Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#7861 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pokoli küzdelem volt de most mindennél fontosabb a 3 pont ami sikerült. Muszáj egy belsővédőt hozni még, de biztos fog érkezni.

Az újak közül mindenki tett a játékhoz, Koulibaly sérülése reméljük nem komoly. Görcsölt rendesen lehet még a tempot szoknia kell.

Cappy
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#7862 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Bubi írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:42
broduer írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:10
Bubi írta: 2022. augusztus 6., szombat 19:42

Szerintem Tuchel erősen felelősségre vonható. Egyrészt alig van centerbekkünk még is nyomjuk orrvérzésig ezt a 3 védős híg fost. Ebben a rendszerben Kanté szervezi a játékunkat 80%ban kb. Kanté jó, de nem ebben világklasszis.
...
Nem tudom nézni a meccset, de csak erre a részre reagálnék: pont a centerbekkek hiánya miatt lenne rizikós a 4 védő. Silva egyszerűen abba a rendszerbe lassú lenne, Azpi alacsony és lassú, és akkor van még Chalobah aki szintén nem a prime kategória. Koulibaly mellé ha jönne még egy bika CB, akkor lehetne 4 védőről beszélni, addig öngyilkosság.
Nem ideális, ez igaz, de szerintem Kuli és Silva jól megoldaná. Tavaly sérült volt Chilly, oké, Alonsoval halál lett volna a 4 védő, de idén megvagyunk a szélen.

Sokkal rosszabb szerintem 3 védővel kiállni úgy, hogy összesen van 3 olyan védőnk akiknek ténylegesen az a posztja. Cucurella tud ott játszani, de pont olyan pazarlás őt LCBbe rakni mint Jamest RCBbe.

Más: Chilly felkötheti a gatyát, Cucu nagyban játszik. Idén a baloldalunk fog húzni.
James mai produkcioja lattan hasznosabb lett volna hatul, mint a szelen.

Chilwellnek adjunk idot. Rengeteget hagyott ki. Nem kizart szerintem, hogy sokszor egyszerre fognak a palyan lenni Cucurellaval.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7863 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:30 Az egyetlen vérbeli centerünk is a vonal mellett futkorászik, mióta beállt...
A szélsők csatárok, a közepén hasznos támadók szélsők, a cm jobb wingback, a jobb wingback bal, majd jobboldali középhátvéd, a jobbhátvéd középhátvéd, a center pedig szélső. Teljesen logikus. :D

James játéka aggasztó, a második félidőben nem volt jó megoldása.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9382
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#7864 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:42
kazomester írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:32 Hát rendesen próbára teszi a türelmem ez a meccs... idén eleje meg minden, de fuh :| Számolom a napokat, hogy mikor felejtjük már el végre ezt a 3 védős borzadályt, akár Tuchel-lel akár nélküle. De közben tudom, hogy kb. esélytelen...
Szabi írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:30 Az egyetlen vérbeli centerünk is a vonal mellett futkorászik, mióta beállt...
Ezt a kettőt kicsit egy kalap alá hozom. A 3 védő is rendben volt(ha azt annak lehet nyilvánítani, ha max. 1 gólt lövünk meccsenként :roll: ), BL-t nyertünk, amikor mindenki a posztján tolta és értette a feladatát. Itt mindenki totyorog posztidegen helyeken, senki sincs tisztában, mikor kinek kéne passzolnia vagy indulnia és nem tudom... én is sokat kampányoltam a 4 védő mellett, de egyre inkább úgy tűnik, hogy ezt a fejetlenséget a 4 védő sem oldja meg, ide tiszta posztok és szerepkörök kellenek.

A kiemelt rész meg lehet idén beérik.
A 4 védő megoldaná a posztokat. Mount - Kanté - Gallagher KPval állnék fel, Kanté végre a posztján játszhatna és újra beast üzemmódban lenne, Mount és Gallagher pedig két olyan CM lehetne akikben megvan a kreativitás és a gólveszély mellett a két tüdő és aktív védekezés. Havertz mehetne hamis9esbe, Sterling és Werner/Zijes/Pulisic pedig szélre.

Szerintem a napnál is világosabb, hogy ez áll a legjobban ennek az állománynak.

Féltem Tuchelt, nem örülnék ha menne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4827
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#7865 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:32 Hát rendesen próbára teszi a türelmem ez a meccs... idén eleje meg minden, de fuh :| Számolom a napokat, hogy mikor felejtjük már el végre ezt a 3 védős borzadályt, akár Tuchel-lel akár nélküle. De közben tudom, hogy kb. esélytelen...
Szabi írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:30 Az egyetlen vérbeli centerünk is a vonal mellett futkorászik, mióta beállt...
Ezt a kettőt kicsit egy kalap alá hozom. A 3 védő is rendben volt(ha azt annak lehet nyilvánítani, ha max. 1 gólt lövünk meccsenként :roll: ), BL-t nyertünk, amikor mindenki a posztján tolta és értette a feladatát. Itt mindenki totyorog posztidegen helyeken, senki sincs tisztában, mikor kinek kéne passzolnia vagy indulnia és nem tudom... én is sokat kampányoltam a 4 védő mellett, de egyre inkább úgy tűnik, hogy ezt a fejetlenséget a 4 védő sem oldja meg, ide tiszta posztok és szerepkörök kellenek.

A kiemelt rész meg lehet idén beérik.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9382
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#7866 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:10
Bubi írta: 2022. augusztus 6., szombat 19:42
Szabi írta: 2022. augusztus 6., szombat 19:34 Ugyanaz a nézhetetlen sz@r lesz ez idén is, mint tavaly.
Szerintem Tuchel erősen felelősségre vonható. Egyrészt alig van centerbekkünk még is nyomjuk orrvérzésig ezt a 3 védős híg fost. Ebben a rendszerben Kanté szervezi a játékunkat 80%ban kb. Kanté jó, de nem ebben világklasszis.
...
Nem tudom nézni a meccset, de csak erre a részre reagálnék: pont a centerbekkek hiánya miatt lenne rizikós a 4 védő. Silva egyszerűen abba a rendszerbe lassú lenne, Azpi alacsony és lassú, és akkor van még Chalobah aki szintén nem a prime kategória. Koulibaly mellé ha jönne még egy bika CB, akkor lehetne 4 védőről beszélni, addig öngyilkosság.
Nem ideális, ez igaz, de szerintem Kuli és Silva jól megoldaná. Tavaly sérült volt Chilly, oké, Alonsoval halál lett volna a 4 védő, de idén megvagyunk a szélen.

Sokkal rosszabb szerintem 3 védővel kiállni úgy, hogy összesen van 3 olyan védőnk akiknek ténylegesen az a posztja. Cucurella tud ott játszani, de pont olyan pazarlás őt LCBbe rakni mint Jamest RCBbe.

Más: Chilly felkötheti a gatyát, Cucu nagyban játszik. Idén a baloldalunk fog húzni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#7867 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Nehéz itt nyerni főleg nekünk, lényeg a 3 pont. Egyébként meg ugyanaz a fos játék mint mindig. Sterling emlékeztet Werner kezdeti lendületére, majd szól neki Jorginho, hogy ez itt nem módi..

Úgy néz ki, hogy évek után sikerül megszabadulnunk Alonsotól, most várhatok éveket a kecskére..

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#7868 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Ez a Gallagher csere csak 80 percet késett...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4615
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#7869 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Traxver írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:35
kazomester írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:32 Hát rendesen próbára teszi a türelmem ez a meccs... idén eleje meg minden, de fuh :| Számolom a napokat, hogy mikor felejtjük már el végre ezt a 3 védős borzadályt, akár Tuchel-lel akár nélküle. De közben tudom, hogy kb. esélytelen...
én idén kb 50 évet fogok öregedni
Én ezt úgy mondanám, hogy idén IS :D

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1684
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#7870 Hozzászólás Szerző: Traxver »

kazomester írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:32 Hát rendesen próbára teszi a türelmem ez a meccs... idén eleje meg minden, de fuh :| Számolom a napokat, hogy mikor felejtjük már el végre ezt a 3 védős borzadályt, akár Tuchel-lel akár nélküle. De közben tudom, hogy kb. esélytelen...
én idén kb 50 évet fogok öregedni

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4615
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#7871 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Hát rendesen próbára teszi a türelmem ez a meccs... idén eleje meg minden, de fuh :| Számolom a napokat, hogy mikor felejtjük már el végre ezt a 3 védős borzadályt, akár Tuchel-lel akár nélküle. De közben tudom, hogy kb. esélytelen...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7872 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Az egyetlen vérbeli centerünk is a vonal mellett futkorászik, mióta beállt...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#7873 Hozzászólás Szerző: focimark »

Pityee írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:27 Koulibaly miért lett egyèbként lehozva?
2x is begorcsolt a laba, gondolom nem akartak kockaztatni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6792
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7874 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Koulibaly miért lett egyèbként lehozva? Most a meccs végén tuti ívelgetni fog az everton és nem hinném hogy a 170centis azpi okés lesz rá.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#7875 Hozzászólás Szerző: Dízel »

AwayRoller írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:23 Annyira látszik Sterling játékán, hogy nem ezen a pozíciós foshalmazon nevelkedett az elmúlt másfél évben. Egyből mennek a beindulások vagy a többiek kiugratása... Attól tartok hamarabb fog ő is lelustulni a többiek szintjére, minthogy mindenki más elkezdjen így játszani.
En is erre gondolok… werner mas tema, de o is mindig futott elore mint az allat ha nalunk volt a labda, de minek..

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4827
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#7876 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Annyira látszik Sterling játékán, hogy nem ezen a pozíciós foshalmazon nevelkedett az elmúlt másfél évben. Egyből mennek a beindulások vagy a többiek kiugratása... Attól tartok hamarabb fog ő is lelustulni a többiek szintjére, minthogy mindenki más elkezdjen így játszani.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#7877 Hozzászólás Szerző: focimark »

kecske01 írta: 2022. augusztus 6., szombat 20:22 Cucurella már jobb mint Chilly
Chilly hozta ossze az egyetlen golunkat ma, Cucurella meg epp most futott tul egy passzon amit probalt lefulelni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6963
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#7878 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Cucurella már jobb mint Chilly

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7879 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A hátsó ötösből hárman poszton kívül jelenleg.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#7880 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Felfoghatatlan számomra, hogy a Kante-Jorginho páros még mindig a pályán. :D

Válasz küldése