Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#601 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nagyon végletesen gondolkodsz. Nem kell a fiatalokra támaszkodni, de minden évben be kell építeni egyet ha van olyan aki kiérdemelte. Meg kell lennie az egyensúlynak, kellenek a saját fiatalok, kellenek a sztárigazolások és a rutinos emberek is.

Fontos, hogy a csapat gerince olyan emberekből álljon akik kötődnek a klubhoz. Ez a csapat egyébként pont ilyen volt.

Szerk.: egyébként nekem nagyon nem tetszik az irány. Remélem az új főnök nem akar kirakat csapatot csinálni. Csak nagy nevek jönnek szóba. Csukmukemiafsz (1-2 év és megtanulom) a kivétel, de ő sem az a tipikus radar alatti név, nem is volt olcsó.
Auba, Koulibaly, De Jong, Gvardiol, Fofana, CR, Neymar stbstb.
Persze kevés a védő, azonnali megoldás kell, értem, de a KPra és a támadósorba jó lehetett volna pár fiatal feltörekvő tehetség is, nem kellett volna feltétlen De Jong, Auba vagy Sterling.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#602 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

edeskeves írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 15:31 Probaltak igazolni olcsobb jatekosokat akik vegul mas csapathoz igazoltak ez van. A city, real stb ugyanugy vesz draga jatekosokat pont ez miatt vannak az elitben es nem Brojatol meg Christensentol varjak a csodat, hogy versenyben legyunk a BL es PLert. Ez van sajnos vagy koltesz vagy maradnak a D kategorias jatekosok akik szerintem nagyobb kockazattal jarnak, mint egy 2 polccal magasabb jatekos. Persze bele lehet futni Lukakukba nyilvan semmi sem biztos, de allandoan attol felni, hogy ha sokat koltunk es nem valik be… szerintem az uj tulajdonosi kor belefektet eleg szep osszeget az igazolasokba meg akkor is ha esetleg paran az ujak kozul nem valnanak be.

De Jong es Fofana lehet hogy dragak, de ha bevalnak akkor kb 6-7 evre is lehet 2 nagyon jo emberunk mivel mindketto fiatal.

En tamogatom hogy inkabb minoseget igazoljunk, mint mennyiseget persze jo lenne mindig talalni egy Kantehoz hasonlo ar-ertek igazolast de azert erre kicsi az esely.

Nalunk szerintem epp itt az ideje, hogy most felturbozzuk ezt a keretet, mert van egy fiatal eros mag akik ha osszernenek az ujakkal lenne egy eros csapatunk hosszu eveken keresztul es szerintem Boehlyek is tudjak, hogy mennyit tudnak kolteni, mert elvileg profi csapatuk van.

Ez az en velemenyem es en remenykedem benne, hogy felturbozzuk ezt a keretet amilyen hamar csak lehet, maskepp nem lehet felvenni a versenyt a city,pool,real, psg csapatokkal.
Lehet jatszani a jo fiut meg felni az ffptol de az emlitett csapatok nagy resze es meg sokan masok ugyanugy sz.rnak ra.
Szeretem amikor valaki elolvas egy hozzászólást és sikerül megragadni a lényeget....
Pont most lett leírva, hogy mi nem a City, Real, PSG vagyunk, hogy minden évben legyen lóvé kettű-három 50-60 millás CB-re, meg 80 millás KP-ra...Tehát mi azt mondjuk, hogy amikor van zsé azt okosan kell elkölteni, nem pedig agyba-főbe, mindegy ki mennyibe kerül csak jöjjön, azzal a jeligével, hogy "nem az én pénzem". Nem is az enyém...nem azt sajnálom, hogy Boelhy-nek kevesebb lesz, hanem azt, ha emiatt mondjuk következő szezonban majd nem tudunk igazolni.
Nekünk sem azzal van a bajunk, hogy De Jong után érdeklődünk...hanem azzal, hogy 85 millát akarunk fizetni érte...mikor jelen helyzetben valaszeg 50-nél többet nem kellene...és úgy véljük az a 30-35 milla különbség jobban is elkölthető.

Attól, hogy nem a te pénzed, még gondolkozhatsz ésszerűen, úgy, mintha a tiéd lenne és tisztában lehetsz vele, hogy nem feneketlen az a pénzeszsák....

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#603 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dante írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 15:44 Nálunk költéssel is legtöbbször a sokadik opció, vagy a D kategóriás játékosok érkeznek. A saját nevelésű játékosok elleni véleményed pedig pont abba az irányba tereli a klubot, ami a legtöbbeknek nem szimpatikus. Lehetetlen zsoldosok nélkül létezni, de kell kontraszt is, olyan emberek akiknek nem mindegy hol játszanak.
Tudod, az igazolt játékos is elkezdi valahol, nem csak Broja. Annyi a különbség, hogy ebben a fertőben nem létezik a türelem és a bizalom fogalma.
Te szívesen néznéd 2 évig Aubameyang-ot. És utána mi lesz? Kit kell majd megtűrni 2 évig...?
Szeretem a sajat nevelesu jatekosokat akik megutik a szintet. Pl eszem agaba sincs hozni valakit Mount meg James helyere.

Brojat azert hoztam fel, mert ra azert meg nem lehet ugy tekinteni, mint elso szamu center aki majd hoz 10-20 golt. Lehet a kesobbiekben majd igen, de azert olyan nagyon nagy extrat meg nem produkalt. Tavaly volt egy jo sorozata de hany gollal zart vegul?

Aubameyang erre az 1-2 evre jo lenne es ha ez ido alatt Broja fejlodik annyit hogy kesobb atvegye a helyet akkor oke, de jelenleg nem kerdes melyikuk a jobb tamado. Es szamit a jelen, mert lehet, hogy vegul Brojaval szenvedunk majd es jovore nem lesz BL hely.. az ilyen jatekosoknal mint pl De Jong igen is szamit, ahogy lathatod.

Colwill ugyanez volt, minek Kounde meg stb mikor itt van O is, kb nulla tapasztalattal legyen kezdo. Sokan szerintem eltevedtek azzal eaz egy szezonnal amikor be lettek dobva a fiatal jatekosok mivel nem lehetett igazolni es nem volt igazabol komolyabb elvaras abban a szezonban, jatszhattak teher nelkul de oszinten mikor volt a Chelsea egy olyan klub akik a sajat nevelesu jatekosokra tamaszkodva nyerte a kupakat? Ez nem az a klub..

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#604 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nálunk költéssel is legtöbbször a sokadik opció, vagy a D kategóriás játékosok érkeznek. A saját nevelésű játékosok elleni véleményed pedig pont abba az irányba tereli a klubot, ami a legtöbbeknek nem szimpatikus. Lehetetlen zsoldosok nélkül létezni, de kell kontraszt is, olyan emberek akiknek nem mindegy hol játszanak.
Tudod, az igazolt játékos is elkezdi valahol, nem csak Broja. Annyi a különbség, hogy ebben a fertőben nem létezik a türelem és a bizalom fogalma.
Te szívesen néznéd 2 évig Aubameyang-ot. És utána mi lesz? Kit kell majd megtűrni 2 évig...?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#605 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szerintem nem az a gond, hogy De Jong mennyi, hanem az, hogy kinek megy az a zsé. Ha pl egy Realtól bagy PSGtől hoznánk engem személy szerint hidegen hagyna az ára.

Fofana pl nem érdekel, ha 85ért jön végül, kellenek a felsőpolcos/közelében levő védők, hogy végre újra 4en lehessenek hátul és ne kelljen a mennyiséggel felpótolni a minőséget.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#606 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Probaltak igazolni olcsobb jatekosokat akik vegul mas csapathoz igazoltak ez van. A city, real stb ugyanugy vesz draga jatekosokat pont ez miatt vannak az elitben es nem Brojatol meg Christensentol varjak a csodat, hogy versenyben legyunk a BL es PLert. Ez van sajnos vagy koltesz vagy maradnak a D kategorias jatekosok akik szerintem nagyobb kockazattal jarnak, mint egy 2 polccal magasabb jatekos. Persze bele lehet futni Lukakukba nyilvan semmi sem biztos, de allandoan attol felni, hogy ha sokat koltunk es nem valik be… szerintem az uj tulajdonosi kor belefektet eleg szep osszeget az igazolasokba meg akkor is ha esetleg paran az ujak kozul nem valnanak be.

De Jong es Fofana lehet hogy dragak, de ha bevalnak akkor kb 6-7 evre is lehet 2 nagyon jo emberunk mivel mindketto fiatal.

En tamogatom hogy inkabb minoseget igazoljunk, mint mennyiseget persze jo lenne mindig talalni egy Kantehoz hasonlo ar-ertek igazolast de azert erre kicsi az esely.

Nalunk szerintem epp itt az ideje, hogy most felturbozzuk ezt a keretet, mert van egy fiatal eros mag akik ha osszernenek az ujakkal lenne egy eros csapatunk hosszu eveken keresztul es szerintem Boehlyek is tudjak, hogy mennyit tudnak kolteni, mert elvileg profi csapatuk van.

Ez az en velemenyem es en remenykedem benne, hogy felturbozzuk ezt a keretet amilyen hamar csak lehet, maskepp nem lehet felvenni a versenyt a city,pool,real, psg csapatokkal.
Lehet jatszani a jo fiut meg felni az ffptol de az emlitett csapatok nagy resze es meg sokan masok ugyanugy sz.rnak ra.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#607 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

edeskeves írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 14:39 Egyebkent akik a penz miatt aggodik nekunk nem mindegy mennyit koltenek jatekosra? Minden csapat ezt csinalja aki versenybe akar lenni es nekunk szurkoloknak semmibe nem kerul ha egy Fofana 80 vagy 50millioert jon.
Christensen visszahozatala egy vicc lenne mikor vegre kezdenek elhuzni az ilyen emberek, meg egy paran kovethetnek es kerul amibe kerul jojjenek jobb jatekosok.
Lehet csak en gondolom igy, de engem nem erdekel mennyiert tudjak megszerezni De Jongot vagy Fofanat mindketto erosites lenne es evekig szolgalhatnak a csapatot. Ez persze akkot ervenyes, ha versenyben akarunk lenni a cimekert, ha csak BL helyezes meg negyeddontok a celok es varni a csodara akkor persze jo lesz Christensen es tarsai is.
Azert zavar minket, mert mi gondolunk a jovore is, nem csak a holnapra.
Lehet nem a mi penzunk de biztos nem fogunk tudni venni minden evben 5 jatekost 80 millaert.
Vagyis ha egy evben tul sokat koltunk es esetleg az uj jatekosok nem valnak be akkor lehet a kovetkezo evben nem lesz keret megint ujakra.
Ennek fenyeben en inkabb mondom, hogy vegyunk egy 10-15%-kal rosszabb jatekost 50%kal alacsonyabb aron.
Hisz a kockazat, hogy bevalik vagy sem az ugyanakkora, ertektol es tudastol, fuggetlen. Mig az, hogy tudjuk-e helyettesiteni abban az esetben, ha nem valik be mar nem fuggetlen a jatekos aratol….hisz lehet miatta mar nem maradt a kasszaban….

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#608 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 14:39 Egyebkent akik a penz miatt aggodik nekunk nem mindegy mennyit koltenek jatekosra? Minden csapat ezt csinalja aki versenybe akar lenni es nekunk szurkoloknak semmibe nem kerul ha egy Fofana 80 vagy 50millioert jon.
Christensen visszahozatala egy vicc lenne mikor vegre kezdenek elhuzni az ilyen emberek, meg egy paran kovethetnek es kerul amibe kerul jojjenek jobb jatekosok.
Lehet csak en gondolom igy, de engem nem erdekel mennyiert tudjak megszerezni De Jongot vagy Fofanat mindketto erosites lenne es evekig szolgalhatnak a csapatot. Ez persze akkot ervenyes, ha versenyben akarunk lenni a cimekert, ha csak BL helyezes meg negyeddontok a celok es varni a csodara akkor persze jo lesz Christensen es tarsai is.
Annyiban nem, hogy ha az ilyen nagybevásárlások, csapatépítések mint amiben mi vagyunk ha nem sülnek jól és sok lyukas poszt marad a méregdrágán megvett de be nem vált játékosok miatt akkor fognak jönni a középszerek vagy a kiégett 30 +os sztárok.

Van lóvé, de azért ez nem a PSG,City vagy Reál.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#609 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Egyebkent akik a penz miatt aggodik nekunk nem mindegy mennyit koltenek jatekosra? Minden csapat ezt csinalja aki versenybe akar lenni es nekunk szurkoloknak semmibe nem kerul ha egy Fofana 80 vagy 50millioert jon.
Christensen visszahozatala egy vicc lenne mikor vegre kezdenek elhuzni az ilyen emberek, meg egy paran kovethetnek es kerul amibe kerul jojjenek jobb jatekosok.
Lehet csak en gondolom igy, de engem nem erdekel mennyiert tudjak megszerezni De Jongot vagy Fofanat mindketto erosites lenne es evekig szolgalhatnak a csapatot. Ez persze akkot ervenyes, ha versenyben akarunk lenni a cimekert, ha csak BL helyezes meg negyeddontok a celok es varni a csodara akkor persze jo lesz Christensen es tarsai is.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#610 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bubi írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 14:10 Én visszahoznám Christ ha lenne rá mód, tud nagyon jól játszani ha folyamatosan játékban van és elkerülik a sérülések, ráadásul sajátnevelés.

Ha több lenne a centerbekk a piacon lehet, hogy másképp gondolkodnék, de most lehet jobb lenne ő mint egy 80+ milliós Fofana, már persze ár-érték arányban.
Szégyen lenne, mindkét fél részéről, de ha ezen túllépünk akkor fofana vagy egy masik top cb védő nélkül idénre is kukázhatjuk a 4 védős taktikát.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#611 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én visszahoznám Christ ha lenne rá mód, tud nagyon jól játszani ha folyamatosan játékban van és elkerülik a sérülések, ráadásul sajátnevelés.

Ha több lenne a centerbekk a piacon lehet, hogy másképp gondolkodnék, de most lehet jobb lenne ő mint egy 80+ milliós Fofana, már persze ár-érték arányban.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#612 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Crap írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 8:34 Christensen törölte a Barcas képeket és a Barcas profilképét is visszaváltotta a Chelsea mezben lévőre az instagramján.
Ez közvetlen 1 nappal azután történt, hogy páran lehozták róla, hogy a Barca őt áldozná be és hagyná ki, ha nem tudja minden játékosát regisztrálni. Ergo ezzel free agent lesz, ha tényleg megvalósul.
ha pedig sikerül regisztrálniuk akkor meg pakolja vissza a képeket :) sajnálni nem tudom, nem volt fegyver tartva a fejéhez hogy menjen innen,nem lett nyilvánosan megalázva, hogy sokat keres és megtámadtuk a szerződését hogy nem legális és csökkentse a fizetését, vagy kiabálták le a szurkolóink vagy lettek eldobva használat nélkül mint felesleges hulladékok :)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#613 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Na most elvalik mennyire kemeny targyalo partner es mennyire rafinalt uzletember todd.
Ezt a helyzetet csukott szemmel ki kell hasznalni.
Hozzank akar jonni de jong, barca bajban van, egy 45 -50misivel el lehetne hozni.
Remelem nem fogunk idiotak lenni es 75-80millioert elvinni meg 20ert aubat. Meg meg a nyakunkon marad alonso fizetese is.
Hajra hajra! Akcio van!

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#614 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Crap írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 8:34 Christensen törölte a Barcas képeket és a Barcas profilképét is visszaváltotta a Chelsea mezben lévőre az instagramján.
Ez közvetlen 1 nappal azután történt, hogy páran lehozták róla, hogy a Barca őt áldozná be és hagyná ki, ha nem tudja minden játékosát regisztrálni. Ergo ezzel free agent lesz, ha tényleg megvalósul.
Volt mar hasonlora pelda masik nagy klubnal? Egyszer ugyanezt csinaltak Emersonnal, megvettek es kb egy hettel kesobb eladtak.

Ha nem tudjak beregisztralni a jatekosokat miert akarnak meg most is ujakat? Amugy Alonso is jol megszivja, ha nem tudjak megvenni, mert itt mar nem lesz helye Chilwell es Cucurella mogott.

Remelem kihasznalja ezt Boehly es aron alul hozza De Jongot, de 1-2 evre Aubameyangot sem elleneznem szemely szerint.
Azert egy csatar mindenkepp kell, Broja semmit nem bizonyitott meg es ra alapozni felelotlenseg, viszont egy rutinos csatar mellett tudna fejlodni es jatszani is, amennyiben meguti a szintet ezt meg nem tudjuk.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#615 Hozzászólás Szerző: Crap »

Christensen törölte a Barcas képeket és a Barcas profilképét is visszaváltotta a Chelsea mezben lévőre az instagramján.
Ez közvetlen 1 nappal azután történt, hogy páran lehozták róla, hogy a Barca őt áldozná be és hagyná ki, ha nem tudja minden játékosát regisztrálni. Ergo ezzel free agent lesz, ha tényleg megvalósul.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#616 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2022. augusztus 10., szerda 23:31
cech19960320 írta: 2022. augusztus 10., szerda 23:16
BlueBlood1993 írta: 2022. augusztus 10., szerda 23:09 Hogyhogy? Nem követem
Mert nem kezdő attól a pillanattól, amint odaigazolt egy csapathoz, aminek történetesen eddig működött a védelme... ezt a kijelentést én nem venném készpénznek..
Ancelotti konkrétan kijelentette, hogy nem fogja megbontani a jól működő Alaba-Militao duót. Na most akkor csak szélsővédőként van esélye. Arra se tennék sok pénzt h kinyomja valamelyik eddigit, mer nem az a posztja. Úgyh felkötheti a gatyeszt ha nem akar Hazard sorsára jutni.
Szerintem be fogja magát verekedni a kezdőbe idővel. Bár azért én is jót röhögnék, ha az százezer perces szezonja után, idén a padon ücsörögne. Egy játékost sem tudok sajnálni, aki ezekbe a spanyol faszverő klubbokba igazol Perez papához, meg az isteni Camp Nouba.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#617 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta: 2022. augusztus 10., szerda 23:16
BlueBlood1993 írta: 2022. augusztus 10., szerda 23:09
Pityee írta: 2022. augusztus 10., szerda 22:41 Közben Rüdiger valszeg odarohad a real padjára az idei szezonban. Biztos nagy előrelépés lesz ez a madridi kaland a karrierjében.
Hogyhogy? Nem követem
Mert nem kezdő attól a pillanattól, amint odaigazolt egy csapathoz, aminek történetesen eddig működött a védelme... ezt a kijelentést én nem venném készpénznek..
Ancelotti konkrétan kijelentette, hogy nem fogja megbontani a jól működő Alaba-Militao duót. Na most akkor csak szélsővédőként van esélye. Arra se tennék sok pénzt h kinyomja valamelyik eddigit, mer nem az a posztja. Úgyh felkötheti a gatyeszt ha nem akar Hazard sorsára jutni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#618 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

BlueBlood1993 írta: 2022. augusztus 10., szerda 23:09
Pityee írta: 2022. augusztus 10., szerda 22:41 Közben Rüdiger valszeg odarohad a real padjára az idei szezonban. Biztos nagy előrelépés lesz ez a madridi kaland a karrierjében.
Hogyhogy? Nem követem
Mert nem kezdő attól a pillanattól, amint odaigazolt egy csapathoz, aminek történetesen eddig működött a védelme... ezt a kijelentést én nem venném készpénznek..

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#619 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Pityee írta: 2022. augusztus 10., szerda 22:41 Közben Rüdiger valszeg odarohad a real padjára az idei szezonban. Biztos nagy előrelépés lesz ez a madridi kaland a karrierjében.
Hogyhogy? Nem követem

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#620 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Közben Rüdiger valszeg odarohad a real padjára az idei szezonban. Biztos nagy előrelépés lesz ez a madridi kaland a karrierjében.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése