Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6461 Hozzászólás Szerző: emsanya »

#Chelsea have received a €40M bid from Newcastle United for Armando Broja. Clubs are in contact, but the Blues don't want to sell this month.

[via @TuttoMercatoWeb]


Na meg is jott, ez mar jo kis suska atgondolando. Newcastlerol tobbet is le lehet huzni.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6462 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta: 2022. január 26., szerda 17:47
Bubi írta: 2022. január 26., szerda 17:13 Én nem adnám el. Kimagasló idén és a sok elköltött pénz ellenére (Werner és Lukaku) még mindig probléma van a csatár posztjával.

Lehetőséget érdemelne. Esetleg tényleg opciós joggal ...
Ugyanezen a véleményen vagyok, nem is értem miért adnánk el anélkül hogy kipróbáltuk.

Off; Gosens 22 millió euróba (+ bónuszok) kerül az Internek. Sokadik lehetőség lett volna, hogy permanens bal szárnyhátvédet igazoljunk Chilwell mögé. Így nem csak egy jó játékos kerül ki a potenciális jelöltek közül, de egy klub is akikre rá lehetett volna sózni Alonso-t a nyáron.
Rég rossz, ha egy Gosensért megy a sírás. Elhiszem, hogy sokan utáljátok Alonso-t, de a némettel semmivel se lennénk előrébb. 22 m + bónuszok dealt se mondanám akkora bargain-nek. Leggyengébb embere volt a németeknek az EB-n, elég szégyen, hogy egy ilyen ember kezdő egy német valogatottban.

Broja-t én sem adnám el, belőle simán lehet egy 50-60 milliós csatár, jó lenne, ha nem kéne újra mélyen a zsebünkbe nyúlnunk 2-3 év múlva, hanem először kipróbálnánk a kutyaütő "sztárjaink" helyett. Havertz helyét nyugodtan átvehetné, a zsiráf meg pattanhatna vissza a nívótlan Bundesligába. Bayernt lehet érdekelné.
6+8+5+4+1+1+2+1

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#6463 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta: 2022. január 26., szerda 17:47
Bubi írta: 2022. január 26., szerda 17:13 Én nem adnám el. Kimagasló idén és a sok elköltött pénz ellenére (Werner és Lukaku) még mindig probléma van a csatár posztjával.

Lehetőséget érdemelne. Esetleg tényleg opciós joggal ...
Ugyanezen a véleményen vagyok, nem is értem miért adnánk el anélkül hogy kipróbáltuk.

Off; Gosens 22 millió euróba (+ bónuszok) kerül az Internek. Sokadik lehetőség lett volna, hogy permanens bal szárnyhátvédet igazoljunk Chilwell mögé. Így nem csak egy jó játékos kerül ki a potenciális jelöltek közül, de egy klub is akikre rá lehetett volna sózni Alonso-t a nyáron.
Eddig se tudtuk eladni Alonso-t, ezután se fogjuk tudni, még ha valaki adna is érte pár milliót, olyan fizetést mint itt sehol nem kapna, hülye lenne aláírni máshova. Valószínűleg ezért is nem nagyon akarunk igazolni senkit, mert tudjuk hogy ha jönne valaki akkor jövőre itt lennénk 3 balhátvéddel, az meg fölösleges. Chilwell cseréjének elmegy Alonso, jövő nyáron jár le a szerződése, addig itt is fog maradni.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6464 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2022. január 26., szerda 17:13 Én nem adnám el. Kimagasló idén és a sok elköltött pénz ellenére (Werner és Lukaku) még mindig probléma van a csatár posztjával.

Lehetőséget érdemelne. Esetleg tényleg opciós joggal ...
Ugyanezen a véleményen vagyok, nem is értem miért adnánk el anélkül hogy kipróbáltuk.

Off; Gosens 22 millió euróba (+ bónuszok) kerül az Internek. Sokadik lehetőség lett volna, hogy permanens bal szárnyhátvédet igazoljunk Chilwell mögé. Így nem csak egy jó játékos kerül ki a potenciális jelöltek közül, de egy klub is akikre rá lehetett volna sózni Alonso-t a nyáron.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#6465 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én nem adnám el. Kimagasló idén és a sok elköltött pénz ellenére (Werner és Lukaku) még mindig probléma van a csatár posztjával.

Lehetőséget érdemelne. Esetleg tényleg opciós joggal ...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6466 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

emsanya írta: 2022. január 26., szerda 14:41
focimark írta: 2022. január 26., szerda 10:24 Understand Southampton are now expected to launch a £25m record bid for Albanian striker Armando Broja. Proposal to be submitted soon.
@FabrizioRomano
Ha olyan 40-ig fel tudnank tornazni annyiert mehet. Latszik kell nekik.

Így hogy Tuchel nyaron megnézné es lehet használná is keves a 25 millio font (ami amugy alapjaraton egy kurv@ szep osszeg igy kineveles utan).
Egy vállalható összegű visszavásárlási opcióval mehetne szerintem is. Nyáron szerintem nagy játékosmozgás várható, mennek is, jönnek is, minden komolyabb befolyt összeg növeli a minőségi erősítések (Kounde/Fofana/Tchouameni/Rice/Raphina stb.) esélyét.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6467 Hozzászólás Szerző: emsanya »

focimark írta: 2022. január 26., szerda 10:24 Understand Southampton are now expected to launch a £25m record bid for Albanian striker Armando Broja. Proposal to be submitted soon.
@FabrizioRomano
Ha olyan 40-ig fel tudnank tornazni annyiert mehet. Latszik kell nekik.

Így hogy Tuchel nyaron megnézné es lehet használná is keves a 25 millio font (ami amugy alapjaraton egy kurv@ szep osszeg igy kineveles utan).

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#6468 Hozzászólás Szerző: focimark »

Understand Southampton are now expected to launch a £25m record bid for Albanian striker Armando Broja. Proposal to be submitted soon.
@FabrizioRomano

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6469 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dembele sztem egyenesen menne a korhazba amin betenne a porcelán lábait a PLbe. Annak meg semmi értelme, hogy akár 1misiert is leigazoljunk egy olyan valakit aki többet lesz a partvonal mellett mint a pályán.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6470 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta: 2022. január 25., kedd 19:41 Chelsea hold talks with Ousmane Dembele - Confirmed by Matt Law and Dean Jones.

Chelsea 'are negotiating a deal for Ousmane Dembele and may already have move agreed' with wantaway Barcelona winger.

Számomra nagyon unszimpatikus Dembele. Nem jár edzésre, ha éppen megjelenik, akkor késessel, mert elalszik vagy Fifázik. Én nagyon ellenzem az ő érkezését...
Matt Law semmi ilyet nem erősített meg.

Nagyon gyenge spanyol források írták ezt, egyelőre semmilyen megkeresés nem volt, nem tárgyalunk Dembele-vel.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6471 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Botond9797 írta: 2022. január 25., kedd 20:03 Ami Lukaku-nak Conte, az Dembele-nek Tuchel. Amíg a német az edzőnk, addig szerintem nem lenne probléma Dembele-vel. Viszont kapnánk személyében aprópénzért egy ösztönös tehetséget, aki jó környezetben, jó csapatban nagyon sokra viheti. A baj az, hogy a posztján így is Havertz, Werner és Pulisic ülnek a padon, már így is sokan vagyunk támadó fronton, míg a bal szárnyvédők terén még mindig Kenedy az egyetlen Alonso-alternatíva...
Hasonló érvekkel lett védve Pulisic is, csak az emberek hajlamosak elfelejteni, hogy ez a PL, nem a bundás vagy az oscar liga. És sajnos arra sincs semmi garancia, hogy 2 hónap vagy fél év múlva is Tuchel az edzőnk. Akkor mi lesz, kezdődik előlről a hisztikeringő meg az edzések kihagyása?

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#6472 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Botond9797 írta: 2022. január 25., kedd 20:03
Amazing24 írta: 2022. január 25., kedd 19:41 Chelsea hold talks with Ousmane Dembele - Confirmed by Matt Law and Dean Jones.

Chelsea 'are negotiating a deal for Ousmane Dembele and may already have move agreed' with wantaway Barcelona winger.

Számomra nagyon unszimpatikus Dembele. Nem jár edzésre, ha éppen megjelenik, akkor késessel, mert elalszik vagy Fifázik. Én nagyon ellenzem az ő érkezését...
Ami Lukaku-nak Conte, az Dembele-nek Tuchel. Amíg a német az edzőnk, addig szerintem nem lenne probléma Dembele-vel. Viszont kapnánk személyében aprópénzért egy ösztönös tehetséget, aki jó környezetben, jó csapatban nagyon sokra viheti. A baj az, hogy a posztján így is Havertz, Werner és Pulisic ülnek a padon, már így is sokan vagyunk támadó fronton, míg a bal szárnyvédők terén még mindig Kenedy az egyetlen Alonso-alternatíva...
Sose a mennyiseget nezd, hanem a minoseget. Szabaduszokent egy normalis fizetessel szerintem mindenkepp megerne megprobalni, meg akar egy bomba uzlet is kisulhet belole.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6473 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Amazing24 írta: 2022. január 25., kedd 19:41 Chelsea hold talks with Ousmane Dembele - Confirmed by Matt Law and Dean Jones.

Chelsea 'are negotiating a deal for Ousmane Dembele and may already have move agreed' with wantaway Barcelona winger.

Számomra nagyon unszimpatikus Dembele. Nem jár edzésre, ha éppen megjelenik, akkor késessel, mert elalszik vagy Fifázik. Én nagyon ellenzem az ő érkezését...
Ami Lukaku-nak Conte, az Dembele-nek Tuchel. Amíg a német az edzőnk, addig szerintem nem lenne probléma Dembele-vel. Viszont kapnánk személyében aprópénzért egy ösztönös tehetséget, aki jó környezetben, jó csapatban nagyon sokra viheti. A baj az, hogy a posztján így is Havertz, Werner és Pulisic ülnek a padon, már így is sokan vagyunk támadó fronton, míg a bal szárnyvédők terén még mindig Kenedy az egyetlen Alonso-alternatíva...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6474 Hozzászólás Szerző: Dante »

Amazing24 írta: 2022. január 25., kedd 16:30 Amúgy most komolyan, ez valami új divat, hogy a több 10-100 milliós játékosok nem hajlandóak új szerződést aláírni? Dybala,Mbappe,Pogba,Dembele...stb
Óriási veszteség ez az adott klubjuknak. Ezek után majd jönnek a 10-15 éves szerződések?
Igen, ez a piac reakciója az előző évtized teljesen elszállt átigazolásaira. Elég valószínű, hogy trend lesz ebből. A játékos és a menedzsmentje zsebreteszi a kenőpénzt, a vásárló klub sokkal kevesebbet ad ki, mindenkinek megéri csak az eladó klubnak nem.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#6475 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Chelsea hold talks with Ousmane Dembele - Confirmed by Matt Law and Dean Jones.

Chelsea 'are negotiating a deal for Ousmane Dembele and may already have move agreed' with wantaway Barcelona winger.

Számomra nagyon unszimpatikus Dembele. Nem jár edzésre, ha éppen megjelenik, akkor késessel, mert elalszik vagy Fifázik. Én nagyon ellenzem az ő érkezését...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6476 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta: 2022. január 25., kedd 16:30 Amúgy most komolyan, ez valami új divat, hogy a több 10-100 milliós játékosok nem hajlandóak új szerződést aláírni? Dybala,Mbappe,Pogba,Dembele...stb
Óriási veszteség ez az adott klubjuknak. Ezek után majd jönnek a 10-15 éves szerződések?
Pedig nagyon egyszerű a miértje. Nem egyezik a klub által felkínált és a játékos által elvárt fizetési igény/szerződés hossza. Az általad felsoroltak közül Dybalának és Dembelének ez a problémája. De Rüdiger is emiatt hisztizett.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#6477 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Amazing24 írta: 2022. január 25., kedd 16:30 Amúgy most komolyan, ez valami új divat, hogy a több 10-100 milliós játékosok nem hajlandóak új szerződést aláírni? Dybala,Mbappe,Pogba,Dembele...stb
Óriási veszteség ez az adott klubjuknak. Ezek után majd jönnek a 10-15 éves szerződések?


Sülének volt egy vagy több (nem tudom pontosan) komoly sérülése, ezért nem hosszabbítottak vele. Nálunk Rüdiger és Chris mélyen alúlmúlták az elvártakat, ezért nem kaptak jobb szerződést így nem hosszabbítottak. Gondolom süle jobb szerződést akar mint amit a Bayern kínál.

Mi sajnos egyáltalán nem számítottunk arra, hogy ezek a játékosok így összekapják magukat. Lampard alatt ők voltak a leggyengébb játékosaink. Nem volt látható előjele a fejlődésüknek így én nem hibáztatnék senkit.

Az általad fentebb említett játékosoknak és klubjaiknak is meg van a nyomós oka amiért így alakultal a dolgok.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#6478 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Amúgy most komolyan, ez valami új divat, hogy a több 10-100 milliós játékosok nem hajlandóak új szerződést aláírni? Dybala,Mbappe,Pogba,Dembele...stb
Óriási veszteség ez az adott klubjuknak. Ezek után majd jönnek a 10-15 éves szerződések?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6479 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Amazing24 írta: 2022. január 25., kedd 16:13
Pilgrim írta: 2022. január 25., kedd 16:05 Chelsea are in active contact with Bayern Munich defender Niklas Sule. - Sport1
https://www.google.com/amp/s/amp.sport1 ... le/6001550

Niklas Sule has reportedly informed Bayern Munich that he will not extend his stay, with Chelsea seemingly ready to pounce on the player. - Bild
https://m.bild.de/bild-plus/sport/fussb ... 3119327847
Én nagyon örülnék neki, főleg ingyen érkezne. 2 méter, 100kg. :mrgreen:
Lenne egy Maguire nekunk is

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#6480 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Pilgrim írta: 2022. január 25., kedd 16:05 Chelsea are in active contact with Bayern Munich defender Niklas Sule. - Sport1
https://www.google.com/amp/s/amp.sport1 ... le/6001550

Niklas Sule has reportedly informed Bayern Munich that he will not extend his stay, with Chelsea seemingly ready to pounce on the player. - Bild
https://m.bild.de/bild-plus/sport/fussb ... 3119327847
Én nagyon örülnék neki, főleg ingyen érkezne. 2 méter, 100kg. :mrgreen:

Válasz küldése