Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#1301 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Dante írta: 2022. február 1., kedd 7:07
flatley09 írta: 2022. február 1., kedd 2:06
Dante írta: 2022. január 31., hétfő 17:50 Lampard sem szarozik, van de Beek (akit kedvelem, remélem jól megy majd Lamps alatt) után Dele Alli-t is megszerezték, ingyen. (20 meccs után 10 millióra no az összeg)

Szurkolok hogy feltámassza őket, de maradjon meg a tradíció, hogy ex edzőnk ellenünk nem tud győzni.

(Bánhatja Digne hogy nem várt egy kicsit, fasza dolga lett volna Lamps Evertonjában, Ashley Cole-tól "tanulva")
AMúgy én azt nem értem, hogy miért van az - és ez most nem neked szól Dante, csak a te hozzászólásodban olvastam utoljára - , hogy ha jó igazolás van akkor az az edző érdeme...ha szar akkor meg board out?a jó és a rossz igazolásokért, döntésekért igazolásokkal kapcsolatban más hozza a döntéseket?
Sosem írtam még hogy board out.
Az Evertonban nincs sportigazgató és Lampard érkezése (és hívószava) miatt csatlakozott az említett két ember. DvdB a Crystal Palace orvosijáról lett átcsábítva, Alliról pedig semmi hír nem volt. Egyébként nem tudom hogy jó igazolások e, csak hogy igazolások és jót kívánok Lampardnak.

Conte Tottenhamje két játékost vett egyszerre a Juvetól, gondolom volt beleszólása, mégsem említettem, mert nem érdekel mit csinál a Spursnél - azon felül, hogy ellenünk kikap.

Dele Alli: "I’m excited for this opportunity. I’ve had good conversations with Lampard already, I’m sure we’re gonna do great things together. I just want to be happy playing football", he told Sky Sports. 🔵 #EFC

Lampard's the man behind both Alli and van de Beek signings. https://t.co/Dk4JJd0IaW
Látom azt nem sikerült elolvasni, hogy nem neked szól:)
Amúgy nem tudom pontosan mit akarsz ezzel Sp*rs hasonlattal mondani.

Az természetes, hogy Lampard beszél a leendő játékossal, ahogy Tuchel, Conte, Mourinho is beszélt és fog beszélni mindig amikor a mi edzünk volt vagy lesz bárki edzője.
szerintem egyikünknek sincs igazából fogalma mit csinál egy sportigazgató pontosan, vagy mit jelent a hiánya...kétlem, hogy ez azt jelentené, hogy Lampard tárgyal személyesen a játékossal, egyezik meg a fizetésben, szerződés hosszában, meg egyebek...

Csak annyit akarok mondani ezzel, hogy ez nem csak Lampard érdeme, ahogy az sem csak az edző hibája, ha valahol egy igazolás nem jün létre, vagy egy játékos eligazol.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#1302 Hozzászólás Szerző: Dante »

flatley09 írta: 2022. február 1., kedd 2:06
Dante írta: 2022. január 31., hétfő 17:50 Lampard sem szarozik, van de Beek (akit kedvelem, remélem jól megy majd Lamps alatt) után Dele Alli-t is megszerezték, ingyen. (20 meccs után 10 millióra no az összeg)

Szurkolok hogy feltámassza őket, de maradjon meg a tradíció, hogy ex edzőnk ellenünk nem tud győzni.

(Bánhatja Digne hogy nem várt egy kicsit, fasza dolga lett volna Lamps Evertonjában, Ashley Cole-tól "tanulva")
AMúgy én azt nem értem, hogy miért van az - és ez most nem neked szól Dante, csak a te hozzászólásodban olvastam utoljára - , hogy ha jó igazolás van akkor az az edző érdeme...ha szar akkor meg board out?a jó és a rossz igazolásokért, döntésekért igazolásokkal kapcsolatban más hozza a döntéseket?
Sosem írtam még hogy board out.
Az Evertonban nincs sportigazgató és Lampard érkezése (és hívószava) miatt csatlakozott az említett két ember. DvdB a Crystal Palace orvosijáról lett átcsábítva, Alliról pedig semmi hír nem volt. Egyébként nem tudom hogy jó igazolások e, csak hogy igazolások és jót kívánok Lampardnak.

Conte Tottenhamje két játékost vett egyszerre a Juvetól, gondolom volt beleszólása, mégsem említettem, mert nem érdekel mit csinál a Spursnél - azon felül, hogy ellenünk kikap.
Dele Alli: "I’m excited for this opportunity. I’ve had good conversations with Lampard already, I’m sure we’re gonna do great things together. I just want to be happy playing football", he told Sky Sports. 🔵 #EFC

Lampard's the man behind both Alli and van de Beek signings. https://t.co/Dk4JJd0IaW

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#1303 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Dante írta: 2022. január 31., hétfő 17:50 Lampard sem szarozik, van de Beek (akit kedvelem, remélem jól megy majd Lamps alatt) után Dele Alli-t is megszerezték, ingyen. (20 meccs után 10 millióra no az összeg)

Szurkolok hogy feltámassza őket, de maradjon meg a tradíció, hogy ex edzőnk ellenünk nem tud győzni.

(Bánhatja Digne hogy nem várt egy kicsit, fasza dolga lett volna Lamps Evertonjában, Ashley Cole-tól "tanulva")
AMúgy én azt nem értem, hogy miért van az - és ez most nem neked szól Dante, csak a te hozzászólásodban olvastam utoljára - , hogy ha jó igazolás van akkor az az edző érdeme...ha szar akkor meg board out?a jó és a rossz igazolásokért, döntésekért igazolásokkal kapcsolatban más hozza a döntéseket?

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#1304 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Dante írta: 2022. január 31., hétfő 17:50 Lampard sem szarozik, van de Beek (akit kedvelem, remélem jól megy majd Lamps alatt) után Dele Alli-t is megszerezték, ingyen. (20 meccs után 10 millióra no az összeg)

Szurkolok hogy feltámassza őket, de maradjon meg a tradíció, hogy ex edzőnk ellenünk nem tud győzni.

(Bánhatja Digne hogy nem várt egy kicsit, fasza dolga lett volna Lamps Evertonjában, Ashley Cole-tól "tanulva")
Nagyon drukkolok Lampardnak, ezentúl követni fogom az Everton meccseit. Szerintem jól passzol a keret Lampardhoz, es ahogy mondtad, Beek es Alli is nagy segítségére lehet.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#1305 Hozzászólás Szerző: Dante »

Lampard sem szarozik, van de Beek (akit kedvelem, remélem jól megy majd Lamps alatt) után Dele Alli-t is megszerezték, ingyen. (20 meccs után 10 millióra no az összeg)

Szurkolok hogy feltámassza őket, de maradjon meg a tradíció, hogy ex edzőnk ellenünk nem tud győzni.

(Bánhatja Digne hogy nem várt egy kicsit, fasza dolga lett volna Lamps Evertonjában, Ashley Cole-tól "tanulva")

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1306 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Greenwood előzetesben van. Utd megmondta, hogy nem játszhat amíg nem tisztázódik a helyzete.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#1307 Hozzászólás Szerző: Traxver »

1-2 éve CHO-nak is volt valami hasonló ügye...semmi nem lett belőle
sztem várjuk meg bőven a rendőrségi jelentést

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#1308 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Moldván írta: 2022. január 30., vasárnap 12:35 Nincs olyan helyzet amikor nőt megütünk/megverünk. Na de meglátjuk, hogy igaz e a sztori…
Hogy megverünk, olyan nincs... De ebben a fene nagy egyenjogúságban a nem ütök vissza (1x, amíg észre nem veszi magát) az én olvasatomban addig tart, amíg az adott hölgyemény nem érzi magát feljogosítva, hogy ő megüssön engem. Ha ő úgy érzi, megteheti, azzal engem is feljogosít hogy kapjon egyet visszakézből. De itt ennyivel véget is ér.
Ez a csaj viszont nem adok-kapokban vett részt hanem a képek alapján alaposan helyben hagyták...

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#1309 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Nincs olyan helyzet amikor nőt megütünk/megverünk. Na de meglátjuk, hogy igaz e a sztori…

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#1310 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

emsanya írta: 2022. január 30., vasárnap 12:15 BBC, Sky nem is foglalkozik még vele, azert varjunk még ezzel.
persze hogy nem, azért ők kicsit utána szoktak nézni mielőtt írnak.. 2 órás a sztori kb, hidd el, délután 4ig ott is lesznek cikkek.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1311 Hozzászólás Szerző: emsanya »

BBC, Sky nem is foglalkozik még vele, azert varjunk még ezzel.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#1312 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dízel írta: 2022. január 30., vasárnap 11:56 Sajnos ha igaz ha nem neki tenyleg vege lehet. Mondanam hogy meg kene varni a hivatalos rendori jegyzokonyvet es az iteletet majd. De tudjuk hogy a media es az emberek mar eldontottek a sorsat, meg akkor is ha a csajnak csak a hirveres kellett meg par millio insta koveto.
Mondjuk a képek alapján, ha azt Greenwood csinálta, akkor kinéz a börtön is, nem csak a karrier vége

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#1313 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Sajnos ha igaz ha nem neki tenyleg vege lehet. Mondanam hogy meg kene varni a hivatalos rendori jegyzokonyvet es az iteletet majd. De tudjuk hogy a media es az emberek mar eldontottek a sorsat, meg akkor is ha a csajnak csak a hirveres kellett meg par millio insta koveto.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#1314 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2022. január 30., vasárnap 11:47
kecske01 írta: 2022. január 30., vasárnap 11:37 Közben Greenwood megverte és elvileg meg is erőszakolta a barátnőjét.

Valószínűleg ennyi a karrierjének. Nagyon durva képek és hangfelvételek vannak.
Források?
Kismillió, ha beírod a Greenwood nevet a Googlebe :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#1315 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2022. január 30., vasárnap 11:37 Közben Greenwood megverte és elvileg meg is erőszakolta a barátnőjét.

Valószínűleg ennyi a karrierjének. Nagyon durva képek és hangfelvételek vannak.
Források?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1316 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Közben Greenwood megverte és elvileg meg is erőszakolta a barátnőjét.

Valószínűleg ennyi a karrierjének. Nagyon durva képek és hangfelvételek vannak.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#1317 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta: 2022. január 28., péntek 10:30 Liverpool on course to sign Luis Diaz from Porto before transfer window shuts. Sources expect fee of around €60m including add-ons to be agreed. 25yo Colombia winger also targeted by Tottenham but is believed to have opted for.

(David Ornstein, skysports)


Nagyon jo kis igazolas, hogy rohadnának le. Igaz 60 millio euro nem kis penz, de beleilleszkedhet a tamadojatekukba.

Sp*rs meg megint beszopta, ket emberrel targyaltak, mindketto leszarta őket vegul es mashova mentek (Adama Traore, Luis Diaz).
Kockázatos igazolás. Láttam róla videókat, jónak tűnik, nade 60 millió...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#1318 Hozzászólás Szerző: Bandi »

broduer írta: 2022. január 28., péntek 10:42 Sok játékos inkább elmenne szerintem egy angol középcsapathoz, és ünnepelné a 8. helyet, mintha bajnoki cím lenne, minthogy az örök lúzer Sp*rsben játszon a nagyok árnyékában, zéró kupával. Bár talán Conténak végre sikerül valamit behúzni velük. Mondjuk az olasz nem jó kupamenetelésekben, a bajnokságra meg ha befosik sem lesz esélyük a kövi 5 évben.
A legtöbb játékos oda megy ahol több pénzt kap.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#1319 Hozzászólás Szerző: broduer »

emsanya írta: 2022. január 28., péntek 10:30 Liverpool on course to sign Luis Diaz from Porto before transfer window shuts. Sources expect fee of around €60m including add-ons to be agreed. 25yo Colombia winger also targeted by Tottenham but is believed to have opted for.

(David Ornstein, skysports)


Nagyon jo kis igazolas, hogy rohadnának le. Igaz 60 millio euro nem kis penz, de beleilleszkedhet a tamadojatekukba.

Sp*rs meg megint beszopta, ket emberrel targyaltak, mindketto leszarta őket vegul es mashova mentek (Adama Traore, Luis Diaz).
Sok játékos inkább elmenne szerintem egy angol középcsapathoz, és ünnepelné a 8. helyet, mintha bajnoki cím lenne, minthogy az örök lúzer Sp*rsben játszon a nagyok árnyékában, zéró kupával. Bár talán Conténak végre sikerül valamit behúzni velük. Mondjuk az olasz nem jó kupamenetelésekben, a bajnokságra meg ha befosik sem lesz esélyük a kövi 5 évben.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1320 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Liverpool on course to sign Luis Diaz from Porto before transfer window shuts. Sources expect fee of around €60m including add-ons to be agreed. 25yo Colombia winger also targeted by Tottenham but is believed to have opted for.

(David Ornstein, skysports)


Nagyon jo kis igazolas, hogy rohadnának le. Igaz 60 millio euro nem kis penz, de beleilleszkedhet a tamadojatekukba.

Sp*rs meg megint beszopta, ket emberrel targyaltak, mindketto leszarta őket vegul es mashova mentek (Adama Traore, Luis Diaz).

Válasz küldése