Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#6481 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Chelsea are in active contact with Bayern Munich defender Niklas Sule. - Sport1
https://www.google.com/amp/s/amp.sport1 ... le/6001550

Niklas Sule has reportedly informed Bayern Munich that he will not extend his stay, with Chelsea seemingly ready to pounce on the player. - Bild
https://m.bild.de/bild-plus/sport/fussb ... 3119327847

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#6482 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

emsanya írta: 2022. január 25., kedd 15:21
Pilgrim írta: 2022. január 23., vasárnap 16:26 Barcelona are in talks to sign Ajax left-back Nicholas Tagliafico. The clubs are discussing an initial loan with an option to buy, and the player is keen on the move. - Sky Sports

Szamomra rejtely, hogy nalunk miert nem opcio az argentin?
Mert nem akarunk erre a posztra kolteni, max csak kolcson johet szoba a télen, vagy visszarendelunk valakit (Kenedy).
Ezt ertem, de a Barcelona egyenlore kolcsonveszi, vasarlasi opcioval. A Sky Sports, ESPN es Marca jelentese szerint is 10 millo euro kivasarlasi arral veglegesithetik az argentin szerzodeset a nyar folyaman, ha igenyt tart ra a Barcelona.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6483 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hadd menjen Chris. Ha Rudi marad akkor a ket legjobb vedonk hosszabbitott. Tobbi bekaphatja

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6484 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pilgrim írta: 2022. január 23., vasárnap 16:26 Barcelona are in talks to sign Ajax left-back Nicholas Tagliafico. The clubs are discussing an initial loan with an option to buy, and the player is keen on the move. - Sky Sports

Szamomra rejtely, hogy nalunk miert nem opcio az argentin?
Mert nem akarunk erre a posztra kolteni, max csak kolcson johet szoba a télen, vagy visszarendelunk valakit (Kenedy).

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#6485 Hozzászólás Szerző: focimark »

Barcelona are working to sign César Azpilicueta as free agent in June. Talks on - contract proposed until 2024 with potential option.
. Chelsea are still waiting for César to communicate his decision

Barça are also interested in Andreas Christensen.
-Fabrizio Romano

Chris szinte biztosan távozik, Barca és Bayern közül kerülhet ki az új csapata, Azpi is inkább megy mint marad a jelenlegi hírek szerint. Rüdiger talán most az aki a legvalószínűbb, hogy marad. Sülének lejar a szerződése a nyáron, szerintem rá biztos, hogy rámozdulunk illetve Koundet továbbra is erősen pletykálják hozzánk, szerintem nagyjából megfelelő pótlásai lehetnének a 2 távozónak.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#6486 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Barcelona are in talks to sign Ajax left-back Nicholas Tagliafico. The clubs are discussing an initial loan with an option to buy, and the player is keen on the move. - Sky Sports

Szamomra rejtely, hogy nalunk miert nem opcio az argentin?

Crap
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#6487 Hozzászólás Szerző: Crap »

Dante írta: 2022. január 22., szombat 19:51 Ráadásul José alatt, aki jó pár játékost elpazarolt abban az időszakban. Baba az előtte lévő évében a Bundesliga egyik legjobb védője volt. Hasonló eset Filipe Luis, nem tudom elhinni, hogy annyira rossz volt, hogy Azpi lett a kezdő balhátvéd. Sikerült megszerezni a legjobb formában játszó embert a posztján és padozott egy szezonon keresztül, hogy aztán visszatérve az Atleti-hez újra úgy játsszon ahogy korábban.
Hat igen.. José második eljövetele sajnos akkora rombolás lett, hogy még most is nyogjuk... Ennyi játékos + a világ egyik legjobb orvosa és csapata, egyszerűen hihetetlen mekkora blama.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6488 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ráadásul José alatt, aki jó pár játékost elpazarolt abban az időszakban. Baba az előtte lévő évében a Bundesliga egyik legjobb védője volt. Hasonló eset Filipe Luis, nem tudom elhinni, hogy annyira rossz volt, hogy Azpi lett a kezdő balhátvéd. Sikerült megszerezni a legjobb formában játszó embert a posztján és padozott egy szezonon keresztül, hogy aztán visszatérve az Atleti-hez újra úgy játsszon ahogy korábban.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#6489 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szabi írta: 2022. január 22., szombat 19:15 Baba Rahman is anno zseniális igazolás volt egy középfos Bundesliga csapatból arra a posztra...
Akinek esélye sem volt kiteljesedni, mert kb rögtön jött az a sérülés amiből azóta sem nyerte vissza a Bundesliga formáját

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6490 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Baba Rahman is anno zseniális igazolás volt egy középfos Bundesliga csapatból arra a posztra...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6491 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta: 2022. január 22., szombat 18:17 Nem láttam játszani, de a vélemények szerint kilóg felfelé.
Nem tudom milyen videót láttál róla sanya, szerintem eléggé látszik mennyire koordinálatlan zsiráf mozgása van, mint Havertz-nek. Kezeivel evez, lábai mint a spagetti és az az ember érzése, hogy bármelyik pillanatban orra eshet.
Maradjunk annyiban nagyobbakat lép mint Alonso :D de a spanyolnal nem nehez gyorsabbnak lenni.

Nem kutakodtam nagyon az első amit kidobott:

https://youtu.be/wzdYmq6kp0M

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6492 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem láttam játszani, de a vélemények szerint kilóg felfelé.
Nem tudom milyen videót láttál róla sanya, szerintem eléggé látszik mennyire koordinálatlan zsiráf mozgása van, mint Havertz-nek. Kezeivel evez, lábai mint a spagetti és az az ember érzése, hogy bármelyik pillanatban orra eshet.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6493 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta: 2022. január 22., szombat 16:54
Pilgrim írta: 2022. január 22., szombat 14:45 Chelsea have interest in Borna Sosa – but €30m price tag likely. - Sky Deutschland

https://twitter.com/Sky_Marc/status/148 ... -likely%2F
Stuttgart-ban játszó horvát baloldali wingback. 187 cm magas, erőssége a rúgótechnikája, cserébe nem a leggyorsabb szélső. Tegnap töltötte a 24-et. Gyakorlatilag egy fiatalabb Alonso, a Bundesliga-s bizonytalansággal. (Vagy beválik, vagy szenved, mint a legtöbb németországi igazolás)
Kíváncsi vagyok hányadik opció ő. Halkan teszem hozzá, hogy a túl drága Digne 27 millió euróba került és kicsit más szint. Pár napja erről írtam, hogy végül egy gyengébb játékos érkezik pánikigazolásként, jóval drágábban.
Videok alapjan nem tunik akkora nagyembernek, gyorsabbnak latszik siman mint Alonso.

Ettol fuggetlen ki a faszom ez az ember? A Stuttgart utolso elotti a bundesligaban.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6494 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pilgrim írta: 2022. január 22., szombat 14:45 Chelsea have interest in Borna Sosa – but €30m price tag likely. - Sky Deutschland

https://twitter.com/Sky_Marc/status/148 ... -likely%2F
Stuttgart-ban játszó horvát baloldali wingback. 187 cm magas, erőssége a rúgótechnikája, cserébe nem a leggyorsabb szélső. Tegnap töltötte a 24-et. Gyakorlatilag egy fiatalabb Alonso, a Bundesliga-s bizonytalansággal. (Vagy beválik, vagy szenved, mint a legtöbb németországi igazolás)
Kíváncsi vagyok hányadik opció ő. Halkan teszem hozzá, hogy a túl drága Digne 27 millió euróba került és kicsit más szint. Pár napja erről írtam, hogy végül egy gyengébb játékos érkezik pánikigazolásként, jóval drágábban.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6495 Hozzászólás Szerző: Pityee »

broduer írta: 2022. január 21., péntek 15:24 Itt van minden idők 25 legdrágább igazolása. A szám az átigazolási összeg milliója (euróban). Félkövérrel azokat a neveket szedtem, akik szubjektív véleményem szerint többé-kevésbé, de beváltak ár/érték arányban. Persze ezzel lehet vitatkozni. De a legnagyobb kérdés bennem az első 15 név. Miért van az, hogy ilyen mértékben bukjuk a csillagászati trasnzfereinket?

Amikor kb 50 millió felett vásárolsz valakit, azt már mindenki úgy kezeli, hogy ennyi pénz nem mehet feleslegesen a kukába, és szinte bizonyos a siker. Ehhez képest nálunk ez a sikerességi ráta siralmas. Oké, Lukakut, Havertzet vagy éppen Wernert nem lehet még totális bukásnak nevezni, de beváltnak sem egyelőre. Nem tudom, hogy ez az elég szubjektív stat más nagycsapatoknál hogyan néz ki, de vajon mi lehet az oka, hogy itt ennyire nem válnak be a "legnagyobb nevek"?

Lukaku 103
Havertz 72
Kepa 72
Morata 60
Pulisic 58
Torres 53
Jorginho 51
Werner 48
Chilwell 45
Kovacic 40

Shevchenko 40
Zyiech 36
Bakayoko 36
Bathuayi 35
Drogba 34
Costa 34
Essien 34

Drinkwater 34
Kanté 32
Willian 32
Hazard 32
Luiz 32
Rüdiger 32
Fabregas 30

Oscar 29
Drinkwater 34millió gecc :mrgreen: Talán az égetett ki a legjobban. Mondjuk Morata 60millás árcédulája se semmi. Batshuayi meg Bakayokot árát csak azért nem említem, mert mindkettő fel volt viszonylag hájpolva, mikor leigazoltuk őket. Mindenestre durva ezeket igy visszanézni :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6496 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Botond9797 írta: 2022. január 22., szombat 15:13
emsanya írta: 2022. január 22., szombat 14:30 Atlético Madrid are interested in Chelsea’s Marcos Alonso. The player is also interested in playing in La Liga.

- @marca


Gyerunk pici Atletico jo barat klubbok vagyunk vigyetek kérlek.
Nyáron mehetne, de jelen pillanatban szerintem nem lehet aktuális az eladása. Ha Alonso menne, két bal wingback-et kellene igazolnunk 10 nap alatt...
Bőven eleg ha nyaron megy el csak menjen.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6497 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

emsanya írta: 2022. január 22., szombat 14:30 Atlético Madrid are interested in Chelsea’s Marcos Alonso. The player is also interested in playing in La Liga.

- @marca


Gyerunk pici Atletico jo barat klubbok vagyunk vigyetek kérlek.
Nyáron mehetne, de jelen pillanatban szerintem nem lehet aktuális az eladása. Ha Alonso menne, két bal wingback-et kellene igazolnunk 10 nap alatt...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#6498 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Chelsea have interest in Borna Sosa – but €30m price tag likely. - Sky Deutschland

https://twitter.com/Sky_Marc/status/148 ... -likely%2F

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6499 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Atlético Madrid are interested in Chelsea’s Marcos Alonso. The player is also interested in playing in La Liga.

- @marca


Gyerunk pici Atletico jo barat klubbok vagyunk vigyetek kérlek.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6500 Hozzászólás Szerző: emsanya »

OL have turned down three approaches from Chelsea for Emerson Palmieri. They want too keep him until end of the season - not accepting €4m compensation. Tuchel wants Emerson but looks difficult, as of now. 🔵 #CFC

Kurzawa and Perisic are not options for Chelsea in January.

Fabrizio Romano


A harmadik ajanlatunkat is visszautasitotta a Lyon Emersonért, ami 4 millio euro volt.

Gondolom 10-20 milliot akarnak a sajat jatekosunkert :D. Remelem nem megyunk tovabb ebben a bohockodasban es nem licitalgatunk tovabb ezert a szerencsetlenert.

Válasz küldése