Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#7841 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2022. július 29., péntek 17:16
cech19960320 írta: 2022. július 29., péntek 16:28
kecske01 írta: 2022. július 29., péntek 16:09
Mi adja? Megnézem mit tudnak
Ahogy az elmúlt meccsek is , úgy ez is nézhető lesz a hivatalos mobilapplikáción :D
Szuper, köszi :) addig csinálok tacot hozzá
küldhetnél ide is ;)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#7842 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

cech19960320 írta: 2022. július 29., péntek 16:28
kecske01 írta: 2022. július 29., péntek 16:09
Dante írta: 2022. július 29., péntek 15:52 A hírek szerint két meccs kerül megrendezésre Olaszországban. Az egyik a felnőtt keret számára, a másik a nem fix kerettagoknak, hogy 90 percük legyen meggyőzni Tuchel-t. Arról nem találtam infót, hogy a második meccsen pályára lépőket is Tuchel irányítja, de feltételezem, hogy igen.
A 28 fős utazó keretben nincs benne Barkley és Batshuayi sem, illetve Werner és Colwill sérült. Csatlakozott Kante, RLC és Broja is.

Névsor: Kepa, Alonso, Jorginho, Silva, Kante, Kovacic, Pulisic, RLC, Bettinelli, Chalobah, Gallagher, Mendy, Sterling, Mount, CHO, Chilwell, Ziyech, Kenedy, James, Koulibaly, Azpilicueta, Havertz, Sarr, Emerson, Gilmour, Vale, Broja, Ampadu.
Mi adja? Megnézem mit tudnak
Ahogy az elmúlt meccsek is , úgy ez is nézhető lesz a hivatalos mobilapplikáción :D
Szuper, köszi :) addig csinálok tacot hozzá

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#7843 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2022. július 29., péntek 16:09
Dante írta: 2022. július 29., péntek 15:52 A hírek szerint két meccs kerül megrendezésre Olaszországban. Az egyik a felnőtt keret számára, a másik a nem fix kerettagoknak, hogy 90 percük legyen meggyőzni Tuchel-t. Arról nem találtam infót, hogy a második meccsen pályára lépőket is Tuchel irányítja, de feltételezem, hogy igen.
A 28 fős utazó keretben nincs benne Barkley és Batshuayi sem, illetve Werner és Colwill sérült. Csatlakozott Kante, RLC és Broja is.

Névsor: Kepa, Alonso, Jorginho, Silva, Kante, Kovacic, Pulisic, RLC, Bettinelli, Chalobah, Gallagher, Mendy, Sterling, Mount, CHO, Chilwell, Ziyech, Kenedy, James, Koulibaly, Azpilicueta, Havertz, Sarr, Emerson, Gilmour, Vale, Broja, Ampadu.
Mi adja? Megnézem mit tudnak
Ahogy az elmúlt meccsek is , úgy ez is nézhető lesz a hivatalos mobilapplikáción :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#7844 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta: 2022. július 29., péntek 15:52 A hírek szerint két meccs kerül megrendezésre Olaszországban. Az egyik a felnőtt keret számára, a másik a nem fix kerettagoknak, hogy 90 percük legyen meggyőzni Tuchel-t. Arról nem találtam infót, hogy a második meccsen pályára lépőket is Tuchel irányítja, de feltételezem, hogy igen.
A 28 fős utazó keretben nincs benne Barkley és Batshuayi sem, illetve Werner és Colwill sérült. Csatlakozott Kante, RLC és Broja is.

Névsor: Kepa, Alonso, Jorginho, Silva, Kante, Kovacic, Pulisic, RLC, Bettinelli, Chalobah, Gallagher, Mendy, Sterling, Mount, CHO, Chilwell, Ziyech, Kenedy, James, Koulibaly, Azpilicueta, Havertz, Sarr, Emerson, Gilmour, Vale, Broja, Ampadu.
Mi adja? Megnézem mit tudnak

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7845 Hozzászólás Szerző: Dante »

A hírek szerint két meccs kerül megrendezésre Olaszországban. Az egyik a felnőtt keret számára, a másik a nem fix kerettagoknak, hogy 90 percük legyen meggyőzni Tuchel-t. Arról nem találtam infót, hogy a második meccsen pályára lépőket is Tuchel irányítja, de feltételezem, hogy igen.
A 28 fős utazó keretben nincs benne Barkley és Batshuayi sem, illetve Werner és Colwill sérült. Csatlakozott Kante, RLC és Broja is.

Névsor: Kepa, Alonso, Jorginho, Silva, Kante, Kovacic, Pulisic, RLC, Bettinelli, Chalobah, Gallagher, Mendy, Sterling, Mount, CHO, Chilwell, Ziyech, Kenedy, James, Koulibaly, Azpilicueta, Havertz, Sarr, Emerson, Gilmour, Vale, Broja, Ampadu.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#7846 Hozzászólás Szerző: emsanya »

edeskeves írta: 2022. július 24., vasárnap 12:15 Latva ezt a meccset tomoren annyi, hogy remelem a tulajok is leszurik a tanulsagot es rakapcsolnak…

The defeat against Arsenal was witnessed by co-owners Todd Boehly, Behdad Eghbali and Hansjorg Wyss.


Ezen a meccsen volt ott pont az összes tulajdonosunk, még az öreg Wyss bácsi is.

Nem igazán akar működni ez a 4 védős felállás, persze egy félidő volt egy felkészülési meccsen, de inkább az 5 védős rendszerrel kell elkezdeni a szezont, még ha az a támadojáték rovására is megy. Mondjuk tegnap az kb egyáltalán nem volt.

Sajnos nyomatni kell olyan játékosokat akiket amugy eladnánk, de nem kellenek ennyiért senkinek és mivel ha maradnak belőlük kell főzni. Azt érzem Batsu is maradni fog, Raphina és Dembele óta akik leszartak minket nem jönnek a támadó pletykák. Meg persze védővonalon is megy még az erősítés az sincs kész.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7847 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Egyedül Sterlingben lehet bízni, hogy hátára veszi a csapatot és alkot valamit, Mountot leszámítva a többi támadónk egytől egyig szánalmas. Én Wernert bírom, de ilyen labdakezeléssel nincs keresnivalója a csapatban. Havertz egy értelmeset nem rúgott a labdába ezen a három meccsen (sem), de gondolom orrba-szájba erőltetve lesz, mivel Tuchel kiskedvence. Fontos a pressing, de nem értana egy olyan játékos a csapatba, aki ennél többhöz is ért a kapu előtt.

Remélem Broja marad és kipróbáljuk, ennél a sok támadónak csúfolt bohócnál csak jobb lehet.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#7848 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Felkészülési meccs volt, nem történt katasztrófa. Általában mindig igy kezdünk.
De a jelek aggasztóak. Semmi mast nem utalok jobban, mintha valaki/valakik félvállról veszik a meccset és szarnak bele. Mert igazabol ez történik.
Tipikus edzőbuktatós taktika a jatékosoktól.
Mi van akkor ha nem jön még 2-3 ember? akkor a többi aki itt van az elfelejt focizni? Bele kell szarni? Jó játékosaink vannak, az edző is jó, remélem felépíti őket mert nem abban kell bizni, hogy 1-2 igazolás után jönnek majd az eredmények.
Meg kell várni a szezon elejét, ha ott is sorra bukjuk a pontokat akkor valami nagy gáz van, MEGINT.
Mert ennel a csapatnál mindig van valami ami miatt nem ugy megy a szekér ahogy kéne.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#7849 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Latva ezt a meccset tomoren annyi, hogy remelem a tulajok is leszurik a tanulsagot es rakapcsolnak…

Egyebkent ilyen a tokeletes hamis 9 mint Gabriel Jesus.

Meg annyit hozzatennek, hogy siralmas, hogy megint Werner balfaszoskodasat kell majd neznunk mondjuk Raphinha helyett.

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#7850 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Ugy jatszottunk mint Lampard iranyitasa alatt a vegen. Nulla letamadas, helyezkedesi hibak, szarok bele hozzaallas. Eleg vegyes csapattal alltunk fel, kozel sem ez a kezdocsapat, de remelem csakcnem porogtek meg fel a fiuk, es nem ez lesz a tendencia iden.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#7851 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Felkeltem a 2. félidőre és azt hittem, hogy valami rémálom és folytatódik az előző szezon vége. Kb ott tartunk, semmivel sem előrébb. Sőt.

Közben vége és 4-0. Az Arsenalba is több potenciál van, mint bennünk. Nem az eredmény miatt írom ezt, hanem, ha megnézem a keretünkben a "támadószekciót". Most jött egy Sterling, nem oszt nem szoroz.

Jóslat a következő szezonra: (nagyrészt nem jön be :D )
Tuchel ebbe bele fog bukni, ha nem lesz nagyobb változás elől.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#7852 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Katasztrofa...ezert kar volt fennmaradni.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#7853 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Nos 4-4-2- vel kezdtük a meccset, ami nagyon szarul nézett ki csapat szinten.
Aztán átálltunk egy inkább 4-3-3-ra hajazó megoldásra ami mégsem tejesen az, de az sem néz ki jól.
Egyszerűen sem Jorgi, sem Gallagher nem tud a védelem előtt jól szűrni.
A 4-3-3 még lehetne is oké, de akkor oda egy Kanté féle szűrő kell.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7854 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ha lehetne azonnal lecserélném, de nincs szó igazolásról. A jobb szárny hátvéd posztra James-en kívül senki sincs, ez számomra sokkal aggasztóbb. Próbál Tuchel úgy csinálni, mintha oda amúgy is egy inverted winger-t képzelne el, de nem tudom ezzel kit akar átverni, valószínűleg magát. Ráadásul az egyetlen emberünk is RCB-t játszik a meccsei felén, ami hatalmas pazarlás.
Szóval ha az Alonso-Emerson párosból lehet választani, akkor utóbbit tartanám itt, már csak a kora miatt is.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7855 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hát igen, Emerson a tipikus esete annak, aki semmiben sem jó, de cserébe semmibe se nagyon sz@r. Én inkább preferálom azt az embert, aki legalább valamiben kiemelkedő, és hozzá tud tenni. Én tartom, amit már az év közbeni (pletykált) visszahozatalakor is írtam, hogy nála - a posztján - gyengébb képességű játékos ennyi ideig nem tudom mikor volt utoljára a klub kötelékében. Rengetegszer helyezkedik rosszul (tavalyi EB-döntő 3. perce...), az, hogy ez egy Charlotte meg Club América ellen ez nem jött ki, az nem jelenti azt, hogy a PL-ben sem fog. Lwb-ként a támadásokhoz semmit se tud hozzátenni, nem ad be elég jól, nem fut be elégszer az üres területekbe, nem gólerős, ez akkor lenne oké, ha cserébe hátul bitang, de ez sem igaz.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7856 Hozzászólás Szerző: Dante »

Az Emerson-Alonso összevetésben nálam is a brolasz jönne ki győztesen. Alonso mellett szól a ballába és a magassága, de minden más Emerson oldalára billenti a mérleg nyelvét. Emellett Chilwell, Emerson és Kenedy is tud tökig feltolt wingback-et játszani, nem is rossz helyezkedéssel, láthattuk tavaly mikor beindult Chilwell akkor egész sűrűn talált be.

Ugyanez vonatkozik Batshuayi-ra is. Nem fog 15 gólt szerezni, de a mezőnymunkája és összjátéka miatt remek kiegészítő lehet. Szerintem ő sosem kapta meg a neki járó esélyt, Conte alatt is csak epizódista volt. Az egyértelmű, hogy nem kezdő szint, de az is, hogy nem török bajnokságba való. A személyisége kicsit infantilisnek tűnik, de a hozzáállása profi. Nem is értem, hogy miért van még itt, rég megérdemelt volna már egy normális csapatot.

Sterling-et annyit fűznék hozzá, hogy a mozgása, helyezkedése néha nagyon jó volt, rendre elvitt több embert is, így Mount-tal, vagy Kenedy-re senki sem figyelt. Emellett valószínűleg ő a keret leggyorsabb támadója, jó volt nézni a sebességét.

A meccs eredménye szerintem szóra sem érdemes, szedett védett brigád volt mindkét kezdő. A lényeg, hogy jó állapotban, sérülés nélkül kezdjük a szezont.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7857 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ampadu egész jó volt a pálya közepén, volt egy-két nagyszerű hosszú passza, egyedül a meccs végi, gólt eredményező hibája vet árnyékot a teljesítményére.

Kenedy remekül érezte a védők mögé való bemozgásokat, nagy kár, hogy eléggé egylábas, de egyébként én is azt gondolom a látottak alapján, hogy amennyiben nem tudjuk pénzzé váltani, semmi értelme kölcsönbe küldeni, beugrónak tökéletes lehet a két szélre.

Colwill viszont nem ebben a 45 percben győzte meg Tuchelt, gyenge teljesítményt nyújtott. Több hibája is akadt, elkésett belépők, eladott labdák, nekem kicsit olyan volt, mintha Clarke-Saltert nézném (aki ugye már távozott). A benne rejlő potenciál adott, de éles meccsen nem érzem azt, hogy be merné majd vetni TT.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#7858 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Négy embert kiemelnék a tegnapi meccsről:

1. Emerson: LCB-t játszott az első félidőben és megint kifejezetten jól teljesített. Én ezerszer inkább őt tartanám meg, mint Alonso-t, már csak azért is, mert több poszton is bevethető.

2. Ampadu: A második félidőre állt be és ezúttal a középpályán, a dupla hatosban kapott szerepet Gallagher oldalán. Labdabiztos volt és megjátszható, szerintem neki is lenne helye a keretben, kellenek az ilyen jolly joker karakterek a padra.

3. Kenedy: MOTM. Érdekes alakzatot vettünk fel a második félidőben, papíron ötvédős felállás volt Chilwell-lel és Kenedy-vel a két oldalon, valójában sokkal inkább volt ez négyvédős formáció, Chalobah-Colwill,Sarr-Chilly. (Érdekes, hogy Colwill így inkább jobb oldali CB volt.) Kenedy-nek feküdt leginkább ez a formáció, főleg támadnia kellett, és kifejezetten lendületesen és okosan játszott, Mount-tal kiválóan érezték egymást. Koundé érkezésével és Kenedy megtartásával szvsz nem feltétlenül kellene RWB, még akkor sem, ha Azpi távozik. Kenedy szerintem a padra tökéletes.

4. Sterling: Nem volt különösebben jó meccse, kicsit idegen test volt még a pályán, de csak a tegnapi 45 perc alatt három alkalommal indult meg olyan sebességgel és labdabiztossággal a kapu irányába, hogy a védők nem tudták lekövetni az alacsony súlypontú, villámgyors tizenhetest. Tízéves emlékek törtek fel. Hazard óta nem volt ilyen típusú játékosunk. Az összjátékban és helyezkedésben viszont még nem volt az igazi Sterling, szoknia kell még a rendszert és a társakat, de tetszett, ahogy Sterling és Havertz cserélgették a pozíciókat, néha az angol, néha a német volt a hamis kilences. Ezzel könnyen megzavarhatjuk az ellenfél középhátvédjeit, mert két egészen más profilú játékos tűnhet fel ugyanott a meccs különböző szakaszaiban.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#7859 Hozzászólás Szerző: broduer »

Aki látta a meccset: hogyan mozgott együtt Sterling-Havertz-Mount hármas? Jó eséllyel sokat fogjuk őket így együtt látni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#7860 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nem láttam a meccset es tudom, hogy pre-season nem számít, de Barca, Bayern és Utd is 4 gólokat ver folyamat. Mi meg szaros Mls csapatoknak nem bírunk gólt lőni.

Remélem ez a kemény alapozásnak az oka, legalább állóképességben legyünk nagyon erősek jövőre.

Válasz küldése