Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#8441 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Crap írta: 2022. január 23., vasárnap 19:08 Ennyire még egy meccsen se kerestük Lukakut labdával. Más kérdés hogy a passzok / beadasok 90 % használhatatlanul rossz, viszont azt az egy jót illet volna 10 méterről Lukakunak bele érnie legalább egy luft helyett. Egyszerűen senki sincs jó formában.
Kedvencem az volt, hogy miután hatalmas luftot rúgott, elkezdett integetni meg pörölni vmelyik csapattársával, amiért passz helyett megpróbálta kapura lőni a labdát.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#8442 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Ziyesh-nek nem sok jó labdája volt eddig, és valóban Cho se élete meccset játsza.

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#8443 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ennyire még egy meccsen se kerestük Lukakut labdával. Más kérdés hogy a passzok / beadasok 90 % használhatatlanul rossz, viszont azt az egy jót illet volna 10 méterről Lukakunak bele érnie legalább egy luft helyett. Egyszerűen senki sincs jó formában.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8444 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hudson-Odoi-t ismét fájdalmas nézni. Se lőni, se beadni, se cselezni nem tud.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#8445 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Tessek neked 100millas csatar :D
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#8446 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Kemeny meccs lesz. Most mount tolt eggyet a spursos gyereken.
Amugy sarr kemeny, ebbol lehetett volna 3-4 honapos kihagyas is.
Orulok hogy a biro nem fogta meg a meccset ennel az esetlen, most igy meg ver is folyhat a meccsen. :roll:

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#8447 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2022. január 23., vasárnap 18:50 Tehat ez még egy sárga lap se volt??? :shock:
Inkább az a vicc, hogy ez a barom le se fújta.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#8448 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Tehat ez még egy sárga lap se volt??? :shock:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#8449 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Dante írta: 2022. január 23., vasárnap 17:44 Érdekesség: az elmúlt 61 napban (az előző válogatottszünet óta) 18 meccset játszottunk, a Tottenham 14-et. A második legtöbbet játszó csapat a Liverpool, 16 meccsel. Ez idő alatt nálunk is lettek tartósan sérültek, covid-osok, ANK-ra távozó fontos ember és egyedül nekünk nem volt halasztott meccsünk.
Es mi hullajtottuk el a legtobb pontot.
Sztem ha kicsit arrogansabban kerjuk a bizottsagpt, nekunk is halasztottak volna. Es kipihentebbek lettek volna a jatekosaink.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8450 Hozzászólás Szerző: Dante »

Érdekesség: az elmúlt 61 napban (az előző válogatottszünet óta) 18 meccset játszottunk, a Tottenham 14-et. A második legtöbbet játszó csapat a Liverpool, 16 meccsel. Ez idő alatt nálunk is lettek tartósan sérültek, covid-osok, ANK-ra távozó fontos ember és egyedül nekünk nem volt halasztott meccsünk.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#8451 Hozzászólás Szerző: Cappy »

kecske01 írta: 2022. január 19., szerda 9:40
Bandi írta: 2022. január 19., szerda 8:30
Cappy írta: 2022. január 19., szerda 7:45 Alapvető problémák voltak ma a csapattal. Oke faradtak vagyunk. De a taktika sem passzolt ma sem az emberekhez, sem az ellenfelhez. Egy ilyen ellenfelet gyors jatekosokkal lehetne megverni. Ehhez azonban nem Alonsonak es Ziyechnek kellene szarnyvedot jatszani, mert a ket leglassabb ember a csapatbol,plusz meg ott van Lukaku toltelekembernek.

A legutobbi brighton elleni meccs ugyanez volt. Ha az adott taktika nem passzol az ellenfelhez akkor valtani kell. Siman ki lehetett volna probalni a 4 vedos felallast.

Kovacic kihagyasa hiba volt, valamint imadtam, hogy Werner is szarnyvedo lett. Tündökölt is benne.
Valószínűleg erőltetni akarja Tuchel Lukaku-t, hogy hátha megtörik a jég, de így -1 emberrel játszunk folyamatosan, amit persze hogy nem bírunk el és így a top4 is szép lassan veszélybe kerül...
Lukaku 70. percig nem kapott egy értelmes labdát, oké hogy divat most szapulni, de nem Ő a hiba. Tuchelnek kell megtalálnia a helyét. Ha sorra hagyná ki a helyzeteket akkor jogos lenne a kritika felé, de így nem.

Wernert meg hagyjuk, mert Ő lenne az alternatíva ügye, de abból meg én nem kérek köszönöm.

Spurst szerintem ütni fogjuk.
A labda nelkuli jatekaval van gondom. Ez az amiben az osszes masik tamadonk jobb, es ez az ami miatt sokkal inkabb neznem Werner kihagyott helyzeteit vagy Havertz fura mozgasat.

En sosem kedveltem, mindig is csodálkoztam, hogy ot ennyire nagyra tartjak. Amikor a Haaland vs Lukaku tema volt itt, akkor is csak neztem, hogy valaki tenyleg Lukakut hozna ide a norvég helyett. Pont ugyanezt a semmit nyujtotta a mu-ban is. Persze olaszba szorta a gólokat, de ossze sem lehet hasonlitani a ket bajnoksagot.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#8452 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2022. január 19., szerda 12:05 Cuccurellanak amugy 18 millio a kivasarlasi ara. :D :D
Dupláját is megadhatnánk érte.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#8453 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: 2022. január 19., szerda 12:06 Többször említettem már Sergej Milinkovic-Savicot és még mindig a Lazioban focizik. Igazán ideje volna már elhozni őt onnan, mielőtt más fogja... Magas, erős, rendre nyeri a fejpárbajokat és tud kapura lőni. Gyakorlatilag mindent tud, ami a mi középpályánkról hiányzik. Na, ő az a játékos akiért nem kellene sajnálni a pénzt.
Őt én is nagyon szívesen látnám. Kár, hogy még csak meg sem szellőztetik hogy érdeklődünk iránta, plusz a szerzdése is 24-ig érvényes.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#8454 Hozzászólás Szerző: Pityee »

fst200 írta: 2022. január 19., szerda 10:47
Pityee írta: 2022. január 19., szerda 10:30
Így van, tegnap 1 db!! értelmes labdát kapott, azt is Rüdigertől, ráadásul nem is rúgta el rosszul, csak védett a Brighton kapus. Ilyen kiszolgálás mellett Lewa, Haaland de még CR is pontosan ugyanennyi gólt lőne. Ergó lehet itt bármilyen TOP csatár, de amíg nem lesz mögötte egy olyan TOP játékos aki osztogatja neki a fullos passzokat, addig ugyanolyan súlytalan lesz. Azért ne felejtsük el, hogy Drogbát anno Ballack és Lampard támogatta, míg Diego Costát egy Fabregas.
Igen, muszáj lesz nyáron vennünk egy minőségi btb játékost kpra aki ontja a gól passgokat és tud távolról is gólt lőni
Többször említettem már Sergej Milinkovic-Savicot és még mindig a Lazioban focizik. Igazán ideje volna már elhozni őt onnan, mielőtt más fogja... Magas, erős, rendre nyeri a fejpárbajokat és tud kapura lőni. Gyakorlatilag mindent tud, ami a mi középpályánkról hiányzik. Na, ő az a játékos akiért nem kellene sajnálni a pénzt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#8455 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Cuccurellanak amugy 18 millio a kivasarlasi ara. :D :D

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#8456 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ezúttal nem akarok felülni a Jorginhot folyamatosan csuklóból szapuló vonatra, de egyszerűen felbasz, mennyi tökéletes lehetősége lett volna rádurrantani a tizenhatos környékéről. Ehelyett nyomott egy oldalfaszt öhm oldalpasszt, vagy a tőle 2 centire levő embernek pöccintette oda, akit negyvenen fogtak. Az eredmény pedig a törvényszerű labdavesztés. Apró dolgok ezek, de meccset tudnak eldönteni, ha egyszer rászánja magát, hogy kilépjen az elég szűk komfortzónájából.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#8457 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Pityee írta: 2022. január 19., szerda 10:30
kecske01 írta: 2022. január 19., szerda 9:40 Lukaku 70. percig nem kapott egy értelmes labdát, oké hogy divat most szapulni, de nem Ő a hiba. Tuchelnek kell megtalálnia a helyét. Ha sorra hagyná ki a helyzeteket akkor jogos lenne a kritika felé, de így nem.

Wernert meg hagyjuk, mert Ő lenne az alternatíva ügye, de abból meg én nem kérek köszönöm.

Spurst szerintem ütni fogjuk.
Így van, tegnap 1 db!! értelmes labdát kapott, azt is Rüdigertől, ráadásul nem is rúgta el rosszul, csak védett a Brighton kapus. Ilyen kiszolgálás mellett Lewa, Haaland de még CR is pontosan ugyanennyi gólt lőne. Ergó lehet itt bármilyen TOP csatár, de amíg nem lesz mögötte egy olyan TOP játékos aki osztogatja neki a fullos passzokat, addig ugyanolyan súlytalan lesz. Azért ne felejtsük el, hogy Drogbát anno Ballack és Lampard támogatta, míg Diego Costát egy Fabregas.
Igen, muszáj lesz nyáron vennünk egy minőségi btb játékost kpra aki ontja a gól passgokat és tud távolról is gólt lőni

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#8458 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2022. január 19., szerda 9:40 Lukaku 70. percig nem kapott egy értelmes labdát, oké hogy divat most szapulni, de nem Ő a hiba. Tuchelnek kell megtalálnia a helyét. Ha sorra hagyná ki a helyzeteket akkor jogos lenne a kritika felé, de így nem.

Wernert meg hagyjuk, mert Ő lenne az alternatíva ügye, de abból meg én nem kérek köszönöm.

Spurst szerintem ütni fogjuk.
Így van, tegnap 1 db!! értelmes labdát kapott, azt is Rüdigertől, ráadásul nem is rúgta el rosszul, csak védett a Brighton kapus. Ilyen kiszolgálás mellett Lewa, Haaland de még CR is pontosan ugyanennyi gólt lőne. Ergó lehet itt bármilyen TOP csatár, de amíg nem lesz mögötte egy olyan TOP játékos aki osztogatja neki a fullos passzokat, addig ugyanolyan súlytalan lesz. Azért ne felejtsük el, hogy Drogbát anno Ballack és Lampard támogatta, míg Diego Costát egy Fabregas.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#8459 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2022. január 19., szerda 9:40
Bandi írta: 2022. január 19., szerda 8:30
Valószínűleg erőltetni akarja Tuchel Lukaku-t, hogy hátha megtörik a jég, de így -1 emberrel játszunk folyamatosan, amit persze hogy nem bírunk el és így a top4 is szép lassan veszélybe kerül...
Lukaku 70. percig nem kapott egy értelmes labdát, oké hogy divat most szapulni, de nem Ő a hiba. Tuchelnek kell megtalálnia a helyét. Ha sorra hagyná ki a helyzeteket akkor jogos lenne a kritika felé, de így nem.

Wernert meg hagyjuk, mert Ő lenne az alternatíva ügye, de abból meg én nem kérek köszönöm.

Spurst szerintem ütni fogjuk.
Értem hogy Lukaku egy befejező csatár és nem kap megfelelő kiszolgálást, de azért bőven több kellene tőle is, ott tartunk most már hogy a labdakezeléssel is gondjai vannak, nem nyer meg párharcokat, letámadásban sem jó, szóval konkrétan semmi haszna. Plusz a city ellen is kihagyta az egyetlen nagy helyzetét, és tegnap is amikor kapta Rüdiger-től a labdát, rosszul vette le és kisodródott, pedig egy jó labdakezeléssel meg lehetett volna oldani, tehát még azt se mondhatjuk hogy azt a néhány helyzetét jól fejezi be. Werner-nek és Havertz-nek sem megy a gólszerzés, de ők legalább dolgoznak egész meccsen, velük valamennyire működik a letámadás, tehát már csak ezért is inkább őket kellene játszatni.

zs198
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#8460 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Nem csak a tegnapi meccs margójára írom, hanem úgy unblokk az egész szezonra!

Ez a szezon egy kalap szar…
Abszolút nem ad normális képet , ami a PL-t illeti!
A sok covidos, elmaradt meccsek, össze vissza bepótlások, mind mind elbasztak mindent!

Én inkább onnan nézném az egészet, hogy mi tavaly BL-t nyertünk 2. -ra is!! A Man city meg???🤭🤣
Szóval hátradőlök és majd csak lepereg ez a hátralévő rémálom szezon! Lehetőleg legyünk ott a BL-t érő helyek valamelyikén és már jók vagyunk!!
Jöjjenek rendbe a védőink és kerüljünk top formába!!
Tuchel így Tuchel úgy… én sem értem sokszor mit miért csinál, de megnyertük vele a BL-t!!!
Di Matteo-t is imádtam ezért( meg mondjuk játékosnak sem volt utolsó)!!

Úgyhogy kapjuk el a spurit meg a szarzit és legyen top4!!!

Hajrá hajrá!!!!!
GO BLUES

Válasz küldése