Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#561 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

White írta: 2022. szeptember 7., szerda 21:09 Valaki nézett amúgy Brighton meccseket ? Mert amit én láttam az egy Tuchel féle szárnyvédős passzív labdatartásos foci.
Idén elvittek csomó kulcsjátékosukat.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#562 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

kazomester írta: 2022. szeptember 7., szerda 21:07 Tényleg ennyire örülünk neki? Akkor most elindul majd egy újabb youth/angol revolution?
Én mondtam, ha tuchel megy akkor csak ő jöjjön. Sokat nem tudok róla, de jó focit nyom meg twitteren csak dicsérik mindenhol. :D de 3 védőzik ő is

Avatar
White
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Edzőkérdés

#563 Hozzászólás Szerző: White »

Valaki nézett amúgy Brighton meccseket ? Mert amit én láttam az egy Tuchel féle szárnyvédős passzív labdatartásos foci.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Edzőkérdés

#564 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Tényleg ennyire örülünk neki? Akkor most elindul majd egy újabb youth/angol revolution?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#565 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Positive talks between Chelsea and Graham Potter. He’s expected to be appointed as new manager. 🚨🔵 #CFC

Those close to Mauricio Pochettino also expect Potter to sign with CFC this week — Brighton manager has always been the first choice.


Potter lesz 8)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Edzőkérdés

#566 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pilgrim írta: 2022. szeptember 7., szerda 17:01
Dante írta: 2022. szeptember 7., szerda 16:56 Terry mint stábtag remek, vezetőedzőként borzasztó ötlet. Ha Potter-nek még nem ez a szintje, akkor miért lenne megfelelő JT? Csak egy újabb fájdalmas búcsút kapnánk eredményeképp.
Terry egy zsenialis jatekos volt, posztja egyik legjobbja. Egy nagyon intelligens ember. Remekul latja a csapat koruli gondokat, tennivalokat kivulallokent is. Amikor ritkan megszolal, minden szavaval egyetertek. O meg nagyon sokra viszi edzokent is idovel, ebben biztos vagyok, tudatosan epiti fel magat. Az o szemelye nekunk egy hosszabb befektetes reszekent lenne jo, semmikepp nem nehany honapra, el sem vallalna.
Nem gondolkodsz racionálisan, sajnos a való életben semmi romantika nincs. Terry mellett egyetlen érv sem szól.
Nem cáfolom amit írsz a képességeivel kapcsolatban, de ez semmihez nem elég. Lampard több év vezetői edző tapasztalattal sem tudott megbírkózni a feladattal. Lehet, hogy 10 év múlva ő lesz a legjobb edző, de ezt nem csak itt, máshol se várnák meg. Ugyanez igaz Terry-re is.

Gerrard is nagyon ígéretesnek tűnt a Rangers-szel, most a kirúgás elől menekül a Villa-nál.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Edzőkérdés

#567 Hozzászólás Szerző: Dízel »

En azert orulnek ha poch es potter mellett lenne egy harmadik nev is a kalapban.
Nem bannam ha egy ismeretlenebb edzo bukkanna fel akiben bizik a vezetoseg.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Edzőkérdés

#568 Hozzászólás Szerző: Bubi »

https://bunteto.com/media/rovat/potter-varazslat-nelkul

Graham Potter rövid története. Arról beszélnek a cikkben, hogy az ő igazi fegyvere amiben ő igazán jó az a pszichológia, ami nem csupán adottsága, fejlesztette magát ezen a területen.

Szerintem pont ez lehetett Tuchel gyengéje, lehet, hogy pont egy ilyen emberre lenne szükségünk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Cappy
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Edzőkérdés

#569 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Pilgrim írta: 2022. szeptember 7., szerda 17:01
Dante írta: 2022. szeptember 7., szerda 16:56 Terry mint stábtag remek, vezetőedzőként borzasztó ötlet. Ha Potter-nek még nem ez a szintje, akkor miért lenne megfelelő JT? Csak egy újabb fájdalmas búcsút kapnánk eredményeképp.
Terry egy zsenialis jatekos volt, posztja egyik legjobbja. Egy nagyon intelligens ember. Remekul latja a csapat koruli gondokat, tennivalokat kivulallokent is. Amikor ritkan megszolal, minden szavaval egyetertek. O meg nagyon sokra viszi edzokent is idovel, ebben biztos vagyok, tudatosan epiti fel magat. Az o szemelye nekunk egy hosszabb befektetes reszekent lenne jo, semmikepp nem nehany honapra, el sem vallalna.
Lampardról és a 600-as iq-járól is ez volt a véleménye sok embernek, de rendesen rácáfolt sajnos.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Edzőkérdés

#570 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Dante írta: 2022. szeptember 7., szerda 16:56 Terry mint stábtag remek, vezetőedzőként borzasztó ötlet. Ha Potter-nek még nem ez a szintje, akkor miért lenne megfelelő JT? Csak egy újabb fájdalmas búcsút kapnánk eredményeképp.
Terry egy zsenialis jatekos volt, posztja egyik legjobbja. Egy nagyon intelligens ember. Remekul latja a csapat koruli gondokat, tennivalokat kivulallokent is. Amikor ritkan megszolal, minden szavaval egyetertek. O meg nagyon sokra viszi edzokent is idovel, ebben biztos vagyok, tudatosan epiti fel magat. Az o szemelye nekunk egy hosszabb befektetes reszekent lenne jo, semmikepp nem nehany honapra, el sem vallalna.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Edzőkérdés

#571 Hozzászólás Szerző: Dante »

Terry mint stábtag remek, vezetőedzőként borzasztó ötlet. Ha Potter-nek még nem ez a szintje, akkor miért lenne megfelelő JT? Csak egy újabb fájdalmas búcsút kapnánk eredményeképp.

Amazing24
Hozzászólások: 2496
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Edzőkérdés

#572 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Komolyabb forrasok szerint Potter lesz az uj edzonk, 17 millio fontot fizetunk erte es a szezon vegeig ir ala egy hosszabbitasi opcioval.

Tölgyesi Tamás
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016. március 12., szombat 16:51

Re: Edzőkérdés

#573 Hozzászólás Szerző: Tölgyesi Tamás »

Pilgrim írta: 2022. szeptember 7., szerda 16:40 Potter nem rossz edzo, de ez a klub nem az o szintje jelen pillanatban. Fel evet adok neki es menni fog.

Jelen allas szerint nincs olyan elerheto nev aki hosszu tavu befektetes lehetne Boehleynak. Pochettino, Zidane akik elerhetoek a "nagyobb" nevek kozul, de nekik sem adnek fel evnel tobbet. Sok mindent elorevetit majd az uj edzo.

A masik dolog, hogy ugy kirugni Tuchel-t, hogy nincs meg a potlasa ismet csak azt erositi bennem, hogy Todd inkompetens jelenleg ehhez a szerepkorhoz amit betolt.

En egy nevet preferalnek, ha mar igy alakult a helyzet, az pedig Terry.
Hu ő nagyon jó ötlet. Terry mekkorát szólna.

Cappy
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Edzőkérdés

#574 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Pityee írta: 2022. szeptember 7., szerda 14:16 Azért Potter ellen szól az, hogy anno Moyes is toppos evertont épített, aztán az mu-ban olyan gyorsan bukott meg, mint a huzat. Kapott újra egy középcsapatot és a WHU-ban újra jól megy neki. Egyszerűen némelyik edzőnek nem való TOP csapat. Meglátjuk, én nem nézek ki Potterből sok jót, szerintem az a szintje ahol jelenleg van.
Szerintem orulhetunk, hogy anno Moyest elkuldtek olyan hamar, es azota sem volt senki hosszu ideig edzo ott. En jo edzonek tartom ot, de Ferguson utan barki ment volna, ugyanez lett volna a sorsa, az meg nagyon Ferguson csapata volt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Edzőkérdés

#575 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Graham Potter is now expected to be Chelsea's next head coach.

(via @Nathan Gissing)

Pedig úgy néz ki, hogy ott hagyja a Brightont és elvállalja a bolondja.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Edzőkérdés

#576 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Potter nem rossz edzo, de ez a klub nem az o szintje jelen pillanatban. Fel evet adok neki es menni fog.

Jelen allas szerint nincs olyan elerheto nev aki hosszu tavu befektetes lehetne Boehleynak. Pochettino, Zidane akik elerhetoek a "nagyobb" nevek kozul, de nekik sem adnek fel evnel tobbet. Sok mindent elorevetit majd az uj edzo.

A masik dolog, hogy ugy kirugni Tuchel-t, hogy nincs meg a potlasa ismet csak azt erositi bennem, hogy Todd inkompetens jelenleg ehhez a szerepkorhoz amit betolt.

En egy nevet preferalnek, ha mar igy alakult a helyzet, az pedig Terry.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Edzőkérdés

#577 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Biztos, hogy ez a Potter kell nekünk? :roll:

Ez meg teljesen egyértelmű volt, hogy Tuchelnek bukó lesz. Az Everton elleni győzelem után mertem egy olyat írni, hogy ez az év megválasztja, hát el is jött szeptemberben...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Edzőkérdés

#578 Hozzászólás Szerző: kazomester »

focimark írta: 2022. szeptember 7., szerda 13:55 Brighton 3-4-3 es 3-5-2 felallasokat hasznalja Potter alatt szoval sok valtozas gondolom a kezdot illetoen nem lesz, de nyilvan az elejen majd hirtelen megtanulnak focizni a sracok. Hosszutavon sok remenyt nem fuzok hozza.
Hurrá :?

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#579 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Hosszú távra senki ne tervezzen. Max. két év :)

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#580 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: 2022. szeptember 7., szerda 14:16 Azért Potter ellen szól az, hogy anno Moyes is toppos evertont épített, aztán az mu-ban olyan gyorsan bukott meg, mint a huzat. Kapott újra egy középcsapatot és a WHU-ban újra jól megy neki. Egyszerűen némelyik edzőnek nem való TOP csapat. Meglátjuk, én nem nézek ki Potterből sok jót, szerintem az a szintje ahol jelenleg van.
Moyes az alkoholista rágógumihuszártól vette át a kormányt 25 év után. Borítékolható volt, hogy nem lesz szép házasság a dologból.

Lezárt