Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6541 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Engem picit azért meglep ez a hatalmas optimizmusotok Gallagher kapcsán, rögtön a kezdőbe raknátok, padra dobva világbajnok, európa-bajnok játékosokat. :D Azon az egy meccsen meg mikor nálunk játszott, azt se tudta milyen rendezvényen van. Több mint biztató az idei teljesítménye, de szerintem azért ne essünk át a ló túloldalára. Bőven megelégedne itt kezdésnek azzal is, ha bekerülne az aktív rotációba. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1728
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#6542 Hozzászólás Szerző: broduer »

Botond9797 írta: 2022. február 3., csütörtök 12:01
kecske01 írta: 2022. február 3., csütörtök 11:52
Dante írta: 2022. február 3., csütörtök 11:09 Ha sikerül megszerezni Rice-t, akkor bárki mást el tudok viselni, még az olyan potenciális flopokat is mint Dembele.
És ki helyett fog játszani Rice? Mi lesz Gallagherrel? :D
Szerintem elférnének egymás mellett, Rice inkább hatos, Gallagher inkább nyolcas. A későbbiekben szerintem Mount is egy sorral hátrébb fog játszani, álom kategória lenne egy Rice, Gallagher, Mount 100%-ban made in Chelsea középpályás trió. :)
Igen, de Kanté-Kovacic-Jorginho hármas azért jelenleg egy nemzetközileg elismert trió, és bőven van még 2-3 jó évük. Rice nyilván kezdőbe jönne, ahogy Gallagher sem akarnak egy évet a padon ülni.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6543 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

kecske01 írta: 2022. február 3., csütörtök 11:52
Dante írta: 2022. február 3., csütörtök 11:09
kecske01 írta: 2022. február 3., csütörtök 10:31 Chelsea lead the race to sign their three main summer targets, Jules Kounde, Declan Rice, and Ousmane Dembele.

- @angelomangiante
Ha sikerül megszerezni Rice-t, akkor bárki mást el tudok viselni, még az olyan potenciális flopokat is mint Dembele.
És ki helyett fog játszani Rice? Mi lesz Gallagherrel? :D
Szerintem elférnének egymás mellett, Rice inkább hatos, Gallagher inkább nyolcas. A későbbiekben szerintem Mount is egy sorral hátrébb fog játszani, álom kategória lenne egy Rice, Gallagher, Mount 100%-ban made in Chelsea középpályás trió. :)
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6544 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta: 2022. február 3., csütörtök 11:09
kecske01 írta: 2022. február 3., csütörtök 10:31 Chelsea lead the race to sign their three main summer targets, Jules Kounde, Declan Rice, and Ousmane Dembele.

- @angelomangiante
Ha sikerül megszerezni Rice-t, akkor bárki mást el tudok viselni, még az olyan potenciális flopokat is mint Dembele.
És ki helyett fog játszani Rice? Mi lesz Gallagherrel? :D

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6545 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Dante írta: 2022. február 3., csütörtök 11:09
kecske01 írta: 2022. február 3., csütörtök 10:31 Chelsea lead the race to sign their three main summer targets, Jules Kounde, Declan Rice, and Ousmane Dembele.

- @angelomangiante
Ha sikerül megszerezni Rice-t, akkor bárki mást el tudok viselni, még az olyan potenciális flopokat is mint Dembele.
Ha ez a harom jatekos jonne az nagyon komoyl erositest jelentene. Elol sajnos muszaj lesz ezen felul is frissiteni es par jatekostol megvalni, mert lathatoan nem kepesek hozni az elvart szintet (vagy werner vagy pulisic vagy zyiech vagy cho kozul egy vagy ketto mehet szerintem ha erkezik valaki Dembele mellett) en sem kedvelem Dembelet amugy, de fontosak az olyan igazolasok is amit kifejezetten Tuchel szeretne, es ha o tud vele egyutt dolgozni nekem oke
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6546 Hozzászólás Szerző: Dante »

kecske01 írta: 2022. február 3., csütörtök 10:31 Chelsea lead the race to sign their three main summer targets, Jules Kounde, Declan Rice, and Ousmane Dembele.

- @angelomangiante
Ha sikerül megszerezni Rice-t, akkor bárki mást el tudok viselni, még az olyan potenciális flopokat is mint Dembele.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6547 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea lead the race to sign their three main summer targets, Jules Kounde, Declan Rice, and Ousmane Dembele.

- @angelomangiante

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6858
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6548 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ha már a jobb szélre mint lehetséges opció... Raphina nem rossz valóban, örülnék én is neki. Viszont ha lehet választani, nekem az abszolút favoritom Antony lenne az Ajaxból. Nem semmi amire képes a csávó a labdával, bárkit képes elrakni 1v1ben.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6549 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2022. február 2., szerda 19:56 Én nem vagyok egy nagy Christensen fan, nem rossz a srác, de olyan nagyon kiemelkedőt én benne sosem láttam, viszont az komolyan érdekelne, hogy minek akarnánk idehozni rahedli pénzért egy De Ligtet, aki fikarcnyival se jobb játékos, mint a dán, sőt...
Meglep, hogy így látod. Engem nagyon meggyőzött a 18/19-es Ajax, aminek egyik kiemelkedő tagja volt de Ligt. Nyilván a Juve-s transzfer nem sült el eddig a legjobban számára, de talán a mentalitásán javított, mint nagy csapatos tapasztalat. Sokan ezzel nálunk találkoznak először és bele is törnek, majd továbbállva jó eséllyel újra focistának tűnnek.

Christensen-nél taktikailag és fizikuma miatt is sokkal többre tartom, kb hasonló szerepet töltenek be a csapatukban. (Első csere CB)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6550 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta: 2022. február 2., szerda 20:48
emsanya írta: 2022. február 2., szerda 19:53 Dembele az egyetlen jatekos a vilagon aki ugyanannyi gólt lőtt jobbal es ballal karrierje során.
Én is :mrgreen:
Ezt nem tudtam :D amugy nagyon jó!!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4867
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6551 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: 2022. február 2., szerda 19:53 Dembele az egyetlen jatekos a vilagon aki ugyanannyi gólt lőtt jobbal es ballal karrierje során.
Én is :mrgreen:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9467
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#6552 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Raphinha nálam is abszolút elsőszámú szélső. 1v1ben a világ egyik legjobbja. Lövi a fontos gólokat, ráadásul már jó ideje a PLben teszi ezt. Az életkora is tökéletes. Félek, nem mi leszünk az egyetlen kérői, de remélem megszerette és ragaszkodik londonhoz
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6553 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Én nem vagyok egy nagy Christensen fan, nem rossz a srác, de olyan nagyon kiemelkedőt én benne sosem láttam, viszont az komolyan érdekelne, hogy minek akarnánk idehozni rahedli pénzért egy De Ligtet, aki fikarcnyival se jobb játékos, mint a dán, sőt...

Raphinha kapcsán abban egyetértek, hogy pont egy ilyen játékos kéne nekünk (az én szememben ilyen egy normális, klasszikus szélső), aki gyors, technikás és jó 1v1-ben, nem olyanok, mint nálunk az a sok "annak csúfolt", de azért róla sem vagyok maradéktalanul meggyőződve, hogy egy komolyabb csapatban, egy szervezett, fegyelmet követelő játékrendszerben (nem úgy, mint a mostani klubjában, ahol koncepció nélkül föl-alá rohangálnak egész meccsen a pályán a hűtőládán gubbasztó bohócnál, mint a barmok) is hasonló színvonalon tudna teljesíteni. Ennek ellenére szívesen látnám.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6554 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dembele az egyetlen jatekos a vilagon aki ugyanannyi gólt lőtt jobbal es ballal karrierje során.

Tenyleg kar hogy egy ilyen tehetseg ekkora balfasz.

Cappy
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#6555 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Akármilyen jo (?) játékos is Dembele, azert megneztem volna, hogy mit szol amikor Angliában labdat kap es 3 benga allat vedo ront ra egyszerre es szarra rugja. Ahhoz, hogy az ilyen fajta jatekosok ebben a bajnoksagban ervenyesuljenek, ahhoz rajuk kell szabni a jatekot. Mi nem ilyen jatekot jatszunk egyenlore.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6556 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

BlueBlood1993 írta: 2022. február 2., szerda 16:27
emsanya írta: 2022. február 2., szerda 16:19 Ousmane Dembele has a verbal agreement to join PSG in Summer 2022. [@Santi_J_FM]

Dembele szóban már megegyezett a PSG-vel, nyáron csatlakozik.
Hála a jó égnek. Télen még úgy lettem volna vele, hogy elmegy, ilyenkor nincs jobb, hátha megtáltosodik. Nyáron viszont nagyon remélem, hogy bevásárolunk, mint a utcalány élet, mert alsó hangon 5 játékosra (2 belső védő, 1 belső középpályás, 1 szélső, 1 csatár, aki illik a rendszerbe) lenne szükségünk, és az mind minőségi szinten (és akkor egy csere bal és jobb wingback sem lenne rossz...). Egy Kounde-De Light-Rice-Raphina-Halland ötössel kiegyeznék :lol: (ok utóbbi esélytelen, de előbbiek nem annyira, jó lenne tényleg megnyomni a nyarat).

Egyébként meg olvastam, hogy már szóban megállapodott Mbappe, csak most lesz BL meccsük és nem akarják nyilván előtte nyilvánossá tenni a távozást. Szóval ő megy Realba, helyére meg ez a félkegyelmű a PSG-be. Oda tökéletesen illik ez a zsúrbohóc.
Dembélé talán azért nem lett volna rossz húzás, mert az ő leigazolása, tekintve, hogy lejár a szerződése, a fizetését leszámítva nem vitt volna pénzt. Az általad fent említett posztokra (belső védő lehetőleg 2, de ez függ a szerződéshosszabbításoktól, középső középpályás, szélső, talán csatár is) igazolni kell. A jelöltek (Kounde, De Ligt, Rice, Tchouameni, Raphina, Antony stb.) egyenként minimum 50 millió körüli igazolások, ergo a klubnak választani kell a top nevek között. Kérdés, melyik posztok élveznek prioritást. Kettő, maximum három "nagy névnél" több szvsz nem fog jönni, ezért lenne talán, még úgy is, hogy ismerjük a hátrányait, kézenfekvő Dembélé, mert így legalább szélső posztra nem kellene belenyúlni a pénztárcába. így pl. Rice VAGY Tchouameni szerződtetése helyett lehet, hogy Rice ÉS Tchouameni is realitás lenne.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6557 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2022. február 2., szerda 16:27
emsanya írta: 2022. február 2., szerda 16:19 Ousmane Dembele has a verbal agreement to join PSG in Summer 2022. [@Santi_J_FM]

Dembele szóban már megegyezett a PSG-vel, nyáron csatlakozik.
Hála a jó égnek. Télen még úgy lettem volna vele, hogy elmegy, ilyenkor nincs jobb, hátha megtáltosodik. Nyáron viszont nagyon remélem, hogy bevásárolunk, mint a utcalány élet, mert alsó hangon 5 játékosra (2 belső védő, 1 belső középpályás, 1 szélső, 1 csatár, aki illik a rendszerbe) lenne szükségünk, és az mind minőségi szinten (és akkor egy csere bal és jobb wingback sem lenne rossz...). Egy Kounde-De Light-Rice-Raphina-Halland ötössel kiegyeznék :lol: (ok utóbbi esélytelen, de előbbiek nem annyira, jó lenne tényleg megnyomni a nyarat).

Egyébként meg olvastam, hogy már szóban megállapodott Mbappe, csak most lesz BL meccsük és nem akarják nyilván előtte nyilvánossá tenni a távozást. Szóval ő megy Realba, helyére meg ez a félkegyelmű a PSG-be. Oda tökéletesen illik ez a zsúrbohóc.
Elvileg Rice, Tchoumani, Kounde a nyári célpont. Bár nem tudom hova ennyi kp. Gallagher sem a padra jön vissza.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3645
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6558 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2022. február 2., szerda 16:19 Ousmane Dembele has a verbal agreement to join PSG in Summer 2022. [@Santi_J_FM]

Dembele szóban már megegyezett a PSG-vel, nyáron csatlakozik.
Hála a jó égnek. Télen még úgy lettem volna vele, hogy elmegy, ilyenkor nincs jobb, hátha megtáltosodik. Nyáron viszont nagyon remélem, hogy bevásárolunk, mint a utcalány élet, mert alsó hangon 5 játékosra (2 belső védő, 1 belső középpályás, 1 szélső, 1 csatár, aki illik a rendszerbe) lenne szükségünk, és az mind minőségi szinten (és akkor egy csere bal és jobb wingback sem lenne rossz...). Egy Kounde-De Light-Rice-Raphina-Halland ötössel kiegyeznék :lol: (ok utóbbi esélytelen, de előbbiek nem annyira, jó lenne tényleg megnyomni a nyarat).

Egyébként meg olvastam, hogy már szóban megállapodott Mbappe, csak most lesz BL meccsük és nem akarják nyilván előtte nyilvánossá tenni a távozást. Szóval ő megy Realba, helyére meg ez a félkegyelmű a PSG-be. Oda tökéletesen illik ez a zsúrbohóc.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#6559 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Hal isten.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6560 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ousmane Dembele has a verbal agreement to join PSG in Summer 2022. [@Santi_J_FM]

Dembele szóban már megegyezett a PSG-vel, nyáron csatlakozik.

Válasz küldése