Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#5741 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

AwayRoller írta: 2022. június 24., péntek 20:06
flatley09 írta: 2022. június 24., péntek 19:38 Közben elvileg a city megegyezett a ledds-el Philips átigazolásáról...
Elvileg Fernandinho helyére. Nem tudom. Nekem ezek a zsebből előhúzott angol válogatottba berobbanó játékosok kicsit olyan színtelen szagtalanok.
Pl Grealish is. Jó játékos de nem értem mi ért benne 100 millát. Válogatottban sem alap kezdő...
Ez a véleméynem Philips-sel kapcsolatban még erősebb. Sok hasonló kvalitású angol játékos van ha nem is teljesen azonos poszt de pl Ward-Powrs (vagy hogyírják a nevét) semmivel nem tűnik rosszabnak.
Összedobtak egy brutális csapatot, azóta kb 100 millát költenek szezononként, amikor csak a PLből kaszálnak 150-et. Fenntartják a versenyt és a valaha volt legkeményebb PL versenyfutásokat sorra nyerik. Semmi kivetnivalót nem látok a receptjükben, van egy sikeres elképzelés és ahhoz tartják magukat.
Es ki beszelt itt a koncepciojukrol?
En annyit mondtam, h szerintem ezek a jatekosok nem ernek annyit amennyit adnak ertuk.
Sehol nem irtam, h nincs jo csapatuk.
Csak azt, h nem latom Philips mivel magasodik ki a masik 30 angol kozepso kp-as kozul.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#5742 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

flatley09 írta: 2022. június 24., péntek 19:38 Közben elvileg a city megegyezett a ledds-el Philips átigazolásáról...
Elvileg Fernandinho helyére. Nem tudom. Nekem ezek a zsebből előhúzott angol válogatottba berobbanó játékosok kicsit olyan színtelen szagtalanok.
Pl Grealish is. Jó játékos de nem értem mi ért benne 100 millát. Válogatottban sem alap kezdő...
Ez a véleméynem Philips-sel kapcsolatban még erősebb. Sok hasonló kvalitású angol játékos van ha nem is teljesen azonos poszt de pl Ward-Powrs (vagy hogyírják a nevét) semmivel nem tűnik rosszabnak.
Összedobtak egy brutális csapatot, azóta kb 100 millát költenek szezononként, amikor csak a PLből kaszálnak 150-et. Fenntartják a versenyt és a valaha volt legkeményebb PL versenyfutásokat sorra nyerik. Semmi kivetnivalót nem látok a receptjükben, van egy sikeres elképzelés és ahhoz tartják magukat.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#5743 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Közben elvileg a city megegyezett a ledds-el Philips átigazolásáról...
Elvileg Fernandinho helyére. Nem tudom. Nekem ezek a zsebből előhúzott angol válogatottba berobbanó játékosok kicsit olyan színtelen szagtalanok.
Pl Grealish is. Jó játékos de nem értem mi ért benne 100 millát. Válogatottban sem alap kezdő...
Ez a véleméynem Philips-sel kapcsolatban még erősebb. Sok hasonló kvalitású angol játékos van ha nem is teljesen azonos poszt de pl Ward-Powrs (vagy hogyírják a nevét) semmivel nem tűnik rosszabnak.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#5744 Hozzászólás Szerző: Crap »

Több spanyol újság és Gerard Moreno is lehozta, hogy Marina távozásával Kounde se fog érkezni, mivel őt sokkal inkább a board akarta mint Tuchel. Eközben a Sevilla már kijelentette, hogy olcsóbban is adna,mint a kivásárlási ára. (80 helyett 65m , forrás: Fabrizio Romano)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#5745 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Részletkérdés, lényeg, hogy volt 2 jó swap dealünk, remélhetőleg összejön egy 3. is :wink: :D

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#5746 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Dante írta: 2022. június 24., péntek 13:22
flatley09 írta: 2022. június 23., csütörtök 23:27
AwayRoller írta: 2022. június 23., csütörtök 19:59 AC - Gallas? Meg talán a Luiz dealben is benne volt Matic
Szerintem a Ramires dealben volt benne matic. Ment a Benfica-ba plusz valamenny cash-t is adtunk és cserébe jött Rami.
Pedig a David Luiz üzlet része volt Matic, Away írta jól.
True...
Most meggoogliztam, próbáltam. Elvileg Luiz üzlet része volt 2011-ben. (Habár Luiz év közben jött, Matic csak év végén csatlakozott a Benfica-hoz.
Ramires elvileg 2010-ben jött szintén a Benfica-tól.
Gondolom azért kevertem mert Matic az ö helyét vette át kb a Benfica-ban:D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#5747 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

focimark írta: 2022. június 24., péntek 13:34 Exclusive: Thomas Tuchel promised up to six summer signings by new Chelsea owners with £200m to spend | @JamieoJohnson and @Matt_Law_DT

200millabol nem tudom, hogyan lesz 6 igazolas, max ha nem valami minosegi jatekosok, de Matt Law elegge hiteles.

De Ligt has been identified as a target following talks between Boehly and Tuchel, De Ligt is ready to move to the premier league. ( @Matt_Law_DT )

A holland Maguire, nem annyira orulnek neki.
A francia azpi az 10 milla, a belga rohadék kölcsöne fedezi. Ha jön Dembele vagy Kulabébi, ingyen lesz, ezzel máris "csak" 3-4 játékosra kell elég legyen a 200 misi. Ha Raphinhaval csereüzletelünk és pénzzé teszünk 1-2 nyomit, máris futja 100 millás De Ligtekre is...

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#5748 Hozzászólás Szerző: focimark »

Exclusive: Thomas Tuchel promised up to six summer signings by new Chelsea owners with £200m to spend | @JamieoJohnson and @Matt_Law_DT

200millabol nem tudom, hogyan lesz 6 igazolas, max ha nem valami minosegi jatekosok, de Matt Law elegge hiteles.

De Ligt has been identified as a target following talks between Boehly and Tuchel, De Ligt is ready to move to the premier league. ( @Matt_Law_DT )

A holland Maguire, nem annyira orulnek neki.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#5749 Hozzászólás Szerző: Dante »

flatley09 írta: 2022. június 23., csütörtök 23:27
AwayRoller írta: 2022. június 23., csütörtök 19:59 AC - Gallas? Meg talán a Luiz dealben is benne volt Matic
Szerintem a Ramires dealben volt benne matic. Ment a Benfica-ba plusz valamenny cash-t is adtunk és cserébe jött Rami.
Pedig a David Luiz üzlet része volt Matic, Away írta jól.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#5750 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

AwayRoller írta: 2022. június 24., péntek 6:18
flatley09 írta: 2022. június 23., csütörtök 23:27
AwayRoller írta: 2022. június 23., csütörtök 19:59 AC - Gallas? Meg talán a Luiz dealben is benne volt Matic
Szerintem a Ramires dealben volt benne matic. Ment a Benfica-ba plusz valamenny cash-t is adtunk és cserébe jött Rami.
Akkor úgy, nem emlékeztem pontosan :) Szerintem mindkettő elég pozitív csereügylet volt.
A Matic féle üzletet sokan nem tekintették pozitívnak mivel azutén, hogy odaadtuk a Benfica-nak, valami 25-30 milláért vettük vissza.
Viszont azt sokan elfelejtik, hogy anno amikor a Benfica-ba ment akkor egy 21 éves, teljesen haszontalan és éretlen Matic-ot - plusz valamennyi cash-t - adtunk egy Ramires-ért, aki viszont igen jól működött nálunk.
2 évvel késöbb viszont egy olyan Matic-ot vettük vissza aki az adott évben a Benfica - meg talán a portugál liga - leggjobbjának lett megválasztva és utána nálunk is remek szezonokat futott.
Nálunk soha nem fejlődőtt volna ilyen szintre.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#5751 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

flatley09 írta: 2022. június 23., csütörtök 23:27
AwayRoller írta: 2022. június 23., csütörtök 19:59 AC - Gallas? Meg talán a Luiz dealben is benne volt Matic
Szerintem a Ramires dealben volt benne matic. Ment a Benfica-ba plusz valamenny cash-t is adtunk és cserébe jött Rami.
Akkor úgy, nem emlékeztem pontosan :) Szerintem mindkettő elég pozitív csereügylet volt.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#5752 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

AwayRoller írta: 2022. június 23., csütörtök 19:59 AC - Gallas? Meg talán a Luiz dealben is benne volt Matic
Szerintem a Ramires dealben volt benne matic. Ment a Benfica-ba plusz valamenny cash-t is adtunk és cserébe jött Rami.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#5753 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

AC - Gallas? Meg talán a Luiz dealben is benne volt Matic

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#5754 Hozzászólás Szerző: focimark »

Bandi írta: 2022. június 23., csütörtök 19:47
emsanya írta: 2022. június 23., csütörtök 13:15 Ben Jacobs: "There might be a possibility to do some business with Raphinha coming one way and Ziyech being given to L**ds United."

Na ezt nagyon adnám.
Jól hangzanak az ilyen swap deal-ek, de emlékszik valaki olyanra hogy a történelem során megvalósult volna egy ilyen? :D
Alexis-Mkhitaryan swap az letrejott, bar egyik csapat sem jart nagyon jól vele

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#5755 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bandi írta: 2022. június 23., csütörtök 19:47
emsanya írta: 2022. június 23., csütörtök 13:15 Ben Jacobs: "There might be a possibility to do some business with Raphinha coming one way and Ziyech being given to L**ds United."

Na ezt nagyon adnám.
Jól hangzanak az ilyen swap deal-ek, de emlékszik valaki olyanra hogy a történelem során megvalósult volna egy ilyen? :D
persze, csak egy kis pénzt is mellé kell tenni :D

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#5756 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta: 2022. június 23., csütörtök 13:15 Ben Jacobs: "There might be a possibility to do some business with Raphinha coming one way and Ziyech being given to L**ds United."

Na ezt nagyon adnám.
Jól hangzanak az ilyen swap deal-ek, de emlékszik valaki olyanra hogy a történelem során megvalósult volna egy ilyen? :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5757 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ben Jacobs: "There might be a possibility to do some business with Raphinha coming one way and Ziyech being given to L**ds United."

Na ezt nagyon adnám.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#5758 Hozzászólás Szerző: focimark »

kecske01 írta: 2022. június 23., csütörtök 11:26 Official and confirmed. Christopher Nkunku extends his contract with RB Leipzig until June 2026, deal now signed and sealed. 🚨🔒 #Leipzig

There’s a release clause included in the new deal for €60m.
2023tól érvényes a kivásárlási ár.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5759 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Official and confirmed. Christopher Nkunku extends his contract with RB Leipzig until June 2026, deal now signed and sealed. 🚨🔒 #Leipzig

There’s a release clause included in the new deal for €60m.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#5760 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2022. június 22., szerda 14:04 Kicsit más amikor elmész a Tescoba árufeltöltőnek mint amikor focistaként aláírsz egy sok éves szerződést egy idegen ország idegen klubjához. Ha van benned csak egy cseppnyi lojalitás és becsület akkor azt mondod hogy küzdeni fogok és bizonyítani. A klub bízott bennem, kiadott értem 100 milliót, mindent megteszek azért, hogy valamennyit törleszteni tudjak.

Fél éve se volt itt amikor elbőgte magát abban a műsorban, hogy neki mennyire rossz. Mire számított? Ha valami nem sikerül azonnal tökéletesen akkor felrugod az egészet a picsába? Sok munka, alázat és kitartás - ezek hiányoznak lukakuból.
Nagyon jól leírtad, mindenben egyetértek.

Az éremnek mindig két oldala van, de ennek az egész történetnek a kontextusa Lukaku ellen szól. Rengeteg focista szenved a beilleszkedéssel egy átigazolás után, viszont ilyen szélsőséges eset nem sok fordult elő a modern fociban. (Korábban meg nyilván nem, örültek, hogy sportolóként élhetnek meg)
Nem kell számotvetni, a történtek magukért beszélnek. Egy normálisabb világban (a valóságban) az ilyen munkaerőt sokkal kevesebb bizalommal alkalmaznák. Lukaku nem csak azt teheti meg, hogy borzasztó üzleti helyzetbe hozza a munkaadóját (csődbe nem megy a csapat, de hosszútávú hatása lesz ennek a fiaskónak) de még azt is megszabja, hogy ő hova megy.
Ki hallott már ilyenről, hogy a fix vásárlási szándékkal próbálkozó csapat el van utasítva, mert valaki csak egy adott helyre hajlandó távozni - viszont oda kötelező őt elengedni, csak mert. Nyilván az Internek nincs is pénze rá, de ha lenne is hülye volna fizetni, amikor ilyen helyzetbe van hozva a klub.

Válasz küldése