Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#841 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Vasarnap Arsenal.
Nagyon leszakadhatunk, ha hetvegen kikapunk. Arsenal bomba formaban, bomba szezonnal. Tele fiatal, gyors, motivalt jatekosokkal, akik megereztek a premier league gyozelem illatat.
Nem tudom, hogy nyerhetnenk. A dontetlen sem lenne tul jo, de azt hiszem ezt most itt alairnam.
Ha nekik megyunk pik pak lekontraznak, kifociznak. Ha beallunk vedekezni sosem lovunk golt es 1-2t biztos bevernek igy is.
Sok helyen sebezhetoek vagyunk, sok a serultunk, egyenileg sem lehet bizni senkiben mint anno pl Hazardban , hogy varatlant huz.
Lesz meg egy tottenham - pool, ahol vagy a Sp*rs huz el, vagy a pool tapad rank, egyik sem istenes, de mar azt mondom nyerjen a Sp*rs…

utcalány kemeny lesz es nincs sok bizadalmam, de ideje lenne iden egy olyan meccsnek, ahol hirtelen feltamadunk, kifogunk egy jo napot, es meglepetest okozunk, marmint pozitiv ertelemben. Ilyen meccsunk iden meg nem volt, itt az ideje!
Go Blues!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dízel 2022. november 4., péntek 14:31-kor.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#842 Hozzászólás Szerző: Bandi »

BlueBlood1993 írta: 2022. október 24., hétfő 0:46
Sheenka írta: 2022. október 23., vasárnap 23:47Vesztett pontok tekintetében 3. helyen vagyunk edzőváltás után. Meggyőződésem, hogy sima lesz a top4.
Legyen így, én a simát sehol nem látom.
Sok fog múlni a januári piacon, ha sikerülne 1-2 kreatív játékost szerezni, akik egy kis életet vinnének a támadójátékunkban akkor meg kell hogy legyen a BL hely. Meg persze az is sokat segítene ha visszatérnének a sérültjeink és nagyjából egészségesek tudnánk maradni.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#843 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Sheenka írta: 2022. október 23., vasárnap 23:47
BlueBlood1993 írta: 2022. október 23., vasárnap 19:53 Nyert a kastély a spuri otthonában, azért az kemény. Tényleg kőkemény egy PL, hogy Arsenal (btw végre egy kisebb betli), City, Sp*rs, Newcastle top 4 mellé jut UTD, CFC, Pool is a bajnokságba...aki szerint sima lesz a 4. hely az naív. Vért izzadva, utcalány sok szerencsével meglehet, de egészen elképesztően nehéz lesz.
Vesztett pontok tekintetében 3. helyen vagyunk edzőváltás után. Meggyőződésem, hogy sima lesz a top4.
Legyen így, én a simát sehol nem látom.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#844 Hozzászólás Szerző: Anti »

Csak a poolt kell legyőzni az elmaradt meccsen, sima liba 😀😀
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#845 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

BlueBlood1993 írta: 2022. október 23., vasárnap 19:53 Nyert a kastély a spuri otthonában, azért az kemény. Tényleg kőkemény egy PL, hogy Arsenal (btw végre egy kisebb betli), City, Sp*rs, Newcastle top 4 mellé jut UTD, CFC, Pool is a bajnokságba...aki szerint sima lesz a 4. hely az naív. Vért izzadva, utcalány sok szerencsével meglehet, de egészen elképesztően nehéz lesz.
Vesztett pontok tekintetében 3. helyen vagyunk edzőváltás után. Meggyőződésem, hogy sima lesz a top4.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#846 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Az aston villa gerrard elküldése után 4-0-ra megverte a brentfordot, akivel mi nagyot birkóztunk.
Ezt csak az érdekesség kedvéért említettem. Érdekes tendenciakat lehet megfigyelni. :)

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#847 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Nyert a kastély a spuri otthonában, azért az kemény. Tényleg kőkemény egy PL, hogy Arsenal (btw végre egy kisebb betli), City, Sp*rs, Newcastle top 4 mellé jut UTD, CFC, Pool is a bajnokságba...aki szerint sima lesz a 4. hely az naív. Vért izzadva, utcalány sok szerencsével meglehet, de egészen elképesztően nehéz lesz.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#848 Hozzászólás Szerző: Anti »

Dízel írta: 2022. október 22., szombat 10:13 Otthon jatszunk az MU ellen, kene a 3 pont mert visszacsuszunk, de lehet orulhetunk az iksznek is, mert most sztem erzik hogy feljohetnek a dobogos helyre es jol fognak jatszani. Ha beleszarom stilusba nyomjuk akkor abbol eges lesz.
Mi is feljöhetünk dobogós helyre, nem csak nekik motiváció
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#849 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Erthetetlen, hogy egy olyan technikas jatekos mint havertz, hogy hogy nem tud olyan forintos labdakat osztogatni mint az elobb emlitett pirlo, lampard, vagy fabregas.
Nyilvan ok legendak es mas kavehaz, de en latom havertzben a potencialt, de valahogy a kulcspasszok, az olyan megoldasok amiket golra lehetne valtani hianyoznak tole.
Sokat fejlodott amiota itt van, nem nyomjak mar el annyira, sokkal harciasabb. De latni, hogy kuzd es nehez neki ez a liga.

Brutalis fizikai erofolenyben vannak a kis es kozepcsapatok. Mindenhol ott egy utolso láb, egy 2 meteres vedo aki elfejeli, a letamadasok ami lehetetlenne teszik a szep jatekot. En nem tudom hogy egy real vagy egy barca hogy birna a premier leaguet, de sztem nem ott tartananak ahol most a la ligaba.
Kivancsi leszek a blben hogy megyunk tovabb, mert ott talan nincs meg annyira ez a 10emberrel vedekezo kiscsapatok sora.

Otthon jatszunk az MU ellen, kene a 3 pont mert visszacsuszunk, de lehet orulhetunk az iksznek is, mert most sztem erzik hogy feljohetnek a dobogos helyre es jol fognak jatszani. Ha beleszarom stilusba nyomjuk akkor abbol eges lesz.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#850 Hozzászólás Szerző: fst200 »

BlueBlood1993 írta: 2022. október 22., szombat 8:49 Havertzzel amúgy az a legnagyobb baj, hogy nem jó a helyzet kihasználása így centerben nem jó, sebessége okés de nem extra szóval szelsonek is felejtős tehát marad a CAM, de nem oszt olyan labdákat, mint Mount. Sajnos igazán semmiben nem kiemelkedő, én is elengednèm.
Legnagyobb gondnak azt érzem hogy a kp nincs olyan ember aki a támadókat összekötne es labdakkal osztana, amíg egy Lampard, Pirlo szintű játékos nen lesz kozeppen addig szerintem senkitől se lehet elvarni a 20+ gólt, jó nyilván a helyzetet ettől még belehet rugni, csak fura hogy itt hirtelen mindenki elfelejt focizni
Kova a realban is csere volt, Jorgi ad egy paszt a mellette lévő játékosnak es ennyi, Kante nélkül esélytelen bármilyen kupát is nyernünk, főleg hogy már o se volt az igazi tavaly

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#851 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Havertzzel amúgy az a legnagyobb baj, hogy nem jó a helyzet kihasználása így centerben nem jó, sebessége okés de nem extra szóval szelsonek is felejtős tehát marad a CAM, de nem oszt olyan labdákat, mint Mount. Sajnos igazán semmiben nem kiemelkedő, én is elengednèm.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#852 Hozzászólás Szerző: Szabi »

James Lee írta: 2022. október 21., péntek 20:04
Szabi írta: 2022. október 21., péntek 10:44 Pontosan úgy jön ide, ahogy más posztoknál, más játékosoknál szokás összehasonlításokkal példálózni. Amikor pl. valaki leírja, hogy Pulisic helyett szívesebben nézné más csapattal szóba hozott xy-t, az ugyanez. Teljesen irreleváns a téma szempontjából, de azért leírja. Had tehessen meg már én is, ha megengeded, nem kötelező elolvasni. Egyébként a mondandóm második részét szántam hangsúlyosabbnak, az első csak amolyan fricska.

14 meccsen van idén 2 gólja az embernek, de mindegy is, ha 40 találkozón keresztül se csinálna semmi hasznosat, sosem lenne úgy kikezdve, mint Morata, Torres és társai, miközben ugyanakkora körülményes szerencsétlenség. Ronaldo kislábujjában több a zsenialitás és a váratlan még ilyen kiégett állapotában is, de ez csak ténymegállapítás, mert én sem hoznám természetesen ide. Ettől függetlenül az csak feltételezés, hogy milyen hatása lenne az öltözőre, kijelenteni nem lehet, ameddig nem tette be a lábát oda.
Természetesen megengedem, egy fórumon még szabadon véleményt lehet nyilvánítani. Legalább itt.

Az óriási probléma azonban azzal van, hogy míg más is valóban leírja az időnként irreleváns gondolatait amire most hivatkozol, sőt mindenkivel előfordult már, hogy a gyógyszere is elgurult, a te hozzászólásaid 90%-a a habzó szájjal, öklöt rázva, mást javarészt lenézve közzétett mocsokáradat, kapva az alkalmon, hogy lehessen valamit/valakit szidni. Teljesen mindegy, hogy mit szánsz hansúlyosnak, ezeknek ott KELL lennie. Mivel gyakran vannak értékes gondolataid ezen kívül, mindig elolvasom amit írsz (reagálva arra hogy nem kötelező elolvasni), így viszont elég erősen szembetűnő a fenti probléma is.
Egyszerűen nem értem, hogy lehet ennyi negatív gondolattal élni, de nem is az én dolgom ezzel foglalkozni, csak a fórumon ezt baromi toxikusnak érzem. Kevésbé lenne zavaró, ha nem moderátoros plecsnivel a neved alatt csinálnád ezt, de hát valamitől ZenZoéknak is forogni kell az irodaszékben. Jó lenne többet látni a másik oldaladat is.

De hogy témánál maradjunk, abban igazad van, hogy Havertz igenis mehet amerre lát lassan. Két és fél szezon sem volt neki elég, hogy megmutassa, mi is került rajta ennyi pénzbe. Ahogy azelőtt is igazad volt, és azelőtt is, és azelőtt is, és azelőtt is, és azelőtt is.

Torresre reagálva, annak idején én is kaptam az ívet, mert a kisebbséghez tartozva ki mertem mondani, ami egyértelmű volt és azóta be is igazolódott. Érdekes dolgok ezek, sajnos vannak olyan játékosok, akiket jobban favorizál a nép teljesen ok nélkül.

Ronaldo várható viselkedése és az öltözőre gyakorolt hatása valóban nem tuti, az utóbbi pár év tapasztalata jelzi előre. Szerintem luxus lenne idehozni akár kísérletezni, különösen amíg ennyj a selejt és Zijesek és Lukakuk bomlasztanak/bomlasztottak/bomlasztani fognak, de akkor ebben is egyet értünk úgy látom.
Köszi, ez egy korrekt vélemény volt, teljesen helytálló gondolatokkal. Még a kicsikét eltúlzott negatív dolgokkal sem tudok vitatkozni, a lényeg úgyis a kiemelt rész ezen a platformon, a többi mese habbal. Szerencsére ritkán tévedek pl. játékosokkal kapcsolatban, tehát megvan bennem az a fajta magabiztosság, hogy akiről már az első hetek után elsők között megírom, hogy gyenge és nem ez a szint, az nem sokkal később be is bizonyosodik (pl. Ziyech vagy CHO, már közületek is nagyrészt mindenki elzavarná innen, de nem volt ez mindig így). Persze vannak tévedések is, Werner vagy Lukaku esetében is másra számítottam, de a szurkolók nagy része is.

Én pl. annak idején Malouda-val és Alonsoval is kiválóan megvoltam, itt mindenki gyűlölte őket, mégse szóltam be senkinek ezért. Oké, Havertz hozott egy BL-győzelmet, szép volt és örültem neki, de közelében nincs nekem a 2012-esnek, de még a Conte-s PL-győzelmet is többre tartom annál az itt-ott-amott helyszíneken, üres stadionokban, felemás keretekkel lejátszott kakukktojás sorozatnál. És én ezért nem leszek neki hálás Chelsea-s karrierje végéig, mert azt leszámítva egy nagy rakás fos az ember, pedig volt egy szezon, ahol Tuchel orrba-szájba játszatta. És igen, zavar az, hogy nincsen kikezdve megfelelően a sajtóban sem, szépen elsunnyog a fű alatt. Aki igazságtalanul játszik sokat a kedvenc csapatomban(mások kárára) és még ellenszenves is mellé, annak nálam ez a sorsa, sajnálom. És megint csak azt mondom, ha ezt, amit Havertz nyújt itt már két éve egy Morata vagy Pedro hozná 2022-ben kékben, meccsenként három oldalon át menne a fröcsögés. Nem véletlenül nincs érdeklődő iránta komoly csapatoktól, ha annyira nagy ász lenne, megkörnyékezték volna már mások a vételára ellenére is. Auba-tól legalább akkora hányingerem van, mikor meglátom a kezdőben a nevét, mert egyből az Arsenalos tetoválása ugrik be sajnos (és az, hogy Broja elöl veszi el a perceket egy levezető ex-rivális öregember), de összességében még sincs bennem akkora ellenérzés, ha berúgja a helyzeteit és a csapat hasznára válik.

Mivel kb. 10-15 ember irkál már csak ide, a moderátoros titulusnak kb. semmi jelentősége, kár vele foglalkoznod.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#853 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Szabi írta: 2022. október 21., péntek 10:44 Pontosan úgy jön ide, ahogy más posztoknál, más játékosoknál szokás összehasonlításokkal példálózni. Amikor pl. valaki leírja, hogy Pulisic helyett szívesebben nézné más csapattal szóba hozott xy-t, az ugyanez. Teljesen irreleváns a téma szempontjából, de azért leírja. Had tehessen meg már én is, ha megengeded, nem kötelező elolvasni. Egyébként a mondandóm második részét szántam hangsúlyosabbnak, az első csak amolyan fricska.

14 meccsen van idén 2 gólja az embernek, de mindegy is, ha 40 találkozón keresztül se csinálna semmi hasznosat, sosem lenne úgy kikezdve, mint Morata, Torres és társai, miközben ugyanakkora körülményes szerencsétlenség. Ronaldo kislábujjában több a zsenialitás és a váratlan még ilyen kiégett állapotában is, de ez csak ténymegállapítás, mert én sem hoznám természetesen ide. Ettől függetlenül az csak feltételezés, hogy milyen hatása lenne az öltözőre, kijelenteni nem lehet, ameddig nem tette be a lábát oda.
Természetesen megengedem, egy fórumon még szabadon véleményt lehet nyilvánítani. Legalább itt.

Az óriási probléma azonban azzal van, hogy míg más is valóban leírja az időnként irreleváns gondolatait amire most hivatkozol, sőt mindenkivel előfordult már, hogy a gyógyszere is elgurult, a te hozzászólásaid 90%-a a habzó szájjal, öklöt rázva, mást javarészt lenézve közzétett mocsokáradat, kapva az alkalmon, hogy lehessen valamit/valakit szidni. Teljesen mindegy, hogy mit szánsz hansúlyosnak, ezeknek ott KELL lennie. Mivel gyakran vannak értékes gondolataid ezen kívül, mindig elolvasom amit írsz (reagálva arra hogy nem kötelező elolvasni), így viszont elég erősen szembetűnő a fenti probléma is.
Egyszerűen nem értem, hogy lehet ennyi negatív gondolattal élni, de nem is az én dolgom ezzel foglalkozni, csak a fórumon ezt baromi toxikusnak érzem. Kevésbé lenne zavaró, ha nem moderátoros plecsnivel a neved alatt csinálnád ezt, de hát valamitől ZenZoéknak is forogni kell az irodaszékben. Jó lenne többet látni a másik oldaladat is.

De hogy témánál maradjunk, abban igazad van, hogy Havertz igenis mehet amerre lát lassan. Két és fél szezon sem volt neki elég, hogy megmutassa, mi is került rajta ennyi pénzbe. Ahogy azelőtt is igazad volt, és azelőtt is, és azelőtt is, és azelőtt is, és azelőtt is.

Torresre reagálva, annak idején én is kaptam az ívet, mert a kisebbséghez tartozva ki mertem mondani, ami egyértelmű volt és azóta be is igazolódott. Érdekes dolgok ezek, sajnos vannak olyan játékosok, akiket jobban favorizál a nép teljesen ok nélkül.

Ronaldo várható viselkedése és az öltözőre gyakorolt hatása valóban nem tuti, az utóbbi pár év tapasztalata jelzi előre. Szerintem luxus lenne idehozni akár kísérletezni, különösen amíg ennyj a selejt és Zijesek és Lukakuk bomlasztanak/bomlasztottak/bomlasztani fognak, de akkor ebben is egyet értünk úgy látom.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#854 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Havertz eddig pocsék. Több van benne ennél, de kezdem én is azt érezni, hogy nem nálunk fog ez kijönni. Nagyon fiatal, még akármi lehet belőle.

Egyébként Torres és Morata feladata a gólszerzés volt elsődlegesen, tőlük nem elég az önmagában ha hasznosan játszanak, Havertz gondolom ezért elfogadhatóbb, bár igen sok évig énekelte Torres nevét a Bridge közönsége úgy, hogy nevetségesen rossz volt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#855 Hozzászólás Szerző: Szabi »

James Lee írta: 2022. október 21., péntek 10:00
Szabi írta: 2022. október 20., csütörtök 22:17 Mert a gólképtelen Havertz vergődését jobb nézni, nem? Végre nem csak én látom, mekkora fék ez a 80 milliós német zseni a kezdőben, mások, más fórumokon is fikázzák rendesen.

4-4-3-as Boehly, a svájci okulárés vénember meg az amerikai marketinges slepp amennyire érti a futballt (pont, mint a Liberty az F1-et), simán idehozhatja még a télen CR-t, szóval nyugtával dicsérjük a napot, hogy nem itt fog kikötni.
Nem értem, hogy hogy a büdös francba jön ide már megint Havertz. Egyértelműen nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket és egyre nyilvánvalóbb, hogy nem is fogja. De itt most Ronaldoról van szó, aki ha be is verte volna amit a német zsiráfod kihagy, már rövidtávon katasztrofális hatása lett volna az öltözőre, erre fogadni mernék.
Pontosan úgy jön ide, ahogy más posztoknál, más játékosoknál szokás összehasonlításokkal példálózni. Amikor pl. valaki leírja, hogy Pulisic helyett szívesebben nézné más csapattal szóba hozott xy-t, az ugyanez. Teljesen irreleváns a téma szempontjából, de azért leírja. Had tehessen meg már én is, ha megengeded, nem kötelező elolvasni. Egyébként a mondandóm második részét szántam hangsúlyosabbnak, az első csak amolyan fricska.

14 meccsen van idén 2 gólja az embernek, de mindegy is, ha 40 találkozón keresztül se csinálna semmi hasznosat, sosem lenne úgy kikezdve, mint Morata, Torres és társai, miközben ugyanakkora körülményes szerencsétlenség. Ronaldo kislábujjában több a zsenialitás és a váratlan még ilyen kiégett állapotában is, de ez csak ténymegállapítás, mert én sem hoznám természetesen ide. Ettől függetlenül az csak feltételezés, hogy milyen hatása lenne az öltözőre, kijelenteni nem lehet, ameddig nem tette be a lábát oda.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#856 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Szabi írta: 2022. október 20., csütörtök 22:17 Mert a gólképtelen Havertz vergődését jobb nézni, nem? Végre nem csak én látom, mekkora fék ez a 80 milliós német zseni a kezdőben, mások, más fórumokon is fikázzák rendesen.

4-4-3-as Boehly, a svájci okulárés vénember meg az amerikai marketinges slepp amennyire érti a futballt (pont, mint a Liberty az F1-et), simán idehozhatja még a télen CR-t, szóval nyugtával dicsérjük a napot, hogy nem itt fog kikötni.
Nem értem, hogy hogy a büdös francba jön ide már megint Havertz. Egyértelműen nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket és egyre nyilvánvalóbb, hogy nem is fogja. De itt most Ronaldoról van szó, aki ha be is verte volna amit a német zsiráfod kihagy, már rövidtávon katasztrofális hatása lett volna az öltözőre, erre fogadni mernék.
Ahhoz képest, hogy mekkora isten a csávó, úgy viselkedik mint egy barom, a profizmusnak semmi jelét nem mutatva, még a fogyatékos gyerek kezéből is kiveri a telefont. Ha engem kérdezel, inkább a német botladozását nézem, mint a klub imidzsének rombolását.

Gerrardot egyébként nagyon sajnálom, úgy tűnik, nem megy a klublegendáknak az edzősdi. Pedig milyen jó lett volna a Chelsea-Pool meccseket Lamps és Gerrard dirigálása alatt nézni...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#857 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kirúgta Gerrardot az Aston Villa.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#858 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

nem érdekel Havertz, de ha még ezek után is képesek idehozni Cr7-t akkor meg is érdemeljük, hogy sehol nem legyünk.

auba >>>> cr7

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#859 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta: 2022. október 20., csütörtök 19:44
Dante írta: 2022. október 20., csütörtök 19:37
kecske01 írta: 2022. október 20., csütörtök 18:57 Official Man United statement on Cristiano Ronaldo 🚨🔴 #MUFC

“Cristiano will not be part of the Man United team for this Saturday’s game against Chelsea. Rest of the squad is fully focused on preparing for that fixture”.


na ennyit cr7-ről :D
Nem igazán értem a hozzáfűzött gondolatodat. Jobb lenne, ha lenne és további nyomást helyezne Ten Hag-ra és a társaira. Egy csapatnál sosem jó a belviszály és Ronaldo játéka, padoztatása azt kelt.
az a hozzáfűzött gondolat, hogy páran hozták volna nyáron ide
Mert a gólképtelen Havertz vergődését jobb nézni, nem? Végre nem csak én látom, mekkora fék ez a 80 milliós német zseni a kezdőben, mások, más fórumokon is fikázzák rendesen.

4-4-3-as Boehly, a svájci okulárés vénember meg az amerikai marketinges slepp amennyire érti a futballt (pont, mint a Liberty az F1-et), simán idehozhatja még a télen CR-t, szóval nyugtával dicsérjük a napot, hogy nem itt fog kikötni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#860 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta: 2022. október 20., csütörtök 19:37
kecske01 írta: 2022. október 20., csütörtök 18:57 Official Man United statement on Cristiano Ronaldo 🚨🔴 #MUFC

“Cristiano will not be part of the Man United team for this Saturday’s game against Chelsea. Rest of the squad is fully focused on preparing for that fixture”.


na ennyit cr7-ről :D
Nem igazán értem a hozzáfűzött gondolatodat. Jobb lenne, ha lenne és további nyomást helyezne Ten Hag-ra és a társaira. Egy csapatnál sosem jó a belviszály és Ronaldo játéka, padoztatása azt kelt.
az a hozzáfűzött gondolat, hogy páran hozták volna nyáron ide

Válasz küldése