Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#2121 Hozzászólás Szerző: focimark »

Andreas Christensen was in line to start the FA Cup Final but told Tuchel he was not ready to play forcing Tuchel into a defensive rethink, it was not down to injury. (
@Matt_Law_DT
Andreas Christensen told Tuchel he was not ready to play and checked out of the hotel on Saturday morning.

kedveltem Christ, de az utóbbi időben ez teljesen megváltozott, jobb is, hogy megy.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2122 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Idén megdöntöttük a klubrekordot, 6 (!) meccsen jatszottunk hosszabbítasos (120 perc) meccset.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#2123 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Dante írta: 2022. május 13., péntek 9:58
Crap írta: 2022. május 13., péntek 9:34 A L**ds szurkolók elrejtették Alonso elől a labdát, miközben vesztésre álltak. Alonso, ahogy egy helyben áll és nézi egyszerűen annyira perfection és troll, hogy hangosan felnevettem rajta. Link a videóhoz.:
https://www.reddit.com/r/chelseafc/comm ... &context=3
Zseniális. :D
Profilképnek: https://imgur.com/a/H9qUb15
Hatalmas :D annak örülök, hogy végül Alonso nem veszett össze annyira Tuchel el hogy kikeruljon a csapatból, nem jók az ilyen balhek

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#2124 Hozzászólás Szerző: Dante »

Crap írta: 2022. május 13., péntek 9:34 A L**ds szurkolók elrejtették Alonso elől a labdát, miközben vesztésre álltak. Alonso, ahogy egy helyben áll és nézi egyszerűen annyira perfection és troll, hogy hangosan felnevettem rajta. Link a videóhoz.:
https://www.reddit.com/r/chelseafc/comm ... &context=3
Zseniális. :D
Profilképnek: https://imgur.com/a/H9qUb15

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#2125 Hozzászólás Szerző: Crap »

A L**ds szurkolók elrejtették Alonso elől a labdát, miközben vesztésre álltak. Alonso, ahogy egy helyben áll és nézi egyszerűen annyira perfection és troll, hogy hangosan felnevettem rajta. Link a videóhoz.:
https://www.reddit.com/r/chelseafc/comm ... &context=3

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2126 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kova meg Kante is ott lehet az Fa kupa dontoben valoszinuleg.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2127 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Pityee írta: 2022. május 12., csütörtök 9:24 #Chelsea's top-scorers in each of the last 6 seasons

▪️ 16/17 = Diego Costa (20)
▪️ 17/18 = Eden Hazard (17)
▪️ 18/19 = Eden Hazard (21)
▪️ 19/20 = Tammy Abraham (18)
▪️ 20/21 = Abraham x Werner (12)
▪️ 21/22 = Romelu Lukaku (15)

Azért nem olyan rossz statisztika ez ahhoz képest, hogy mennyi meccset kihagyott.
Ebből 5 FA kupa meccsen lőtt 3 gólt. Csak 8 bajnoki gólja van 25 meccsen. Ebből egy büntető.
Mondhatjuk, hogy nem olyan rossz ha csak a gólok számát vagy gól/meccs mutatót nézzük de ha valaki látta is ezeket a meccseket akkor a számok nem nagyon szépítenek.
Volt, hogy negatív PL rekord mennyiségű passzt hozott össze...stb.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2128 Hozzászólás Szerző: Pityee »

#Chelsea's top-scorers in each of the last 6 seasons

▪️ 16/17 = Diego Costa (20)
▪️ 17/18 = Eden Hazard (17)
▪️ 18/19 = Eden Hazard (21)
▪️ 19/20 = Tammy Abraham (18)
▪️ 20/21 = Abraham x Werner (12)
▪️ 21/22 = Romelu Lukaku (15)

Azért nem olyan rossz statisztika ez ahhoz képest, hogy mennyi meccset kihagyott.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2129 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hawaii írta: 2022. május 10., kedd 22:21
AwayRoller írta: 2022. május 10., kedd 20:09
Pityee írta: 2022. május 10., kedd 19:08 “Chelsea were willing to pay more in salary than Real Madrid for Rudiger but the sign-on fee offered by buying clubs, ultimately Real Madrid, were too good to refuse.”

Aham, mostmár értem miért volt csábítóbb a real Rüdiger számára.
Pénzért, ahogy azt tudni lehetett :D
Pont ezt fejtegettem nemrégiben, hogy gyakorlatilag kevesebb nettó fizuért megy a Madridba, szóval abszolút nonszensz, hogy mi ne próbáltuk volna meg itt tartani egy fair ajánlattal. Egyszerűen ő most azt a korszakát éli, ahol ő egy világklasszis védő, ami talán Tuchel 3 védős rendszerében még helyenként meg is állja a helyét, csak aztán nehogy jöjjön a kopp Madridban. :)
Kevesebb nettó fizuért,de valszeg olyan aláírási pénzt kapott, ami kárpotolja a kevesebb nettó fizut. Leegyszerűsítve Rüdi barátunk zsoldosnak állt :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#2130 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

AwayRoller írta: 2022. május 10., kedd 20:09
Pityee írta: 2022. május 10., kedd 19:08 “Chelsea were willing to pay more in salary than Real Madrid for Rudiger but the sign-on fee offered by buying clubs, ultimately Real Madrid, were too good to refuse.”

Aham, mostmár értem miért volt csábítóbb a real Rüdiger számára.
Pénzért, ahogy azt tudni lehetett :D
Pont ezt fejtegettem nemrégiben, hogy gyakorlatilag kevesebb nettó fizuért megy a Madridba, szóval abszolút nonszensz, hogy mi ne próbáltuk volna meg itt tartani egy fair ajánlattal. Egyszerűen ő most azt a korszakát éli, ahol ő egy világklasszis védő, ami talán Tuchel 3 védős rendszerében még helyenként meg is állja a helyét, csak aztán nehogy jöjjön a kopp Madridban. :)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2131 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: 2022. május 10., kedd 19:08 “Chelsea were willing to pay more in salary than Real Madrid for Rudiger but the sign-on fee offered by buying clubs, ultimately Real Madrid, were too good to refuse.”

Aham, mostmár értem miért volt csábítóbb a real Rüdiger számára.
Pénzért, ahogy azt tudni lehetett :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2132 Hozzászólás Szerző: Pityee »

“Chelsea were willing to pay more in salary than Real Madrid for Rudiger but the sign-on fee offered by buying clubs, ultimately Real Madrid, were too good to refuse.”

Aham, mostmár értem miért volt csábítóbb a real Rüdiger számára.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2133 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: 2022. május 9., hétfő 13:41
focimark írta: 2022. május 9., hétfő 13:18 Azért a szezon sokkal több dolgon ment el, mint Chilwell kiesése. Nem tudom, hogy ki az akit el lehetne hozni bhv posztra és el is viselné, hogy a padot koptatja? kell 2 cb, egy cdm és ha Lukaku elmegy, akkor egy csatár sem ártana, szerintem ezek sokkal fontosabbak, mint, hogy ki legyen Chilly cseréje. De egyébként Cucurellat adnám, csak ő túl jó a padra.
Miért gondolják páran, hogy Lukaku egy szezon után elmegy? 100 misiért lett idehozva és szerintem a klub nem fogja ilyen simán bevállalni, hogy most nyáron elengedjék. Mert hatalmas pénzügyi bukást jelentene.
Szerintem azért, mert mégegy ilyen szezon mégnagyobb pénzügyi bukást jelent.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2134 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Elvileg Emerson visszajön de megy is tovább, nem akar a klubnál maradni.

Alonso remélem ezzel végérvényesen elmegy, a világ leglassabb wingbackje szarakodjanak mások vele.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2135 Hozzászólás Szerző: Pityee »

focimark írta: 2022. május 9., hétfő 13:18 Azért a szezon sokkal több dolgon ment el, mint Chilwell kiesése. Nem tudom, hogy ki az akit el lehetne hozni bhv posztra és el is viselné, hogy a padot koptatja? kell 2 cb, egy cdm és ha Lukaku elmegy, akkor egy csatár sem ártana, szerintem ezek sokkal fontosabbak, mint, hogy ki legyen Chilly cseréje. De egyébként Cucurellat adnám, csak ő túl jó a padra.
Miért gondolják páran, hogy Lukaku egy szezon után elmegy? 100 misiért lett idehozva és szerintem a klub nem fogja ilyen simán bevállalni, hogy most nyáron elengedjék. Mert hatalmas pénzügyi bukást jelentene.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#2136 Hozzászólás Szerző: focimark »

Azért a szezon sokkal több dolgon ment el, mint Chilwell kiesése. Nem tudom, hogy ki az akit el lehetne hozni bhv posztra és el is viselné, hogy a padot koptatja? kell 2 cb, egy cdm és ha Lukaku elmegy, akkor egy csatár sem ártana, szerintem ezek sokkal fontosabbak, mint, hogy ki legyen Chilly cseréje. De egyébként Cucurellat adnám, csak ő túl jó a padra.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2137 Hozzászólás Szerző: Dízel »

broduer írta: 2022. május 9., hétfő 11:14
kecske01 írta: 2022. május 9., hétfő 10:42 Emerson jon vissza elvileg. Romano azt mondta
Pf... van nagyobb gond is a balhátvéd-csere pozíciójánál, de az az ember még mindig nulla. Ki tudja, hogy tér vissza Chilwell, plusz benne lehet egy hasonló sérülés újra, akkor meg megint itt állunk.
Az a baj, epp e miatt uszott el a szezon, mert chilly mogott nem volt normalis bal szelso vedo.
Na meg ugye james is tobbet volt serult mint jatekban.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#2138 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta: 2022. május 9., hétfő 10:42 Emerson jon vissza elvileg. Romano azt mondta
Akkor inkább Baba Rahman komolyan mondom... Ennél az Emersonnál kevés gyengébb játékos húzta magára a klub mezét az elmúlt 20 évben. Csak visszaeszi a fene ide a selejtet, nagyon jó...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2139 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: 2022. május 9., hétfő 10:07 Jelen esetben akkor erősödnénk, ha bevethető lenne Chilwell. De jobb lett volna, ha ezt a balhét kicsit későbbre időzítettek volna, mert jelenleg Alonso az elsőszámú balhátvédünk és nem igazán tudom, hogy kit lehetne helyette felrakni a kezdőbe. Azért jó lenne nem elbukni még egy FA kupa döntőt. Sajnos Sarr és Saúl még Alonsot is alulmúlja a wingback poszton.
Puli/James is el tud ott futkorászni a hátralévő 4 meccsen. Vagy 4 védővel egy full deff Azpi. Ezt sem értem amúgy, amikor játszik Alonso, mindenki még az utolsó ifistát is szívesebben látná, csak szabaduljunk tőle, ilyenkor meg az a sláger, hogy maradnia kéne :lol:

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#2140 Hozzászólás Szerző: focimark »

Emerson nem olyan rossz szerintem. Sokkal gyorsabb mint Alonso és azért voltak jobb meccsei nálunk, csere lb-nek szerintem megfelelne, ha Chilly felépül és nem lesz a játékára kihatással a sérülés. Csere balhátvédre szerintem nem kellene költeni, sokkal fontosabb pozíciókba kellene igazolni.

Válasz küldése