Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#2141 Hozzászólás Szerző: focimark »

Emerson nem olyan rossz szerintem. Sokkal gyorsabb mint Alonso és azért voltak jobb meccsei nálunk, csere lb-nek szerintem megfelelne, ha Chilly felépül és nem lesz a játékára kihatással a sérülés. Csere balhátvédre szerintem nem kellene költeni, sokkal fontosabb pozíciókba kellene igazolni.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#2142 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Jó azért ez még nem azt jelenti, hogy most fixen ő is lesz a balhtávéd, csak hogy megnézi a felküszlés során TT (vagy az sem, és még előtte el lesz passzolva), egyszerűen lejárt a kölcsönszerződése.

Amúgy egyszer nyomta idén az FA kupában asszem Lewis Hall balhátvéd poszton, és úgy rémlik jól is, neki adnék lehetőséget cserében.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#2143 Hozzászólás Szerző: broduer »

kecske01 írta: 2022. május 9., hétfő 10:42 Emerson jon vissza elvileg. Romano azt mondta
Pf... van nagyobb gond is a balhátvéd-csere pozíciójánál, de az az ember még mindig nulla. Ki tudja, hogy tér vissza Chilwell, plusz benne lehet egy hasonló sérülés újra, akkor meg megint itt állunk.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6848
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2144 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Emerson jon vissza elvileg. Romano azt mondta

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2145 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta: 2022. május 9., hétfő 9:51 Erősödünk, a bőrszalonna meg gyengül. És úgy tűnik az edző pártját fogjuk, nem a játékosét. Win-win-win

Amúgy szerintem fekszik majd neki a spanyol liga, nem kell védekezzen, fent ragadhat a támadásokkal, szerintem sok gólt lő majd.
Jelen esetben akkor erősödnénk, ha bevethető lenne Chilwell. De jobb lett volna, ha ezt a balhét kicsit későbbre időzítettek volna, mert jelenleg Alonso az elsőszámú balhátvédünk és nem igazán tudom, hogy kit lehetne helyette felrakni a kezdőbe. Azért jó lenne nem elbukni még egy FA kupa döntőt. Sajnos Sarr és Saúl még Alonsot is alulmúlja a wingback poszton.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Játékosok

#2146 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Ha tényleg elmegy kivancsi leszek a barcaban milyen posztot gondoltak neki. Szerintem csatarkent, vagy belso tamado kozeppalyaskent fasza kis jatekos lenne. Mindig bantam, hogy nem lett kiprobalva elol.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2147 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Erősödünk, a bőrszalonna meg gyengül. És úgy tűnik az edző pártját fogjuk, nem a játékosét. Win-win-win

Amúgy szerintem fekszik majd neki a spanyol liga, nem kell védekezzen, fent ragadhat a támadásokkal, szerintem sok gólt lő majd.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#2148 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Nyilván lehetne örülni, hogy juhu lelep egy játékos, de szerintem eddig sose jött jól ki az adott edzőnek ha valakivel osszebalhezott

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6848
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2149 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Drogbert írta: 2022. május 9., hétfő 6:59 Tuchel es Alonslow kozott kitort a haboru...ezzel el is dolt, hogy a spanyol elbucsuzott a csapattol.
A Wolves elleni meccs félidejében összetűzésbe keveredett Thomas Tuchel vezetőedzővel! Valószínűleg ez volt a spanyol hátvéd utolsó mérkőzése a csapatnál!A Barcelona keményen dolgozik a leigazolásán, és amint feloldják a szankciókat, tárgyalóasztalhoz ülnek az illetékesekkel!

-Nathan Gissing

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#2150 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Tuchel es Alonslow kozott kitort a haboru...ezzel el is dolt, hogy a spanyol elbucsuzott a csapattol.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#2151 Hozzászólás Szerző: focimark »

Tuchel: “I want Romelu Lukaku to be important part of the squad. Right now, he is a very important part of the squad next season. There are no players about to leave because it is simply not possible”.

“We need to support Lukaku and trust what we do”, Tuchel added.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#2152 Hozzászólás Szerző: Anti »

Brutál nagy szurkolótáboruk lehet, de pl a Frankfurt elleni hazai EL meccs több volt mint szégyen lelátói szempontból.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#2153 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

James Lee írta: 2022. május 5., csütörtök 20:41 Mindamellett, hogy örülnék a távozásának, azért még mindig nem fér a fejembe, hogy mégis mitől ekkora brand ez a rohadt bőrszalonna még mindig. Lewával is már egyre hangosabban hozzák szóba a klubot, de a gyengébb időszakuk alatt is folymatosan nagy nevekkel kerültek kapcsolatba, komolyan röhej.
Brutál nagy szurkolótáboruk van, ami hosszútávon erősen korrelál az eredményekkel.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2154 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Mindamellett, hogy örülnék a távozásának, azért még mindig nem fér a fejembe, hogy mégis mitől ekkora brand ez a rohadt bőrszalonna még mindig. Lewával is már egyre hangosabban hozzák szóba a klubot, de a gyengébb időszakuk alatt is folymatosan nagy nevekkel kerültek kapcsolatba, komolyan röhej.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#2155 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2022. május 5., csütörtök 18:45 Marcos Alonso’s priority will be to leave Premier League this summer. The plan is clear and Barcelona have his name into the list, contacts ongoing.

Chelsea are open to selling.

FabrizioRomano
Azért ez jól mutatja, hogy Tuchel nem vak és ő is látja, hogy még kényszermegoldásnak is gyenge, illetve ő maga is tisztában van a képességeivel (bár megjegyzem egy Barcelonába se fog beférni, és csak 1 évvel Fiatalabb Albanal szóval nem világos a szándék, inkább vmi kisebb spanyol csapathoz kéne mennie eltotyogni).

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2156 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Marcos Alonso’s priority will be to leave Premier League this summer. The plan is clear and Barcelona have his name into the list, contacts ongoing.

Chelsea are open to selling.

FabrizioRomano

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#2157 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta: 2022. április 27., szerda 14:47 It looks like Tiemoue Bakayoko will be back at Chelsea after AC Milan avoided paying the obligation to buy which was activated on appearances. He hasn't played a minute of football since January.

Nizaar Kinsella



Bakayoko nyaron visszater a kolcsonbol. Januar ota nem jatszott a milanban egy percet sem es nem élnek a vasarlasi joggal.
Helyesebben: nem élnek a vásárlással, ezért nem játszott január óta egyszer sem.

Kár, hogy ilyen rosszul sikerült a karrierje, valószínűleg nem bírta az itteni légkört, nyomást. Pedig a Monaco-s teljesítményével mai napig meglenne az ütközőnk, tökéletes megoldás lenne ebben a rendszerben Kovacic, Kante, Ruben mellett.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6848
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2158 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2022. április 27., szerda 15:15 Ő szerintem pont az a játékos, akit egy Tuchel elfogadható szintre minimum újra felépíthet, ahogy azt megtette egy full szürke Rubennel is.
Ezzel en is igy vagyok. Bakayoko rohadt tehetseges csak fejben engedte el magat.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2159 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ő szerintem pont az a játékos, akit egy Tuchel elfogadható szintre minimum újra felépíthet, ahogy azt megtette egy full szürke Rubennel is.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#2160 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2022. április 27., szerda 14:47 It looks like Tiemoue Bakayoko will be back at Chelsea after AC Milan avoided paying the obligation to buy which was activated on appearances. He hasn't played a minute of football since January.

Nizaar Kinsella



Bakayoko nyaron visszater a kolcsonbol. Januar ota nem jatszott a milanban egy percet sem es nem élnek a vasarlasi joggal.
Remek...egy újabb kutyaütő visszajön. Most már valami pozitív hír is jöhetne amúgy mert eddig tulajdonos késés, szerződés nem hosszabbítás, selejt visszatérés és adott kiszemelt játékosról történő potenciális lemaradáson kívül semmi nem jött

Válasz küldése