Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#5841 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Egyébként nem is biztos, hogy Zakaria annyira jó, csak szimplán annyira idegen profil ő ebben a csapatban, hogy mindenki rácsodálkozik, hogy ott a pálya közepén nem csak törpék, registák, rakkolós favágók kaphatnak szerepet, hogy má-már kuriózum a srác. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#5842 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Vicces amúgy, hogy pont az a Zakaria teszi oda magát a legjobban, aki nem is ami játékosunk és hetekig lehetőséget se kapott. Amikor idejott én említettem is, hogy ő lehet majd a jolly joker a csapatban, igaz arra nem számoltam, hogy rajta kívül többnyire pokemon kártyák lesznek a pakliban :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#5843 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Havertz, Jorginho, Ziyech and Kovacic the only players not to come and clap the away end. [@JustPlaneHarry]

Mehetnének is nyáron a faszba

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#5844 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

edeskeves írta: 2023. január 8., vasárnap 20:39
Bubi írta: 2023. január 8., vasárnap 20:31
zs198 írta: 2023. január 8., vasárnap 20:15 Fújd le bazd meg😡😡😡!
Legyen már vége😩
:Dd kedvenc mai kommentem.


Ez az alap kezdőnk (kb):
Kepa - James, Fofana, Silva, Chilwell - Kanté, Kovacic/zakaria, Mount - Sterling, Havertz, Pulisic

Ezt a kezdőt vártuk januárban:
Kepa - James, Fofana, Silva, Cucurella - Kovacic, Zakaria, Mount - Sterling, Havertz, Pulisic

Ez a kezdőnk ma: Kepa - Chalobah, Humpryes, Koulibaly, Hall - Dzsordzsinnyo, Kovacic, Gallagher - Mount , Zijes, Havertz

A jobbik csapat nyert, sajnos félgőzzel, ismét.
Az a realitas, hogy a City nyer de ez hogy teljesen eselytelenek vagyunk, nulla kapuralovessel azert az szerintem kicsit eros es nehany helyzet elvarhato lett volna. Rettenetesen gyenge ez a csapat es szerintem ennel azert tobbre lenne hivatott.

Ne menjunk bele Potterbe melyebben, mert felesleges, de mi indokolta pl hogy Chukwuemeka es Zakaria is csere volt ma es helyettuk kezdett az egyik valaha volt leggyengebb Chelsea jatekos? Gondolom faradt egyik se lehetett, mert az utobbi honapokban alig jatszottak. Mihelyst beallt Zakaria egybol stabilabb lett a csapat. Ez mar a multkor is igy volt, de neki nem tunt fel.
Pl-re koncentrálunk 8)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9361
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#5845 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta: 2023. január 8., vasárnap 20:39
Bubi írta: 2023. január 8., vasárnap 20:31
zs198 írta: 2023. január 8., vasárnap 20:15 Fújd le bazd meg😡😡😡!
Legyen már vége😩
:Dd kedvenc mai kommentem.


Ez az alap kezdőnk (kb):
Kepa - James, Fofana, Silva, Chilwell - Kanté, Kovacic/zakaria, Mount - Sterling, Havertz, Pulisic

Ezt a kezdőt vártuk januárban:
Kepa - James, Fofana, Silva, Cucurella - Kovacic, Zakaria, Mount - Sterling, Havertz, Pulisic

Ez a kezdőnk ma: Kepa - Chalobah, Humpryes, Koulibaly, Hall - Dzsordzsinnyo, Kovacic, Gallagher - Mount , Zijes, Havertz

A jobbik csapat nyert, sajnos félgőzzel, ismét.
Az a realitas, hogy a City nyer de ez hogy teljesen eselytelenek vagyunk, nulla kapuralovessel azert az szerintem kicsit eros es nehany helyzet elvarhato lett volna. Rettenetesen gyenge ez a csapat es szerintem ennel azert tobbre lenne hivatott.

Ne menjunk bele Potterbe melyebben, mert felesleges, de mi indokolta pl hogy Chukwuemeka es Zakaria is csere volt ma es helyettuk kezdett az egyik valaha volt leggyengebb Chelsea jatekos? Gondolom faradt egyik se lehetett, mert az utobbi honapokban alig jatszottak. Mihelyst beallt Zakaria egybol stabilabb lett a csapat. Ez mar a multkor is igy volt, de neki nem tunt fel.
Ez egyértelműen hiba volt, ahogy Humpryes kezdetése is. Gondolom már retteg a sérülésektől vagy nemtom.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#5846 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta: 2023. január 8., vasárnap 20:31
zs198 írta: 2023. január 8., vasárnap 20:15 Fújd le bazd meg😡😡😡!
Legyen már vége😩
:Dd kedvenc mai kommentem.


Ez az alap kezdőnk (kb):
Kepa - James, Fofana, Silva, Chilwell - Kanté, Kovacic/zakaria, Mount - Sterling, Havertz, Pulisic

Ezt a kezdőt vártuk januárban:
Kepa - James, Fofana, Silva, Cucurella - Kovacic, Zakaria, Mount - Sterling, Havertz, Pulisic

Ez a kezdőnk ma: Kepa - Chalobah, Humpryes, Koulibaly, Hall - Dzsordzsinnyo, Kovacic, Gallagher - Mount , Zijes, Havertz

A jobbik csapat nyert, sajnos félgőzzel, ismét.
Az a realitas, hogy a City nyer de ez hogy teljesen eselytelenek vagyunk, nulla kapuralovessel azert az szerintem kicsit eros es nehany helyzet elvarhato lett volna. Rettenetesen gyenge ez a csapat es szerintem ennel azert tobbre lenne hivatott.

Ne menjunk bele Potterbe melyebben, mert felesleges, de mi indokolta pl hogy Chukwuemeka es Zakaria is csere volt ma es helyettuk kezdett az egyik valaha volt leggyengebb Chelsea jatekos? Gondolom faradt egyik se lehetett, mert az utobbi honapokban alig jatszottak. Mihelyst beallt Zakaria egybol stabilabb lett a csapat. Ez mar a multkor is igy volt, de neki nem tunt fel.

zs198
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#5847 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Nem vagyok mai divat Chelsea drukker!
De ez a mostani csapat messze a legszarabb ,legmotiválatlan abb és a leglelketlenebb játékot nyújtja!
Még a Ranieri korszak előtt sem voltunk ennyire nyomorultak!
GO BLUES

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9361
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#5848 Hozzászólás Szerző: Bubi »

zs198 írta: 2023. január 8., vasárnap 20:15 Fújd le bazd meg😡😡😡!
Legyen már vége😩
:Dd kedvenc mai kommentem.


Ez az alap kezdőnk (kb):
Kepa - James, Fofana, Silva, Chilwell - Kanté, Kovacic/zakaria, Mount - Sterling, Havertz, Pulisic

Ezt a kezdőt vártuk januárban:
Kepa - James, Fofana, Silva, Cucurella - Kovacic, Zakaria, Mount - Sterling, Havertz, Pulisic

Ez a kezdőnk ma: Kepa - Chalobah, Humpryes, Koulibaly, Hall - Dzsordzsinnyo, Kovacic, Gallagher - Mount , Zijes, Havertz

A jobbik csapat nyert, sajnos félgőzzel, ismét.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#5849 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Ótvar itt nagyon sok minden..Tele a csapat túlfizetett, motiváltan senkiházival..Potter sem az a típus ezek szerint, aki a szarból is ki tudja hozni a maximumot...Neki valószínűleg kellene 2-3 átigazolási szezon, ahol jönnek az ő emberei, és kívágja azokat akik nem kellenek..Már csak az a kérdés, hogy kitartunk e addig mellette...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#5850 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Jó, hogy vége. Alig várom a Fulham elleni meccset :)

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#5851 Hozzászólás Szerző: Traxver »

focimark írta: 2023. január 8., vasárnap 20:16 Zakaria viszont ma is egesz jo.
Kantéval micsoda párost alkotnának

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#5852 Hozzászólás Szerző: focimark »

Zakaria viszont ma is egesz jo.

zs198
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#5853 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Fújd le bazd meg😡😡😡!
Legyen már vége😩
GO BLUES

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#5854 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Koulibaly is gyalázatos vétel volt, remélem Badiashile megkapja rögtön Silva mellett a lehetőséget.
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#5855 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szabi írta: 2023. január 8., vasárnap 19:58 Nem mondom, hogy Tuchel tehet teljes mértékben Lukaku elpazarlásáról, de volt benne szerepe, hogy a kezdeti lendület után nagyon hamar elkezdte a belga a rinyát. Mindenesetre több fantázia lenne benne, mint Havertz-ben, akinek ma is annyi volt a termése, hogy nem tudott normálisan megtolni egy helyzetnél egy labdát, és összehozott amatőr módon egy büntetőt az ellenfélnek. Ugyanakkora flop, csak ő sajnos még mindig itt van.

U.i: Gallaghernél rosszabb, sutább játékos se mostanában húzta fel a csapat mezét. Borzalmas nagy középszer.
Akik vedik azoktol megkerdeznem azert, hogy szerintuk mi lehet az oka hogy ez a botranyosan gyenge jatekos kezdett Chukwuemeka helyett, aki eleg jo volt az elozo meccsen vagy Zakariat is mondhatnam. Gallagherrol mar leirtam a velemenyem a multkor szerintem idezhetnem magam nyugodtan szorol szora ezutan a meccs utan is. Potter mindenesetre alkalmasnak talalja, hogy kezdjen.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#5856 Hozzászólás Szerző: focimark »

Ez a Gallagher megye 2 szintet nyujt nalunk, nagyon rossz.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#5857 Hozzászólás Szerző: Traxver »

fst200 írta: 2023. január 8., vasárnap 20:02
ott is az volt a gond, mint az előtte lévő Mourinho csapatnál, kért erősítést, hogy legyen alternatíva a kezdőnek, de nem kapott senkit ,csak ilyen zsé opciókat aztán a taktikát kiismerték , összeveszés
meg Costával szétváltak az utak

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#5858 Hozzászólás Szerző: fst200 »

paliczandras írta: 2023. január 8., vasárnap 19:47
fst200 írta: 2023. január 8., vasárnap 19:45
kecske01 írta: 2023. január 8., vasárnap 19:34

Nekem Ancsa féle csapat volt az utolsó ilyen, nem is emlékszem már mi volt a szakítás oka.
huh az tényleg jó csapat volt ,rengeteg gólt rúgtunk
úgy emlékszem hogy miután valamiért elhagyta Ray Wikins a csapatot szétesett az egész, nem jöttek az eredmények, Ancelotti pedig csak unott fejjel nézte végig a meccseket, semmi változtatás nélkül és már várta mindenki hogy rúgják már ki :D
Azért a Conte fele bajnok csapat sem volt rossz, erős keret, jó kontra játék, mondjuk ott Azért nagyban segített, hogy nem volt BL.
ott is az volt a gond, mint az előtte lévő Mourinho csapatnál, kért erősítést, hogy legyen alternatíva a kezdőnek, de nem kapott senkit ,csak ilyen zsé opciókat aztán a taktikát kiismerték , összeveszés

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#5859 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Bandi írta: 2023. január 8., vasárnap 20:00
Srácok, minden tiszteletem a tiétek hogy te nézitek ezt még :D
az újak miatt nézem csak

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#5860 Hozzászólás Szerző: Bandi »

cech19960320 írta: 2023. január 8., vasárnap 19:58
Traxver írta: 2023. január 8., vasárnap 19:55 most átáltunk 5 védőre?
már a 2. félidő elején, csak akkor még Gallagher lépett ki jobb wingbackbe.
Srácok, minden tiszteletem a tiétek hogy te nézitek ezt még :D

Válasz küldése