólások: 3853
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#519 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »


Crap
Hozzászólások: 1004
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#520 Hozzászólás Szerző: Crap »

Mikel tartott egy interjút nemrégiben.
Érdekes részek.: Benitezt mindenki utálta ;
Ha edzés közben hallották, hogy Abra helikoptere megérkezett, akkor fixen tudták, hogy az edző kilesz rúgva.
Abra sokkal jobban része volt a dressing roomnak mint ahogy azt gondoltuk volna. Nem ment be hozzájuk meg ilyenek, de 1-1 játékossal állandóan tartotta a kapcsolatot és egyeztett az éppen aktuális dolgokról. (gondolom Terry és Drogba lehettek ezek az emberek)

Link az interjúhoz.: https://www.youtube.com/watch?v=t6E9nkEe5Ko

Válasz küldése