Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1101 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2022. május 22., vasárnap 7:06 Szerintem valamelyiken körkapcsolás lesz. Ha lesz gól, azt látni fogjuk. Mu mecccsnek is van tétje, ha nem nyernek és a West Ham nyer akkor mennek a konfetti ligába. :D
Elvileg nem lehet körkapcsolas a megosztott jog miatt. A digin a liverpool meccs lesz, a spileren a city. Es a kieseses csapatok meccsei is megosztasra kerultek.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1102 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szerintem valamelyiken körkapcsolás lesz. Ha lesz gól, azt látni fogjuk. Mu mecccsnek is van tétje, ha nem nyernek és a West Ham nyer akkor mennek a konfetti ligába. :D

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#1103 Hozzászólás Szerző: broduer »

Chris22 írta: 2022. május 21., szombat 23:09
broduer írta: 2022. május 21., szombat 22:40 Nem azért mintha annyira nagyon érdekelne a holnapi meccsünk, de a két sport tv összesen 5 meccset közvetít élőben és a miénk nincs közte. Tényleg potenciálisan nagyobb nézettséget generál egy Brentford-L**ds meccs? Értem én, hogy van még tétje, de már csak a szurkolók miatt is, nehogy már ne lenne jobb nézettsége egy Chelsea (vagy amúgy akár egy Arsenal meccsnek)...
Szerintem objektíven logikus. 10 meccsből ahogy én számolom 8. helyre tenném a mi meccsünket. Semmilyen kimenetel nem befolyásolja a tabellát, biztos b csapattal fogunk kiállni Watford már rég kiesett.
City és Pool ugye nem kérdés, Tottenham megint nem, vért isznak majd, mennek a bl helyért. L**ds kiesési rangadó, iszonyat pikáns egyértelműen azt kell adni.
MU már vitás mert az is tét nélküli, de nekik van a legnagyobb nézettségük, be kellett préselni.
És akkor még ott van az általad említett Arsenal meg Burnley meccse is akiknek kb az év legfontosabb mérkőzése és még így sem férnek be a közvetítésbe.
Szerintem várható volt, hogy nem lesz élőben a meccsünk
Nem feltétlen panaszkodásból írtam, várható volt. Inkább csak azon filóztam, hogy televíziós (nézettségi) szempontból nem lenne-e több értelme egy Chelsea vagy Arsenal meccset adni a kiesési balhé helyett. Most komolyan, ki fogja nézni a Brentford-L**dset? Mert a nem létező magyarországi L**ds szurkolók szerintem nem.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1104 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

broduer írta: 2022. május 21., szombat 22:40 Nem azért mintha annyira nagyon érdekelne a holnapi meccsünk, de a két sport tv összesen 5 meccset közvetít élőben és a miénk nincs közte. Tényleg potenciálisan nagyobb nézettséget generál egy Brentford-L**ds meccs? Értem én, hogy van még tétje, de már csak a szurkolók miatt is, nehogy már ne lenne jobb nézettsége egy Chelsea (vagy amúgy akár egy Arsenal meccsnek)...
Szerintem objektíven logikus. 10 meccsből ahogy én számolom 8. helyre tenném a mi meccsünket. Semmilyen kimenetel nem befolyásolja a tabellát, biztos b csapattal fogunk kiállni Watford már rég kiesett.
City és Pool ugye nem kérdés, Tottenham megint nem, vért isznak majd, mennek a bl helyért. L**ds kiesési rangadó, iszonyat pikáns egyértelműen azt kell adni.
MU már vitás mert az is tét nélküli, de nekik van a legnagyobb nézettségük, be kellett préselni.
És akkor még ott van az általad említett Arsenal meg Burnley meccse is akiknek kb az év legfontosabb mérkőzése és még így sem férnek be a közvetítésbe.
Szerintem várható volt, hogy nem lesz élőben a meccsünk

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#1105 Hozzászólás Szerző: broduer »

Nem azért mintha annyira nagyon érdekelne a holnapi meccsünk, de a két sport tv összesen 5 meccset közvetít élőben és a miénk nincs közte. Tényleg potenciálisan nagyobb nézettséget generál egy Brentford-L**ds meccs? Értem én, hogy van még tétje, de már csak a szurkolók miatt is, nehogy már ne lenne jobb nézettsége egy Chelsea (vagy amúgy akár egy Arsenal meccsnek)...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1106 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta: 2022. május 17., kedd 15:58
Amazing24 írta: 2022. május 17., kedd 13:49 Nagy talalgatasok vannak, hogy melyik ceg szerepelhet a mezunkon a kovetkezo szezontol. American Airlines Group, AT&T, Caterpillar mind-mind szoba kerult, de egyenlore nincs semmi konkretum.
Hmmm, egy aranyozott AT&T logo nem nézne ki rosszul a 3-as helyén. A másik kettőt most valahogy nem tudom elképzelni. Max a teljes feliratot, sima fehérben, az meg elég semmilyen.
Trivago is benne van a pakliban de valoszinu uj szponzor lesz. Az unodorito bohoc 3as szam utan barmi jobb szerintem.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#1107 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amazing24 írta: 2022. május 17., kedd 13:49 Nagy talalgatasok vannak, hogy melyik ceg szerepelhet a mezunkon a kovetkezo szezontol. American Airlines Group, AT&T, Caterpillar mind-mind szoba kerult, de egyenlore nincs semmi konkretum.
Hmmm, egy aranyozott AT&T logo nem nézne ki rosszul a 3-as helyén. A másik kettőt most valahogy nem tudom elképzelni. Max a teljes feliratot, sima fehérben, az meg elég semmilyen.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#1108 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nagy talalgatasok vannak, hogy melyik ceg szerepelhet a mezunkon a kovetkezo szezontol. American Airlines Group, AT&T, Caterpillar mind-mind szoba kerult, de egyenlore nincs semmi konkretum.

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#1109 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Én azért jobban örültem volna ha az Arsenal indul a BL-ben, így hogy a Sp*rs végez a top 4-ben Conte valószínűleg nagyobb anyagi támogatást fog kapni és akkor valószínűleg jó kis csapatot fog építeni a csirkéknél...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1110 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Arsenal kikapott, megvan a Bl :)

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#1111 Hozzászólás Szerző: Mesti »

.....és az élet újra gyönyörű. :twisted: :D :lol:

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Premier League

#1112 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

London... :)

Chelsea fórumon nem illik a West Ham-et méltatni, de most mégis megteszem. A 2021-2022-es csapatuk Extra. Nálam az Év Csapata... :)
Az egyetlen problémájuk, hogy iszonyatosan "vékony a keret"...(Nem lehet ennyi meccset lenyomni a sérülések/covid/eltiltások/kettős terhelés stb. miatt...kb. 13 igazán jó játékossal lehetetlen küldetés.)

A Tottenham-et is kb. kimaxolta Conte. Rossz belegondolni, hogy jobb kerettel mire lenne képes... :)

Az Arsenal is összességében nagyot lépett előre az előző időszakhoz képest...

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#1113 Hozzászólás Szerző: Mesti »

De idegesítő ilyenkor főleg, hogy ez a balfasz Arsenal megvert minket...

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#1114 Hozzászólás Szerző: Traxver »

egy Liecesteri győzelemmel meglesz a bronz
2 meccsen kell 1 pont a BLhez

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#1115 Hozzászólás Szerző: Dante »

vigh92 írta: 2022. május 12., csütörtök 7:54 Nem úgy volt az elmúlt években, hogy a szezon vége előtt néhány meccsel már bemutatták és játszottak is az új mezben? Vagy ez most a jelenlegi kaotikus helyzet miatt csúszik?
Vannak pletykák, hogy rework-ölteti a klub a Nike-val. Plusz nincsenek meg a végleges szponzorok.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#1116 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Nem úgy volt az elmúlt években, hogy a szezon vége előtt néhány meccsel már bemutatták és játszottak is az új mezben? Vagy ez most a jelenlegi kaotikus helyzet miatt csúszik?

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#1117 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Mount jól odament a L**ds szurkolók elé. :lol:
öröm nézni a 28. masodperctől a reakciókat. :lol:
https://v.fodder.gg/v/58wtrd

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1118 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2022. május 11., szerda 21:00 Chelsea’s new sleeve sponsor, WhaleFin, is worth 𝐝𝐨𝐮𝐛𝐥𝐞 the previous sleeve sponsor Hyundai - jumping from £10m per year to £20m per year.

Great business.
Jó hír! Elég jo kis crypto cég ez a jövő és anyagilag is jobban járunk. Remélem a mezszponzor váltás is jol sikerül.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#1119 Hozzászólás Szerző: Dante »

kecske01 írta: 2022. május 11., szerda 21:00 Chelsea’s new sleeve sponsor, WhaleFin, is worth 𝐝𝐨𝐮𝐛𝐥𝐞 the previous sleeve sponsor Hyundai - jumping from £10m per year to £20m per year.

Great business.
Valószínűleg csak engem érdekel, hogy mi van ráírva a mezre, sör márka, kutyakaja, vagy burmai f.szpor.

A whalefin egy tőzsde app, pontosabban a "world's best digital investing platform", saját állításuk szerint.
A logó is letisztult, nem egy sárkánycenteres Three.uk
Kép

Nagyon kíváncsi leszek a fő szponzorra is, még a megvásárlás előtt, hetekkel ezelőtt volt hír, hogy Boehly-ék amerikai céget szeretnének és a Three pénzének többszörösére számítanak.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1120 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea’s new sleeve sponsor, WhaleFin, is worth 𝐝𝐨𝐮𝐛𝐥𝐞 the previous sleeve sponsor Hyundai - jumping from £10m per year to £20m per year.

Great business.

Válasz küldése