Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#621 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én visszahoznám Christ ha lenne rá mód, tud nagyon jól játszani ha folyamatosan játékban van és elkerülik a sérülések, ráadásul sajátnevelés.

Ha több lenne a centerbekk a piacon lehet, hogy másképp gondolkodnék, de most lehet jobb lenne ő mint egy 80+ milliós Fofana, már persze ár-érték arányban.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#622 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Crap írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 8:34 Christensen törölte a Barcas képeket és a Barcas profilképét is visszaváltotta a Chelsea mezben lévőre az instagramján.
Ez közvetlen 1 nappal azután történt, hogy páran lehozták róla, hogy a Barca őt áldozná be és hagyná ki, ha nem tudja minden játékosát regisztrálni. Ergo ezzel free agent lesz, ha tényleg megvalósul.
ha pedig sikerül regisztrálniuk akkor meg pakolja vissza a képeket :) sajnálni nem tudom, nem volt fegyver tartva a fejéhez hogy menjen innen,nem lett nyilvánosan megalázva, hogy sokat keres és megtámadtuk a szerződését hogy nem legális és csökkentse a fizetését, vagy kiabálták le a szurkolóink vagy lettek eldobva használat nélkül mint felesleges hulladékok :)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#623 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Na most elvalik mennyire kemeny targyalo partner es mennyire rafinalt uzletember todd.
Ezt a helyzetet csukott szemmel ki kell hasznalni.
Hozzank akar jonni de jong, barca bajban van, egy 45 -50misivel el lehetne hozni.
Remelem nem fogunk idiotak lenni es 75-80millioert elvinni meg 20ert aubat. Meg meg a nyakunkon marad alonso fizetese is.
Hajra hajra! Akcio van!

edeskeves
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#624 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Crap írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 8:34 Christensen törölte a Barcas képeket és a Barcas profilképét is visszaváltotta a Chelsea mezben lévőre az instagramján.
Ez közvetlen 1 nappal azután történt, hogy páran lehozták róla, hogy a Barca őt áldozná be és hagyná ki, ha nem tudja minden játékosát regisztrálni. Ergo ezzel free agent lesz, ha tényleg megvalósul.
Volt mar hasonlora pelda masik nagy klubnal? Egyszer ugyanezt csinaltak Emersonnal, megvettek es kb egy hettel kesobb eladtak.

Ha nem tudjak beregisztralni a jatekosokat miert akarnak meg most is ujakat? Amugy Alonso is jol megszivja, ha nem tudjak megvenni, mert itt mar nem lesz helye Chilwell es Cucurella mogott.

Remelem kihasznalja ezt Boehly es aron alul hozza De Jongot, de 1-2 evre Aubameyangot sem elleneznem szemely szerint.
Azert egy csatar mindenkepp kell, Broja semmit nem bizonyitott meg es ra alapozni felelotlenseg, viszont egy rutinos csatar mellett tudna fejlodni es jatszani is, amennyiben meguti a szintet ezt meg nem tudjuk.

Crap
Hozzászólások: 1010
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#625 Hozzászólás Szerző: Crap »

Christensen törölte a Barcas képeket és a Barcas profilképét is visszaváltotta a Chelsea mezben lévőre az instagramján.
Ez közvetlen 1 nappal azután történt, hogy páran lehozták róla, hogy a Barca őt áldozná be és hagyná ki, ha nem tudja minden játékosát regisztrálni. Ergo ezzel free agent lesz, ha tényleg megvalósul.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#626 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2022. augusztus 10., szerda 23:31
cech19960320 írta: 2022. augusztus 10., szerda 23:16
BlueBlood1993 írta: 2022. augusztus 10., szerda 23:09 Hogyhogy? Nem követem
Mert nem kezdő attól a pillanattól, amint odaigazolt egy csapathoz, aminek történetesen eddig működött a védelme... ezt a kijelentést én nem venném készpénznek..
Ancelotti konkrétan kijelentette, hogy nem fogja megbontani a jól működő Alaba-Militao duót. Na most akkor csak szélsővédőként van esélye. Arra se tennék sok pénzt h kinyomja valamelyik eddigit, mer nem az a posztja. Úgyh felkötheti a gatyeszt ha nem akar Hazard sorsára jutni.
Szerintem be fogja magát verekedni a kezdőbe idővel. Bár azért én is jót röhögnék, ha az százezer perces szezonja után, idén a padon ücsörögne. Egy játékost sem tudok sajnálni, aki ezekbe a spanyol faszverő klubbokba igazol Perez papához, meg az isteni Camp Nouba.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#627 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta: 2022. augusztus 10., szerda 23:16
BlueBlood1993 írta: 2022. augusztus 10., szerda 23:09
Pityee írta: 2022. augusztus 10., szerda 22:41 Közben Rüdiger valszeg odarohad a real padjára az idei szezonban. Biztos nagy előrelépés lesz ez a madridi kaland a karrierjében.
Hogyhogy? Nem követem
Mert nem kezdő attól a pillanattól, amint odaigazolt egy csapathoz, aminek történetesen eddig működött a védelme... ezt a kijelentést én nem venném készpénznek..
Ancelotti konkrétan kijelentette, hogy nem fogja megbontani a jól működő Alaba-Militao duót. Na most akkor csak szélsővédőként van esélye. Arra se tennék sok pénzt h kinyomja valamelyik eddigit, mer nem az a posztja. Úgyh felkötheti a gatyeszt ha nem akar Hazard sorsára jutni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3854
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#628 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

BlueBlood1993 írta: 2022. augusztus 10., szerda 23:09
Pityee írta: 2022. augusztus 10., szerda 22:41 Közben Rüdiger valszeg odarohad a real padjára az idei szezonban. Biztos nagy előrelépés lesz ez a madridi kaland a karrierjében.
Hogyhogy? Nem követem
Mert nem kezdő attól a pillanattól, amint odaigazolt egy csapathoz, aminek történetesen eddig működött a védelme... ezt a kijelentést én nem venném készpénznek..

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3614
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#629 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Pityee írta: 2022. augusztus 10., szerda 22:41 Közben Rüdiger valszeg odarohad a real padjára az idei szezonban. Biztos nagy előrelépés lesz ez a madridi kaland a karrierjében.
Hogyhogy? Nem követem

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#630 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Közben Rüdiger valszeg odarohad a real padjára az idei szezonban. Biztos nagy előrelépés lesz ez a madridi kaland a karrierjében.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#631 Hozzászólás Szerző: Szabi »

6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#632 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://mobile.twitter.com/AlasdairGold ... setol-foto

Conte papa még mindig durva edzéseket tart.Ha jól emlékszek anno volt olyan játékos nálunk aki panaszkodott is miatta :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#633 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

AwayRoller írta: 2022. június 3., péntek 18:01 Egy másik gyönyörű árulót, Studge elvtársat, 138 perc játék után kiebrudalta az ausztrál csapata :lol:
Mallorcan is jart elotte proba jatekon de vegul nem igazoltak le :lol: :lol:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#634 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Egy másik gyönyörű árulót, Studge elvtársat, 138 perc játék után kiebrudalta az ausztrál csapata :lol:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#635 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Rüdiger barátunk ma lett hivatalos a real madridnál. Hasonló karriert kívánok neki mint Hazard úrnak.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2734
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#636 Hozzászólás Szerző: Bandi »

James Lee írta: 2022. június 1., szerda 15:36 https://telex.hu/kulfold/2022/06/01/wes ... ska-itelet

Zoumát 180 óra közmunkára ítélte a bíróság és 5 évig nem tarthat macskát. Kíváncsi vagyok, hogy ez a közmunka milyen módon lesz lepapírozva.
Ha tippelnem kellene akkor West Ham meccsek után fog szemetet szedni a stadionban.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#637 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

James Lee írta: 2022. június 1., szerda 15:36 https://telex.hu/kulfold/2022/06/01/wes ... ska-itelet

Zoumát 180 óra közmunkára ítélte a bíróság és 5 évig nem tarthat macskát. Kíváncsi vagyok, hogy ez a közmunka milyen módon lesz lepapírozva.
Mert a hörcsögöt már nem fogja átbikázni a lakáson ... Vicc ez a büntetés

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#638 Hozzászólás Szerző: James Lee »

https://telex.hu/kulfold/2022/06/01/wes ... ska-itelet

Zoumát 180 óra közmunkára ítélte a bíróság és 5 évig nem tarthat macskát. Kíváncsi vagyok, hogy ez a közmunka milyen módon lesz lepapírozva.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#639 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Dante írta: 2022. május 28., szombat 11:33
Pityee írta: 2022. május 28., szombat 10:55 Jól gondolom, hogy amennyiben ma Hazard BL győztes lesz, akk megint egy kisebb összeget kap a csapatunk utána? :mrgreen:
Courtois után is.
valahol 30 milliót olvastam
de én ma a poolnak szurkolok
remélem a kígyó soha nem fog BL-t nyerni

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#640 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta: 2022. május 28., szombat 10:55 Jól gondolom, hogy amennyiben ma Hazard BL győztes lesz, akk megint egy kisebb összeget kap a csapatunk utána? :mrgreen:
Courtois után is.

Válasz küldése