Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3595
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#2261 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2022. május 5., csütörtök 18:45 Marcos Alonso’s priority will be to leave Premier League this summer. The plan is clear and Barcelona have his name into the list, contacts ongoing.

Chelsea are open to selling.

FabrizioRomano
Azért ez jól mutatja, hogy Tuchel nem vak és ő is látja, hogy még kényszermegoldásnak is gyenge, illetve ő maga is tisztában van a képességeivel (bár megjegyzem egy Barcelonába se fog beférni, és csak 1 évvel Fiatalabb Albanal szóval nem világos a szándék, inkább vmi kisebb spanyol csapathoz kéne mennie eltotyogni).

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2262 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Marcos Alonso’s priority will be to leave Premier League this summer. The plan is clear and Barcelona have his name into the list, contacts ongoing.

Chelsea are open to selling.

FabrizioRomano

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#2263 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta: 2022. április 27., szerda 14:47 It looks like Tiemoue Bakayoko will be back at Chelsea after AC Milan avoided paying the obligation to buy which was activated on appearances. He hasn't played a minute of football since January.

Nizaar Kinsella



Bakayoko nyaron visszater a kolcsonbol. Januar ota nem jatszott a milanban egy percet sem es nem élnek a vasarlasi joggal.
Helyesebben: nem élnek a vásárlással, ezért nem játszott január óta egyszer sem.

Kár, hogy ilyen rosszul sikerült a karrierje, valószínűleg nem bírta az itteni légkört, nyomást. Pedig a Monaco-s teljesítményével mai napig meglenne az ütközőnk, tökéletes megoldás lenne ebben a rendszerben Kovacic, Kante, Ruben mellett.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6951
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2264 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2022. április 27., szerda 15:15 Ő szerintem pont az a játékos, akit egy Tuchel elfogadható szintre minimum újra felépíthet, ahogy azt megtette egy full szürke Rubennel is.
Ezzel en is igy vagyok. Bakayoko rohadt tehetseges csak fejben engedte el magat.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4823
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2265 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ő szerintem pont az a játékos, akit egy Tuchel elfogadható szintre minimum újra felépíthet, ahogy azt megtette egy full szürke Rubennel is.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3595
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#2266 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2022. április 27., szerda 14:47 It looks like Tiemoue Bakayoko will be back at Chelsea after AC Milan avoided paying the obligation to buy which was activated on appearances. He hasn't played a minute of football since January.

Nizaar Kinsella



Bakayoko nyaron visszater a kolcsonbol. Januar ota nem jatszott a milanban egy percet sem es nem élnek a vasarlasi joggal.
Remek...egy újabb kutyaütő visszajön. Most már valami pozitív hír is jöhetne amúgy mert eddig tulajdonos késés, szerződés nem hosszabbítás, selejt visszatérés és adott kiszemelt játékosról történő potenciális lemaradáson kívül semmi nem jött

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2267 Hozzászólás Szerző: emsanya »

It looks like Tiemoue Bakayoko will be back at Chelsea after AC Milan avoided paying the obligation to buy which was activated on appearances. He hasn't played a minute of football since January.

Nizaar Kinsella



Bakayoko nyaron visszater a kolcsonbol. Januar ota nem jatszott a milanban egy percet sem es nem élnek a vasarlasi joggal.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#2268 Hozzászólás Szerző: broduer »

Nagyon nagy kár Rüdigerért, nagyon kellenek az ilyen győztes habitusú emberek a csapatba, és sajna egyre kevesebb van.

Már három perce le volt fújva a Real elleni meccs, a kamera éppen az ünneplő madridosokat mutatta, amikor a háttérben látszott Rüdiger, ahogy a füvön térdel, őrjöngve ordít és a földet csapkodja. Ez tipikusan olyan pillanat volt, ami valahogy többet ad, mint egy sima futballélmény. A 2012-es Bl menetelésben hasonló volt nekem, az egy szezont itt játszó Meireiles, aki a Bl elődöntő visszavágóján felrúgta a meginduló Messit, holott pontosan jól tudta, hogy sárgát fog kapni, és nem játszhat a döntőn. Bár annak a csapatnak a teljes mentalitása olyan volt, mint most Rüdigeré, és ez jobban fog hiányozni, mint a focitudása.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3595
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#2269 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2022. április 26., kedd 10:47 Antonio Rudiger’s contract proposal by #Chelsea boasted a much higher salary than what he will earn at Real Madrid, ruling out a financial motivation by moving to Spain.

(@ESPN)

Erdekes
Na ki tudja mi igaz ezekből...én azok között vagyok, akik azt mondják, hogy

1. Megérdemelte a sok pénzt, kit érdekel hogy előtte mennyi ideig milyen volt? Nem átlagteljesítményt kell nézni, hanem a jelent, jelenleg pedig top, és mindent belead, nagyon fog hiányozni a vadállat mentalitása, pont ilyenekből kéne több!
2. Ekkora bizonytalanságban teljesen érthető, ha a biztosan választja, nem tudok haragudni rá. Persze csalódott és szomorú vagyok, illetve mondjuk ha egy Mount tenne ilyet, rá tényleg ideges lennék (saját nevelés, nekem amolyan új Lampard/Terry, legalábbis szeretném remélni, hogy innen vonul vissza - jó Lampard elment a végén de az gyakorlatilag nem volt számottevő), de Rüdit el tudom fogadni.

Próbáljuk úgy nézni, hogy jövőre lesz 30, és most a fiatalok beépítésének az ideje legyen. Bárcsak skipelni lehetne ezt a szezont, én már a következőt várom és remélem top 4 lesz a cél, fiatalodik, frissül a csapat és okosan, másodvonalas (ami nem azt jelenti, hogy nem jó) játékosokat igazolunk. Ebben a szezonban meg lehet 1-2 meccs meg kb az FA kupa döntőt fogom nézni. Őszintén szólva ennyi távozó (lejáró szerződések) és remélem távozó (Alonso, Jorginho stb) embert nincs is kedvem nézni, úgysem ők lesznek jövőre .

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6951
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2270 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Antonio Rudiger’s contract proposal by #Chelsea boasted a much higher salary than what he will earn at Real Madrid, ruling out a financial motivation by moving to Spain.

(@ESPN)

Erdekes

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2271 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Én azt olvastam Rüdivel kapcsolatban, hogy elé volt rakva a 200k fizut tartalmazó szerződés, viszont már az sem volt elég neki és az utolsó infók szerint már 230k-t kért. Mindenestre egy játékos sem lehet nagyobb a klubnál, úgyh el kell engedni. Tény, hogy jelenleg a legjobb teljesítményt nyújtó védőnk, de szerintem megfogja tudni oldani a klub a pótlását.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2272 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Pilgrim írta: 2022. április 25., hétfő 23:10
flatley09 írta: 2022. április 25., hétfő 22:49
Pilgrim írta: 2022. április 25., hétfő 22:16

Ilyenkor a jatekosok az utolso pillanatig kivarnak, hogy a leheto legmegfelelobb ajanlatott kaphassak a klubtol. Rudiger eseteben minden hiteles forras 1 eve azt irja, hogy a jelenlegi 100 ezer fontos heti fizeteset kevesli, hiszen az egyik legrosszabbul kereso jatekosunk. 200 ezer fontot szeretett volna, ami a jatekosaink fizeteset tekintve egyaltalan nem nagy osszeg. A klub soher volt, 140 ezer fontot ajanlott neki, amit a nemet visszadobott meg tel folyaman. Sajnalom, hogy igy alakult, es a klub nem adta meg neki a kert osszeget, amikor lehetosege volt ra, mikozben Saul,Alonso,Jorginho es tarsaik a duplajat keresik.
Nah azért álljunk meg itt is azért...Persze, nem kell Rüdigert anyázni és én teljesen megértem, hogy most kihasználja az "utolsó" lehetéségét. Jár is neki, meg is érdemli meg ki is vivta a tiszteletet, stb...de azért olyanokat ne mondjunk már, hogy a klub volt sóher mert csak 140-et ajánlott neki.
Abban a helyzetben, nem ért többet. Toni az utóbbi évben teljesít úgy, hogy azt mondom megérdemel magasabb, talán 200K fizetést. Előtte kb egy hitvény semmi volt, nem hogy vezér. Nem véletlen volt mellőzve és itt a fórumon is nem egyszer le volt húzva, meg leírva egy másodosztályú semminek.
Tehát nem....korábban nem volt jogos a követelése a magasabb bért illetően.
Továbbá, a klub végül nem is ennyi ajánlott. Megadták volna neki a 200K fizut...ez volt az utolsó ajánlat a szankciók előtt.
Állítólag - a lenti videóban erről beszélnek - a probléma az volt, hogy az ügynökével 10 milla bónust akartak....

https://talksport.com/football/1094479/ ... sfer-news/
Szerintem, hogy mi volt 2 vagy 3 eve az lenyegtelen, a jelenlegi forma szamit, es jelenleg Rudiger a posztjan klasszis jatekosnak szamit es igazi vezeralkat. Egyszer megtudjuk majd az igazsagot, de meg ha a 10 millios bonusz igaz is, akkor se sokalllom, hiszen sajnos ez a modern futball velejaroja. Minden jatekos a fizetese melle kap meg legalabb 5 fele bonuszt. Lukaku vagy Havertz szerinted mennyi alairasi penzt kaphatott? Szerintem boven 10 millio felett. Lenyegtelen ezen vitazkozni mar, Rudiger megy, nekunk pedig meg kell talalnunk a megfelelo embert a helyere, ami nem lesz egyszeru dolog.
:) Hogy mi volt 2-3 éve az azért fontos, mert az lett felhozva, hogy a klubb 140-et ajánlott neki....ezt az összeget korábban ajánlotték. A jelenlegi forma alapján 200-at ajánlottak. Illetve azért fontos, hogy mi volt 2-3 éve mert ez alapján a nálunk eltöltött teljes ideje alapján többségében átlagos teljesítmény nyújtott ami összességében nem igazán indokolta a csillagászati bért. Szerintem, ha évekig űtlago teljesítményt nyújt valaki, majd 6 hónapig kimagaslót...akkor azért nem kell rögtön piedesztára emelni.
A 10 milla bónusz az 10-10 neki meg az ügynökének, összesen húsz. Ez csak az aláłrási pénz...nem a játékból eredő bónusz. Amúgy ha megnézed a videót sok dolog elhangzik benne.

Ettől függetlenül én sajnálom, hogy elmegy és én pl nem sajnáltam tüle ezt a fizut....
Viszont azt is így gondolom, hogy ha maradni akart, akkor maradt volna és már korábban alírta volna azt a szerződést.

Én az esetében azt sajnálom, hogy ingyen távozik....és nem tetszik,hogy úgy van beállítva, hogy ő egy áldozat és nem tehet semmiről, meg, hog yő mindent megtett. Ez szerintem egyszerűen nem igaz.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#2273 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

flatley09 írta: 2022. április 25., hétfő 22:49
Pilgrim írta: 2022. április 25., hétfő 22:16
AwayRoller írta: 2022. április 25., hétfő 18:51

A kiemelt mondat eléggé önellentmondásos. Ha csak az utóbbi pár hónapot tekintjük, akkor persze, nem hibáztatható. Viszont azelőtt, nyártól, Abra kisemmizéséig, nyugodtan aláírhatta volna bármikor, bő féléven át, amit Marináék elé raktak. Úgyhogy ez a maradni szeretett volna maximum úgy állja meg a helyét, hogy az általa követelt fizuért :roll:
Ilyenkor a jatekosok az utolso pillanatig kivarnak, hogy a leheto legmegfelelobb ajanlatott kaphassak a klubtol. Rudiger eseteben minden hiteles forras 1 eve azt irja, hogy a jelenlegi 100 ezer fontos heti fizeteset kevesli, hiszen az egyik legrosszabbul kereso jatekosunk. 200 ezer fontot szeretett volna, ami a jatekosaink fizeteset tekintve egyaltalan nem nagy osszeg. A klub soher volt, 140 ezer fontot ajanlott neki, amit a nemet visszadobott meg tel folyaman. Sajnalom, hogy igy alakult, es a klub nem adta meg neki a kert osszeget, amikor lehetosege volt ra, mikozben Saul,Alonso,Jorginho es tarsaik a duplajat keresik.
Nah azért álljunk meg itt is azért...Persze, nem kell Rüdigert anyázni és én teljesen megértem, hogy most kihasználja az "utolsó" lehetéségét. Jár is neki, meg is érdemli meg ki is vivta a tiszteletet, stb...de azért olyanokat ne mondjunk már, hogy a klub volt sóher mert csak 140-et ajánlott neki.
Abban a helyzetben, nem ért többet. Toni az utóbbi évben teljesít úgy, hogy azt mondom megérdemel magasabb, talán 200K fizetést. Előtte kb egy hitvény semmi volt, nem hogy vezér. Nem véletlen volt mellőzve és itt a fórumon is nem egyszer le volt húzva, meg leírva egy másodosztályú semminek.
Tehát nem....korábban nem volt jogos a követelése a magasabb bért illetően.
Továbbá, a klub végül nem is ennyi ajánlott. Megadták volna neki a 200K fizut...ez volt az utolsó ajánlat a szankciók előtt.
Állítólag - a lenti videóban erről beszélnek - a probléma az volt, hogy az ügynökével 10 milla bónust akartak....

https://talksport.com/football/1094479/ ... sfer-news/
Szerintem, hogy mi volt 2 vagy 3 eve az lenyegtelen, a jelenlegi forma szamit, es jelenleg Rudiger a posztjan klasszis jatekosnak szamit es igazi vezeralkat. Egyszer megtudjuk majd az igazsagot, de meg ha a 10 millios bonusz igaz is, akkor se sokalllom, hiszen sajnos ez a modern futball velejaroja. Minden jatekos a fizetese melle kap meg legalabb 5 fele bonuszt. Lukaku vagy Havertz szerinted mennyi alairasi penzt kaphatott? Szerintem boven 10 millio felett. Lenyegtelen ezen vitazkozni mar, Rudiger megy, nekunk pedig meg kell talalnunk a megfelelo embert a helyere, ami nem lesz egyszeru dolog.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#2274 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

BlueBlood1993 írta: 2022. április 25., hétfő 22:32 Jesszus miért mennyit keres az a hitvány Alonso?
Elvileg kb 140/150, Jorginho 180-200, Saul 210. Ami durva, hogy Mendy 50, Chris 70. Elég érdekesek a fizuk amúgy. Lukaku 375K a semmiért :mrgreen: :lol:

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2275 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Pilgrim írta: 2022. április 25., hétfő 22:16
AwayRoller írta: 2022. április 25., hétfő 18:51
Pilgrim írta: 2022. április 25., hétfő 17:40 Rudiger tavozasa nagy ervagas szamunkra. Tuchel kezei alatt klasszis teljesitmenyt nyujt meccsrol-meccsre es igazi vezere a csapatnak. A donteseert nem lehet hibaztatni, az utolso pillanatig vart, biztos vagyok benne, hogy maradni szeretett volna. Sajnalom, hogy igy alakult, hianyozni fog.
A kiemelt mondat eléggé önellentmondásos. Ha csak az utóbbi pár hónapot tekintjük, akkor persze, nem hibáztatható. Viszont azelőtt, nyártól, Abra kisemmizéséig, nyugodtan aláírhatta volna bármikor, bő féléven át, amit Marináék elé raktak. Úgyhogy ez a maradni szeretett volna maximum úgy állja meg a helyét, hogy az általa követelt fizuért :roll:
Ilyenkor a jatekosok az utolso pillanatig kivarnak, hogy a leheto legmegfelelobb ajanlatott kaphassak a klubtol. Rudiger eseteben minden hiteles forras 1 eve azt irja, hogy a jelenlegi 100 ezer fontos heti fizeteset kevesli, hiszen az egyik legrosszabbul kereso jatekosunk. 200 ezer fontot szeretett volna, ami a jatekosaink fizeteset tekintve egyaltalan nem nagy osszeg. A klub soher volt, 140 ezer fontot ajanlott neki, amit a nemet visszadobott meg tel folyaman. Sajnalom, hogy igy alakult, es a klub nem adta meg neki a kert osszeget, amikor lehetosege volt ra, mikozben Saul,Alonso,Jorginho es tarsaik a duplajat keresik.
Nah azért álljunk meg itt is azért...Persze, nem kell Rüdigert anyázni és én teljesen megértem, hogy most kihasználja az "utolsó" lehetéségét. Jár is neki, meg is érdemli meg ki is vivta a tiszteletet, stb...de azért olyanokat ne mondjunk már, hogy a klub volt sóher mert csak 140-et ajánlott neki.
Abban a helyzetben, nem ért többet. Toni az utóbbi évben teljesít úgy, hogy azt mondom megérdemel magasabb, talán 200K fizetést. Előtte kb egy hitvény semmi volt, nem hogy vezér. Nem véletlen volt mellőzve és itt a fórumon is nem egyszer le volt húzva, meg leírva egy másodosztályú semminek.
Tehát nem....korábban nem volt jogos a követelése a magasabb bért illetően.
Továbbá, a klub végül nem is ennyi ajánlott. Megadták volna neki a 200K fizut...ez volt az utolsó ajánlat a szankciók előtt.
Állítólag - a lenti videóban erről beszélnek - a probléma az volt, hogy az ügynökével 10 milla bónust akartak....

https://talksport.com/football/1094479/ ... sfer-news/

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3595
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#2276 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Jesszus miért mennyit keres az a hitvány Alonso?

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#2277 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

AwayRoller írta: 2022. április 25., hétfő 18:51
Pilgrim írta: 2022. április 25., hétfő 17:40 Rudiger tavozasa nagy ervagas szamunkra. Tuchel kezei alatt klasszis teljesitmenyt nyujt meccsrol-meccsre es igazi vezere a csapatnak. A donteseert nem lehet hibaztatni, az utolso pillanatig vart, biztos vagyok benne, hogy maradni szeretett volna. Sajnalom, hogy igy alakult, hianyozni fog.
A kiemelt mondat eléggé önellentmondásos. Ha csak az utóbbi pár hónapot tekintjük, akkor persze, nem hibáztatható. Viszont azelőtt, nyártól, Abra kisemmizéséig, nyugodtan aláírhatta volna bármikor, bő féléven át, amit Marináék elé raktak. Úgyhogy ez a maradni szeretett volna maximum úgy állja meg a helyét, hogy az általa követelt fizuért :roll:
Ilyenkor a jatekosok az utolso pillanatig kivarnak, hogy a leheto legmegfelelobb ajanlatott kaphassak a klubtol. Rudiger eseteben minden hiteles forras 1 eve azt irja, hogy a jelenlegi 100 ezer fontos heti fizeteset kevesli, hiszen az egyik legrosszabbul kereso jatekosunk. 200 ezer fontot szeretett volna, ami a jatekosaink fizeteset tekintve egyaltalan nem nagy osszeg. A klub soher volt, 140 ezer fontot ajanlott neki, amit a nemet visszadobott meg tel folyaman. Sajnalom, hogy igy alakult, es a klub nem adta meg neki a kert osszeget, amikor lehetosege volt ra, mikozben Saul,Alonso,Jorginho es tarsaik a duplajat keresik.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4823
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2278 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pilgrim írta: 2022. április 25., hétfő 17:40 Rudiger tavozasa nagy ervagas szamunkra. Tuchel kezei alatt klasszis teljesitmenyt nyujt meccsrol-meccsre es igazi vezere a csapatnak. A donteseert nem lehet hibaztatni, az utolso pillanatig vart, biztos vagyok benne, hogy maradni szeretett volna. Sajnalom, hogy igy alakult, hianyozni fog.
A kiemelt mondat eléggé önellentmondásos. Ha csak az utóbbi pár hónapot tekintjük, akkor persze, nem hibáztatható. Viszont azelőtt, nyártól, Abra kisemmizéséig, nyugodtan aláírhatta volna bármikor, bő féléven át, amit Marináék elé raktak. Úgyhogy ez a maradni szeretett volna maximum úgy állja meg a helyét, hogy az általa követelt fizuért :roll:

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#2279 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Rudiger tavozasa nagy ervagas szamunkra. Tuchel kezei alatt klasszis teljesitmenyt nyujt meccsrol-meccsre es igazi vezere a csapatnak. A donteseert nem lehet hibaztatni, az utolso pillanatig vart, biztos vagyok benne, hogy maradni szeretett volna. Sajnalom, hogy igy alakult, hianyozni fog.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3595
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#2280 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Visszanéztem a 2 perces összefoglalót a west ham elleni meccsről, hát az a 2 perc is fájt. Az a baj, hogy semmi esély rá, de ha véletlen távozik a műolasz műbrazil műbarom játékosunk, én fix pezsgőt bontok. Tavaly volt a peak, ő is már 31 éves, tényleg semmire nem jó már idéntől, légyszi vezetőség ne vegye már el a perceket jövőre valami fiatal elől...

Válasz küldése