Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7701 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ruben-nek lehet megtalálja Tuchel a pozícióját és a karrierjét a "mindenki szélső" agymenésével. Kb minden erősségét tudja ott kamatoztatni és a taktikai fegyelmezetlensége sem annyira hangsúlyos ott. Fizikálisan is visszanyerte a sérülése előtti állapotát, látszik hogy amit kihagyás után lefogyott sikeresen visszaszeredte magára. Csak a hát problémái ne újuljanak ki és minden esélye megvan hogy húzzon a "viktormózeszt".

A Sp*rs amúgy nem tud ellenünk nem hentes módjára játszani..?

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#7702 Hozzászólás Szerző: Crap »

Kőkemény letámadás és fizikális küzdelem. Emlékszem amit a Reál játékosok mondtak, hogy fizikailag kőkemény meccs volt a miénk és ezért az volt a legnehezebb.
Ahhoz képest hogy 1 hete alig tudtak futni most újra ezt látom és baromi látványos és atom. Remélem bírni fogják végig a srácok.

Taylor a parbajokat eléggé a sprusnak fújja szokásosan ellenünk fúj. Eddig egy szögletet nem adott meg és egy rakat kisebb fujast oda adott

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#7703 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Apinho írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 17:47
Traxver írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 17:44 :| 160cm Sterlingre ívelgetünk :|
Ezen gondolkodtam én is. Annyira nem vágom, de nem Aguero is centert játszott? És ő is elég alacsony. Elvileg működhet, biztos nem fejjel :D
Na most örülök hogy kicsi így legaláb Kuli nem rúgta fejbe :lol: :lol:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7704 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Koulibaliiiii bikaaa 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7705 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hogy beverte KK!

Az első 10 perc botrányos volt, viszont azóta javult az intenzitás és meglepő módon ez focit hoz magával. Havertz lövése volt az első értelmes támadásunk a szezonban.

Viszont a beívelések agyf.asz...

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#7706 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Kulabà! Ez az! Micsoda bemutatkozás!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7707 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Szerintem ez a szerencsétlen műbrazil ezt lőni akarta...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#7708 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Traxver írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 17:44 :| 160cm Sterlingre ívelgetünk :|
Ezen gondolkodtam én is. Annyira nem vágom, de nem Aguero is centert játszott? És ő is elég alacsony. Elvileg működhet, biztos nem fejjel :D

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#7709 Hozzászólás Szerző: Traxver »

:| 160cm Sterlingre ívelgetünk :|

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#7710 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ha nem lenne Jorgi nem lenne ez rossz.
5 perc alatt borzasztó sok hibával játszik és már kétszer majdnem gólhoz juttatta a spurit.

Edit: ez a buzi Taylor most se nekünk fog fújni.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7711 Hozzászólás Szerző: Dante »

Jorginho lesz a vesztünk. A pálya közepén, folyamatos hibák, 5 perc alatt annyi lehetőséget teremtett a spursnek, mint egy szezon alatt a társainak.

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#7712 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Ez eddig nem fest jól

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#7713 Hozzászólás Szerző: kazomester »

broduer írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 15:38 A mai meccs nagyon kemény lesz. Benne van a megégés. Szerintem ha nem kapunk ki, már nem lehetünk elégedetlenek.
Sajnos igen. Csak a 2. Félidőre érek haza, de remélem nem több gólos hatranynal kapcsolódom majd be :|

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#7714 Hozzászólás Szerző: broduer »

A mai meccs nagyon kemény lesz. Benne van a megégés. Szerintem ha nem kapunk ki, már nem lehetünk elégedetlenek.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#7715 Hozzászólás Szerző: Bubi »

fst200 írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 13:28
Bubi írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 13:25 Balcsin vagyok és nincs spiler, tud valaki a mai meccshez egy jó streamgyűjtőt?
https://redi1.soccerstreams.net/
Itt lehet válogatni.
Köszi
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7716 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Bubi írta: 2022. augusztus 14., vasárnap 13:25 Balcsin vagyok és nincs spiler, tud valaki a mai meccshez egy jó streamgyűjtőt?
https://redi1.soccerstreams.net/
Itt lehet válogatni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#7717 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Balcsin vagyok és nincs spiler, tud valaki a mai meccshez egy jó streamgyűjtőt?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#7718 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dante írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 17:35
Szabi írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 16:14 Nem vág túlzottan a témába, de az a frissen feljutó Fulham, aki ellen a Liverpool szenvedett, nem lennék meglepne, ha komolyabb játékerőt képviselne majd idén, mint ez a hullagyenge Everton.
A meccset nézve az volt az első gondolatom, hogy szenvedünk az idei év Burnley-vel. Stabil kiesőjelöltek.

A Techel témához; szerintem tavaly ősszel mi voltunk a világ legjobb formájában játszó csapata. Chilwell sérüléséig minőségi, szórakoztató foci ment. Az utóbbi 10 évből a Juve elleni meccs az egyik kedvencem, ami nem döntő. Ez alapján meg sem fordul a fejemben, hogy Tuchel-t le kell cserélni, viszont az nyilvánvaló, hogy változtatnia kell, mert a játékosok nincsenek jó formában, az erőnlét egyértelműen átlag alatti a formáció nem nyújtja az elvártakat.
Mindezek tükrében remek eredmény a tegnapi, de hosszútávon aggasztó az irány, Tuchel teljhatalma eddig inkább negatív, mint pozitív.
Nekem is pont az a meccs jutott eszembe. Utána volt még olyan 40 meccs az idényben, és ezek többségén sírt a labda (na meg én is... ). Nem utálom Tuchel t, csak az esetek többségében a győzelmek esetén is úgy állok fel a tv elől, hogy nem szórakoztam jól. Nem beszélve a sok irritáló játékosrol akiket hétről hétre kell nézni. Szerencsére ezen fronton legalább fejlődünk. Minden amit írok a Tuchel éra egészére vonatkozik, nem 1 szaros meccsre (már az sértő, hogy ezt ki kell emelni).

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccsek

#7719 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Hát igen a riválisok is Tuchelibannak szokták hívni, a focit amit játszat pedig "haram ball"-nak. Valljuk be van benne némi igazság. :D Tavalyi szezonra rálehetett fogni, hogy lukaku meg szankciók, de mostmár ideje lenne valamit mutatni. Nézhetetlenségben már lassan az avb-s időket is alulmúlja.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7720 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 16:14 Nem vág túlzottan a témába, de az a frissen feljutó Fulham, aki ellen a Liverpool szenvedett, nem lennék meglepne, ha komolyabb játékerőt képviselne majd idén, mint ez a hullagyenge Everton.
A meccset nézve az volt az első gondolatom, hogy szenvedünk az idei év Burnley-vel. Stabil kiesőjelöltek.

A Techel témához; szerintem tavaly ősszel mi voltunk a világ legjobb formájában játszó csapata. Chilwell sérüléséig minőségi, szórakoztató foci ment. Az utóbbi 10 évből a Juve elleni meccs az egyik kedvencem, ami nem döntő. Ez alapján meg sem fordul a fejemben, hogy Tuchel-t le kell cserélni, viszont az nyilvánvaló, hogy változtatnia kell, mert a játékosok nincsenek jó formában, az erőnlét egyértelműen átlag alatti a formáció nem nyújtja az elvártakat.
Mindezek tükrében remek eredmény a tegnapi, de hosszútávon aggasztó az irány, Tuchel teljhatalma eddig inkább negatív, mint pozitív.

Válasz küldése