Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6321 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bremer nem rossz, de nem tudom, megüti-e ezt a szintet. Olaszoktól talán Milenkovic, de én Botman-t hoznám a Lilleből.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1680
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#6322 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Skriniar esetleg? ő minőségbe jó lenne de gondolom anyagilag nem lenne olcsó

Crap
Hozzászólások: 1000
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#6323 Hozzászólás Szerző: Crap »

Guehi a palacebol vissza az nálam alap és igen kézen fekvő. Ha csak minden 3. meccsen kapunk róla gólt már hozza Christensen szintjét.
Kounde természetesen alapnak kéne lennie.
Rice Nagy kérdés mennyire lesz mozdítható nyáron. Sok minden fog még ott történni, de ő is tud cb-t játszani. Mai meccs után is kb. úgy bratyizott mindenkivel (Tuchelellel is ) mint aki nyáron már fix jönne

Dortmundbol Akanji igen jó védő és lejár a szerződése 2023 nyarán. Egyenlőre nem hosszabbít, így lehet egy kicsit akciósabban mozdítható lenne.

Pau Torresnek a Villarealbol van egy 60 milliós kivásárlási ára. Neki zsinórban másodjára igen jó idénye van és bal lábas belső védő. Rudiger helyére pont adna magát.

És még biztos vannak mások is, viszont szerintem még szélre is kéne egy játékos, amit már sokkal nehezebb melonak érzek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Crap 2022. április 24., vasárnap 18:51-kor.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#6324 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Traxver írta: 2022. április 24., vasárnap 18:12 kiket lehetne hozni hátúlra?
Kuande oké de rajta kívül van még vki aki minőség lenne és mozdítható?
Kevés mozdítható jó CB van.
Én Mings-et preferálnám a Villa-ból,de biztos nem lenne olcsó.
Kounde nálam alap.
Olasz, német ligából senkit nem tudnék mondani.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6325 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Én nekem lenne egy viszonylag radar alatti ötletem, bár pletykák szerint az inter vinni fogja.
A torinoi Bremer. Bevallom, hogy idén kb 3 meccsét láttam végig, szóval Szabit meghallgatnám mit gondol róla, mint olasz foci követő. De 3 meccs alapján mondom, hogy zseniális. Brazil és egy az egyben a fiatal Thiago Silvara emlékeztet. Nagyon elegáns, mindenhová odaér, nagyon jól helyezkedik, ráadásul ismeri a 3 védős rendszert is, annak a közepén szokott irányítani. Ő valószínűleg nem is 80m font.

david368
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2011. október 2., vasárnap 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolási pletykák

#6326 Hozzászólás Szerző: david368 »

cech19960320 írta: 2022. április 24., vasárnap 18:23
david368 írta: 2022. április 24., vasárnap 18:21 Jobb ha nem gondolkodtok azon kit lehetne hozni, Abra utan csak masodhegedus lesz a csapat, profit lesz a lenyeg a tulajdonosoknak. Visszaesunk kozepszeru csapatta, ez mar most latszik abbol hogy Rudiger is lelep. Kovetkezo Tuchel lesz aki szedi a satorfajat, csak még kitart mert neki legalabb van gerince, hogy nem a legnagyobb szarban lép le, nem úgy mint a többi zsoldos.
Már hiányzott az optimizmusod ;D
Ez a realitás sajnos.

cech19960320
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#6327 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

david368 írta: 2022. április 24., vasárnap 18:21 Jobb ha nem gondolkodtok azon kit lehetne hozni, Abra utan csak masodhegedus lesz a csapat, profit lesz a lenyeg a tulajdonosoknak. Visszaesunk kozepszeru csapatta, ez mar most latszik abbol hogy Rudiger is lelep. Kovetkezo Tuchel lesz aki szedi a satorfajat, csak még kitart mert neki legalabb van gerince, hogy nem a legnagyobb szarban lép le, nem úgy mint a többi zsoldos.
Már hiányzott az optimizmusod ;D

david368
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2011. október 2., vasárnap 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolási pletykák

#6328 Hozzászólás Szerző: david368 »

Jobb ha nem gondolkodtok azon kit lehetne hozni, Abra utan csak masodhegedus lesz a csapat, profit lesz a lenyeg a tulajdonosoknak. Visszaesunk kozepszeru csapatta, ez mar most latszik abbol hogy Rudiger is lelep. Kovetkezo Tuchel lesz aki szedi a satorfajat, csak még kitart mert neki legalabb van gerince, hogy nem a legnagyobb szarban lép le, nem úgy mint a többi zsoldos.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1680
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#6329 Hozzászólás Szerző: Traxver »

kiket lehetne hozni hátúlra?
Kuande oké de rajta kívül van még vki aki minőség lenne és mozdítható?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6330 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2022. április 11., hétfő 16:57
emsanya írta: 2022. április 11., hétfő 13:10 The three front-runners to sign Benfica striker Darwin Nunez are regarded as being Manchester United, Chelsea, and Paris Saint-Germain.

- @David_Ornstein


Őt nagyon adnám ha van eselyunk leigazolni. Igaz portugal liga, de egy amolyan Haaland tipus center, fossa a gólokat, nagyon jo befejező, lő mindenhonnan.

Bubi ajanlom figyelmedbe a sracot.
Sose hallottam még róla. Most megnéztem az idei góljait, igencsak profinak tűnik a srác. Magas, erős, elég gyors és ami feltünt, hogy nem az a tipikus klasszikus 9es, sokat mozog el a posztjárol mint Havertz. Nekünk valami ilyesmi kellene, a 3 támadónak folyamatosan cserélgetnie kell a posztokat mert a középső ember nálunk nincs kiszolgálva, csak annyi a szerepe hogy lefoglalja a védőket ezzel megcsinálva a területet a szélsőknek.

Ezt Havertz gyorsan felismerte amióta csatár és be is futja az ellenfél teljes térfelét. Van hogy ő hozza fel, van hogy a szélen próbál helyet találni de ott van középen is ha nincs ott más.

Viszont ennyi góllal (és még nincs vége a szezonnak), ilyen felépítéssel 22 évesen kétlem, hogy csak 60 körül kérnének érte. Félix nem produkált ilyen számokat anno...
Köszönöm Bubi a scoutot!

Igen Darwin amellett hogy magas, jol fejel, gyors is. Legtöbb helyen ugy beszélnek rola hogy egy kész komplex játékos már 22 évesen.

Darwin Núñez will leave Benfica in the summer, fee around €80m. His new agent will now meet with many top clubs to explore opportunities.

Man United already discussed his name internally - Arsenal wanted him last January as West Ham but Darwin was not for sale.

Fabrizio Romano


Olyan 80 millioért adnák el, az ügynöke probálkozik a top csapatoknál. A Benfica mindenképp eladná a nyáron. A MU már eléggé ráment a gyerekre. Amugy uruguay--i a srác.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4823
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6331 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi írta: 2022. április 11., hétfő 17:43 Havertz kiváló formában pillanatnyilag, ez tény, de azért bármikor közbejöhet egy sérülés vagy covid, és lehet megint fél évig olyan akkora homály lesz, mint idén februárig volt. Nem lehet arra bazírozni, hogy volt 10 jó meccse.
Ha formában marad is, Mount meg Havertz kevés a 3 posztra egy full szezonon át. A többiek mind alapvető hiányosságokkal küzdenek. Odoi meg Puli kuka, Zijes meg Werner pedig max peremembernek való egy értelmes top klubban. Bőven elfér itt Broja és a portugál gyerek is. Ja a bengát el is felejtettem... hát kb ennyit alkotott idén a vételára mellett.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6332 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta: 2022. április 11., hétfő 15:33 Broja egyaltalan nem egy nagy durranas. Elegge visszaesett mostanaban a jateka. Ha mar Lukakurol lemondunk akkor jo lenne ha nem egy hasonlo benga csatart hoznank, ha nem valami furge technikas csatart.
Egy Southamptonban nem fog 30 gólokat rúgni... Ha egy Chalobah vagy Sarr megkapta itt az esélyt, Broja is bőven megérdemli. Szerintem nem vallana szégyent. És bőven technikás és fürge a termetéhez képest. Na meg 20 éves, ne felejtsük el...

Havertz kiváló formában pillanatnyilag, ez tény, de azért bármikor közbejöhet egy sérülés vagy covid, és lehet megint fél évig olyan akkora homály lesz, mint idén februárig volt. Nem lehet arra bazírozni, hogy volt 10 jó meccse.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9372
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#6333 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta: 2022. április 11., hétfő 13:10 The three front-runners to sign Benfica striker Darwin Nunez are regarded as being Manchester United, Chelsea, and Paris Saint-Germain.

- @David_Ornstein


Őt nagyon adnám ha van eselyunk leigazolni. Igaz portugal liga, de egy amolyan Haaland tipus center, fossa a gólokat, nagyon jo befejező, lő mindenhonnan.

Bubi ajanlom figyelmedbe a sracot.
Sose hallottam még róla. Most megnéztem az idei góljait, igencsak profinak tűnik a srác. Magas, erős, elég gyors és ami feltünt, hogy nem az a tipikus klasszikus 9es, sokat mozog el a posztjárol mint Havertz. Nekünk valami ilyesmi kellene, a 3 támadónak folyamatosan cserélgetnie kell a posztokat mert a középső ember nálunk nincs kiszolgálva, csak annyi a szerepe hogy lefoglalja a védőket ezzel megcsinálva a területet a szélsőknek.

Ezt Havertz gyorsan felismerte amióta csatár és be is futja az ellenfél teljes térfelét. Van hogy ő hozza fel, van hogy a szélen próbál helyet találni de ott van középen is ha nincs ott más.

Viszont ennyi góllal (és még nincs vége a szezonnak), ilyen felépítéssel 22 évesen kétlem, hogy csak 60 körül kérnének érte. Félix nem produkált ilyen számokat anno...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6952
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6334 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Broja egyaltalan nem egy nagy durranas. Elegge visszaesett mostanaban a jateka. Ha mar Lukakurol lemondunk akkor jo lenne ha nem egy hasonlo benga csatart hoznank, ha nem valami furge technikas csatart.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#6335 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Alapjáraton nem sok valóságalapja van az ilyen áprilisi híreknek, de így hogy még azt se tudjuk hogy a leendő tulaj mennyit lesz hajlandó költeni (már ha egyáltalán akar valamennyit a 2,5 milliárdos kiadás után), így aztán tényleg full homály van a nyárral kapcsolatban. Amúgy szerintem az elsődleges cél az lesz hogy Lukaku-t valahogy ki tudja kukázni az új vezetőség és utána fognak elgondolkodni a csatárvásárláson. De drágán nem hiszem hogy veszünk valakit a Lukaku blama után, főleg úgy hogy Havertz tényleg jó formába lendült és szerintem Werner is fog még egy szezont kapni.

Amúgy ahogy emsanya is írta, lehet hogy én megpróbálnám Broja-val Havertz és Werner mellett, amúgy se megy nekünk a csatárvásárlás, költsük inkább más posztokra a pénzt (ha lesz).

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6336 Hozzászólás Szerző: emsanya »

koni0725 írta: 2022. április 11., hétfő 13:31 Érdekes pletyka, főleg úgy, hogy még tulajunk sincsen.

Mindenesetre én baromira szeretném, ha Kai lenne az első számú csatárunk most, amikor végre elkezdte megmutatni, hogy miért is hoztuk ide.
Ha Werner távozik (ami szinte biztos) és talán Lukaku is, akkor kéne valaki. Igaz Broja is vissza jön a kölcsönből.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#6337 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Érdekes pletyka, főleg úgy, hogy még tulajunk sincsen.

Mindenesetre én baromira szeretném, ha Kai lenne az első számú csatárunk most, amikor végre elkezdte megmutatni, hogy miért is hoztuk ide.
211! NEW RECORD!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6338 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta: 2022. április 11., hétfő 13:13 Eddig a portugál ligából nem rémlik, hogy nagy flopokat igazoltunk volna, és úgy a játékosok nagyja be is válik a PLben. Jöhet Nunez papa :D
Ráadásul ilyen 65 millios árat írnak, teljesen vállalhato összeg. Uruguay a srác nem az a lelkizős fajta tör-zúz mindenen és mindenkin át. 24 bajnoki golja van 29 meccsen idén.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4823
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6339 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Eddig a portugál ligából nem rémlik, hogy nagy flopokat igazoltunk volna, és úgy a játékosok nagyja be is válik a PLben. Jöhet Nunez papa :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6340 Hozzászólás Szerző: emsanya »

The three front-runners to sign Benfica striker Darwin Nunez are regarded as being Manchester United, Chelsea, and Paris Saint-Germain.

- @David_Ornstein


Őt nagyon adnám ha van eselyunk leigazolni. Igaz portugal liga, de egy amolyan Haaland tipus center, fossa a gólokat, nagyon jo befejező, lő mindenhonnan.

Bubi ajanlom figyelmedbe a sracot.

Válasz küldése