Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6201 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Breaking : GOAL has learned that terms of the contract for Kounde to Chelsea have been agreed, the only thing left is to close the agreement with Sevilla, a price of around €70m is mentioned in order for Sevilla to balance accounts. ( @NizaarKinsella @pacoricolozano )

Amint megvan a green light a kormánytól megindulunk Koundeért.

Plusz TT megerősítette, hogy Broja és Conor is lehetőséget fog kapni a pre-seasonben.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6202 Hozzászólás Szerző: Szabi »

broduer írta: 2022. május 17., kedd 14:33
focimark írta: 2022. május 17., kedd 14:19
broduer írta: 2022. május 17., kedd 14:10

Ha Rüdi maradt volna, akkor igen, de így szerintem maradnia kellene. Egyébként meg ez saját vélemény, de én az ilyen embereket sosem engedném el, vagyis komoly erőt képviselő csapatba nem (Amerikában levezetni más, bár az igazi tényleg az lenne ha innen vonulna vissza). Érdemes megnézni Mark Noble búcsúztatását. Ez valami olyat ad játékos és szurkoló számára egyaránt, ami több mint egyszerű foci. Nekem ezekért a pillanatokért szerethető igazán a sport, és sajna egyre kevesebb az ilyen. Ha Azpi szeretne maradni, akkor maradhat, ameddig csak akar, kiérdemelte (meg amúgy a teljesítménye is bőven a vállalható kategória még mindig.)
RCB poszton szerintem sincs vele semmi baj, de RWBnek már nagyon körülményes és lassú(bár sosem volt villámléptű). Egyébként inkább azért engedném el, mert valószínűleg ő is menne, még pár éve volt egy nyilatkozata, hogy nagyon szereti a klubot, de a Barcának vagy a Realnak nehezen mondana nemet, talán karrierje utolsó esélye ez. Az már más kérdés, hogy ennyi távozót hogyan tudnánk megfelelőlen pótolni? Vagy hogy ki lenne a csapatkapitány Azpi után?
Mondjuk ez pont nem akkora kérdés. Én nyugodt szívvel odaadnám Mountnak/Jamesnek.
Az egy dolog, hogy mi kinek adnánk, az meg megint egy másik, hogy Azpi távozásával ki kapná meg valójában. Gondolom az innen kivakarhatatlan műbrazil.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6203 Hozzászólás Szerző: emsanya »

focimark írta: 2022. május 17., kedd 13:50 Barcelona are working on both Cesar Azpilicueta and Marcos Alonso. No doubts on Alonso: he’s set to leave Chelsea but Barça deal depends on final price.
Azpilicueta has a two-year deal bid on the table from Barça, waiting for a meeting with Chelsea to decide his future.
(Fabrizio Romano)

Sokat tett a klubért Azpi és legendaként fog valószínűleg megmaradni a legtöbb szurkoló szemében, de talán itt az ideje, hogy elengedjük.
Gyerünk barca vigyed őket! Azpi még valamennyire használható de dög lassú már. Jöhet az ujraépités!

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#6204 Hozzászólás Szerző: broduer »

focimark írta: 2022. május 17., kedd 14:19
broduer írta: 2022. május 17., kedd 14:10
focimark írta: 2022. május 17., kedd 13:50 Barcelona are working on both Cesar Azpilicueta and Marcos Alonso. No doubts on Alonso: he’s set to leave Chelsea but Barça deal depends on final price.
Azpilicueta has a two-year deal bid on the table from Barça, waiting for a meeting with Chelsea to decide his future.
(Fabrizio Romano)

Sokat tett a klubért Azpi és legendaként fog valószínűleg megmaradni a legtöbb szurkoló szemében, de talán itt az ideje, hogy elengedjük.
Ha Rüdi maradt volna, akkor igen, de így szerintem maradnia kellene. Egyébként meg ez saját vélemény, de én az ilyen embereket sosem engedném el, vagyis komoly erőt képviselő csapatba nem (Amerikában levezetni más, bár az igazi tényleg az lenne ha innen vonulna vissza). Érdemes megnézni Mark Noble búcsúztatását. Ez valami olyat ad játékos és szurkoló számára egyaránt, ami több mint egyszerű foci. Nekem ezekért a pillanatokért szerethető igazán a sport, és sajna egyre kevesebb az ilyen. Ha Azpi szeretne maradni, akkor maradhat, ameddig csak akar, kiérdemelte (meg amúgy a teljesítménye is bőven a vállalható kategória még mindig.)
RCB poszton szerintem sincs vele semmi baj, de RWBnek már nagyon körülményes és lassú(bár sosem volt villámléptű). Egyébként inkább azért engedném el, mert valószínűleg ő is menne, még pár éve volt egy nyilatkozata, hogy nagyon szereti a klubot, de a Barcának vagy a Realnak nehezen mondana nemet, talán karrierje utolsó esélye ez. Az már más kérdés, hogy ennyi távozót hogyan tudnánk megfelelőlen pótolni? Vagy hogy ki lenne a csapatkapitány Azpi után?
Mondjuk ez pont nem akkora kérdés. Én nyugodt szívvel odaadnám Mountnak/Jamesnek.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#6205 Hozzászólás Szerző: focimark »

broduer írta: 2022. május 17., kedd 14:10
focimark írta: 2022. május 17., kedd 13:50 Barcelona are working on both Cesar Azpilicueta and Marcos Alonso. No doubts on Alonso: he’s set to leave Chelsea but Barça deal depends on final price.
Azpilicueta has a two-year deal bid on the table from Barça, waiting for a meeting with Chelsea to decide his future.
(Fabrizio Romano)

Sokat tett a klubért Azpi és legendaként fog valószínűleg megmaradni a legtöbb szurkoló szemében, de talán itt az ideje, hogy elengedjük.
Ha Rüdi maradt volna, akkor igen, de így szerintem maradnia kellene. Egyébként meg ez saját vélemény, de én az ilyen embereket sosem engedném el, vagyis komoly erőt képviselő csapatba nem (Amerikában levezetni más, bár az igazi tényleg az lenne ha innen vonulna vissza). Érdemes megnézni Mark Noble búcsúztatását. Ez valami olyat ad játékos és szurkoló számára egyaránt, ami több mint egyszerű foci. Nekem ezekért a pillanatokért szerethető igazán a sport, és sajna egyre kevesebb az ilyen. Ha Azpi szeretne maradni, akkor maradhat, ameddig csak akar, kiérdemelte (meg amúgy a teljesítménye is bőven a vállalható kategória még mindig.)
RCB poszton szerintem sincs vele semmi baj, de RWBnek már nagyon körülményes és lassú(bár sosem volt villámléptű). Egyébként inkább azért engedném el, mert valószínűleg ő is menne, még pár éve volt egy nyilatkozata, hogy nagyon szereti a klubot, de a Barcának vagy a Realnak nehezen mondana nemet, talán karrierje utolsó esélye ez. Az már más kérdés, hogy ennyi távozót hogyan tudnánk megfelelőlen pótolni? Vagy hogy ki lenne a csapatkapitány Azpi után?

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#6206 Hozzászólás Szerző: broduer »

focimark írta: 2022. május 17., kedd 13:50 Barcelona are working on both Cesar Azpilicueta and Marcos Alonso. No doubts on Alonso: he’s set to leave Chelsea but Barça deal depends on final price.
Azpilicueta has a two-year deal bid on the table from Barça, waiting for a meeting with Chelsea to decide his future.
(Fabrizio Romano)

Sokat tett a klubért Azpi és legendaként fog valószínűleg megmaradni a legtöbb szurkoló szemében, de talán itt az ideje, hogy elengedjük.
Ha Rüdi maradt volna, akkor igen, de így szerintem maradnia kellene. Egyébként meg ez saját vélemény, de én az ilyen embereket sosem engedném el, vagyis komoly erőt képviselő csapatba nem (Amerikában levezetni más, bár az igazi tényleg az lenne ha innen vonulna vissza). Érdemes megnézni Mark Noble búcsúztatását. Ez valami olyat ad játékos és szurkoló számára egyaránt, ami több mint egyszerű foci. Nekem ezekért a pillanatokért szerethető igazán a sport, és sajna egyre kevesebb az ilyen. Ha Azpi szeretne maradni, akkor maradhat, ameddig csak akar, kiérdemelte (meg amúgy a teljesítménye is bőven a vállalható kategória még mindig.)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#6207 Hozzászólás Szerző: focimark »

Barcelona are working on both Cesar Azpilicueta and Marcos Alonso. No doubts on Alonso: he’s set to leave Chelsea but Barça deal depends on final price.
Azpilicueta has a two-year deal bid on the table from Barça, waiting for a meeting with Chelsea to decide his future.
(Fabrizio Romano)

Sokat tett a klubért Azpi és legendaként fog valószínűleg megmaradni a legtöbb szurkoló szemében, de talán itt az ideje, hogy elengedjük.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6208 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2022. május 16., hétfő 17:28
Botond9797 írta: 2022. május 16., hétfő 16:51 Chelsea have Robert Lewandowski on radar despite favoured Barcelona move. By @JacobSteinberg https://theguardian.com
És ehhez mit szólnátok??
Simán lehet még 3-4 csúcskategóriás szezonja a szörnyetegnek, közben szépen, fokozatosan felépíthetnénk Broját.
Barcelona sanszosabb, de amennyiben sikerül Lukaku-t eladni, szerintem valós opció lehet.
Nemrég nyilatkozott Kahn, hogy 23ig szerződése van, és addig nem engedik sehova, hiába akar távozni.
Ez azért nem így működik. Lewa elbúcsúzott a szurkolóktól a meccs után.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6209 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Botond9797 írta: 2022. május 16., hétfő 16:51 Chelsea have Robert Lewandowski on radar despite favoured Barcelona move. By @JacobSteinberg https://theguardian.com
És ehhez mit szólnátok??
Simán lehet még 3-4 csúcskategóriás szezonja a szörnyetegnek, közben szépen, fokozatosan felépíthetnénk Broját.
Barcelona sanszosabb, de amennyiben sikerül Lukaku-t eladni, szerintem valós opció lehet.
Nemrég nyilatkozott Kahn, hogy 23ig szerződése van, és addig nem engedik sehova, hiába akar távozni.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6210 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Chelsea have Robert Lewandowski on radar despite favoured Barcelona move. By @JacobSteinberg https://theguardian.com
És ehhez mit szólnátok??
Simán lehet még 3-4 csúcskategóriás szezonja a szörnyetegnek, közben szépen, fokozatosan felépíthetnénk Broját.
Barcelona sanszosabb, de amennyiben sikerül Lukaku-t eladni, szerintem valós opció lehet.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#6211 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pletyka szinten olvastam ma Darwin Nunez nevét megnéztem pár videót róla(bár én ezekbe nem hiszek),de elég jónak tűnik a srác, megnézném nálunk szívesen,több csapattal is összeboronálták(arsenal,mu,pool),jó lenne nem rivális szerezné meg.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Átigazolási pletykák

#6212 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Rashford-ot én is bírom.
Elég tisztességesen leépítették erre az évre. Mi fogjuk felépíteni?
"Dupla áron pörgetik, mert angol"...
...az is kérdéses, hogy mikor ad el a Chelsea-nek a Man. Utd. játékost?
Imádnám nézni, ahogy őszinte szívvel csókolgatja a Chelsea címert... ;)

Nem muszáj Richarlison-t szeretni... :D Nincs jelentősége...
Bármelyik játékosunknál jobb (felállt védelem ellen is) 1VS1-ben...
5 éve Angliában játszik. 25 éves. Minden évben húzza a csapatát. Már 34-szeres válogatott...
Ne sz/rozzunk már össze-vissza, hanem nézzük a tényeket... ;)
(Csak egy 5-ös felsorolás része volt, akik nagy része reálisan mozdítható, jók 1VS1-ben, és Angliában "nem sültek be".)

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6213 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Cappy írta: 2022. május 15., vasárnap 12:46
Szabi írta: 2022. május 15., vasárnap 12:29 A jelenlegi keretben senki sem tud 1v1-ben megverni embereket (ehhez talán Pulisic kvalitásai állnak a legközelebb, de nála fent a toronyban van a baj), ezért kéne ilyen ember, a két említett pedig papíron tudna új elemet hozni a játékunkba ezt a szegmens tekintve.
Nincs nala a toronyban semmi gond, egyszeruen nincs kivel osszejatszania. Tegnap is volt egy szituacio amikor megindult, egyből ott volt 3 pool játékos, es a kozelebe nem ment senki, hogy tudjon passzolni. Igy konnyu elvesziteni a labdat.

Meg mindig tartom, hogy ha Pulisic pl. a poolban lenne, teljesen mas lenne a megitelese itt a forumon is, mint most. Mint anno Salahnak is.
Még mindig tartom, hogy a jelenlegi támadóink közül három embert kellene megtartani (Mount, Havertz és Pulisic). Se Ziyech, se Lukaku, se Werner nem tudják megcsillogtatni azt, amiben valóban jók (Lukaku-nak és Wernernek is ideálisabb lenne egy reaktívabb felfogású csapat, Ziyech pedig azt élvezi, ha szabad szerepkörben, kevesebb defenzív teherrel a vállán meghúzhatja a váratlant és 10-ből 5 indítása tűpontos és látványos, a másik ötben pedig elhal a támadás). Pulisic szerintem működhetne ebben a rendszerben, továbbmegyek, szerintem neki kellene Mount posztját játszania, ahogy tette ezt a Wolves ellen, nem is rosszul. A támadók és a középpálya közti kapocsként, egyfajta "modern tízesként" jól működhetne, képes megtartani a labdákat és sokszor jól mozog be az üres területekre is. Egyetértek azzal, hogy Mount hosszabb távon más poszton lesz klasszis, egy sorral hátrébb. A jelenlegi "dupla hatos" rendszerben viszont nem működne és amúgy is pazarlás lenne ott játszatni az egyik legkreatívabb, legdirektebb és leggólerősebb embert. A jövő idényben örülnék egy szerkezetváltásnak, talán egy új védelemmel, a széleken a Chilly-James duóval erre lehet is esély. Előre pedig megvan a jelöltem: Nkunku. Felmerült Raphinha, Saint-Maximin (aki amúgy egyik kedvencem) és Raphinha neve is, de a lipcsei francia szvsz mindegyiküknél sokoldaúbb, Havertz-cal állandóan váltogathatnák a területeket, az elülső hármas bármely posztján bevethető lenne és gólerős, kreatív, intelligens játékos, aki Lipcsében jelenleg, Tedesco alatt, ha jól tudom, egy kicsit a mienkéhez hasonló (egy fokkal szabadabb, labdabirtoklósabb "heavy metal" foci) rendszerben működik jól. Lukaku/Ziyech-ből befolyna annyi pénz, hogy akár 80 millió euró körüli összeget is kifizessünk érte.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6214 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kijelenthetjuk tehat, hogy kurvara nem alkalmas a keret erre a 3421-re amit Tuchel jatszat. 4 vedoshoz meg nincs meg a kello minoseg hatul.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#6215 Hozzászólás Szerző: focimark »

Szerintem Mountnak sem az lenne a megfelelő poszt, ahol játszik, 4-3-3ban az egyik 8as pozíció sokkal jobban illene hozzá és Gallagher is itt tudná a legjobbat kihozni magából. Szvsz Pulisic vagy Werner is jobban élne ebben a formációban, Havertz lehetne a nagy vesztese. De amíg a védőink nem alkalmasak erre, addig felesleges ezen gondolkozni.
Hogy ne legyen teljesen off még mindig elhoznám Dennist, olcsó lenne valószínűleg, akkor sem sírna véleményem szerint, ha padoznia kellene, gyors, 1v1ekben egész jó szélső, de csatárként is bevethető, nagyon nem buknánk rajt, akkor sem, ha nem válna be.

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#6216 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Szabi írta: 2022. május 15., vasárnap 12:29 A jelenlegi keretben senki sem tud 1v1-ben megverni embereket (ehhez talán Pulisic kvalitásai állnak a legközelebb, de nála fent a toronyban van a baj), ezért kéne ilyen ember, a két említett pedig papíron tudna új elemet hozni a játékunkba ezt a szegmens tekintve.
Nincs nala a toronyban semmi gond, egyszeruen nincs kivel osszejatszania. Tegnap is volt egy szituacio amikor megindult, egyből ott volt 3 pool játékos, es a kozelebe nem ment senki, hogy tudjon passzolni. Igy konnyu elvesziteni a labdat.

Meg mindig tartom, hogy ha Pulisic pl. a poolban lenne, teljesen mas lenne a megitelese itt a forumon is, mint most. Mint anno Salahnak is.

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#6217 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Bubi írta: 2022. május 15., vasárnap 12:21
Cappy írta: 2022. május 15., vasárnap 12:07 Aztan mi a garancia, hog Rapinha, Saint-Maximin itt is ugy "villogna" mint a mostani csapatukban? Teljesen mas egy szar kozepcsapat tagjanak lenni es onnan kitűnni, mint egy nagy csapatban lenni es allandoan full vedekezo kiscsapatok ellen jatszani. En egyikben sem latom, hogy sokkal elorebb lennenk veluk.

Richarlison meg, Te jezusom, komolyan..?
Kire van garancia? Milyen király is lenne ha benne lenne a szerződésekben hogy "3 év teljeskörű garancia és pénzvisszafizetés", mint egy tescos bluetoothos rádiónál...:D

Raphinha 2 éve a PL egyik legjobb szélsője és jól megélt Bielsa rendszerében is ami nem áll távol a miénktől (annyira...). Persze lehet hogy gyenge lesz, de sokkal inkább zsákbamacska egy holland vagy egy francia légiós aki a kis bajnokságában 20-30 gólokat ver itt meg azt se tudja hogy vegye le a labdákat.

Szerk.: már beszéltünk róla, de a legnagyobb húzás Tuchel rendszeréhez talán Rashford lenne.
Nem erre celoztam. De en egyik jatekostol sem lattam, hogy a nagycsapatokat folyamatosan tudta volna szopatni.

Hiába vannak nálunk gyors szelsok (Werner, Pulisic, Cho), ha a taktika nem ennek az adottsaguknak kedvez. Ezaltal az emlitett ket játékos is inkabb lenne szerencsejatek, mint biztos erositest hozo igazolas.
Rashford igazolasa mas. O mar bizonyitott tartosan, jobb csapatok ellen is.

Amugy a Bielsa es Tuchel fele taktika eg es fold.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6218 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A jelenlegi keretben senki sem tud 1v1-ben megverni embereket (ehhez talán Pulisic kvalitásai állnak a legközelebb, de nála fent a toronyban van a baj), ezért kéne ilyen ember, a két említett pedig papíron tudna új elemet hozni a játékunkba ezt a szegmens tekintve.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#6219 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Cappy írta: 2022. május 15., vasárnap 12:07 Aztan mi a garancia, hog Rapinha, Saint-Maximin itt is ugy "villogna" mint a mostani csapatukban? Teljesen mas egy szar kozepcsapat tagjanak lenni es onnan kitűnni, mint egy nagy csapatban lenni es allandoan full vedekezo kiscsapatok ellen jatszani. En egyikben sem latom, hogy sokkal elorebb lennenk veluk.

Richarlison meg, Te jezusom, komolyan..?
Kire van garancia? Milyen király is lenne ha benne lenne a szerződésekben hogy "3 év teljeskörű garancia és pénzvisszafizetés", mint egy tescos bluetoothos rádiónál...:D

Raphinha 2 éve a PL egyik legjobb szélsője és jól megélt Bielsa rendszerében is ami nem áll távol a miénktől (annyira...). Persze lehet hogy gyenge lesz, de sokkal inkább zsákbamacska egy holland vagy egy francia légiós aki a kis bajnokságában 20-30 gólokat ver itt meg azt se tudja hogy vegye le a labdákat.

Szerk.: már beszéltünk róla, de a legnagyobb húzás Tuchel rendszeréhez talán Rashford lenne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#6220 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Aztan mi a garancia, hog Rapinha, Saint-Maximin itt is ugy "villogna" mint a mostani csapatukban? Teljesen mas egy szar kozepcsapat tagjanak lenni es onnan kitűnni, mint egy nagy csapatban lenni es allandoan full vedekezo kiscsapatok ellen jatszani. En egyikben sem latom, hogy sokkal elorebb lennenk veluk.

Richarlison meg, Te jezusom, komolyan..?

Válasz küldése