Todd Boehly

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Todd Boehly

#81 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Nem tudom, hol van a legjobb helye, talán itt.
https://www.youtube.com/watch?v=OEYnapi ... rsz%C3%A1g

Érdekes gondolatok hangzanak el 29:17-től, érdemes meghallgatni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Todd Boehly

#82 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea’s owners are trying to make fans believe in a change of culture - a club that can now be patient and see out a plan and a philosophy.

@Matt_Law


Ez amit ugattam. Az uj filozofia ami fajdalmas lesz a szurkoloknak meg mindenkinek, de hosszutavon bejöhet.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Todd Boehly

#83 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Hát nem valami pozitív eddig a dolog az fix. Már csak az igazolásokat elnézve is...

Kouli: nem csak hogy egy 2 évvel idősebb, favágóbb Rudiger, de messze nem olyan stabil sajnos egyelőre (?).
Fofana: beteg összegért hoztunk egy sérülékeny játékost, akinek egyelőre elég èretlen a játéka.
Cucu: pedig milyen jó első meccse volt. De sajnos látható hogy az volt a kiemelkedő és az átlag ez, ha még a régi edzője se tudja kihozni ami benne van, akkor kuka. Cserének elmegy (még csak nem is jó), de ennyiért csere vicc.
Sterling: nem írnám mèg le, de azért az erősen kezd látszani, hogy miért selejtezte le a city.
Auba: ár/érték arányban okés volt legalább, de nem kiemelkedő.
Chuck: ő ígèretes

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Todd Boehly

#84 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

broduer írta: 2022. október 29., szombat 20:23 Rossz eredmények után jobb "károgni", de már régóta érlelődik bennem, hogy nincs jó kezekben a klub.

Tuchel kirúgásánál szándékosan visszafogtam magam, és nem kommentáltam a történéseket, pedig mélységesen nem értettem vele egyet. Nem azért mert Pottert rossz döntésnek tartom, hanem mert (amellett hogy megadtam volna személyesen Thomasnak még 1-2 nyugis évet) teljesen szakmaiatlan döntés volt kirúgni szeptember elején a világ egyik legjobb szakemberét, aki kérésére elvileg egész nyáron igazoltál.

Emellett itt van a teljes Abra-éra lecserélése, teljes stábok kirúgása és a saját emberekkel való újratöltés. Én értem, hogy így működik a világ, de szeretem azt hinni, hogy a saját érdekek mellett néha van helye a szakmaiságnak is. Ne mondja nekem senki, hogy például Petr Cech rossz munkát végzett a klubnál,vagy a nemrég kirúgott erőnléti edzőnk. Teljesen szakmaiatlan és káros lépések voltak ezek.
Aztán Boelhy kézivezérelt Fifa átigazolási módjáról, illetve a remek forradalmi ötleteiről (all star meccs és társai) még nem is beszéltem.

Nálam éles váltás negatív irányba az igénytelen, kinyúlt pólókban feszítő Boelhy, Abra határozott, sokszor kapkodó, de összességében mindig a klub szeretetére épülő klubfilozófiája után.

Ez az elhízott amerikai a saját, szórakoztatásra fixált népének akar tartalmat gyártani és eladni. Profitorientáltság és a marketing az új jelszavak. Eltűnt örökre Abramovics gyermeki örömmel tapsoló képe a lelátóről, és szerintem hosszútávon ennek az üzletnek (mert ez Toddéknak csak üzlet) a klub fogja meginni a levét.
Boehly résszel kb egyetértek, bár szerintem most végre normális emberek jönnek majd a boardba.

Tuchelnek türelem nem hiszem, hogy járt volna, mert elvesztette az öltözőt és a játékosaival konkrétan alig kommunikált a végén. Koundéval is baszott beszélni, hát el is vitte a Barca.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Todd Boehly

#85 Hozzászólás Szerző: broduer »

Rossz eredmények után jobb "károgni", de már régóta érlelődik bennem, hogy nincs jó kezekben a klub.

Tuchel kirúgásánál szándékosan visszafogtam magam, és nem kommentáltam a történéseket, pedig mélységesen nem értettem vele egyet. Nem azért mert Pottert rossz döntésnek tartom, hanem mert (amellett hogy megadtam volna személyesen Thomasnak még 1-2 nyugis évet) teljesen szakmaiatlan döntés volt kirúgni szeptember elején a világ egyik legjobb szakemberét, aki kérésére elvileg egész nyáron igazoltál.

Emellett itt van a teljes Abra-éra lecserélése, teljes stábok kirúgása és a saját emberekkel való újratöltés. Én értem, hogy így működik a világ, de szeretem azt hinni, hogy a saját érdekek mellett néha van helye a szakmaiságnak is. Ne mondja nekem senki, hogy például Petr Cech rossz munkát végzett a klubnál,vagy a nemrég kirúgott erőnléti edzőnk. Teljesen szakmaiatlan és káros lépések voltak ezek.
Aztán Boelhy kézivezérelt Fifa átigazolási módjáról, illetve a remek forradalmi ötleteiről (all star meccs és társai) még nem is beszéltem.

Nálam éles váltás negatív irányba az igénytelen, kinyúlt pólókban feszítő Boelhy, Abra határozott, sokszor kapkodó, de összességében mindig a klub szeretetére épülő klubfilozófiája után.

Ez az elhízott amerikai a saját, szórakoztatásra fixált népének akar tartalmat gyártani és eladni. Profitorientáltság és a marketing az új jelszavak. Eltűnt örökre Abramovics gyermeki örömmel tapsoló képe a lelátóről, és szerintem hosszútávon ennek az üzletnek (mert ez Toddéknak csak üzlet) a klub fogja meginni a levét.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Todd Boehly

#86 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Végig néztem az egész beszélgetést, a Salah és KDB összemosva az akadémiával, ott arra gondolt hogy a kölcsön adogatos rendszerükből indultak ők is és ilyesmi vonalat akar tovább vinni, csak saját egyéb csapatokkal.

Leginkább portugáliát mondta, hogy jó fejlődés lehetne ha ott játszanának a fiataljaink. Simán benne van hogy megveszi az egyik ottani klubbot és a testvércsapatunk lesz. A Red Bull rendszerhez hasonlítaná amit ki akar épiteni.

Voltak még érdekes dolgok amikkel szembesült az átigazolási szezonban és más volt neki amerikához képest (pl.: hogy az euro/font átváltással hogy trükköznek az ügynökök ha szóba kerülnek a pénzes dolgok, figyelniük kellett).

A többi téma amiket Dante is bemásolt a lényeg meg beszélt még a szálloda, ingatlan biziniszeiről a végén. Nagyon nyílt interju volt ez, de ugy rémlik ezen a konferencián volt már korábban.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Todd Boehly

#87 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Magyarul:

Todd Boehly is megszólalt Thomas Tuchel menesztésével kapcsolatban.

“Bármilyen üzlet átvételekor meg kell győződnöd arról, hogy megfelelő emberek vegyenek körül. Tuchel nyilvánvalóan rendkívül tehetséges, aki nagy sikereket ért el a csapattal.

A mi elképzelésünk, hogy olyan edzőt találjunk a csapat élére, aki igazán együtt akar dolgozni velünk. A Chelseanél sok falat kell lebontani.

Korábban az első csapat és az akadémia nem osztott meg információkat egymással, így célunk ezt jobban összehozni, és ehhez olajozottan kell mindennek működnie.

A döntésünk valódi oka, hogy nem voltunk biztosak benne, hogy Tuchel is ugyanúgy látja a dolgokat, mint mi. Senkinek nem volt igaza vagy senki nem tévedett, csupán nem volt közös elképzelésünk a jövőről. Nem a zágrebi meccs döntött. Egy meccs nem dönt el ilyen dolgokat. Ez egy olyan döntés volt, amiről úgy gondoljuk jót tesz a csapat jövőjének.”
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Todd Boehly

#88 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Dante írta: 2022. szeptember 13., kedd 18:54 Valaki levette Boehly-ról a pórázt és elég megosztó témákban osztotta meg a véleményét.
“We’ve talked about having a multi-club model. I want to continue building out the footprint. I think there’s different countries where there’s advantages to having a club.”
"I think Tuchel is obviously extremely talented. He is someone who has had great success at Chelsea. Our vision for the club was finding a manager who really wanted to collaborate with us. There’s a lot of walls to break down at Chelsea."

"No one is right or wrong, we just didn’t have a shared vision for the future. It wasn’t about Zagreb. It was about a shared vision of what we wanted for Chelsea Football Club to look like."
Chelsea co-owner Boehly suggests a Premier League all-star game to provide EFL funds: "MLB did their all star game this year. They made $200m from a Monday and a Tuesday, you could do a North vs South all-star game from the Premier League to fund the pyramid very easily."
Todd Boehly on the Super League: "I never say hard nos, I like to keep options alive but it is not something that we are talking about at all."
Beszélt még az akadémiáról is, hogy a Lá Masia mintáját követné és több játékost szánna a felnőtt csapatba, amihez akár testvér csapatok is asszisztálhatnának, kb a RB Liepzig és Salzburg (meg a többi RB) mintájára. A City group is hasonlóan működik.
Todd Boehly : “We’ve got the best women’s team in the world, we’ve got one of the best academies in the world, our academy is Mo Salah, De Bruyne, Tammy Abraham, Reece James, Mason Mount, Chalobah”

4-4-3-ban tolták az ifiben, Kevin volt a kapus... :evil:
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Todd Boehly

#89 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dante írta: 2022. szeptember 13., kedd 18:54 Valaki levette Boehly-ról a pórázt és elég megosztó témákban osztotta meg a véleményét.
“We’ve talked about having a multi-club model. I want to continue building out the footprint. I think there’s different countries where there’s advantages to having a club.”
"I think Tuchel is obviously extremely talented. He is someone who has had great success at Chelsea. Our vision for the club was finding a manager who really wanted to collaborate with us. There’s a lot of walls to break down at Chelsea."

"No one is right or wrong, we just didn’t have a shared vision for the future. It wasn’t about Zagreb. It was about a shared vision of what we wanted for Chelsea Football Club to look like."
Chelsea co-owner Boehly suggests a Premier League all-star game to provide EFL funds: "MLB did their all star game this year. They made $200m from a Monday and a Tuesday, you could do a North vs South all-star game from the Premier League to fund the pyramid very easily."
Todd Boehly on the Super League: "I never say hard nos, I like to keep options alive but it is not something that we are talking about at all."
Beszélt még az akadémiáról is, hogy a Lá Masia mintáját követné és több játékost szánna a felnőtt csapatba, amihez akár testvér csapatok is asszisztálhatnának, kb a RB Liepzig és Salzburg (meg a többi RB) mintájára. A City group is hasonlóan működik.
Mielott idehozta a Tuchel altal kert embereket meg abban a hitben volt, hogy egy iranyba tartanak? Mert ha igen akkor par nap alatt elegge felvilagosult Boehly..

Friss meg ez a szerepkor nekik es csinalnak par amator hibat egyenlore, remelem mielobb talal valakit akinek van tapasztalata ebben es a segitsegukre lesz.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Todd Boehly

#90 Hozzászólás Szerző: Dante »

Valaki levette Boehly-ról a pórázt és elég megosztó témákban osztotta meg a véleményét.
“We’ve talked about having a multi-club model. I want to continue building out the footprint. I think there’s different countries where there’s advantages to having a club.”
"I think Tuchel is obviously extremely talented. He is someone who has had great success at Chelsea. Our vision for the club was finding a manager who really wanted to collaborate with us. There’s a lot of walls to break down at Chelsea."

"No one is right or wrong, we just didn’t have a shared vision for the future. It wasn’t about Zagreb. It was about a shared vision of what we wanted for Chelsea Football Club to look like."
Chelsea co-owner Boehly suggests a Premier League all-star game to provide EFL funds: "MLB did their all star game this year. They made $200m from a Monday and a Tuesday, you could do a North vs South all-star game from the Premier League to fund the pyramid very easily."
Todd Boehly on the Super League: "I never say hard nos, I like to keep options alive but it is not something that we are talking about at all."
Beszélt még az akadémiáról is, hogy a Lá Masia mintáját követné és több játékost szánna a felnőtt csapatba, amihez akár testvér csapatok is asszisztálhatnának, kb a RB Liepzig és Salzburg (meg a többi RB) mintájára. A City group is hasonlóan működik.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Todd Boehly

#91 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Todd Boehly is looking into implementing a US style contract policy for youngsters at Chelsea, locking the likes of Reece James and Mason Mount down to SEVEN year contracts. Armando Broja is also on his list. (@SamiMokbel81_DM)

Ez mondjuk odabaszna, Todd bácsi! De szeretem.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Todd Boehly

#92 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Matt Law : “Todd Boehly looked tired and so did Tuchel, there’s an awful lot of work going on in the background, Behdad Egbhali has been involved more in transfers than we’ve probably reported too”

Minden elismerésem az uj vezetosegnek, dolgoznak folyamatosan a háttérben mint az állat. Nagy hatrannyal indultak de kifulladásig tolják. Tamogatni fogom őket mindenben, az első szezon piszok nehéz lesz, de beletesznek mindent.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Todd Boehly

#93 Hozzászólás Szerző: focimark »

Tom Glick, former Manchester City CEO will take over day to day operations of Chelsea Football Club. ( @MarkKleinmanSky @SkyNews )

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Todd Boehly

#94 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.chelseafc.com/en/news/2022/ ... visor-role

Petr Cech is elhagyta a csapatnál betöltött posztját.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Todd Boehly

#95 Hozzászólás Szerző: focimark »

Todd Boehly expected to take the chairman role at Chelsea after the club confirmed Bruce Buck will stand down at the end of the month (Matt Law)

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Todd Boehly

#96 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Gondolom drágább lett volna felmondani a szerződést annál mint amennyivel többet kaptunk volna az új szponzortól. Amúgy meg majdnem mindegy is, a Nike se szokta megerőltetni magát, valószínűleg lesz egy sablon kék mez, azon meg kb mindegy milyen ábra van. Amúgy még nem mutatták be a következő mezünket vagy csak én maradtak le róla?

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Todd Boehly

#97 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Budos patkanyok. Most mar jok vagyunk hogy uj amcsi tulajunk van, es lapatolni fogja a penzt a klubba?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Todd Boehly

#98 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2022. június 7., kedd 7:20 Three Uk marad a mezszponzor meg 1 evig - Simon Philips
Faszomba

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Todd Boehly

#99 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Three Uk marad a mezszponzor meg 1 evig - Simon Philips

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Todd Boehly

#100 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Tölgyesi Tamás írta: 2022. május 31., kedd 21:41 Az At&t oké, őket megértem, hiszen jelen vannak Európában, ráadásul az UK-ban van az európai bázisuk, plusz a világ egyik legnagyobb bevételű cége.
Az America Airlinesnak miért érné meg évi 100 milliót fizetni? Nincsenek is a kontinensen, mi nekik ebben a biznisz? Amerikában gondolom az európai futball nem igen népszerű, szóval nem értem.
Aki otthonosan mozog az amerikás tőzsdén az egyrészt tudja, hogy ezek a legalapabb osztalék fizető cégek, gyakorlatilag bástya vállalatok, meg sem kottyan nekik ekkora összeg.
(Azért az American Airlines mondjuk 1/10ede a másik említett cég értékének).

Volt szerencsém meghallgatni jó pár interjút Boehy-vel és már régebbi víziója egy európai focicsapatot felfuttatnia Usában. Teljesen tudatos, már jóval Abra balhé előtt fejtegette, hogy mekkora lehetőség lenne egy ilyen üzletben.
Szerinte amerikában méltatlanul el van hanyagolva az európai futball és megfelelő marketing strategiával lehet ezen változtatni. Todd is elég befolyásos arc a tőzsdéken USÁban, nyilván felvázolja a terveit mielőtt egy ilyen szponzorációs szerződést megköt és tud felhozni olyan érveket amivel meggyőz ekkora blue chip cégeket.

Másik érdekesség. Todd az egyik legrégebbi és legnagyobb befektető a Draftkings cégben (én is, csak nem annyival😂), ami egy amerikai bázisú online sportfogadó iroda/kaszinó. Amerikában gyakorlatilag gyerekcipőben jár ez az ipar, sok államban illegális is, ám a következő években legalizálva lesz.
Boehy ez irányba is okoskodik, mert az angol foci meccsek kint a reggeli órákban zajlanak és a fogadók figyelmébe akarják hozni, hogy nem kell feltétlenül megvárni a konvencionális amerikai sportokat este, lehet ám pénzt költeni reggel is 😂 ami szintén a focira tereli a figyelmet.
Az a piac nagyon kihasználatlan, nem véletlenül küzdöttek ennyire a Chelseaért.

Válasz küldése