Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#2121 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Dante írta: 2022. május 13., péntek 9:58
Crap írta: 2022. május 13., péntek 9:34 A L**ds szurkolók elrejtették Alonso elől a labdát, miközben vesztésre álltak. Alonso, ahogy egy helyben áll és nézi egyszerűen annyira perfection és troll, hogy hangosan felnevettem rajta. Link a videóhoz.:
https://www.reddit.com/r/chelseafc/comm ... &context=3
Zseniális. :D
Profilképnek: https://imgur.com/a/H9qUb15
Hatalmas :D annak örülök, hogy végül Alonso nem veszett össze annyira Tuchel el hogy kikeruljon a csapatból, nem jók az ilyen balhek

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#2122 Hozzászólás Szerző: Dante »

Crap írta: 2022. május 13., péntek 9:34 A L**ds szurkolók elrejtették Alonso elől a labdát, miközben vesztésre álltak. Alonso, ahogy egy helyben áll és nézi egyszerűen annyira perfection és troll, hogy hangosan felnevettem rajta. Link a videóhoz.:
https://www.reddit.com/r/chelseafc/comm ... &context=3
Zseniális. :D
Profilképnek: https://imgur.com/a/H9qUb15

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#2123 Hozzászólás Szerző: Crap »

A L**ds szurkolók elrejtették Alonso elől a labdát, miközben vesztésre álltak. Alonso, ahogy egy helyben áll és nézi egyszerűen annyira perfection és troll, hogy hangosan felnevettem rajta. Link a videóhoz.:
https://www.reddit.com/r/chelseafc/comm ... &context=3

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2124 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kova meg Kante is ott lehet az Fa kupa dontoben valoszinuleg.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2125 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Pityee írta: 2022. május 12., csütörtök 9:24 #Chelsea's top-scorers in each of the last 6 seasons

▪️ 16/17 = Diego Costa (20)
▪️ 17/18 = Eden Hazard (17)
▪️ 18/19 = Eden Hazard (21)
▪️ 19/20 = Tammy Abraham (18)
▪️ 20/21 = Abraham x Werner (12)
▪️ 21/22 = Romelu Lukaku (15)

Azért nem olyan rossz statisztika ez ahhoz képest, hogy mennyi meccset kihagyott.
Ebből 5 FA kupa meccsen lőtt 3 gólt. Csak 8 bajnoki gólja van 25 meccsen. Ebből egy büntető.
Mondhatjuk, hogy nem olyan rossz ha csak a gólok számát vagy gól/meccs mutatót nézzük de ha valaki látta is ezeket a meccseket akkor a számok nem nagyon szépítenek.
Volt, hogy negatív PL rekord mennyiségű passzt hozott össze...stb.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2126 Hozzászólás Szerző: Pityee »

#Chelsea's top-scorers in each of the last 6 seasons

▪️ 16/17 = Diego Costa (20)
▪️ 17/18 = Eden Hazard (17)
▪️ 18/19 = Eden Hazard (21)
▪️ 19/20 = Tammy Abraham (18)
▪️ 20/21 = Abraham x Werner (12)
▪️ 21/22 = Romelu Lukaku (15)

Azért nem olyan rossz statisztika ez ahhoz képest, hogy mennyi meccset kihagyott.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2127 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hawaii írta: 2022. május 10., kedd 22:21
AwayRoller írta: 2022. május 10., kedd 20:09
Pityee írta: 2022. május 10., kedd 19:08 “Chelsea were willing to pay more in salary than Real Madrid for Rudiger but the sign-on fee offered by buying clubs, ultimately Real Madrid, were too good to refuse.”

Aham, mostmár értem miért volt csábítóbb a real Rüdiger számára.
Pénzért, ahogy azt tudni lehetett :D
Pont ezt fejtegettem nemrégiben, hogy gyakorlatilag kevesebb nettó fizuért megy a Madridba, szóval abszolút nonszensz, hogy mi ne próbáltuk volna meg itt tartani egy fair ajánlattal. Egyszerűen ő most azt a korszakát éli, ahol ő egy világklasszis védő, ami talán Tuchel 3 védős rendszerében még helyenként meg is állja a helyét, csak aztán nehogy jöjjön a kopp Madridban. :)
Kevesebb nettó fizuért,de valszeg olyan aláírási pénzt kapott, ami kárpotolja a kevesebb nettó fizut. Leegyszerűsítve Rüdi barátunk zsoldosnak állt :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#2128 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

AwayRoller írta: 2022. május 10., kedd 20:09
Pityee írta: 2022. május 10., kedd 19:08 “Chelsea were willing to pay more in salary than Real Madrid for Rudiger but the sign-on fee offered by buying clubs, ultimately Real Madrid, were too good to refuse.”

Aham, mostmár értem miért volt csábítóbb a real Rüdiger számára.
Pénzért, ahogy azt tudni lehetett :D
Pont ezt fejtegettem nemrégiben, hogy gyakorlatilag kevesebb nettó fizuért megy a Madridba, szóval abszolút nonszensz, hogy mi ne próbáltuk volna meg itt tartani egy fair ajánlattal. Egyszerűen ő most azt a korszakát éli, ahol ő egy világklasszis védő, ami talán Tuchel 3 védős rendszerében még helyenként meg is állja a helyét, csak aztán nehogy jöjjön a kopp Madridban. :)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2129 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: 2022. május 10., kedd 19:08 “Chelsea were willing to pay more in salary than Real Madrid for Rudiger but the sign-on fee offered by buying clubs, ultimately Real Madrid, were too good to refuse.”

Aham, mostmár értem miért volt csábítóbb a real Rüdiger számára.
Pénzért, ahogy azt tudni lehetett :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2130 Hozzászólás Szerző: Pityee »

“Chelsea were willing to pay more in salary than Real Madrid for Rudiger but the sign-on fee offered by buying clubs, ultimately Real Madrid, were too good to refuse.”

Aham, mostmár értem miért volt csábítóbb a real Rüdiger számára.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2131 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: 2022. május 9., hétfő 13:41
focimark írta: 2022. május 9., hétfő 13:18 Azért a szezon sokkal több dolgon ment el, mint Chilwell kiesése. Nem tudom, hogy ki az akit el lehetne hozni bhv posztra és el is viselné, hogy a padot koptatja? kell 2 cb, egy cdm és ha Lukaku elmegy, akkor egy csatár sem ártana, szerintem ezek sokkal fontosabbak, mint, hogy ki legyen Chilly cseréje. De egyébként Cucurellat adnám, csak ő túl jó a padra.
Miért gondolják páran, hogy Lukaku egy szezon után elmegy? 100 misiért lett idehozva és szerintem a klub nem fogja ilyen simán bevállalni, hogy most nyáron elengedjék. Mert hatalmas pénzügyi bukást jelentene.
Szerintem azért, mert mégegy ilyen szezon mégnagyobb pénzügyi bukást jelent.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2132 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Elvileg Emerson visszajön de megy is tovább, nem akar a klubnál maradni.

Alonso remélem ezzel végérvényesen elmegy, a világ leglassabb wingbackje szarakodjanak mások vele.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2133 Hozzászólás Szerző: Pityee »

focimark írta: 2022. május 9., hétfő 13:18 Azért a szezon sokkal több dolgon ment el, mint Chilwell kiesése. Nem tudom, hogy ki az akit el lehetne hozni bhv posztra és el is viselné, hogy a padot koptatja? kell 2 cb, egy cdm és ha Lukaku elmegy, akkor egy csatár sem ártana, szerintem ezek sokkal fontosabbak, mint, hogy ki legyen Chilly cseréje. De egyébként Cucurellat adnám, csak ő túl jó a padra.
Miért gondolják páran, hogy Lukaku egy szezon után elmegy? 100 misiért lett idehozva és szerintem a klub nem fogja ilyen simán bevállalni, hogy most nyáron elengedjék. Mert hatalmas pénzügyi bukást jelentene.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#2134 Hozzászólás Szerző: focimark »

Azért a szezon sokkal több dolgon ment el, mint Chilwell kiesése. Nem tudom, hogy ki az akit el lehetne hozni bhv posztra és el is viselné, hogy a padot koptatja? kell 2 cb, egy cdm és ha Lukaku elmegy, akkor egy csatár sem ártana, szerintem ezek sokkal fontosabbak, mint, hogy ki legyen Chilly cseréje. De egyébként Cucurellat adnám, csak ő túl jó a padra.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2135 Hozzászólás Szerző: Dízel »

broduer írta: 2022. május 9., hétfő 11:14
kecske01 írta: 2022. május 9., hétfő 10:42 Emerson jon vissza elvileg. Romano azt mondta
Pf... van nagyobb gond is a balhátvéd-csere pozíciójánál, de az az ember még mindig nulla. Ki tudja, hogy tér vissza Chilwell, plusz benne lehet egy hasonló sérülés újra, akkor meg megint itt állunk.
Az a baj, epp e miatt uszott el a szezon, mert chilly mogott nem volt normalis bal szelso vedo.
Na meg ugye james is tobbet volt serult mint jatekban.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#2136 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta: 2022. május 9., hétfő 10:42 Emerson jon vissza elvileg. Romano azt mondta
Akkor inkább Baba Rahman komolyan mondom... Ennél az Emersonnál kevés gyengébb játékos húzta magára a klub mezét az elmúlt 20 évben. Csak visszaeszi a fene ide a selejtet, nagyon jó...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2137 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: 2022. május 9., hétfő 10:07 Jelen esetben akkor erősödnénk, ha bevethető lenne Chilwell. De jobb lett volna, ha ezt a balhét kicsit későbbre időzítettek volna, mert jelenleg Alonso az elsőszámú balhátvédünk és nem igazán tudom, hogy kit lehetne helyette felrakni a kezdőbe. Azért jó lenne nem elbukni még egy FA kupa döntőt. Sajnos Sarr és Saúl még Alonsot is alulmúlja a wingback poszton.
Puli/James is el tud ott futkorászni a hátralévő 4 meccsen. Vagy 4 védővel egy full deff Azpi. Ezt sem értem amúgy, amikor játszik Alonso, mindenki még az utolsó ifistát is szívesebben látná, csak szabaduljunk tőle, ilyenkor meg az a sláger, hogy maradnia kéne :lol:

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#2138 Hozzászólás Szerző: focimark »

Emerson nem olyan rossz szerintem. Sokkal gyorsabb mint Alonso és azért voltak jobb meccsei nálunk, csere lb-nek szerintem megfelelne, ha Chilly felépül és nem lesz a játékára kihatással a sérülés. Csere balhátvédre szerintem nem kellene költeni, sokkal fontosabb pozíciókba kellene igazolni.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#2139 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Jó azért ez még nem azt jelenti, hogy most fixen ő is lesz a balhtávéd, csak hogy megnézi a felküszlés során TT (vagy az sem, és még előtte el lesz passzolva), egyszerűen lejárt a kölcsönszerződése.

Amúgy egyszer nyomta idén az FA kupában asszem Lewis Hall balhátvéd poszton, és úgy rémlik jól is, neki adnék lehetőséget cserében.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#2140 Hozzászólás Szerző: broduer »

kecske01 írta: 2022. május 9., hétfő 10:42 Emerson jon vissza elvileg. Romano azt mondta
Pf... van nagyobb gond is a balhátvéd-csere pozíciójánál, de az az ember még mindig nulla. Ki tudja, hogy tér vissza Chilwell, plusz benne lehet egy hasonló sérülés újra, akkor meg megint itt állunk.

Válasz küldése