Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#5621 Hozzászólás Szerző: Dante »

Az elérhető szélsők közül szerintem ő a legjobb opció. A Dembele - Raphinha kettősből pedig nem is kérdés hogy ő a jobb, érettebb, okosabb játékos, összehasonlíthatatlan munkamorállal és mindemellett PL bizonyított. A nem top6-os csapatok közül talán az egyik legjobb támadó is a bajnokságban.

55 millióért pedig az ára is reális lenne.

Tölgyesi Tamás
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016. március 12., szombat 16:51

Re: Átigazolási pletykák

#5622 Hozzászólás Szerző: Tölgyesi Tamás »

Raphina jó játékos, de hónapok óta azt olvasni vele kapcsolatban, hogy az a gyerekkori álma, hogy a Barcelonában játszon, viszont nekik nincs rá pénzük.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#5623 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Chelsea agree £55m fee for Raphina - Matt Law

With the deal expected to go through, Chelsea are aiming to add Raphina to a £105million new-look attack with Raheem Sterling, who they are also in talks to sign. - Matt Law

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#5624 Hozzászólás Szerző: focimark »

Pityee írta: 2022. június 28., kedd 20:37 Decoval nyaral együtt, biztos beszélt a fejével az öreg :mrgreen:
O az ugynoke.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#5625 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Chelsea and L**ds have reached full agreement for Raphinha! Official bid accepted around £60/65m [add ons included]. Main part of amount to be paid immediately. It’s done between clubs. 🚨🔵 #CFC

na tetszik 8)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5626 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Decoval nyaral együtt, biztos beszélt a fejével az öreg :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5627 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Amazing24 írta: 2022. június 28., kedd 19:54
kecske01 írta: 2022. június 28., kedd 19:46
Amazing24 írta: 2022. június 28., kedd 19:42 Egyre inkabb kezd elmenni kedvem az egesz atigazolasi szezontol. 1 honapja, olyan neveket pletykaltak velunk kapcsolatban, akik hianyposztra erkeztek volna, ennek mar nyoma sincs. Persze tudom meg korai, varjuk ki a veget, de aggasztoak hirek. Tuchel mesternek pedig valamit villantania kell a kovi szezonban, ha mar tejhatalmat kapott. Nem az szarzival valo versenyzes a cel szamomra a negyedik helyert
Hanem mi a cél? Itt bajnokságról ne nagyon reménykedj. Bl-ben lehet simán esélyünk.
Nem a bajnoksag, de azert jo lenne mar, ha nem erne veget szamunkra decemberbe, ahogy 4 eve folyamatosan. Magabiztos jatek, magabiztos 2-3.-ik hely. Szerintem ez egyaltalan nem lenne nagy elvaras.
Nyilván jó lenne, de olyan hátrányban vagyunk az első kettőhöz képest..amúgy tavaly Chilwell sérüléséig egész jók voltunk.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5628 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ez gyors volt:D

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#5629 Hozzászólás Szerző: focimark »

Chelsea close to agreeing fee north of £55m with L**ds for Raphinha but not done yet. #CFC now best placed with #LUFC & 25yo as long-term favourites Barcelona can’t afford it at present + Arsenal not currently at required price (David Ornstein)

Remelem ezt osszehozza Boehly, szerintem o nagy erosites lenne. Ornstein ritkan teved.

Chelsea and L**ds have reached full agreement for Raphinha! Official bid accepted around £60/65m [add ons included]. Main part of amount to be paid immediately. It’s done between clubs. 🚨🔵 #CFC

Talks now ongoing on player side on personal terms and contract. Boehly, on it.
Na Fabrizio is megerositette

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#5630 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

kecske01 írta: 2022. június 28., kedd 19:46
Amazing24 írta: 2022. június 28., kedd 19:42 Egyre inkabb kezd elmenni kedvem az egesz atigazolasi szezontol. 1 honapja, olyan neveket pletykaltak velunk kapcsolatban, akik hianyposztra erkeztek volna, ennek mar nyoma sincs. Persze tudom meg korai, varjuk ki a veget, de aggasztoak hirek. Tuchel mesternek pedig valamit villantania kell a kovi szezonban, ha mar tejhatalmat kapott. Nem az szarzival valo versenyzes a cel szamomra a negyedik helyert
Hanem mi a cél? Itt bajnokságról ne nagyon reménykedj. Bl-ben lehet simán esélyünk.
Nem a bajnoksag, de azert jo lenne mar, ha nem erne veget szamunkra decemberbe, ahogy 4 eve folyamatosan. Magabiztos jatek, magabiztos 2-3.-ik hely. Szerintem ez egyaltalan nem lenne nagy elvaras.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5631 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Amazing24 írta: 2022. június 28., kedd 19:42 Egyre inkabb kezd elmenni kedvem az egesz atigazolasi szezontol. 1 honapja, olyan neveket pletykaltak velunk kapcsolatban, akik hianyposztra erkeztek volna, ennek mar nyoma sincs. Persze tudom meg korai, varjuk ki a veget, de aggasztoak hirek. Tuchel mesternek pedig valamit villantania kell a kovi szezonban, ha mar tejhatalmat kapott. Nem az szarzival valo versenyzes a cel szamomra a negyedik helyert
Hanem mi a cél? Itt bajnokságról ne nagyon reménykedj. Bl-ben lehet simán esélyünk.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#5632 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Egyre inkabb kezd elmenni kedvem az egesz atigazolasi szezontol. 1 honapja, olyan neveket pletykaltak velunk kapcsolatban, akik hianyposztra erkeztek volna, ennek mar nyoma sincs. Persze tudom meg korai, varjuk ki a veget, de aggasztoak hirek. Tuchel mesternek pedig valamit villantania kell a kovi szezonban, ha mar tejhatalmat kapott. Nem az szarzival valo versenyzes a cel szamomra a negyedik helyert

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#5633 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ez az Aké biznisz... Miért kell ezt időről-időre eljátszani? :roll:

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#5634 Hozzászólás Szerző: focimark »

kecske01 írta: 2022. június 28., kedd 18:52 Azért sterling-havertz-raphinha trió elég baszó lenne.
433ban Mounttal cmként tetszene nekem is, fuggetlenul attol, hogy nem vagyok nagy Sterling fan, de az Akes hirek szerintem pont azt mutatjak, hogy marad a 343, ahol Mount alap a tamadoharmasban. Persze lehet majd rotalni es 5csere lehetoseg lesz mar PLben is.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5635 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Azért sterling-havertz-raphinha trió elég baszó lenne.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#5636 Hozzászólás Szerző: focimark »

Chelsea are weighing up a bid for Raphinha to rival arsenal as part of a new look £100m attack for Thomas Tuchel. Tuchel wants a 1v1 attacking player and, as of today (and everything subject to change in a transfer window), it seems Raphinha is the most likely to be join Chelsea along with Sterling.
( @Matt_Law_DT)

Chelsea are optimistic of re signing Nathan Ake. ( @Matt_Law_DT )

Chelsea’s new proposal for Sterling will be around £35m with add ons.

@FabrizioRomano

Gondolom ennyiert nem fogjak elengedni.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#5637 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Cappy írta: 2022. június 28., kedd 17:54 Mellesleg Neymart szivesen megneznem nalunk, o kepes lehet ebben a bajnokságban is kiemelkedni, ha kepes fejben is komolyabban venni a jatekot.
Narrátor: "de nem képes..."

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#5638 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Azt azert ne felejtsuk el, hogy Zinchenko, Ake és Sterling egy teljesen mas rendszerbol jonnenek. Attol, hogy ott nem fix stabil kezdok, az nem azt jelenti, hogy itt is kispad szintuek lennenek Tuchel rendszereben.

Sterling szerintem passzolna hozzank, Aket alig lattam jatszani az elmult 2 evben, Zinchenko pedig egy szivos, utolso lehelleteig kuzdo jatekos. Kiegeszito jatekosnak tokeletes, es ha tobb van benne az csak meg jobb.

Mellesleg Neymart szivesen megneznem nalunk, o kepes lehet ebben a bajnokságban is kiemelkedni, ha kepes fejben is komolyabban venni a jatekot.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#5639 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: 2022. június 28., kedd 13:13
Szerintem elég nevetséges, hogy a city padjárol tervezünk igazolni. Nem igazán értem, h hogyan akarjuk felvenni velük a versenyt, azzal hogy elhozzuk a mellőzött játékosokat onnan. Gyakorlatilag olyan mintha kukáznánk tőlük.
Bocs, telóról vagyok, ezért a dupla hsz. Szerintem idén nem reális cél, hogy az igazolásaink arra irányuljanak, hogy a city-pool duóval felvegyük a versenyt, sajnos. Kármentés van, főleg középső védő poszton. Legyen stabil a 3. helyünk, mert a mögöttünk levők is erősítenek. Össze kell rakni egy komplett hátvédsort, bevárni, hogy összeérjen, aztán közeledhetünk lépésenként tovább, igazoláspk terén is.

Csak hogy tiszta legyen: nem tartom Zincs, Aké, Sterlinget ideális megoldásnak, utóbbit kifejezetten ellenszenvesnek találom, viszont úgy tűnik hosszú évek óta először az edző kérésére érkeznek játékosok. Amennyiszer türelmünk kellett legyen edzőkeringővel meg alulteljesítő játékosokkal kapcsolatban, azt hiszem ennek a koncepciónak is igazán szavazhatunk 1 év bizalmat, aztán ha nem jön össze, kukázzuk ezt is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5640 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az az igazsag a city padjan evek ota erosebb emberek vannak mint nalunk a kezdoben.

Még igy is inkabb nezem őket mint Alonso, Malang Sarr, Jorginho es még lehet sorolni a sok embert akik a city padjara se férnének fel, nalunk meg kapták az ezer jatekperceket.

Zinchenkon is lehet röhögni, de ha tavaly ő lett volna Chilwell csereje, mar beljebb lettunk volna. De őt amugy sztem nem fogjuk megszerezni.

Válasz küldése