Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#5601 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta: 2022. június 29., szerda 11:45 Amúgy ez a Raphinha tényleg ennyire jó, hogy meger 60m~ fontot? Nem néztem L**ds meccseket, teljesen kimaradt nekem ez a csávó.
Túl sokat Raphinharól nem tudok, csak a statokat, viszont a "megér 60m fontot" kérdés olyan szempontból tárgytalan, hogy lassan két egyeneset labdába rúgók már 50 felett vannak. A real is 100+ ért zsákolta be azt a francia gyereket, aki még kb semmit nem tett az asztalra

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5602 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

kazomester írta: 2022. június 29., szerda 11:45 Amúgy ez a Raphinha tényleg ennyire jó, hogy meger 60m~ fontot? Nem néztem L**ds meccseket, teljesen kimaradt nekem ez a csávó.
https://youtu.be/8uA6KjMzT-E

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#5603 Hozzászólás Szerző: Crap »

Nizzar szerint már megvan a megállapodás. A fizuja kb. havi 115k lesz Raphinanak.

Egyébként aki fantasy Premier League -el játszik az tudja mennyire jó játékos szerintem :D kb. minden meccsen vagy gólt, aszisztot vagy kiharcolt 11esel szállította a pontokat :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#5604 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Amúgy ez a Raphinha tényleg ennyire jó, hogy meger 60m~ fontot? Nem néztem L**ds meccseket, teljesen kimaradt nekem ez a csávó.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#5605 Hozzászólás Szerző: broduer »

James Lee írta: 2022. június 29., szerda 11:05 Jóég, mennyire adnék egy Puli+pénz ajánlatot de Ligtért. Bízom benne, hogy nem Timo lesz beáldozva csak azért mert amerika kapitánynak nagyobb a marketing értéke
Egész nyáron részeg lennék, ha ez összejönne. :mrgreen: Olaszba még talán jó is lenne a 0 iq-s labdavezetése. De hát most nehéz elkülöníteni a pletykát a valid hírtől, szóval nem túl reális. :roll:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#5606 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hawaii írta: 2022. június 29., szerda 7:48
Dante írta: 2022. június 29., szerda 0:57 Jó volna, ha tisztázódna Azpi és Alonso sorsa is, mert mindkettő menne a Barca-ba, de előbbi maradása nem biztos, hogy az előnyünkre válna. Ha az ő játékperceit Koulibaly töltené a pályán az elég nagy előrelélés lenne a védelem minőségét tekintve.
Én úgy tudom, hogy Azpi szerződésében még tavasszal aktiválták a +1 éves szerződéshosszabbítási záradékot, vagyis nagyon csekély az esélye, hogy 2023 nyara előtt eligazoljon. Alonsot pedig vinné a Barca, csak hát a helyi pénzügyi szabályozások szerint pillanatnyilag nem tudnák nevezni a keretbe, így egyelőre megakadtak a tárgyalások. Egyébként Azpinak szerintem már csak kiegészítő szerepet szán Tuchel, arra pedig azért minőségi megoldás lesz.
Igen, mindkettőjük szerződése jövő nyárig szól - de ennek ellenkezőjét nem is írtam. A Barca épp próbálja eladni de Jong-ot, amivel valószínűleg megkezdhetik az agyatlan igazolásokat. A játékosok mennének - levezetni, haza, vagy a Barcaban játszani az teljesen mindegy - és Xavi is szeretne velük dolgozni, ahogy nálunk valószínűleg a korábbinál kisebb szerep jutna nekik és ezt tudják is. (Főleg Azpi-nál számít ez)
Nyilván ha marad és csere CB, RWB akkor miatta nem kell aggódnia Tuchel-nek kényszer alkalmazás esetén, de ha tényleg a Barca-ba vágyik és van lehetősége most, akkor szerintem megérdemelné, hogy jelképes összegért mehessen.

Alonso más eset, őt miharabb el kellene adni, hogy lehessen keresni az utódját.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5607 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.skysports.com/football/news ... -loan-deal

A belga patkány már inter sállal pózolgat. Kár, hogy nem végleg sikerült megszabadulni tőle.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5608 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Jóég, mennyire adnék egy Puli+pénz ajánlatot de Ligtért. Bízom benne, hogy nem Timo lesz beáldozva csak azért mert amerika kapitánynak nagyobb a marketing értéke

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#5609 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Reggeli pletykák/hírek:

- A belga gyökér már milánóban rontja a levegőt. A teljes fizuja fedezve lesz az Inter által(ugye voltak hírek, hogy csak egy része), egy évre fizetnek 7m fontot + 3, ha behúzzák a scudettot
- Raphinhaért továbbra is mi vagyunk a favoritok
- A PSG ebben a szezonban már nem akar Neymarral számolni, akár egy kölcsön is terítéken lehet. T. Silva állítólag támogatja, hogy jöjjön
- A Juve nyitott egy Puli+ pénz ügyletre de Ligtért
- A citys trió továbbra is terítéken van

(Boehly bármit is fogyaszt, adhatna nekem is :lol: )

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5610 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Atyaég ha behúznánk a Raphina-Koulibaly duót, nálam Boehly már most felülne a nem létező trónra :D Koulibaly olyan szinten megemelné a védelmünk minőségét, mint ahogy van dijk megemeli a poolét. Egy vadállat az az ember, egyáltalán nem féltem a PL-től.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#5611 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Dante írta: 2022. június 29., szerda 0:57 Jó volna, ha tisztázódna Azpi és Alonso sorsa is, mert mindkettő menne a Barca-ba, de előbbi maradása nem biztos, hogy az előnyünkre válna. Ha az ő játékperceit Koulibaly töltené a pályán az elég nagy előrelélés lenne a védelem minőségét tekintve.
Én úgy tudom, hogy Azpi szerződésében még tavasszal aktiválták a +1 éves szerződéshosszabbítási záradékot, vagyis nagyon csekély az esélye, hogy 2023 nyara előtt eligazoljon. Alonsot pedig vinné a Barca, csak hát a helyi pénzügyi szabályozások szerint pillanatnyilag nem tudnák nevezni a keretbe, így egyelőre megakadtak a tárgyalások. Egyébként Azpinak szerintem már csak kiegészítő szerepet szán Tuchel, arra pedig azért minőségi megoldás lesz.

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#5612 Hozzászólás Szerző: Crap »

Koulibalyt nagyon adnám. Soha nem tudott nyerni semmit abban a Napolieban így még a prime korszakában lévő, halál motivált játékost kapnánk.
Viszont ha ő jön, akkkr szerintem De light vagy Skriniiar tuti nem jön, inkább Ake. Mas források szerint is, sokkaljuk utóbbi kettő árát ezért érdeklődunk Koulibaly iránt.

Mindeközben olasz újságírók pletykáljak hogy Milinkovic-Savic ért is bejelentkeztunk, és a Lazio már közölte is velünk hogy 80m az ára. Na ezt a dealt eszméletlenül adnám, viszont a szokásos Matt Law, Romano, stb még nem erősítette meg ezt a hírt sajnos.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5613 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

focimark írta: 2022. június 28., kedd 23:24 Koulibaly’s agent was in London, De Ligt and Skriniar’s high prices are making Chelsea enquire about Koulibaly. ( @DiMarzio)
Durva 1 nap alatt, hogy begyorsultak a dolgok. Nagyon tetszik ez.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#5614 Hozzászólás Szerző: Dante »

focimark írta: 2022. június 28., kedd 23:24 Koulibaly’s agent was in London, De Ligt and Skriniar’s high prices are making Chelsea enquire about Koulibaly. ( @DiMarzio)
Szerintem ő mindenképpen erősítés lenne, ha érkezik De Ligt, Kounde, Skriniar egyike, ha nem. Silva nem fogja bírni a szezont, idén is többször játszott sántítva, mint teljesen egészségesen és senkit nem tudtunk beküldeni helyette.

Jó volna, ha tisztázódna Azpi és Alonso sorsa is, mert mindkettő menne a Barca-ba, de előbbi maradása nem biztos, hogy az előnyünkre válna. Ha az ő játékperceit Koulibaly töltené a pályán az elég nagy előrelélés lenne a védelem minőségét tekintve.

Engem Aké érkezése sem zavarna, amennyiben olcsó és azzal a szándékkal érkezik, hogy jövőre Colwill legyen a kezdő baloldali CB. Sőt, ebben az esetben kifejezetten okos igazolásnak számítana.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#5615 Hozzászólás Szerző: focimark »

Koulibaly’s agent was in London, De Ligt and Skriniar’s high prices are making Chelsea enquire about Koulibaly. ( @DiMarzio)

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5616 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Imadnám raphinhát könyörgöm ez most ne bukjon meg, kisebb álom a faszi óriási erősítés lenne!

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5617 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ezt szeretem látni, Boehly nem szarozik. Bőven nem értek egyet az összes felmerült névvel, de egyrészt Raphinha azok közül való akit mindig szívesen megnéztem volna, másrészt ha végre Tuchel bácsi kérésére történnek az igazolások, az sem érdekel, ha az üzbég ötödosztályból igazolunk egy vízhordót.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára James Lee 2022. június 28., kedd 22:18-kor.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5618 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Raphinha és Sterling, gyorsak, 1 v 1-be mennek, mint a diszno és gólerősek, jól hangzik. Ég veled tetü lassu Zijes, Alonso.

Ha hátra is sikerülne az elmult napok hirei alapján azokat az embereket behúzni (Skriniar, de Ligt) akkor ez már egy nagyon jo kiindulo pont, sőt.

Chelsea have already sent an official proposal to Raphinha and his agent Deco to discuss personal terms as Boehly wants to be fast to avoid problems. Work in progress.

Chelsea will also send new bid to Manchester City for Raheem Sterling - Tuchel wants two wingers.


Fabrizio Romano

Boehly the Boss. Nincs szarakodás, gyorsan intézi a dolgokat.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5619 Hozzászólás Szerző: Pityee »

flatley09 írta: 2022. június 28., kedd 21:26
Tölgyesi Tamás írta: 2022. június 28., kedd 21:13 Raphina jó játékos, de hónapok óta azt olvasni vele kapcsolatban, hogy az a gyerekkori álma, hogy a Barcelonában játszon, viszont nekik nincs rá pénzük.
Lukakunak meg gyerekkori álma volt, hogy nálunk játszon aztán látod mi a vége....nem kell ezekkel a dolgokkal foglalkozni. Van az a pénz...
Pontosan, Mbappenak meg gyerekkori álma a real volt, de lehetne még folytatni a sort. Raphina nagyon jol tolta a leedsben, hajtós fasza kis játékos, örülnék neki.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#5620 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Tölgyesi Tamás írta: 2022. június 28., kedd 21:13 Raphina jó játékos, de hónapok óta azt olvasni vele kapcsolatban, hogy az a gyerekkori álma, hogy a Barcelonában játszon, viszont nekik nincs rá pénzük.
Lukakunak meg gyerekkori álma volt, hogy nálunk játszon aztán látod mi a vége....nem kell ezekkel a dolgokkal foglalkozni. Van az a pénz...

Válasz küldése