Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6181 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Traxver írta: 2022. május 21., szombat 15:02
emsanya írta: 2022. május 21., szombat 14:25 Mbappé kap a PSG-től kb. 130 millio eurot kézhez és hosszabbitani fog. Nagyon beteg, ismét győz a pénz. Uefa, Fifa meg nem tud mit tenni meg persze nem is akar.

A Real-osok helyében már leszarnám ezt a hülye gyereket, megint behülyítette őket.
tavaly beadta az átigazolási kérelmet is nem? vagy csak nekem rémlik rosszul?
Megegyezett a real-al is de ez a fincsi kis 130 millio meggyozte a maradasrol.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#6182 Hozzászólás Szerző: Traxver »

emsanya írta: 2022. május 21., szombat 14:25 Mbappé kap a PSG-től kb. 130 millio eurot kézhez és hosszabbitani fog. Nagyon beteg, ismét győz a pénz. Uefa, Fifa meg nem tud mit tenni meg persze nem is akar.

A Real-osok helyében már leszarnám ezt a hülye gyereket, megint behülyítette őket.
tavaly beadta az átigazolási kérelmet is nem? vagy csak nekem rémlik rosszul?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6183 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mbappé kap a PSG-től kb. 130 millio eurot kézhez és hosszabbitani fog. Nagyon beteg, ismét győz a pénz. Uefa, Fifa meg nem tud mit tenni meg persze nem is akar.

A Real-osok helyében már leszarnám ezt a hülye gyereket, megint behülyítette őket.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6184 Hozzászólás Szerző: emsanya »

focimark írta: 2022. május 20., péntek 18:30 Chelsea are interested in Koulibaly, Napoli want between £25-33m to let him go and will not force him to stay. (
@MatteMoretto-SkySports)
Pár éve jobban örültem volna neki, mert már 31 lesz a nyáron, de még lehet benne 3-4 kimagasló év is akár.
Kell valaki aki stabil és tapasztalt a középső CB poszton. Én is jobban örültem volna neki már korábban is, de még most is muszáj egy ilyen kaliber. Thiago Silva nem bír egy egész szezont, Christensen elment. Mendy és Koulibaly is szenegáli, összhang is meglenne.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#6185 Hozzászólás Szerző: focimark »

Chelsea are interested in Koulibaly, Napoli want between £25-33m to let him go and will not force him to stay. (
@MatteMoretto-SkySports)
Pár éve jobban örültem volna neki, mert már 31 lesz a nyáron, de még lehet benne 3-4 kimagasló év is akár.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6186 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Thomas Tuchel on N’Golo Kanté: “I think he is our key player - but key, key players have to be on the pitch and he only plays 40% of games. He is our Mo Salah, van Dijk. He is our Kylian Mbappé”. 🔵 @AdamNewson #CFC

Clear message as Kanté’s current contract expires in June 2023. :roll:

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#6187 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

James Lee írta: 2022. május 18., szerda 16:17
Dante írta: 2022. május 18., szerda 16:09 Akkor is rebuild-ről beszélne, ha csak Rudiger és Christensen távozna.
Szomorú olvasni, hogy ennyire óvatosan fogalmaz a jövőjét illetően, kívülről nem látszik indok, ami miatt ne itt kezdené a következő szezont. Nem hibátlan Tuchel, de kevés olyan edző van akit egy ekkora változás alatt szívesebben látnék a csapat élén. Örülnék ha végre kitartanánk egy irány mellet és véghezvinnénk a koncepcióját.
Én abban bízom, hogy a klubvezetési mentalitás is pozitív irányba változik a tulajdonosváltással, ezáltal Tuchel is megkapja a maga idejét. Sokat köszönhetünk Abrának, de ha van valami ami nem hiányzik az érájából, az a mindenféle bohóc koncepció nélkül való edzői székbe ültetése és a folyamatos türelmetlenség azokkal szemben is, akik kimagaslottak ebből a színvonalból. Rosszul vagyok már a legkésőbb kétévente esedékes edzőkeringőktől.
Sokszor hallom/olvasom ezt a koncepció nélküli edzőkirúgást, de az igazság az, hogy szinte mindegyik eset végül a klubot igazolta. Én egyik edzőnk kirúgását sem éreztem indokolatlannak, és kivétel nélkül mind kapott bőven türelmi időt. Persze külső szemlélőként hülyén néz ki, hogy másfél-két évente jöttek-mentek az edzők, de más munkakörben sem húzza sokáig az ember a munkahelyén, ha nem teljesíti a tőle elvártat.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6188 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta: 2022. május 19., csütörtök 18:34 Inter Milan veteran midfielder Ivan Perisic has agreed terms to join Chelsea in a Bosman transfer.

Only a medical and the final formalities of the agreement are left to complete his move to Chelsea.

Journalist Sandro Sabatini said: “There is a rumour in the last few hours: Perisic has a practically already formalised agreement with Chelsea.
Tartalék wingbacknek nem lenne rossz.

Jorginho-rol érdeklődnek a juventustol (állitolag már képviselö is van londonban az olaszoktol és folynak beszélgetések), Marcos Alonso minnél elöbb a barcánál akar játszani. Azért alakulnak a jó dolgok.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#6189 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Inter Milan veteran midfielder Ivan Perisic has agreed terms to join Chelsea in a Bosman transfer.

Only a medical and the final formalities of the agreement are left to complete his move to Chelsea.

Journalist Sandro Sabatini said: “There is a rumour in the last few hours: Perisic has a practically already formalised agreement with Chelsea.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6190 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Dante írta: 2022. május 18., szerda 16:09 Akkor is rebuild-ről beszélne, ha csak Rudiger és Christensen távozna.
Szomorú olvasni, hogy ennyire óvatosan fogalmaz a jövőjét illetően, kívülről nem látszik indok, ami miatt ne itt kezdené a következő szezont. Nem hibátlan Tuchel, de kevés olyan edző van akit egy ekkora változás alatt szívesebben látnék a csapat élén. Örülnék ha végre kitartanánk egy irány mellet és véghezvinnénk a koncepcióját.
Én abban bízom, hogy a klubvezetési mentalitás is pozitív irányba változik a tulajdonosváltással, ezáltal Tuchel is megkapja a maga idejét. Sokat köszönhetünk Abrának, de ha van valami ami nem hiányzik az érájából, az a mindenféle bohóc koncepció nélkül való edzői székbe ültetése és a folyamatos türelmetlenség azokkal szemben is, akik kimagaslottak ebből a színvonalból. Rosszul vagyok már a legkésőbb kétévente esedékes edzőkeringőktől.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6191 Hozzászólás Szerző: Dante »

Akkor is rebuild-ről beszélne, ha csak Rudiger és Christensen távozna.
Szomorú olvasni, hogy ennyire óvatosan fogalmaz a jövőjét illetően, kívülről nem látszik indok, ami miatt ne itt kezdené a következő szezont. Nem hibátlan Tuchel, de kevés olyan edző van akit egy ekkora változás alatt szívesebben látnék a csapat élén. Örülnék ha végre kitartanánk egy irány mellet és véghezvinnénk a koncepcióját.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#6192 Hozzászólás Szerző: focimark »

kecske01 írta: 2022. május 18., szerda 15:44 Breaking : GOAL has learned that terms of the contract for Kounde to Chelsea have been agreed, the only thing left is to close the agreement with Sevilla, a price of around €70m is mentioned in order for Sevilla to balance accounts. ( @NizaarKinsella @pacoricolozano )

Amint megvan a green light a kormánytól megindulunk Koundeért.

Plusz TT megerősítette, hogy Broja és Conor is lehetőséget fog kapni a pre-seasonben.
Kounde több poszton is bevethető és nagyon ide akar igazolni, úgyhogy örülnék neki.

Tuchel on transfers: "We will not be improving the squad but rebuilding it because we will be losing players. I can promise, if I can, that I will be here and working for Chelsea.

Nem úgy hangzik, mintha csak a 3-4 védőnk lenne a távozók közt a nyáron. Jorginho,Lukaku,Werner,Pulisic,Ziyech távozásáról is vannak pletykák, de Kanté sem jelentette ki biztosra, hogy marad, hanem csak, hogy jelenleg a szezonra fókuszál. Érdekes nyár alakulhat ki ebből.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6193 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Breaking : GOAL has learned that terms of the contract for Kounde to Chelsea have been agreed, the only thing left is to close the agreement with Sevilla, a price of around €70m is mentioned in order for Sevilla to balance accounts. ( @NizaarKinsella @pacoricolozano )

Amint megvan a green light a kormánytól megindulunk Koundeért.

Plusz TT megerősítette, hogy Broja és Conor is lehetőséget fog kapni a pre-seasonben.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6194 Hozzászólás Szerző: Szabi »

broduer írta: 2022. május 17., kedd 14:33
focimark írta: 2022. május 17., kedd 14:19
broduer írta: 2022. május 17., kedd 14:10

Ha Rüdi maradt volna, akkor igen, de így szerintem maradnia kellene. Egyébként meg ez saját vélemény, de én az ilyen embereket sosem engedném el, vagyis komoly erőt képviselő csapatba nem (Amerikában levezetni más, bár az igazi tényleg az lenne ha innen vonulna vissza). Érdemes megnézni Mark Noble búcsúztatását. Ez valami olyat ad játékos és szurkoló számára egyaránt, ami több mint egyszerű foci. Nekem ezekért a pillanatokért szerethető igazán a sport, és sajna egyre kevesebb az ilyen. Ha Azpi szeretne maradni, akkor maradhat, ameddig csak akar, kiérdemelte (meg amúgy a teljesítménye is bőven a vállalható kategória még mindig.)
RCB poszton szerintem sincs vele semmi baj, de RWBnek már nagyon körülményes és lassú(bár sosem volt villámléptű). Egyébként inkább azért engedném el, mert valószínűleg ő is menne, még pár éve volt egy nyilatkozata, hogy nagyon szereti a klubot, de a Barcának vagy a Realnak nehezen mondana nemet, talán karrierje utolsó esélye ez. Az már más kérdés, hogy ennyi távozót hogyan tudnánk megfelelőlen pótolni? Vagy hogy ki lenne a csapatkapitány Azpi után?
Mondjuk ez pont nem akkora kérdés. Én nyugodt szívvel odaadnám Mountnak/Jamesnek.
Az egy dolog, hogy mi kinek adnánk, az meg megint egy másik, hogy Azpi távozásával ki kapná meg valójában. Gondolom az innen kivakarhatatlan műbrazil.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6195 Hozzászólás Szerző: emsanya »

focimark írta: 2022. május 17., kedd 13:50 Barcelona are working on both Cesar Azpilicueta and Marcos Alonso. No doubts on Alonso: he’s set to leave Chelsea but Barça deal depends on final price.
Azpilicueta has a two-year deal bid on the table from Barça, waiting for a meeting with Chelsea to decide his future.
(Fabrizio Romano)

Sokat tett a klubért Azpi és legendaként fog valószínűleg megmaradni a legtöbb szurkoló szemében, de talán itt az ideje, hogy elengedjük.
Gyerünk barca vigyed őket! Azpi még valamennyire használható de dög lassú már. Jöhet az ujraépités!

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#6196 Hozzászólás Szerző: broduer »

focimark írta: 2022. május 17., kedd 14:19
broduer írta: 2022. május 17., kedd 14:10
focimark írta: 2022. május 17., kedd 13:50 Barcelona are working on both Cesar Azpilicueta and Marcos Alonso. No doubts on Alonso: he’s set to leave Chelsea but Barça deal depends on final price.
Azpilicueta has a two-year deal bid on the table from Barça, waiting for a meeting with Chelsea to decide his future.
(Fabrizio Romano)

Sokat tett a klubért Azpi és legendaként fog valószínűleg megmaradni a legtöbb szurkoló szemében, de talán itt az ideje, hogy elengedjük.
Ha Rüdi maradt volna, akkor igen, de így szerintem maradnia kellene. Egyébként meg ez saját vélemény, de én az ilyen embereket sosem engedném el, vagyis komoly erőt képviselő csapatba nem (Amerikában levezetni más, bár az igazi tényleg az lenne ha innen vonulna vissza). Érdemes megnézni Mark Noble búcsúztatását. Ez valami olyat ad játékos és szurkoló számára egyaránt, ami több mint egyszerű foci. Nekem ezekért a pillanatokért szerethető igazán a sport, és sajna egyre kevesebb az ilyen. Ha Azpi szeretne maradni, akkor maradhat, ameddig csak akar, kiérdemelte (meg amúgy a teljesítménye is bőven a vállalható kategória még mindig.)
RCB poszton szerintem sincs vele semmi baj, de RWBnek már nagyon körülményes és lassú(bár sosem volt villámléptű). Egyébként inkább azért engedném el, mert valószínűleg ő is menne, még pár éve volt egy nyilatkozata, hogy nagyon szereti a klubot, de a Barcának vagy a Realnak nehezen mondana nemet, talán karrierje utolsó esélye ez. Az már más kérdés, hogy ennyi távozót hogyan tudnánk megfelelőlen pótolni? Vagy hogy ki lenne a csapatkapitány Azpi után?
Mondjuk ez pont nem akkora kérdés. Én nyugodt szívvel odaadnám Mountnak/Jamesnek.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#6197 Hozzászólás Szerző: focimark »

broduer írta: 2022. május 17., kedd 14:10
focimark írta: 2022. május 17., kedd 13:50 Barcelona are working on both Cesar Azpilicueta and Marcos Alonso. No doubts on Alonso: he’s set to leave Chelsea but Barça deal depends on final price.
Azpilicueta has a two-year deal bid on the table from Barça, waiting for a meeting with Chelsea to decide his future.
(Fabrizio Romano)

Sokat tett a klubért Azpi és legendaként fog valószínűleg megmaradni a legtöbb szurkoló szemében, de talán itt az ideje, hogy elengedjük.
Ha Rüdi maradt volna, akkor igen, de így szerintem maradnia kellene. Egyébként meg ez saját vélemény, de én az ilyen embereket sosem engedném el, vagyis komoly erőt képviselő csapatba nem (Amerikában levezetni más, bár az igazi tényleg az lenne ha innen vonulna vissza). Érdemes megnézni Mark Noble búcsúztatását. Ez valami olyat ad játékos és szurkoló számára egyaránt, ami több mint egyszerű foci. Nekem ezekért a pillanatokért szerethető igazán a sport, és sajna egyre kevesebb az ilyen. Ha Azpi szeretne maradni, akkor maradhat, ameddig csak akar, kiérdemelte (meg amúgy a teljesítménye is bőven a vállalható kategória még mindig.)
RCB poszton szerintem sincs vele semmi baj, de RWBnek már nagyon körülményes és lassú(bár sosem volt villámléptű). Egyébként inkább azért engedném el, mert valószínűleg ő is menne, még pár éve volt egy nyilatkozata, hogy nagyon szereti a klubot, de a Barcának vagy a Realnak nehezen mondana nemet, talán karrierje utolsó esélye ez. Az már más kérdés, hogy ennyi távozót hogyan tudnánk megfelelőlen pótolni? Vagy hogy ki lenne a csapatkapitány Azpi után?

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#6198 Hozzászólás Szerző: broduer »

focimark írta: 2022. május 17., kedd 13:50 Barcelona are working on both Cesar Azpilicueta and Marcos Alonso. No doubts on Alonso: he’s set to leave Chelsea but Barça deal depends on final price.
Azpilicueta has a two-year deal bid on the table from Barça, waiting for a meeting with Chelsea to decide his future.
(Fabrizio Romano)

Sokat tett a klubért Azpi és legendaként fog valószínűleg megmaradni a legtöbb szurkoló szemében, de talán itt az ideje, hogy elengedjük.
Ha Rüdi maradt volna, akkor igen, de így szerintem maradnia kellene. Egyébként meg ez saját vélemény, de én az ilyen embereket sosem engedném el, vagyis komoly erőt képviselő csapatba nem (Amerikában levezetni más, bár az igazi tényleg az lenne ha innen vonulna vissza). Érdemes megnézni Mark Noble búcsúztatását. Ez valami olyat ad játékos és szurkoló számára egyaránt, ami több mint egyszerű foci. Nekem ezekért a pillanatokért szerethető igazán a sport, és sajna egyre kevesebb az ilyen. Ha Azpi szeretne maradni, akkor maradhat, ameddig csak akar, kiérdemelte (meg amúgy a teljesítménye is bőven a vállalható kategória még mindig.)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#6199 Hozzászólás Szerző: focimark »

Barcelona are working on both Cesar Azpilicueta and Marcos Alonso. No doubts on Alonso: he’s set to leave Chelsea but Barça deal depends on final price.
Azpilicueta has a two-year deal bid on the table from Barça, waiting for a meeting with Chelsea to decide his future.
(Fabrizio Romano)

Sokat tett a klubért Azpi és legendaként fog valószínűleg megmaradni a legtöbb szurkoló szemében, de talán itt az ideje, hogy elengedjük.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6200 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2022. május 16., hétfő 17:28
Botond9797 írta: 2022. május 16., hétfő 16:51 Chelsea have Robert Lewandowski on radar despite favoured Barcelona move. By @JacobSteinberg https://theguardian.com
És ehhez mit szólnátok??
Simán lehet még 3-4 csúcskategóriás szezonja a szörnyetegnek, közben szépen, fokozatosan felépíthetnénk Broját.
Barcelona sanszosabb, de amennyiben sikerül Lukaku-t eladni, szerintem valós opció lehet.
Nemrég nyilatkozott Kahn, hogy 23ig szerződése van, és addig nem engedik sehova, hiába akar távozni.
Ez azért nem így működik. Lewa elbúcsúzott a szurkolóktól a meccs után.

Válasz küldése