Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#7721 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 10:43
kazomester írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 0:36De ha most jön FDJ és ne adj isten Fofana is, akkor mi a jó büdös faszom akadályoz meg majd minket egy klasszikus 433-tól mondjuk? Szarásig lesz a kp...
Az, hogy senki sem tud stabilan védekezni a kp-n és egyből a védelemre ront az ellenfél. Tök jó lenne FdJ, de ő Angliában sosem lesz hatékony szűrő és nem is az az ideális posztja. Azt tudja amit Kovacic, csak jobban.
Én nem látom, hogy ezekkel a játékosokkal sikeresen az tudunk állni 4 védőre, minden lepattanó, lecsorgó labda az ellenfélé. Ráadásul Tuchel sem fogja belátni, hogy nem ideális a támadókkal védekezni és a védőkkel támadni.
Igen, de egyel több kpnk lenne, sokkal jobban szűrne a középpálya. Ha Kanté visszakerülhetne oda ahol klasszist tud hozni az egyből plusz két középpályással érne fel.

Jobban működne a letámadás és a kontra játék is.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7722 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 0:36De ha most jön FDJ és ne adj isten Fofana is, akkor mi a jó büdös faszom akadályoz meg majd minket egy klasszikus 433-tól mondjuk? Szarásig lesz a kp...
Az, hogy senki sem tud stabilan védekezni a kp-n és egyből a védelemre ront az ellenfél. Tök jó lenne FdJ, de ő Angliában sosem lesz hatékony szűrő és nem is az az ideális posztja. Azt tudja amit Kovacic, csak jobban.
Én nem látom, hogy ezekkel a játékosokkal sikeresen az tudunk állni 4 védőre, minden lepattanó, lecsorgó labda az ellenfélé. Ráadásul Tuchel sem fogja belátni, hogy nem ideális a támadókkal védekezni és a védőkkel támadni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#7723 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dízel írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 7:26 Tuchel nem meri es nem bizik a 4 vedos rendszerbe. Tavaly probalgatta, de borzalom volt, sorra kaptuk a golokat.
Ha jonne fofana akkor viszont minosegben meglennenk cb posztra. Kuli Es fofana vagy silva nyomna kozepen, szeleken meg van boven lehetoseg. Chilwell james egeszseges nem ugy mint tavaly. Chilinek van valtotarsa cucu. Jamesnek mondjuk nincs, mert azpi oda mar keves.
Nagyon erzekeny a 4 vedos taktika. Egy valaki kilog a sorbol mar osszedol a kartyavar. Muszaj lesz a kprol 2 embernek, pl kante es de jong besegiteni a vedekezesben cdm poszton.
Csak igy mukodhet, mert kulonben megint szopni fogjuk a golokat.
De én azt nem értem miért ilyen érzékeny? Hogy tud a Pool, City, Real, Bayern, Barca bajnokságot és blt nyerni 4 védős rendszerben és csak mi nem? Ezek szerint vagy az edző, vagy a játékosok szarok, mert muszáj nekik ezt az ultra biztonsági felállást erőltetni ami kb nézhetetlen. Úgy védjük ezt a szar felállást mint a hímes tojást, közben meg a világon egy komoly csapat sem használja. Baromira unom már.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7724 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Dízel írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 9:25 Igen, kimondhatjuk hogy cucu es sterling upgradeek lettek, csak remelem ok huzzak felfele a csapatot, nem a csapat fogja elvenni az onbizalmukat es hozzaallassukat, mint azt mar ezerszer lathattuk nalunk.
Ha szerencsés módon jól osszeall a keret és úgymond mindenkinek marad riválisa, akkor van rá esély hogy mindenki beast módban tolja, hogy ha játszik akkor ő maradjon a kezdő, ha meg nem kezdő akkor az legyen, nyilván ehhez az is kell, hogy Tuchel ne játszassa túl azt akinek x rossz meccse van egymás után.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#7725 Hozzászólás Szerző: Crap »

Kicsit plusz piros pont, azért hogy hiába nyomott az Everton és állt vissza teljesen a csapat, az utolsó 20 percben beadasig se jutott az Everton nemhogy helyzetig.

Plusz szerintem Broja nagyon jól szállt be. Kb. minden fejparbajt megnyert és az előre vagdosott labdákat nem egyszer tartotta meg vagy adta tovább. Ez a balszélsőkent való jatszatasa viszont total érthetetlen volt.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#7726 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Igen, kimondhatjuk hogy cucu es sterling upgradeek lettek, csak remelem ok huzzak felfele a csapatot, nem a csapat fogja elvenni az onbizalmukat es hozzaallassukat, mint azt mar ezerszer lathattuk nalunk.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#7727 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 8:36
Dízel írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 7:26 Tuchel nem meri es nem bizik a 4 vedos rendszerbe. Tavaly probalgatta, de borzalom volt, sorra kaptuk a golokat.
Ha jonne fofana akkor viszont minosegben meglennenk cb posztra. Kuli Es fofana vagy silva nyomna kozepen, szeleken meg van boven lehetoseg. Chilwell james egeszseges nem ugy mint tavaly. Chilinek van valtotarsa cucu. Jamesnek mondjuk nincs, mert azpi oda mar keves.
Nagyon erzekeny a 4 vedos taktika. Egy valaki kilog a sorbol mar osszedol a kartyavar. Muszaj lesz a kprol 2 embernek, pl kante es de jong besegiteni a vedekezesben cdm poszton.
Csak igy mukodhet, mert kulonben megint szopni fogjuk a golokat.
Nem lennék benne biztos, hogy nem fordítva lesz és Chili lesz Cucu váltótársa. Rendesen berúgta tegnap az ajtót Cucu, minden platformon agyondícsérik, pedig alig játszott.
hát az, hogy sprintben közlekedett mindenhová, és a passzai sem épp csak elgurultak a csapattárshoz, az már elég erős upgradenek érződött a csapatban.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7728 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta: 2022. augusztus 7., vasárnap 7:26 Tuchel nem meri es nem bizik a 4 vedos rendszerbe. Tavaly probalgatta, de borzalom volt, sorra kaptuk a golokat.
Ha jonne fofana akkor viszont minosegben meglennenk cb posztra. Kuli Es fofana vagy silva nyomna kozepen, szeleken meg van boven lehetoseg. Chilwell james egeszseges nem ugy mint tavaly. Chilinek van valtotarsa cucu. Jamesnek mondjuk nincs, mert azpi oda mar keves.
Nagyon erzekeny a 4 vedos taktika. Egy valaki kilog a sorbol mar osszedol a kartyavar. Muszaj lesz a kprol 2 embernek, pl kante es de jong besegiteni a vedekezesben cdm poszton.
Csak igy mukodhet, mert kulonben megint szopni fogjuk a golokat.
Nem lennék benne biztos, hogy nem fordítva lesz és Chili lesz Cucu váltótársa. Rendesen berúgta tegnap az ajtót Cucu, minden platformon agyondícsérik, pedig alig játszott.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#7729 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Athletic cikkben volt nem rég hogy allitolag Tuchel hosszatavon meg fogja probalni a 4 vedozest. Thiago Silvaval es pl Alonsoval ez öngyilkossag volt eddig (de Christensen-Rüdiger paros se volt 4 vedosben eletbiztositas) . Ha meglesznek hozza az emberek valoszinu megtortenik.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#7730 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Tuchel nem meri es nem bizik a 4 vedos rendszerbe. Tavaly probalgatta, de borzalom volt, sorra kaptuk a golokat.
Ha jonne fofana akkor viszont minosegben meglennenk cb posztra. Kuli Es fofana vagy silva nyomna kozepen, szeleken meg van boven lehetoseg. Chilwell james egeszseges nem ugy mint tavaly. Chilinek van valtotarsa cucu. Jamesnek mondjuk nincs, mert azpi oda mar keves.
Nagyon erzekeny a 4 vedos taktika. Egy valaki kilog a sorbol mar osszedol a kartyavar. Muszaj lesz a kprol 2 embernek, pl kante es de jong besegiteni a vedekezesben cdm poszton.
Csak igy mukodhet, mert kulonben megint szopni fogjuk a golokat.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#7731 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:42
kazomester írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:32 Hát rendesen próbára teszi a türelmem ez a meccs... idén eleje meg minden, de fuh :| Számolom a napokat, hogy mikor felejtjük már el végre ezt a 3 védős borzadályt, akár Tuchel-lel akár nélküle. De közben tudom, hogy kb. esélytelen...
Szabi írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:30 Az egyetlen vérbeli centerünk is a vonal mellett futkorászik, mióta beállt...
Ezt a kettőt kicsit egy kalap alá hozom. A 3 védő is rendben volt(ha azt annak lehet nyilvánítani, ha max. 1 gólt lövünk meccsenként :roll: ), BL-t nyertünk, amikor mindenki a posztján tolta és értette a feladatát. Itt mindenki totyorog posztidegen helyeken, senki sincs tisztában, mikor kinek kéne passzolnia vagy indulnia és nem tudom... én is sokat kampányoltam a 4 védő mellett, de egyre inkább úgy tűnik, hogy ezt a fejetlenséget a 4 védő sem oldja meg, ide tiszta posztok és szerepkörök kellenek.

A kiemelt rész meg lehet idén beérik.
Én nem tudom már mi van, Broja lw, Sterling st, Ruben rb, James lb, Cucu cb, kihagytam vmit? A Fifa algoritmusa nem csinál ekkora kalamajkát, ha rábízod, hogy szimuláljon le egy meccset :roll: Felejtse már el ezt a faszkodást, de komolyan. De ha most jön FDJ és ne adj isten Fofana is, akkor mi a jó büdös faszom akadályoz meg majd minket egy klasszikus 433-tól mondjuk? Szarásig lesz a kp...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7732 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dízel írta: 2022. augusztus 6., szombat 21:30
kecske01 írta: 2022. augusztus 6., szombat 21:03 Jorginho nagyon nem kéne többet. Folyamat figyeltem Tuchelt, örjöngött egyfolytában. Előre basszuk a labdát amikor ki lehetne passzolni is.
Mégis 90 percig palyan hagyta... Következő meccsen se vagyok biztos, hogy padon lesz, de ha mégis, az azt követőn visszarakja a kezdőbe.

Tuchel meg ezzel a nagy szélső játék imadatából visszavehetne. Ivelgetjük a labdát, de ezek ilyen vészmegoldások.
Egyébként ennyire jól beadó tudó szélsővédő-garnitúránk talán még sosem volt, de míg régebben lett volna aki befejeli őket, csak Bosingwa és Zappacosta nem tudta betenni, most pont az a baj, hogy nincs, aki érkezzen. Egy CR ezekből csillió gólt fejelne, de Drogba is 30 góllal lenne gólkirály. A csatárnak csúfolt Havertz erre nem alkalmas a nyegle mozgásával.

És itt most nem a mai meccsre gondolok nyilván, hanem általánosságban, hogy James, Chily, Cucu, de még Azpi is tűpontosan odateszi jobb napjain.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#7733 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Tuchel kiemelte, hogy fizikailag fejlődnünk kell és ezt én is így látom. Conte hányásig futtatta a Spurst a pre-seasonben, csúnyán ledominálhatnak minket kövi héten.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#7734 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: 2022. augusztus 6., szombat 21:03 Jorginho nagyon nem kéne többet. Folyamat figyeltem Tuchelt, örjöngött egyfolytában. Előre basszuk a labdát amikor ki lehetne passzolni is.
Mégis 90 percig palyan hagyta... Következő meccsen se vagyok biztos, hogy padon lesz, de ha mégis, az azt követőn visszarakja a kezdőbe.

Tuchel meg ezzel a nagy szélső játék imadatából visszavehetne. Ivelgetjük a labdát, de ezek ilyen vészmegoldások.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#7735 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:49 A 4 védő megoldaná a posztokat. Mount - Kanté - Gallagher KPval állnék fel, Kanté végre a posztján játszhatna és újra beast üzemmódban lenne, Mount és Gallagher pedig két olyan CM lehetne akikben megvan a kreativitás és a gólveszély mellett a két tüdő és aktív védekezés. Havertz mehetne hamis9esbe, Sterling és Werner/Zijes/Pulisic pedig szélre.

Szerintem a napnál is világosabb, hogy ez áll a legjobban ennek az állománynak.

Féltem Tuchelt, nem örülnék ha menne.
Ez passzolna a legjobban a kerethez, de mégis mi garantálná, hogy a posztjaikon játszanának és nem RLC lenne a jobbszélső, Sterling a hamis kilences, Mount-Gallagher a csatár mögötti tkp, Jorg-James-Cucu a kp és így tovább...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#7736 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Jorginho nagyon nem kéne többet. Folyamat figyeltem Tuchelt, örjöngött egyfolytában. Előre basszuk a labdát amikor ki lehetne passzolni is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#7737 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pokoli küzdelem volt de most mindennél fontosabb a 3 pont ami sikerült. Muszáj egy belsővédőt hozni még, de biztos fog érkezni.

Az újak közül mindenki tett a játékhoz, Koulibaly sérülése reméljük nem komoly. Görcsölt rendesen lehet még a tempot szoknia kell.

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#7738 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Bubi írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:42
broduer írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:10
Bubi írta: 2022. augusztus 6., szombat 19:42

Szerintem Tuchel erősen felelősségre vonható. Egyrészt alig van centerbekkünk még is nyomjuk orrvérzésig ezt a 3 védős híg fost. Ebben a rendszerben Kanté szervezi a játékunkat 80%ban kb. Kanté jó, de nem ebben világklasszis.
...
Nem tudom nézni a meccset, de csak erre a részre reagálnék: pont a centerbekkek hiánya miatt lenne rizikós a 4 védő. Silva egyszerűen abba a rendszerbe lassú lenne, Azpi alacsony és lassú, és akkor van még Chalobah aki szintén nem a prime kategória. Koulibaly mellé ha jönne még egy bika CB, akkor lehetne 4 védőről beszélni, addig öngyilkosság.
Nem ideális, ez igaz, de szerintem Kuli és Silva jól megoldaná. Tavaly sérült volt Chilly, oké, Alonsoval halál lett volna a 4 védő, de idén megvagyunk a szélen.

Sokkal rosszabb szerintem 3 védővel kiállni úgy, hogy összesen van 3 olyan védőnk akiknek ténylegesen az a posztja. Cucurella tud ott játszani, de pont olyan pazarlás őt LCBbe rakni mint Jamest RCBbe.

Más: Chilly felkötheti a gatyát, Cucu nagyban játszik. Idén a baloldalunk fog húzni.
James mai produkcioja lattan hasznosabb lett volna hatul, mint a szelen.

Chilwellnek adjunk idot. Rengeteget hagyott ki. Nem kizart szerintem, hogy sokszor egyszerre fognak a palyan lenni Cucurellaval.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7739 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:30 Az egyetlen vérbeli centerünk is a vonal mellett futkorászik, mióta beállt...
A szélsők csatárok, a közepén hasznos támadók szélsők, a cm jobb wingback, a jobb wingback bal, majd jobboldali középhátvéd, a jobbhátvéd középhátvéd, a center pedig szélső. Teljesen logikus. :D

James játéka aggasztó, a második félidőben nem volt jó megoldása.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#7740 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:42
kazomester írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:32 Hát rendesen próbára teszi a türelmem ez a meccs... idén eleje meg minden, de fuh :| Számolom a napokat, hogy mikor felejtjük már el végre ezt a 3 védős borzadályt, akár Tuchel-lel akár nélküle. De közben tudom, hogy kb. esélytelen...
Szabi írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:30 Az egyetlen vérbeli centerünk is a vonal mellett futkorászik, mióta beállt...
Ezt a kettőt kicsit egy kalap alá hozom. A 3 védő is rendben volt(ha azt annak lehet nyilvánítani, ha max. 1 gólt lövünk meccsenként :roll: ), BL-t nyertünk, amikor mindenki a posztján tolta és értette a feladatát. Itt mindenki totyorog posztidegen helyeken, senki sincs tisztában, mikor kinek kéne passzolnia vagy indulnia és nem tudom... én is sokat kampányoltam a 4 védő mellett, de egyre inkább úgy tűnik, hogy ezt a fejetlenséget a 4 védő sem oldja meg, ide tiszta posztok és szerepkörök kellenek.

A kiemelt rész meg lehet idén beérik.
A 4 védő megoldaná a posztokat. Mount - Kanté - Gallagher KPval állnék fel, Kanté végre a posztján játszhatna és újra beast üzemmódban lenne, Mount és Gallagher pedig két olyan CM lehetne akikben megvan a kreativitás és a gólveszély mellett a két tüdő és aktív védekezés. Havertz mehetne hamis9esbe, Sterling és Werner/Zijes/Pulisic pedig szélre.

Szerintem a napnál is világosabb, hogy ez áll a legjobban ennek az állománynak.

Féltem Tuchelt, nem örülnék ha menne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése